Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

no tak ja sie u rozkręcam a one zmykają no ale ja też zaraz musze bo mam zaraz korki, wiec do pracy rodacy jak dobrze że to już piątek, o cholera zapomniałabym że jutro też ode do pracy bo dzieciaki mają choinkę, o rety:((( ale odbiję sobie wieczorkiem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea_ pewnie że fajnego, do tej pory nie rozumiem jak on ze mną wytrzymuje! Bo jak ja bym miała takiego męża jaką jestem żoną to chyba bym se dąła spokój hihih:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, ty już może nie pij. Meg a ty masz charakter, wiesz i o to chodzi. nie tym razem, następnym. będzie dobrze. tu sa dobre fluidy. krążą..... dziewczynki, zobaczycie,że na wakacje zmienimy tytuł topiku: zamień bzykanie na dziecka oczekiwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra a tera kobietki powaznie .... mnoze bo jak tak dalej pojdzie to nikt nie bedzie do nas zagladał bo powie zesmy jakis powalone.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie pomyliłby się :)))) a co biadolić nie będziemy, wyobrażasz to sobie jak witam cię rano: "Hej, 14 dc, sluz płodny, rozciągliwy do 10 cm, szyjka wysoko, rozpulchniona, sutki postawione, tempka 36,8, przytulanie w środę, czwartek i sobotę. jak u ciebie?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z drugiej strony, może i racja, bo w alkoholizm wpadniemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już za późno, pouciekały od nas... halo! wytrzeźwiałyśmy już, jesteśmy chodźcie....!! dawajcie tu radę: wracać do domu, czy się wypuścić gdzieś po robocie? co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea ja bym na Twoim miejscu jednak poszla do domu o ile mieszkacie tylko we dwoje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tam kto jeszcze? sama sobie tu posiedzę, dobra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloooo jestesmy z rea (czyt. reha) ..... juz na odwyku i mozna z nami gadac na serio.... meg tylko lezy jak zwloki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff, do domu mówisz..... no, ale jak będzie wesoło szczebiotał i zachowywał się tak, jakby się nic nie stało to wychodzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne musi byc troche groznie... itp.... troche musi poskomlec.... i prosic o wybaczenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kotem powiadasz..... my tez mamy a raczej tesciowa takiego siersciucha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra. i nie jechać do ciebie z testem? nie będziesz sikać? uparciuch! no dobra, ale gdyby ciebie podkusiło, to dawaj znaka. bo wiesz, w końcu to moje geny jakby nie patrzył... powinnam wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja bratowa jak byla w ciazy to staneła u nas w domu w drzwiach od gina przyszla i mowi ze albo ona w ciazy albo sierciuch.... i niestety kotka musielismy oddac.... i pojawil sie.... bajbik zdrowiutki jak sie masz...... moj chrzesniak..... slodkie dziecko.... ma 9 m-cy i juz mnie lubi nawet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki rea_ ja sie zegnam bo jeszcze musze wykresy porobic ale w analizie.... nie temp. ale w pracy..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koty są OK. one są jak my. indywidualiści. mają charakter. kocham psy, ale kot to jest zagadka. to jest osobowość, bardziej partner. pies inaczej, pies zawsze jest na twoją komendę, zawsze. ja jestem animalsiara, kocham wszystko co ma 4 nogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żegnam cię Foliku:) pamiętaj o nogach.mocno razem:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo halooo czy to topik dla staraczek czy dla anonimowych alkoholików :) ciii pomyłam lampki M nic nie kapuje dałam mu papu teraz zrobi sie na ładnie nobo niby co jak mamuśka to nie moze byc sexy .... i czekam na gości a @ nadal NIET !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pA fOLLICZKU miłej reszty dzionka smaruj co trzeba (pod noskiem) i do uslyszenia rea - tylko daj znac jak powrot do domu ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg, wstałaś, to dobrze... zrób się na bóstwo, zrób:) dam znaka, chyba, że wyjadę w siną dal:))) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to paaaa babolki... dzis bylo bardzo sympatycznie.... i tak ma byc... a owulki itp tak w miedzyczasie.... raporty.... wiec zaciskam kolanka i do samochodu zaraz pedze przed korkami bo dzis piatek i cała warszawa do domu na wieś jedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pewnie zajete jestescie... u mnie nadal nie ma @ sluz jest,piersi nie bola co robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry,np tak popily wczoraj i jeszcze spia hihih :) wstawac !!!! nie mam z kim pogadac.dziewczyny u mnie to samo co wczoraj wieczorem dalej nic.Poczekam chyba do pon z testem,bo ten ostatnio robiony popoludniu wyszedl negatywnie.Jakie jest wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc u mnie to samo brak @ nadal piersi duze test negatywny nic nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg a kiedy powinna byc @ ? u mnie 21-22 .Sluz mam bialy gesty,biersi nie bola(podobno w ciazy wcale nie musza bolec na poczatku) i jakos tak nie czuje sie na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×