Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Gość fikkkka
mam maly problem kcohalm sie z chlopakiem w sorde 28 stycznia okres powinnam dostac 7 /8 ale go nie dostalalm oczywiscie wspolzylismy z zabezpieczeniem w posatci prezerwatywy iplus stosunek p[rzerywany doodam ze odchudzilam sie i bylam lekko pzreziebiona wiem ze wydaje sie to byc smiszne ale czy istnieje jakies parwdopodobienstwo ze zaszlam w ciaze jesli wynikalby z tego ze mailam dni nieplodne gumke plus stosunek pzreywany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja dołaczam z rana, choć tylko na chwilkę, bo musze spylać zamówić fotele. wczoraj się z deka wkurzyłam,b odowiedzialam się że mam zjazd na studiach właśnie w ten weekend, właśnie wtedy kiedy ja będę mieć największą szansę na owu!! A mnie nie będzie pewnie od piątku i wrócę dopiero w niedzielę. Jadę do Lublina, któraś to ostanio pisała że jest z tamtąd. To takie moje jakby podyplomowe i tak sie musze znowu pomęczyć z tymi studiami, kiedy ja je w końcu skończę,bo ile się można uczyć,ale to chyba wpisane w zyciorys nauczyciela:( No ale wiecie co żebu spędzać walentynki w szkole!!,buuuu:( a ja juz tak zaczęłam planować jak będzie romantycznie, kolacja świece i te sprawy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------nikulam ja tych samych testów tez uzywam co wy, sa dobre. własnie dzisiaj ide zakupic kolejne opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikkkka --- to masz problem faktycznie... i to jaki... ja bym nocy nie przespała jakbym cos takiego zrobiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikkkka
bardzo smieszne;] daruj sobie taich komentarzy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim staraczkom :) aktualizuje tabelkę: NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Dziewczyna Bonda...06.03......27-28.......tak........33......3 effa9...................12.02.......25-30............... . .28....11 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Klaudia0405..........23.02..........30........?........2 6........2 Meg75.................24.02.........29........tak..... 34........2 Mfigielek.............26.02.......27-29.......tak...... 24.......5 Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 ewika74...............05.03......27-28......tak.......34 .......4 Lola83-1...............05.03........?..........nie...... .25........6 M_M...................08.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Folik32................09.03.........31-44....nie....... .32........5 klaudia1985.........10.03..........32-36 ....nie.........24.......5 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Celcia84................25.01........?...........?...... .. .24....12 Dosiaaa.................27.01........?...........?...... .. .28.....2 kate z olka............27.01......???..........?...........24...... .3 Bombelek83..........31.01........?...........?.......... . 25.....2 Nyny...................06.02........28..........?....... ...23.....7 Rea....................08.02......32-38.......nie...... . 30......3 Fermina30.............11.02......25-26.....TAK........30 .....7 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28.......2 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................11.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ...... stycznia nie zaliczam do starankowych :) tak sie teraz z perpektywy zastanawiam, to moim zdaniem w grudniu jednak coś było, bo @ była inna (duzo bardziej obfita była i krótsza a ta zywczajna). Więc pójde w tym miesiącu do gina jeszcze raz. A ten miesiac wygląda na to że byędzie super starankowy, jedziemy do włoch jak dobrze pójdzie - poszaleć pierwszy raz na stoku :) Akurat beda dni plodne wiec mam za zadanie się wyluzowac i bzzzz do woli :):):) Już się ciesze Folik w takim razie musisz odpuścic i odblokować się :) Rea - nie przetrzymuj nas tylko pisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REa_ powaznie przywołuje Ci do porzadku prosze nie podczutuj tylko pisz i dawaj szampana.... halo halo halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Melduję się po urlopie :) Ale sobie na nartkach pojeźdźiłam :) Witam również wszystkie nowe staraczki :) Ja jeszcze u lekarza nie byłam ale u mnie to już na 99% pewne, więc postaram się zaktualizować tabelkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombelek83 Ty babolu z II krechami na narty no no no !!! nieladnie.... pedem do lekarza i potwierdzaj nam kohcna szampan juz wypity... przecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Dziewczyna Bonda...06.03......27-28.......tak........33......3 effa9...................12.02.......25-30............... . .28....11 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Klaudia0405..........23.02..........30........?........2 6........2 Meg75.................24.02.........29........tak..... 34........2 Mfigielek.............26.02.......27-29.......tak...... 24.......5 Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 ewika74...............05.03......27-28......tak.......34 .......4 Lola83-1...............05.03........?..........nie...... .25........6 M_M...................08.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Folik32................09.03.........31-44....nie....... .32........5 klaudia1985.........10.03..........32-36 ....nie.........24.......5 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Celcia84................25.01........?...........?...... .. .24....12 Dosiaaa.................27.01........?...........?...... .. .28.....2 kate z olka............27.01......???..........?...........24...... .3 Nyny...................06.02........28..........?....... ...23.....7 Rea....................08.02......32-38.......nie...... . 30......3 Fermina30.............11.02......25-26.....TAK........30 .....7 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28.......2 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................11.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ...... Bombelek83...........6....10.10.2009...........25...... ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testy pozytywne :) Cycochy tak bolą, że nie mogę spać na brzuchu :) Poza tym czuję się świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombelek83 -- i nie uciekaj od nas tak od razu jak inne ciezarówki.... poznikały zapomniały.... itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć w tak wczesnej fazie narty nie mogą zaszkodzić :) Nie mogłam się powstrzymać żeby nie jeździć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole.... mam zrobić te badania krwi i ten gin powidział ze mogę zrobic je państwowo kurde, a okazalo sie ze nie :/ podpadł mi nie ma co. Poszłam do internistki zeby mi przepisała badania a ta raz ze mnie zjadła za to a po drugie nie mogla go rozczytać i przepisała część i tak powiedziała że np. badania krwi nie refundują. Więc musze zrobic prywatnie wrrrrr człowiek płaci podatki, ubezpieczenia a i tak na badania pewnie ze 250 zł musze pokryć sama. wrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombelek83 --- oby ale jednak uwazaj na bąbelka małego.... przeciez jakby co to byc sobie nie wybaczyla ale dobrze ze cała i zdrowa wrocilas... (-liscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sensie podstawowe badania a juz grupę krwi nie (to maiałam na myśli) Bombelek GRATULACJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie się nie wybieram :) Tylko, że ja i tak nie mogę pisać tak często jak wy. Ale napewno bedę pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikulam
dziewczyna_bonda----tak to wkurzające!Ja po paru takich przypadkach już nie wytrzymałam i wykupiłam ubezpieczenie prywatnie. Płacę 110zł./mc i jeszcze nie natrafiłam na badanie którego bym nie miała w pakiecie nie wyłączając np. tomografii komputerowej głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się bałam ale wszystko chyba ok. W tym tygodniu idę do lekarza. A tak z innej beczki to testy owulacyjne mi bardzo pomogły :) Już teraz mogę z czystym sumieniem polecić. Tylko, ze ja robiłam je codziennie, wieczorem, mniej więcej o tej samej godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikulam
Bombelek83----codziennie przez cały cykl? a możesz zdradzić jakie konkretnie?jaka firma lub nazwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombelek83 --- od którego dnia cyklu robilas.... bo ja tez w tym cyklu chce pelna obserwacje swego cyklu przeprowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo u mnie bzzz bedzie marne raczej..... z tym moim m choruskiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam od 5dc bo nie miałam pojęcia jakiej długości będzie cykl, ale jak masz regularne to możesz spokojnie zacząć od 10dc. Jak test wykazał wzrost lh to mniej więcej za 24h była owulka (czułam jej objawy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombelek83 --- ale mi sie rozregulował... a kiedy nalepiej testowac mysle ze chyba najlepiej z porannego moczu... czy raczej sie myle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik32 ja wyczytałam, że najlepiej jest wieczorem bo wzrost lh występuje zwykle wieczorem i u mnie wszystko było widać jak na dłoni :) To nie jest tak jak z testem ciążowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikulam
Folik32------zdecydowanie nie z porannego moczu!Najlepiej popołudniem ja np. o 17.30, niektóre dziewczyny testują 2 razy dziennie np. o 12 i 18....tak czy siak poranny mocz odpada ma zbyt duze stężenie i test moga wyjść "przekłamane" i najlepiej codzinnie testować o tej samej godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×