Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

no mam coś dla was konkretnego: W normalnym cyklu faza lutealna - od owulacji do miesiączki- trwa prawidłowo 12-16 dni - przy 18 należy wykonać test, wtedy można z dużym prawdopodobieństwem spodziewać się ciąży. Ciążę zawsze należy potwierdzić USG a wcześniej testem z krwi powtórzonym przynajmniej raz po 2 dniach - powinien być przyrost hcg o minimum 60%. proszę się nie wygłupiać i robić testy, dowidzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea_ ja jestem juz pisąłam jak niewierny Tomasz... i mam schizy ze jakos to nie dla mnie te II kreski i wcale mi sie rece nie trzesa... jak wykonuje testy bo wiem ze i tak kiszka... ale duszkiem naszym doberym jestes i moze wyluzuje na tym forum i jednak sie kiedys pojawia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupiii nie pomylili sie, okazuje sie ze to premia :) Folik nie badz tak pesymistycznie nastawiona, chociaz ja sama tez jestem ... :P No ale poto mamy Ree :P Także dzis stawiam szampana i niech wam bąbelki do głowy uderzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dziewuszki, jak co piątek - pijemy:))) szampana:)))) do wszystkich opóźniających wykonanie testu - myślicie, że my nie wiemy, dlaczego nie robicie tych testów? co prawda od dawna nie ma ich w stolycy w sklepach, bo tam same staraczki mieszkają, ale można poprosić koleżankę z dolnego śląska.... wiem, jak to jest - spóźnia się @ i jest nadzieja. rośnie każdego dnia, coraz większa i większa, poprawia nam sie humor, doszukujemy się objawów, aż szkoda to psuć, bo jak wyjdzie negatywny? ach pochodzą sobie jeszcze i powyobrażam, że jestem w ciąży. fajnie, ale to jest to nakręcania, którego chciałabym wam oszczędzić. nie możemy marnować czasu, a takie myślenie zabiera nam po kilka dni z każdego cyklu... Folik, ty straciłaś tak 10 dni w grudniu i teraz idzie 7..... jeszcze jednen cykl i będzie zmarnowane jedno jajo. warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tu chcieć zwyciężyć, jak od razu mówimy o porażce? halo? tu się robi dzieci, pije wino i plotkuje. nie narzeka. działa się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam isc do banku i do urzedu,ale co tam lampke wypije :) jak jestem w ciazy to wam skrzynke tego szampana postawie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie :) :) :) Ja znowu na chwilkę. Ale jutro wyjeżdżam na 8 dni i muszę Wam coś powiedzieć! MAM DWIE KRESKI NA TEŚĆIE CIĄŻOWYM :) :) :) Na razię jeszecze powstrzymuję swój entuzjazm i nie przenoszę się do dolnej tabelki bo się troszkę boję żeby wszystko było ok. Jak wrócę, pójdę do lekarza i wtedy dopiero wyprowadze się do trzeciej tabelki :) Pozdrawiam i ściskam Was mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REa prawde mówii.. mamy te nadzieje.... ale ja jakąs zgubna... jutro na pewno zrobie testa... tylko wkurzaja mnie te cykkle długie to znak ze hormony sie chrzanią...... Chciejka ja tez postawie szampana.... a dzies chetnie sie napije.... prosze mi dac...... haloooo..... musze zakopac dołek i napic sie to rozluznia moze i @ sie pojawi szybciej.... halooo ostawrty juz bo jakis strzał słyszałam za oknem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombelek83 ---- huraaaaa gratulacje...... huraaaaa........ a ile masz opoznienia czy o czasie robilas i co masz jakies objawy zwiastujace II kreski..... juraaaaa jednak jest styczen 09.... dawac tego szapmana......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
target wykonany!!!!! styczniowa fasola!!! gratulacje, wielkie - miałaś przeczucie czarownico, miałaś:))))) superowo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok jednak ide do tego urzedu,bo sie teraz spije i co,jak ja bede wygladala.Spije sie jak wroce,lampka wina to chyba dobry pomysl na wieczor..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, jak fajnie, babolki, mam nadzieję, że morale podsniesione!!!!! jutro jeszcze dwa testy i kto wie, może styczeń jednak obrodził:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że robiłam o czasie ale nie wiem dokładnie kiedy jest ten czas bo to mój drugi cykl po odstawieniu tabletek. Pierwszy trwał 34 dni. W tym cyklu miałam owulkę póżno bo jakoś ok 18-19dc. OBJAWY: Pobolewanie brzucha ok 7 dni po ewentualnym zapłodnieniu, coś tak jak na @ ale niezupełnie. Rano mam wstręt do jedzenia ale nie mdłości. Podwyższona temperatura ok 37. No i to coś co opisują jako pierwszy objaw, nie wiem jak to określić: wilgoć w pochwie, sporo takiego śluzu rzadkiego (napewno to nie są upławy z infekcji jakiejś) Boję się tylko, że za wcześnie test zrobiłam a @ i tak przyjdzie i będzie po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M wie ale jeszcze niedowierza :) Kreski są wyraźne. Przeczuć o dziwo wogóle nie miałam. Po objawach wydawało mi się, że ewidentnie @ się zbliża. Jak wrócę i okaże sie, że wszystko ok to stawiam szampana i spadam do dolnej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam, że mówiłaś, że masz dobre przeczucia, pamiętam, ale to było po owu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombelek GRATULACJE!!!!A może z początkiem roku do nas wszystkich się szczęście uśmiechnie?Chociaż to moj dopiero drugi cykl to już mam w głowie czarne scenariusze.Jak w tym miesiącu mi testy nie pomogą to zacznę się martwić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duże i ciemne :) Jajniki mnie nie kłóją. Wcześniej czułam różne dziwne, delikatne bóle w podbrzuszu ale nie wiem czy to były jajniki. Dobra Dziewczynki zmykam do pracy a później na urlop :) Zobaczymy się w poniedziałek 09.02 i dam znać co się dzieje. Trzymam mocno kciuki za Was wszystkie, oby w tym i przyszłym miesiącu pojawiło się jak najwięcej brzuchatek :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombelek Huraaaa!:) gratuluje wierzyłam w ciebie i udało się. tak sie cieszę. szkoda tylko że nie możemy pogadać. przynajmniej póki jesteś nade mna to spuść na mnie jakieś fluidy ciążowe, to może coś złapie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuchy a ja dzisiaj poszłam do lekarza rodzinnego bo jakieś choróbsko mnie chyba bierze, ale powiedziałam mu że boje sie czegokolwiek brać bo nie wiem czy jestem w ciąży czy nie, a na test jest za wcześnie. a ona zdębiała i pyta sie co to za badanie, wiecie? bo ona o czymś takim nie słyszała. potem dzwoni do znajomego gina i mówi że chciałabym coś takiego a ten idiota (po czym okazało się że wspaniały nasz ordynator oddziału gin) żebym sobie testa zrobiła! przecież tłumaczyłam że za wcześnie, ale widocznie myśłal że jakaś może nie kumata jestem. skończyło się na tym że skierowania mi nie da bo musże mieć z poradni K, a na recepcie zapisała rutinoscorbin... oczekałam się półtrorej godz żeby się do niej dostać a ta mi ptrzepisała coś co mogę dostać bez recepty. wyszlam taka wściekła, że hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trudno to skomentować...mfigielku ja myślę, że powinnyśmy tego szampana przy piątku spróbować,co? już otwarty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam już kieliszki.... no nie słyszę wystrzału.... za małego bombla trzeba wypić, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolik32
Rea_ polewaj nadtawiam kielicha.... za bąbelka..... ...... chlup....... piejemy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś się tu aby nie podszywa zdradziecko do naszego alkoholu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×