Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Klaudia nie mialam i nie mam @.brzuch mi rozsadza,czuje sie napuchnieta,jak bym miala jakis kamien w srodku.Jak nie dostane @ do srody to ide do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a orientujecie się może co do jakości testów na owu z allegro?Bo zastanawiam się nad kupnem.Ale mają jakoś dziwnie niską cenę-1,90 za szt?Może któraś z Was je kupowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka a miałaś tak już kiedyś?Ze tyle dni opóżnienia bo to już chyba z 10.Myślę że gdybyś była w ciąży to by test już wykazał nie ma sensu robić kolejnego.Pewnie @ się pojawi lada dzień ;( Tak patrzę w tabelkę to jesteśmy w tym samym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyna bonda przeczytalam dzis od ranka wszystkie przepisy prawne na ten temat i fakt jest szansa, boze tak sie nastawialam na drugie dziecko nawet nie pisnelam na ten temat w pracy a te \"małpy\" podziekowaly mi za wspolprace - co za los !!!! W takim razie czekam na efekty moich staranek jesli nie trudno odpadam z gry i wypisuje sie z tabelki buziaki dla was dziewczynki i czekam na dalsze porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia mialam jak mialam torbiele na jajnikach,ale wtedy je czulam.Pojde w srode to sie okarze :) trudno kolejny miesiac kolejna szansa... a z kad jestes Klaudia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Mam pytanie co to oznacza, że pochwa i macica jest rozpulchniona tzn, że jest jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dostałam dzisiaj @ :-(((((. to jest mój dopiero 27 dc, ale cóż kolejny cykl przede mną i znowu trzeba zbierać nowe siły i nadzieję,. chociaż naprawdę miałam nadzieję że się tym razem udało bo szczególnie się obserwowałam i przytulanko było dokładnie przed w trakcie i zaraz po owulacji, jak i wtedy co tetsy owulacyjne mialy 2 grube krechy. no ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek nie martw sie,moze nam sie uda w nast cyklu :) ty chociaz dostalas @ ja nadal czekam a czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i trzeba znowu wrócic na górę:( ale z Ziarenkiem lnu znowu będziemy dodawać sobie sił:) POCZEKALNIA PRZED OWU OD 1DC NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Fermina30.............11.02......25-26.....TAK........30 ......7 effa9...................12.02.......25-30............... . .28.....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ........8 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28........2 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Klaudia0405..........23.02..........30........?........2 6........2 Meg75.................24.02.........29........tak..... 34.........2 Mfigielek..............26.02.........27........tak......24........5 Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL chce 26...............22.01.........28-31......?.........26...... 3 Folik32................23.01.........?...........?...... . . .32......4 Celcia84................25.01........?...........?...... .. .24.....12 Dosiaaa.................27.01........?...........?...... .. .28......2 kate z olka............27.01......???..........?...........24...... .3 M_M...................30.01........?..........nie...... ...24......1 Bombelek83..........31.01........?...........?.......... . 25......2 Dziewczyna Bonda...06.02......27-28........?.........33.......2 ewika74...............07.02......27-28......tak.......34 .......3 Rea....................08.02......32-38.......nie...... . 30......3 Nyny...................06.02........28..........?....... ...23.......7 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................11.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciejka tu nie ma co rozmyślać, może rzeczywiście te twoje nie pęknięte pęcherzyki dały się we znaki, choć masz trochę inne objawy. wiesz. mi też już kilku gin powiedziało że mam pęcherzyki ale w niczym o nie nie przeszkadzają i nie ma się czym przejmować. no ale chyba świadczy o tym że jednak ta owulka nie zawsze występuję. w każdym razie idź jak najszybciej do gina i tzreb to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----Nyny Ciałko żółte wydziela hormon - progesteron, którego poziom narasta mniej więcej od 14. do 20. dnia cyklu. Pod wpływem tego hormonu w błonie śluzowej macicy zachodzą istotne zmiany: wzrost, pomnożenie się i rozrost gruczołów - jest to tzw. faza wydzielnicza (inaczej lutealna). Reakcją na progesteron jest podwyższenie temperatury ciała o około 0,5 stopnia., aż do 28. dnia cyklu. Jeżeli w trakcie owulacji (jajeczkowania) nie nastąpi zapłodnienie to rozpulchniona błona śluzowa macicy ulega złuszczeniu. Objawia się to krwawieniem - miesiączką. Równocześnie ze złuszczeniem następuje odnowa błony śluzowej macicy. Początek nowego cyklu miesiączkowego liczy się od pierwszego dnia wystąpienia krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mfigielek kurczę szkoda no............ trzymałam za Ciebie kciuki mocno. Pewnie i ja już na dniach dostanę :( Ja na razie czekam do soboty za tydzień. No zobaczymy. Bombelek WIELKIE GRATULACJE!!!! Jutro jadę do Warszawy na badania z synem więc nie będzie mnie do poniedziałku. Ale wieczorkiem jak przyjadę zaraz tu zaglądnę... Może znów jakieś dobre nowiny będą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kózki jestem i ja dzisiaj! Chciejka - głowa do góry, próbujemy dalej. Foliku - czekamy na twoje wieści - obiecałaś!!!!! zaraz do ciebie pojadę i przyduszę! Meg - przykro mi bardzo, ale dlaczego podpisałaś porozumienie stron? niepotrzebnie. mogli tobie dać wypowiedzenie, jeżeli miałaś na czas nieokreślony, musieliby podać powód, wtedy zawsze można się od tego odwołać, są inne skutki w zakresie ewentualnego zasiłku.itd. ale jest jeszcze jedno wyjście - nie wiem, za ile twój stosunek pracy ustanie - ale jeżeli zdążysz przed końcem zajdziesz w ciążę - to możesz zaleźć fajnego lekarza, wypisałby tobie zwolnienie lekarskie na całą ciążę - wtedy po ustaniu stosunku pracy, twoją wypłatę (100% a nie 80% jak przy innym zwolnieniu) wypłaca tobie ZUS tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zwolnienie musiałoby mieć datę początkową, wtedy kiedy trwałby jeszcze sto.spracy. także, DO DZIEŁA:P:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisalam wczoraj
czesc, Rea. jak sie masz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a szykuję się na gości - mamy zawsze w weekendy zgromadzenia - odgruzowuję chałupę... a jak u ciebie? byłaś u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz muszę uciekać..... szykować obiady i kolację - prowadzimy przytułek weekendowy z emem - strudzone dusze, porzuceni kochankowie, takie tam....:))))\ mówią, że mam zadatki na psychoanalityka, cha cha i tak co weekend stoję przy garach i kieliszkach,ale powiem wam, że zawsze taki dom chciałam mieć. otwarty, pełen ludzi, tylko ten syf wieczny.... no nic, lecę powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisalam wczoraj
ja ide w srode. plamienie jest slabiutki i ma duzo sluzu w srodku. nie wytrzymala i zrobilam test w 25. dc i negatywny:) wiem, bez sensu. w kazdym razie nie moge doczekac sie wizyty u lekarza choc i on pewnie nic jeszcze nie zobaczy jesli to ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek:) zajrzalam wczoraj, i dzis tez- ale Folik nie dotrzymala obietnicy i nie odezwala sie......co z testowaniem???mialas napisac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki, witam po weekendzie. Wyjażdżalismy z mężem i znajomymi na weekend na mazury, trochę odpoczęliśmy.... bzzz w łazience też było :) :) A teraz czas do pracy iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombelku bardzo się cieszę Twoim szczęściem i serdecznie gratuluje. Super, że Ci się udało. :) Wracaj szybko z kolejnymi dobrymi wiadomościami. Foliku na wieści od Ciebie też czekamy z niecierpliwością. Nie było mnie, ale czytałam, i jestem na bieżąco. Obiecałaś teścik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielek, głowa do góry. W tym cyklu się uda, na pewno się uda. Trzymam kciukasy. Zafasolkujemy obie i wieczorami będizemy się wymieniać wrażeniami, odczuciami i innymi dolegliwościami ciążowymi :) Zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lasencje. nie napisałam wczoraj bo moj M miał takie samopoczucie i ból ze glowe miałam czym innym zajeta.... do tego tesciowa wyladowała na pogotowiu... wiec sie troche działo.... nie miałam glowy na nic.... dzis chyba M-a wiaze do szpitala bo juz nie jest za dobrze... test zrobilam w piatek wieczorem i niestety jedna krecha a @ nadal nie ma... i nic nie przewiduje ze ma sie pojawic.... nie wiem co mam myslec co sie stało ze tak sie wszystko schrzaniło.... testa nie bede powtarzac bo juz tyle opoxnienia to wyszedłby po poludniu nawet.... wiec na razie tyle... cycki mnie jedynie bola.... i mnie wysyfilo ze nie moge patrzec na siebie.... a co dalej robic... teraz nie wiem narazie najwazniejsze aby moj M nie cierpiał tak bo ja razem z nim.... Durne to wszystko ze nic mi sie nie chce.... pewnie staranka na jakis czas zawiesimy (pewnie dłuższy) a latka leca i leca.... czy ja kiedys bede mama.... ????? Bucze..... buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik kochana tak mi przykro,domyslam sie co przechodzisz,bo moj M tez ma takie bole az sie zwija.Dzis pojechal do siebie o 4:30 Rano bo juz biodra nie czul a ma do siebie 80km.Dzis jedzie na przeswietlenie,a tego co go masowal i tyle kasy wyciagnal bym za j... powiesila zeby pozniej mial co masowac,bo mojego M juz tam nie wysle. @ pojawila sie,ale taka jak by jej wcale nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka to @ przynajmniej masz a ja ani tego ani II kresek i wszystko do kitu jakos mi sie teraz wydaje... Meg75... przykro mi z powodu sytuacji w jakiej sie znalazłas.... zycze fasolki niech te glupi ZUS Ci placi do konca.... trzymam mocno kciuki..... moze sie uda......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik to napewno przez stres nie masz @,poczekaj jeszcze kilka dni a jak nie dostanie to do gina idz.Twojemu M nie daj juz cierpiec i jak trzeba to wiez go do szpitala jak juz pisalam,zobaczysz wszystko bedzie ok.M podleczy sie troszke,bedzie mial wiecej sily( i nie tylko On) i wtedy napewno sie uda,musi sie udac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w rodzinie wypadlo niespodziewane wesele,kuzyn sie zeni...dlaczego? mozecie sie domyslec..tak to ciaza juz jest w 3 miesiacu,a on jej podobno nawet tak bardzo nie kocha..gdzie tu sprawiedliwosc....Ale musze wam powiedziec,ze moj M planuje NASZ slub(nie jestesmy malzenstwem,ani nawet narzeczenstwem)wczoraj rozmawialismy na ten temat z moja mama.Bylo by wiecej kasy to w tym roku,ale chyba nic na wariata i zostawimy to na 2010 !!! czerwiec-lipiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczynki nie poddaje się nadal walcze faktycznie jestli mi sie uda w tym miesiacu to uda mi sie cofnąc wypowiedzenie i do konca ciazy mam zagwarantowany byt wiec bzz testy bzz testy moze sie uda jesli nie wypisuje sie z tableki i bede was czasem odwiedzac by dodac sily do walki!!! Foliczku nic sie nie martw ty nerwusku !! Musisz wyluzowac to i @ wroci na dobry tor Rea - co do zwolnienia hmm ja niestety pracuje w swiecie prawnikow z nimi walka .... co tu duzo mowic - bedzie ciezko bylo straszonko dyscyplinarką itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem.Nie miałam jak się wczoraj odezwać bo moj M znalazł mi przyjemniejsze zajęcie...;) Chciejka ja piszę z okolic Lublina a Ty?Co do Nyny to macica rozpulchniona-usłyszałam to jak byłam w ciąży na pierwszej wizycie bo jest rozpulchniona przed @ albo właśnie jak się zajdzie w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×