Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

hej, to dziewczyny robic testy, meg , mozesz drugi rano, chyba miałaś nawet. I co, i co? REA .. jak ładnie:) Reha tak ostro o jadowato :P Coś słyszłam ze pijaństwp wczoraj było. Kurde jak impreza to mnie omija!:( Ja tez sie na drineczka piszę:) OK miłego dnia, ide ogarnąć, goście wieczorem:) Dziewczyny na górze tabelek, zdawać relacje z odczuć. Bo u mnie to na razie jajeczko się wykluwa-mam nadzieję!- ściskam przy sobocie, a co! bo dzień mam dobry! to sciskam Was! na oczy nie widziałam, ale lubię więc ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ja wczoraj też trochę zabalowałam i dopiero teraz wstałam, a właściwie jestem jeszcze w łóżku. :) Ale co tam w końcu dziś sobota. Wpadłam uaktualnić tabelkę, bo niestety @ mnie dopadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU OD 1DC NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Celcia84..............25.01........?...........?........ .24.....12 Dosiaaa...............27.01........?...........?........ .28......2 Dziewczyna Bonda...06.02.......?............?........33......3 ewika74...............07.02......27-28......tak.......34 .....3 Ziarenko lnu..........08.02......29-35......nie........25......6 reha...................08.02......32-38.......nie....... 30......3 Fermina30...........11.02........25-26......TAK......30 ......7 effa9..................12.02.......25-30................ .28.....11 patrycja75...........16.02.......30-33.......tak......33 ......8 Ognik80..............21.02........28-30......tak...... 28.......2 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA @ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Kacha 86.............23.01.........?..........?.........22......4< br /> Folik32................23.01.........?..........?....... . .32......4 Meg75.................23.01........28.........tak..... 34......1 M_M....................30.01........?..........nie...... ...24....1 Bombelek83..........31.01........?...........?.......... 25.....2 Mfigielek..............05.02......29-32.......nie....... 24.....4 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................5.....08.2009.............30..... ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robie testu! NIc nie robie!!! Bunt !!! Czekam .... daje 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki staraczki ;). No poczytałam sobie dosyć nawet. Hi hi. Było z czego. Ja niestety nie miałam czasu tu zaglądać a jak już wchodziłam to nikogo nie było. No ale do rzeczy. Jestem prawie po owu więc aktualizuję tabelkę. Teraz będę czekać mam nadzieję że będzie na +. Ale to jeszcze trochę czasu. W końcu mam te testy owu więc sobie porobiłam i odpowiednio się do mojego poprzytulałam ;) ;). Chciałabym z wami tak pogawędzić w dzień ale niestety pracuję a na takie rzeczy komp. nie mogę używać :(. POCZEKALNIA PRZED OWU OD 1DC NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Celcia84..............25.01........?...........?........ .24.....12 Dosiaaa...............27.01........?...........?........ .28......2 Dziewczyna Bonda...06.02.......?............?........33......3 Ziarenko lnu..........08.02......29-35......nie........25......6 reha...................08.02......32-38.......nie....... 30......3 Fermina30...........11.02........25-26......TAK......30 ......7 effa9..................12.02.......25-30................ .28.....11 patrycja75...........16.02.......30-33.......tak......33 ......8 Ognik80..............21.02........28-30......tak...... 28.......2 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA @ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Kacha 86.............23.01.........?..........?.........22......4< br /> Folik32................23.01.........?..........?....... . .32......4 Meg75.................23.01........28.........tak..... 34......1 M_M....................30.01........?..........nie...... ...24....1 Bombelek83..........31.01........?...........?.......... 25.....2 Mfigielek..............05.02......29-32.......nie....... 24.....4 ewika74...............07.02......27-28......tak.......34 .....3 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................5.....08.2009.............30..... ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszytkie obiad gotują ciasta pieką:) Ewika to teraz czkać pozostało na wfekty przytulanek..poza oczywiscie przyjemnościa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zachodzę w głowę, ile dni test owul może pokazywać 2 krechy? Bo u mnie już pokazuje 3 dzień dwie ciemne krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jestem pewna że owulka już była. zresztą tempka 3 dzień wyższa i śłuzu płodnego brak, więc co to może znaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal uwazam ze te testy są do kitu bo ciezko odkryc ktora krecha jest bardziej lub mniej widoczna grubsza itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU OD 1DC NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Celcia84..............25.01........?...........?........ .24.....12 Dosiaaa...............27.01........?...........?........ .28......2 Dziewczyna Bonda...06.02.......?............?........33......3 Ziarenko lnu..........08.02......29-35......nie........25......6 reha...................08.02......32-38.......nie....... 30......3 Fermina30...........11.02........25-26......TAK......30 ......7 effa9..................12.02.......25-30................ .28.....11 patrycja75...........16.02.......30-33.......tak......33 ......8 Ognik80..............21.02........28-30......tak...... 28.......2 Meg75.................24.02........29.........tak..... 34.........2 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA @ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Kacha 86.............23.01.........?..........?.........22......4< br /> Folik32................23.01.........?..........?....... . .32......4 M_M....................30.01........?..........nie...... ...24....1 Bombelek83..........31.01........?...........?.......... 25.....2 Mfigielek..............05.02......29-32.......nie....... 24.....4 ewika74...............07.02......27-28......tak.......34 .....3 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................5.....08.2009.............30..... ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ....... Ferminka foliku - no i przyszla @ ale nie poddaje się walcze ten miesiąć ja i testy tabelki i zdrowy mężuś !!! Pozdrawiam was bo widze ze przespalyscie cala niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) ale tu dzis spokojnie. u mnie bez zmian,czyli @ brak :) chyba skusze sie na test w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) MEG ! No nie! czemu dostałaś? ale wiesz... że czasem można okresować w ciąży, dobrze było by. Liczę ,że będziesz mi jak mądrzejsza siostra niczym ja zaciążę. Coś mi się z netem stało i więcej nie mam niż mam . za to czytania mam co niemiara. FOLIK Jesteś geniałna z tymi tekstami hahaha a teraz pytanie tylko czytaj powoli przez nos ;) hahahaha jestem w 11 dniu cyklu i co? hahaha bo wczoraj w wannnie hahahha.... żartuję oczywiście ale wiesz o jakie teksty mi chodzi ? OGNIKU, pozdrowionka , widzę, że jesteś tuż za mną w tabelce EWIKA Gratulacje, bo to zdaje się Ty wychodzisz za mąż o ile dobrze pamiętam , bo dziś dorwałąm się netu i czytam namiętnie wszystkie nowinki :) Dziewczyna bonda całuski, jak brzuszek? Kurcze tak mi źle bez tego neta i bez Was :( Tak było fajnie, brakuje mi strasznie Was ale mój mężczyzna dzielnie dotrzymuje mi kroku i jesteś na robieniu nóżek hahaha, zaczęliśmy od dołu - akurat do owul dojdziemy do łebka, a to jeszcze cały tydzień. Jutro wyjeżdżamy na tydzień i weekend ma być owocny, tak mam obiecane REHA a Ty wróciłaś? mam nadzieję, że będzie wszystko cudownie już od wieczorka - mam nadziejędziewczyny , że niczego nie pomyliłam :) Całuję Was gorąco i jak tylko dorwę się gdzieś netu to się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pati kochanie ty moje hihi no niestety @ dotarla wiec zaczynam od początku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:)wpadam na chwile uaktualnic tabelke,niestety okres dostałam normalnie w terminie:( i dalej starania beda...nie wiem jak dlugo jeszcze,powoli sie zaczynam zniechecac i tracic wiare...ale nie do konca wiec moze bedzie ok??i sie uda w koncu...pozdrawiam bardzooooooooooo POCZEKALNIA PRZED OWU OD 1DC NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Celcia84..............25.01........?...........?........ .24.....12 Dosiaaa...............27.01........?...........?........ .28......2 Dziewczyna Bonda...06.02.......?............?........33......3 Ziarenko lnu..........08.02......29-35......nie........25......6 reha...................08.02......32-38.......nie....... 30......3 Fermina30...........11.02........25-26......TAK......30 ......7 effa9..................12.02.......25-30................ .28.....11 patrycja75...........16.02.......30-33.......tak......33 ......8 Ognik80..............21.02........28-30......tak...... 28.......2 Meg75.................24.02........29.........tak..... 34.........2 kacha86..............21.02.........28-29.....tak.......22........5 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA @ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32................23.01.........?..........?....... . .32......4 M_M....................30.01........?..........nie...... ...24....1 Bombelek83..........31.01........?...........?.......... 25.....2 Mfigielek..............05.02......29-32.......nie....... 24.....4 ewika74...............07.02......27-28......tak.......34 .....3 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................5.....08.2009.............30..... ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to dzisiaj? nikogo nie ma???? o tej porze??? Foliku, jestem tą ciocią, czy za miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !!! dziewczyny co z wami?gdzie wy sie podziewacie ? zdaje kolejny raport : a wiec @ brak :) ale brzuch pobolewa i jakies dziewne mldlosci mam (moze to grypa zoladkowa) albo @ nadchodzi..tyle u mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylo ale chyba za szybko bo 22 robilam i to po poludniu(dzien spodziewanej miesiaczki) oczywiscie negatywny,ale dziewczyny mowily ze za szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja zacieram ręce:))) zrób na pewności 2-3 dni po terminie@. wtedy będzie wiarygodny. trzymam kciuki. powiedz chce, gdzie nasze kózki się podziały - zachorowały może? co? a my tu bez wieści zostałyśmy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki A u mnie choroba się zoszalała i w piątek mialam prawie 39 stopni- nie maiłam siły Was czytać a co dopiero pisać brrrr ale dzis sie ok, ide jeszcze do lekrza, mam nadzieje że dostanę jeszcze ze 2 dni leżenia plackiem :P U mnie ze staranek nici, ten miesiac kompletnie na straty, jeszcze ze 2-3 dni jak przejdzie kompletnie choroba a w przyszłym tygodniu już @ ... ale szybko zleciało!! Więc tego cyklu nawet nie zapisauję bo starankowy to on nie był ;-) A w lutym wyjeżdzamy na tydzien w góry więc idealnie - odpoczynek i bzzzz :D Meg jaka szkoda ... cóż czarownica ze mnie żadna jednak :P Foli a Twoj czas @ minął i jak i jak i jak i jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolik32
baboli.... u mnie chyba kiszka... z dzidzi... ale nie testowałam ale mnie wysyfiło.... ale szczerze mówiac to nawet o tescie jak na razie nie mysle bo pewnie mnie piorunksa @ znowu nawiedzi z 10 dniowym opoznieniem.... nie wiem dlaczego ona teraz takie szopki mi prawi.... ale u mnie nie zaciekawie.... od rana i wczoraj poszukuje lekarza ortopeldy i neurortopedy.... i mam metlik w glowie ze nie mam czasu na myslenie o testach.... jest coraz gorzej z moim M.... Nie wiem co bedzie.... ale na razie czekamy na wynik rtg i chyba szpital go czeka.... wczoraj moj misiek az plakał z bólu... raczej to wyglada na rwe kulszowa.... no ale co ja z nim na dobre i zle.... hmmmm tylko dlaczegho rak cierpi..... a ja testuje dopiero jak @ nie przyjdzie 01.02.... mojego M urodziny.... ale chyba doczekam sie raczej @ ale przez ten katar itp.... pewnie sie wszystko przesyneło.... i nic mi nie dolega.... cycole ne bola... wiec nie mam złudzen ze to nerwy, hormony itp.... dodaje do testu 10 dni bo tak jak mowilam zrobie to dodajac 10 dni do cyklu..... to tyle i lece po kawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc tak cierpi.... a nie rak.... wrrrrr ale musze szybko pisac.... bo dzis mam max roboty...... sorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dawaj znać.... no to się nam dawca popsuł... współczuję mu bardzo, bo wiem co to ból kręgosłupa. wylecz go foliku, wylecz! ale na straty mojego JAJA nie spisuj, bo nigdy nic nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno bonda - kuruj się i nabieraj sił na bzzzzz:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurowac juz go zaczelam wlasnie dostałam sie do lekarza dzis na 20 wiec musi byc dobrze.... ufff w koncu sie dodzownilam.... (wszysce specjalisci szok. na za miesiac.... nawet prywtnie.... a rea _ jak u Ciebie bylo napisz troszku.... (a JAJO trzymam zaciskam) mocno....... dziewczyna bonda.... kuruj sie dziewuszko bo nam zegar cyka cyk.... wiec kazdy cykl to strata duuuza.... ja tez przeziebiona..... i do tego jeszcze moj M nieczynny to juz calkowieta kicha... ale jakos musimy to nadrobic... albo w inny sposób sobie radzic... ale jak ból to jak tu sie bzzz........ hmmmm...... mysle ze z wiosna wszystkie zaczniemy działac ze zdwojona siła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rea_ tylko nie pijmy juz na forum bo nas dziołchy troche zjechały.... a meg.... pewnie dlatego @ dostała.... albo przez picie sie opoznił @ jak u mnie....... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×