Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Oj Meg to fajnie, że się uczysz ja też z chęcią bym coś jeszcze postudiowałam. A z jakiej części Polski jesteś? ja z podkarpacia - Rzeszów i znając życie to Ty z pomorza hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati masz racje ja zawsze mowilam moze w przyszlym roku moze za dwa lata po skonczeniu szkoly potem kolejna praca i znowu szkoda a tu niespodzianka kwiaty dowidzenia okres wypowiedzenia ale nie bede rozpaczac bo mam juz w domu łobuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry strzał - witam z północy - TRÓJMIASTO się kłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trochę wyluzowałam i może to pomoże , nie w tym miesiącu to w następnym i nie wydaję już grubych pieniędzy na testy, bo jak kupowałam to dwie kreski miałam przez 7 dni , więc nie było sensu. Albo coś źle robiłam albo coś miałam nie tak. teraz kochamy się często i bez stresu, przestałam już latać z tymi testami ale widzę , że dziewczyną to pomaga. Może kwestia wiary - ważne, żeby efekty były, no nie? Mnie się tak coś z obserwacji ostatnich wydaje , że owul miałam w 10 dniu, potem już śluz nie był taki rewelacyjny, chociaż wiesz polepszył się dużo po tym wiesiołku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko uwazaj z tym wiesiolkiem, dobrze poczytaj do kiedy mozna pic bo mozna narobic sobie balaganu pijąc go po owu Ale masz racje trzeba wyluzowac bo inaczej to mozna sie poryczec dostając kolejną @ - spoko jestem juz duzą dziewczynką ale bzzz nadal !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam wypowiedzenie, mam miesiąc ale jesli bylabym w ciazy jest sposob na cofnięcie go!!! Wszystko w rekach Boga !!! No i maly wkład :) M i duze jajo odemnie !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem , że wiesiołek tylko do 14 dnia cyklu Meg a Ty jakie miałaś objawy? Myślisz, że mogą to być objawy ciąży? Wiesz staram się o tym nie mysleć, bo tak jak mówisz dostanę @ i będzie znowu płącz i żale do wszystkich. A Ty moja droga to musisz klimat zmienić na dzidziusia , bardziej południowy hahaha, może jodu masz za dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Meg to wiesz co ??? ja oddam Ci swoje jajo, nawet jak już jest zygotka, my poczekamy a Tobie się przyda :) no i proś św. Ritę - od spraw niemożliwych - mnie pomagała w takich trudnych bardzo sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodu mam pod dostatkiem a przydalo by mi sie troche swietego spokoju - bez nerwow itd - nie da rady co do objawow wiesz musialabym lecytynke lyknac to bylo dawno temu ale moje cialo zareagowalo odrazu na smaki czulam zapach wody w kranie o poranku i mialam rozpulchnione dziąsla okropne uczucie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg w takim razie zaczynamy prośby błagalne w Twojej sprawie i będzie oki zobaczysz :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO tak przyda mi sie jakis zaradny swiety od spraw niemozliwych ale teraz to ide sie kompu potem wskakkuje na "dawce" :) i wysypiam sie bo rankiem "0" przed sesją !!!! Buzka dla ciebie Pati i bądz dobrej mysli pomasuj brzuszek i nie faszeruj sie odrazu jakimis lekami !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee to u mnie pewnie nic z tego ale na razie mam jeszcze czas do @ - dopiero 16 zresztą dziewczyny piszą , że piersi strasznie bolą a mnie nie prócz tego , że mam jakieś duże, zbyt duże - zresztą nie miałam takich objawów dotąd, co nie oznacza, że zawsze można je mieć przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzymam kciuki za sesję. Wpadnij jutro tak wiczorkiem to pogadamy , jak dam radę to napiszę Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki.Jestem nowa na tymTopika al jak można to chciałabym się dołączyć.My z mężem straciliśmy synka w 23tyg ciąży,przestało rosnąć,i przestało mu serduszko bić,ale był z Nami na święta wielkanocne 2007r bo dzień poświętach się to stało.I zaczełam braćLuteine na wyregulowanie okresu,ale nadal nic z Naszych starań,atak bardzo pragniemy.Ja mam 26 lat w lipcu a mąż 31 też w lipcu.Myślicie że jest szansa na to szczęście?Doradzcie kochane:-).Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze mam pytanko.Wlasnie dzisiaj dostalam okres w 23dc i kiedy sie moge spodziewac dni plodnych?Mozecie doradzic?A w zeszlym miesiacu mialal okres co 28dc.Czekam.Prosze jak jestescie to odpiszcie.Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------lola Oczywiście serdecznie zapraszamy:) Wpisz się do naszej tabeleczki w odpowiednim miejscu, a z tego co pisałaś to wczoraj dostalaś @, więc jesteś z oczekującymi na owulację. jeśli chodzi o twoje dni płodne to narazie nie da się ich zabardzo wyliczyć dlatego że masz je niewyregulowane, bo jak piszesz to raz dostajesz @ 28 a raz 23. A od kiedy i przez ile czasu bierzesz tą luteinę? Bo ona powinna ci pomóc wyregulować cykle. Sposobem na wyczucie dni płodnych będą twoje obserwacje, przy nieregularnych cyklach pomocnaq jest obserwacja temperatury i śłuzu. Po tym możesz poznać kiedy sie zbliża owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno masz szanse bo przecież masz dopiero 26 lat. Jesteś tylko starsza o rok ode mnie, bo ja też w lipcu kończę 25 rż. a mój M w tym roku, tylko że w listopadzie 31 lat, więc jesteśmy praktycznie w identycznej sytuacji, wieć kochana nie załamuj sie. tytaj na forum sobie doardzamy i wspieramy się kiedy niestety po kolejnym staraniach przychodzi @. U mnie to juz 5 cykl starań i mam nadzieje że w tym roku nam sie uda, czego Wam również tego życzę. No to do 'zobaczenia' pa:) pisz kiedy masz czas i ochotę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola83-1
Dziekuje Ci mfigielek!!! za miłe słowa.A możesz mi napisac gdzie to sie mam dopisac do tabelki?bo jestem niewiem dokladnie gdzie.Ja Luteine zazywam dopiero od grudnia dlatego bo mialam tylko na 1 serie przy sobie a jestem w irl i dopiero na swieta bylam w Polscei musialam dokopic wiecej bo wtedy nie mialam okresu od pazdziernika.i W ostatni okres mialam w miare regularne do 7/10/2008,a potem mialam przerwe i dostalam 15/01/09 po zazyciu Luteiny2x1 przez 7dni,potem mialam dostac miesiaczke i od 14dc przez 14dni zazywalam i dostalam 6/02/2009. I jaki czas musi minac zeby sie ten okres wyregulowal?Dzieki za mile slow i Wam tez zycze pomyslnych starn i zebysmy sie razem cieszyly z upragnionych fasolek.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------lola z tego wynika że dopóki bralaś luteine było ok do października a jak przerwałaś to dalej się rozlegulowało, więc albo było dla ciebie za krótki okres leczenia albo luteina nie działa na tyle żeby ci wyregulować cykl. A ile czasu kazal ci gin brać tą luteine teraz?? Mi sie cykl rozlegulował we wrześniu i też musiałam mieć wywoływany @, bo nie miałam go 56 dni. Od tego czasu brałam na początku duphaston doustnie ale niestety mi nie służył, więc gin mi zmienił na luteinę i teraz jest ok. W tym cyklu odstawiam luteine, bo chce sparwdzić czy mój organizm poradzi sobie sam. w sumie cieszę się bo tą luteinę brałam dopochwowo i przez to nie mogłam się obserwować bo to prgesteron (a on podwyższa temp) i zmienia śluz. a jeśli chodzi o tabelke to znajduje się ona na 151 str. musisz ją poprostu skopiować i się dopisać ręcznie tak jak piszesz swoją treść tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytałam teraz, że gin ci kazał brać luetinę od 14 dc, ale skąd wie czy do tej pory owulacja już nastąpiła?? Ja sporo się oczytałam o luteinie zanim zaczęłam ją brać i wiem że powinno się ją wziąść po owulacji, bo jak się ja weźmie dużo wcześniej przed nią to ona niestety ją wstrzymuje.(Można ją wziąśc do 3 dni przed owulacją). Dlatego radziłabym ci dobrze się zaobserwować czy ta owulacja napewno już nastąpiła (możesz sobie kupić testy owulacyjne, które wykrywają skok hormonu LH 24-36 godz przed owulacją i w trakcie jej). Mi gin radził brać luteinę dopiero od 16 dc przez 10 2 razy dziennie, bo wtedy jest większa szansa że owulacja przeszła i nie ma ryzyka jej zablokowania. A jeśki dojdzie do zapłodnienia to luetina rozpulchnia macicę co daje dobre warunki do zagnieżdżenia się jajeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! dzis mialam 1 wyklad,nawet fajnie bylo,a w srode 1 jazda !!!! Meg75 a z kad dokladniej?bo ja tez z Pomorza jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) jak się sobota zapowiada? jest tutaj ktoś czy znowu piszę do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA______ Witaj wśród staraczek, ja też jestem od niedawna ale powiem Ci, że dobrze trafiłaś. Wiem z autopsji :) odkąd tu jestem trochę się uspokoiłam, no i dziewczyny naprawdę są bardzo pomocne, zawsze można liczyć na wsparcie a to bardzo dużo daje. Przykro mi , że tyle przeszłaś ale życzę Ci za całego serduszka,żeby jak najszybciej zakiełkowała malutka fasolka. Powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola83-1
No mozliwe bo jak ja bralam do pazdziernika to mialam regularne cykle co 28dni.A teraz mam przepisane 3 pudeleczka w ktorych jest 30 tabl i kazal mi brac tak jak mi przepisal do czasu jak nie skoncze wszystkiego.A ja niewiem kiedy byla owulacja takze on jest ginekologiem to chyba powinien sie znac na tym.A myslisz ze tu w tej glupiej Irlandii bedzie w aptece taki test na owulacje?i ile to kosztuje i w ilu % to jest prawda.A nie boisz sie tej Luteiny odstawic?A ja mam ta Luteine pod jezyk.Dzieki skopiuje ta tabelke i sie dopisze do Was.Pozdrawiam i czekam znowu na rady.Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA_____ Ja tez brałam Luteinę ale faktycznie tak jest, ze zawsze brałam ją już po owulacji, jak nie dostawałam okresu - zawsze , gdy nie miałąm regularnych cyklów - ale tylko przez 3 dni i potem zawsze przychodził@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola83-1
Patrycja75 To dziwne czemu lekarz mi tak przepisal i tak mam brac.kurde czemu my kobiety musimy miec takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola83-1
Doradzcie mi jak mam sie wpisac do tej tabeli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babole!Jest tu ktoś o tej porze w sobotę???Bo ja was dzisiaj trochę pozanudzam...;)Moj mężuś dziś w nocy niestety pracuje a na moim teście na owu 2 kreski były wczoraj i było oczywiście przytulanko i dzisiaj też dwie krechy to jutro go trochę pomęczę jak wróci.Witam Lola!Jest tabelka na poprzedniej stronie to sobie zobacz i się wpisz.Dołącz do nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×