Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Dobrze, że dziś jazdy nie mam, to troszkę z wami pobaluję. Jak wspominałam robię prawko, a po winku mogłoby się wesoło jeżdzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak?Dobre?Tobie Chciejka jak jesteś bez śniadania to pewnie już weszło w głowę ;) Kiedy zaczynasz testowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikulam
Jeśli można się przyłączyć to poproszę winko czerwone półsłodkie a do winka mam winogrona jeśli Któraś ma ochotę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijemy od rana:)to ja też poprosze, a cos poszukam, to się podzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Rea_ i jak dojechałas do domu ? Fajnie było ciekawe czy KAte bedzie zadowolona z naszego prezentu... teraz musimy jej wysłac paczke... moze cos jeszcze dokupimy.... Ja to padłam jak tylko przyjechałam ale w sumie fajnie ze pojechałysmy przynajmniej sobie humor poprawiłam... Nie wiedziałam ze Ty taka rozrzutna... mojemu M sie nawet majty podobały... sexi hehehehehe... a jak Twojemu i jak torebka mowiłas ze troche bedzie mała na te badziewia co nosisz ale chyba moze byc - przesadzałas ???? A kremiku uzywałas? fajowy a jaki zapach.... A wypic to moze po 12-ej bo ja dzis do drugiej w sumie ale tak mały kieliszeczek sobie chlapne.... Ja dzis z M-em jade na rezonans... biedaczek juz sie moze doczekac jak cos ruszy z dobra strone.... A u mnie @ taka jeszcze nie rozkrecona same plamienia i takie znikome na razie ale pewnie za 2 dni jak chlupnie - o moze wino Rea pomoze.... jak na razie kawula i robota - kocham prace- przewaznie w piatki.... i to jak sie pracuje do 14-ej - ja dzis.... uffff jak cie ciesze... ze juz piatek.... A swoja droga dziewuszki to wytłumacze ze z Rea- to ja na zakupach byłam wirtualnie - nasza wyobraznia... jak picie i zarcie... a na tym forum gdyz ona wrocław ja warszawa - wiec same rozumiecie ze realnie to chyba nie za bardzo.... ale moze kiedy pojdziemy do smyka... razem... w czwórke - czyli z dzieciaczkami.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech kobity, dzisiaj mam urwanie głowy-przed urlopem muszę tysiąc rzeczy pozałatwiać... To ja poproszę tego białego wytrawnego REA, bo lubię ;) Niestety, babolki NIE BĘDZIE MNIE DWA TYGODNIE-PROSZĘ MNIE WIĘC NIE WYRZUCAĆ :D może coś naskrobię od rodziców z domu, ale dopiero po 17. bo wcześniej mnie nie będzie w Polsce ;) A szkoda, fajnie mi tu z Wami... Foliku, może jednak @ się nie rozkręci? Szoda byłoby tego jaja co Ci REA dała-teraz już może poskąpić ;) albo już przez najbliższe 9 m-cy nic nie wyprodukuje, wiecie te objawy to takie obiecujące :D Chciejka-robimy przerwę w Melisce, dziś czas na coś mocniejszego-a co tam że rano jest :) Polewajcie moje drogie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam poproszę winogronko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M-M to udanego urlopu.... i ciagłego bzykania.... po dwóch tygodniach przyjezdzaj z wiadomoscia... wiesz jaka... tu boli tam kłuje... i ciagle mi sie wymiotowac chce.... co to jest jak myslicie... a my juz Ci odpowiedmy ..... II kreski ... :) napijemy sie po 12-ej Rea ma dwa wina... to sie dzis uchlamy .... tyle ze ja do domu musze jeszcze dojechac... samcohodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i stał się zwyczaj w piątek:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzięki-mam nadzieję,że coś(kogoś) przywieziemy ze sobą, choć szanse na to są nieduże-ja mam owu dość późno, a teraz dopiero co zaczęła mi się @. Na szczęście zaraz się skończy i będzie miluuutkoo-luz blues ;) Co do procentów, to ok, postaram się zajrzeć po 12. bo skoro Ty Foliku jeszcze kierujesz dziś, to nie możesz za dużo wypić-ja mam dziś transport-mój M po mnie przyjeżdża i szoferuje, więc mogę sobie pozwolić:D chociaż M może być lekko zdziwiony że ja po pracy dopiero i już na rauszu ale co tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój zły, bo zobaczył ceny na metkach:)))))) ale Foliku, warto było, a do smyka już w przyszłym roku:) będę z wami później. nie upijcie się, bo jak lekarz powie jakieś dobre wieści - kupuję szampana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! To ja na tego szampana czekam :D na pewno będą dobre wieści-3 mam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikulam
M_M bardzo proszę się częstować:)Udanego urlopu!....udanego pod każdym względem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea_ ja metki obrywam faceci nie maja pojecia co ile kosztuje.... i moj M zawsze mowi ze mamy za duzo ciuchów... a poza tym to była przecena niech nie przesadza... ten Twój M... a kiedy do gina lecisz... choc wczoraj tak popatrzyłam tak lekko sie zaokagliłas.... moze jednak cos bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie mnie bo zwariuje,wybuchne,pogryze itp!!!!!! jak ja ich nie lubie,nie cierpie !!!!!!!! (rodziny mojego M)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja może jednak zrobię Ci meliski? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry to i ja porosze czerwonego kieliszek pod te sledzie co zajdam teraz :) a do mnie @ przykicała, za to urlop zaakceptowany :D czy to nie przypadek ze w akurat dni plodne ;-) licze na duuuuzo bzzzzz Rea a Ty drugi raz do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześć ja już wróciłam, więc chętnie się przyłączę do was i odrobinkę coś wypiję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M spadlas mi jak z niebe,poprosze taka jak zawsze....no glowa mala,jak ja mam z nimi zyc???!!!!!!! sa falszywi,wtracaja sie,wykorzystuja...........musze tam jechac w nast tyg,porozmawiam sobie z tym towarzystwem(mamuska i siostrzyczka,och ta to ma we mnie wroga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho ho, to ja dziś chyba Ci zaserwuję potrójną dawkę-z rodziną w końcu najlepiej się wychodzi...na zdjęciu ;) Zwłaszcza nie swoją :D wiem coś o tym, wierz mi! Witajcie dziewczynki- co u Was słychać?? Dziewczyna_bonda to tak jak ja-odpoczynek najlepszym lekarstwem na wyluzowanie :) Oby owocne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi właśnie wstrętny @ się skończył (w końcu!) a płodne dni zaczynają siię w następnym tygodniu, a owulka w następny weekend wieć walentynki będą, że ho ho:)) muszę jeszcze tylko zakupiś testy owu żeby nie pzegapiś tej najwazniejszej chwili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to dzisiaj jestem w 3. miejscach naraz, za bardzo też nie wiem już do czego ręce włożyć... Roboty tyle,że ho ho ;) Więc wybaczcie milczenie-ale to chyba nie tylko ja taka zpracowana :D zajrzę tuz przed 15. pożegnać się na te 2 tyg. Aleee będę miec po powrocie czytania! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, lecę babolki... Co do picia, to w miarę możliwości proszę też wypić za moje zdrówko :D Miłego weekendu i owocnych starań :) Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kozy, właśnie wróciłam od lekarza. jajniki piękne, macica wzorowa, w ogóle jestem super płodna, jak powiedział. zrobił mi usg i dopatrzył się 7 cm \"rozwarstwienia\", które może wskazać na ciążę. jutro mam dostać @, a nie ma wcale jej objawów. śluzu za dużo jak na tą fazę cyklu, a te moje bóle, jak je szczegółowo opisałam są ponoć pierwszym objawem ciąży:))) nie wiemy tego na pewno, że to jest f., ale raczej się skłania ku ciąży, niż ku @. jak mi to powiedział, to zaczęły mi się tak trząść nogi, że aż się śmiał. nie wiem, co o tym myśleć, bo ja się ciągle czuję na @, ale mam to moje 7 cm rozwastwienia na papierzei baaardzo ładnie to wygląda!!!!!! bardzo w niedzielę testuję, więc w poniedziałek otrzymacie szczegółowy raport w tej sprawie. BOJĘ SIĘ! nie wiem czego, ale się boję, jak nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea skarbie alez wiadomosc trzymam kciuki nogami ręcyma i czym jeszcze trzeba testuj na co czekasz !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikulam
REA....trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę w pracy robić, co wy. na spokonie, to nie ucieknie, najwyżej będą grubsze krechy!!!!!!::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kto bedzie z nami w piatki popijal :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziemy pić koklajle owocowe:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×