Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Foliku, mam dla ciebie powiedzonko: "Dobrze się składa" - powiedział zięć składając teściową do trumny. :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REa_ ok. tylko nacisnij na bramie nr zebym Cię wpuscila... ok.. ? bo u nas osiedle zamkniete.... pamietaj.. ja tak gdzies ok. 18 bede mogła... moze jeszcze po sklepach pobuszujemy... Potówki ? powiadasz a co to cos nowego... no no... jesli cos nowego sama mówiłas... a tesciowa - nie taka chetna do trumny... z długozywotnej roziny pochodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra. tylko weź płaskie buty, bo na kilka godzin się zanosi. pozwolę tobie na jedną małą kawkę latte. i na może małe ciacho....o, tak, ciaccho.... Folik - jestem gruba, mam fałdy na brzuchu i jem! jak patrze na mojego ema jak wcina, to biegiem do kuchni lecę, okropieństwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moga niby byc złote tarasy ale ja tam sie slizgam po podłodze... moze do arkadii tam lepiej cokolwiek odszukac... a złote tarasy takie pokrecone troche i nie bedzie gdzie zaparkowac... moze jadnak arkadia.... co? no i ciacho... ciagnie mnie na dole pewnie @ sie zbliza ale trudno... pojde dzis to o ktorej bedziesz... ???? to moje auto zostawiam pod praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod biurem. będę za godzinę.może być arkadia. super, zbieraj się powoli, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że trafię do ciebie Foliku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
czesc :) bylam dzisiaj na USG i jest wszystko dobrze :) zarodek sie rozwija :) ma teraz2,7 cm :) i nie jestem w 7 tygodniu tak jak lekarka mi powiedziala tylko w 6 bo zobaczyl po rozwoju pechezyka :) tak sie martwilam ale ie potrzebnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Rea dzowni do bramy juz ide to co lecimy i jutro powiemy dziewczynom... co kupiłysmy... Kate Tobie jakies body dla maluszka.... co ? chcesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooncia... jak poczytasz to trzymałam kciuki za Ciebie i ciesze sie ze wszystko gra i bija serca w Tobie dwa... :) oby tak dalej i uwazaj na maluszka... dmuchaj zawsze na zimne.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dobrze się składa" - powiedział zięć składając teściową do trumny. o moj boze to by chodzilo o moja mame.... REA_ litosci... mama jest superowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, podczytuję pogaduchy:) Mooncia, uf jak dobrze! ide na herbatkę,bo z zakupów wrócilam, ale to raczej dla towarzystawa, bo to M kupował , a to coś do ciecia listew, a to nad piła się zastanawiał:) ja na firaneczki zerknąc zdązylam ledwo:) miłego wieczorku.. kurde, zaczynam czuć z Wami więź:P nie wiem, czy się juz martwić>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziś znów jak zwykle jestem ostatnia. Dobrze że weekend się zbliża. Już mam dość tej pracy. Mimo że obowiązków mam w normie ale jakoś tak chyba brakuje mi tego słońca za oknem. Niech przyjdzie wiosna już!!! Dziś tak jak wy byłam na malutkich zakupach i na pocieszenie kupiłam sobie bluzkę -przyda się na panieńskie ;). A z tego co najważniejsze to cały czas czekam. Brzuch boli jak na @ ale to już tak od tygodnia. Co chwilę biegam do ubikacji bo mi się zdaje że już dostałam @. A tam nic no ale nie jestem nawet jeszcze po terminie. I znów mam ten śluz. Czy to coś zwiastuje może? Jak myślicie : @ czy ....? jest jeszcze ktoś dziś tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrywieczor dziewczynki co tak cicho Rea i brygada AA - anonimowych ..... pijemy jutro ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bym się napiła ale jak tu dotrę to wy już będziecie po imprezce haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jest tu ktoś czy wszystkie ostro bzzzzz...??? jasne jak mam net to nikogo nie ma, szkoda , bo spać nie mogę i mnie mdli tak, że juz nie wyrabiam a tu ani kogo się doradzić ani poradzić. Gdzie jesteś MEG?????? Ratunku!!!!! A matka założycielka też sobie poszła na amen :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg Ja jak zwykle z tym netem mam problemy :( Wróciłam w poniedziałek od teściów, słuchajcie !!!! ale się zrelaksowałam, bo teściowej nie było hahaha, pełen luz ... nikt nie pytał po co czemu i dlaczego. Odwiedziłam w kielcach bioenergoterapeutę, co by mi czakramy pootwierał no i od tygodnia tulę muszlę - ale nie łudzę sie za bardzo bo to pewnie jakas grypa żołądkowa ale z chęcia bym z kims o tym pogodała tylko nie ma nikogo, b zamniast brać przykład ze mnie - pierwsze długie bzzzzz... a potem net to Wy kozeczki na odwrót :) albo ja to robię na odwrót , cos mi się zdaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic poczytam, co tam żeście wymodziły przez ostatni tydziń, akurat na bezsenną noc i mam nadzieję, że jutro będę mieć neta, bo muszę z kims o tym pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pati. Miło Cię znów widzieć. Jesteś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże ja tej nocy to chyba wykituję już tak mi jest cały czas niedobrze, ale zadnych szczególnych objawow nie mam prócz tego, że ja zagorzała zwolenniczka kawy i słodyczy od tygodnia nie mogę na to patrzec, zresztą w ogóle nic nie mogę jeśc, ale zero bóli cycochów, z to tak mnie napieprza dół brzucha jak na okres a to dość odległy termin, hmmmm...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki! Wstaaawaaać!!! Tu się już pracuje, a one śpią ;) No no no wydaje mi się,że w lutym norma będzie ze 300% :D Tą ciągnie, tą mdli... Oby, oby-zachodźcie dziewuszki, zachodźcie, aż wszystkim nam się uda. REA_ pijemy coś dzisiaj??? Ja chętnie z okazji piatku bym coś chlapnęła ;) Folik, to jak Tobie się @pojawi to będziemy podobnie w marcu oczekiwać jej braku ;) Mooncia wiedziałam,że wszystko będzie ok. Uważaj na siebie i dbaj o Maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikulam
Dziewczyny, nie chciało mi się już czekać na 2-gą mocniejszą kreskę na tym teście owu,bo może już taka moja natura albo testy dziwne i wczoraj poprzytulałam się z mężem, przynjamniej doskonale mi się dziś spało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim....co do picia to ja chetnie sobie wypije bo jutro 1 wyklady na prawko,musze nerwy jakos ukoic,a poza tym rodzinka mojego M znowu denerwuje..M_M dzis podziekuje za meliske i poprosze drina :) dajcie znac o ktorej pijemy,to tez cos przyniose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i poniżej przedstawiam plan dnia. Do południa pogaduszki, ploteczki, trochę pracy, z przewagą tych dwóch pierwszych. potem moje Panie jak co piątek chlapniemy sobie co nie co. Mam dzisiaj dwa dobre włoskie winka: czerwone i białe wytrawne. nie chcę nawet słyszeć, że wytrawne to kwaśne i takie tam. tylko takie się pije, po słodzonych boli głowa. Mam dzisiaj masę roboty i idę do znajomego gina, żeby potwierdził mi, że nie mam żadnego zapalenia jajników, bo jak dostanę @, to już nic nie zrobię. zaraz potym oddaję się wam w całości. wczoraj z Folikiem wydałyśmy prawie całe wypłaty. kupiłyśmy sobie sexi majteczki dla emów, Folik kupiła fajoskie jeansy i buciki, a ja sobie strzeliłam płaszczyk i torebeczkę. do tego po dobrym kremie w seforze. Kate kupiłyśmy sliczny kocyk dla małej katowej, w krokodylki - jest boski! Ale przeceny się kończą, już same wiosenne łachy rzucili.... tyle w meldunku. ja się dalej dziwnie czuję, mam jakieś wzdęcie tego brzucha, chyba @ nadchodzi jednak. już mnie tak te jajniki nie bolą, ale teraz czuję dół brzucha. zobaczymy co powie lekarz, wolę się upewnić... papiery na mnie łypią..... brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!Oj dzisiaj trzeba barek dobrze zaopatrzyć bo każda ma ochote na coś mocniejszego ;)Ja właśnie wypiłam poranną kawkę i będę miała przez kolejne dni małe urwanie głowy.Od wczoraj testuję owu i tak przeczuwam że dwie krechy będą ok soboty,niedzieli a mojego M akurat w sobotę w nocy i w niedzielę do popołudnia nie będzie ;( Babeczki jest tu ktoś z rana?Bo nalewam driny,winko,browar co kto woli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babolki. Oj się będzie działo, każda coś przyniosła, winko, piwko, drineczki... :) Dzisiaj mam urlop, to się z wami napiję, a co. Ale nie za dużo, bo po południu mam wizytę u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia tak z samego ranca?ja jeszcze sniadania nie jadlam...ale ok lampke wina moge wypic,czerwine jak masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×