Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

mfigielek no jakies 2 strony do tylu pytalas mnie o swoje objawy i prosilas o porownanie czy tez dorade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATE______ tak tak wsadziłam go głęboko, tylko przed mój M zdeinstalował hihihi spężynki, tak na 15 lat, a zresztą :) po co mi jakieś sprężynki, na smietnik z nimi :) OGNIKU____________ tylko wiesz na bieżąco nas instruuj o wszystkim, co wolno a czego nie i takie tam, relacje na okrągło :) NIULAM_______ to Ty Słonko masz tak jak ja, też zyłam sobie w nieświadomości, że to takie proste- cała ta ciąża, myk myk i już a tu patrz, po trzydzistce tyle się można nauczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko założycielko - co prawda to prawda, ale wymagająca jestem. ode mnie też wymagają, mam byś uśmiechnięta, gotować dobre obiady, radą służyć, prezentację zrobić, chętna na fiku miku - on ma raj ze mną, więc NIECH SIĘ STARA, ŻEBYM BYŁA SZCZĘŚLIWA:P co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Wam bardzo ze ni jestescie zle na mnie i przywróciliście mnie do porzadku:D bede dalej zdawała relacja jak inne staraczki.A mam pytanko mam sie juz raczej wpisac do drugiej tabelki bo owulacja raczej juz byla prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola po owu siup do dołu, potem znowu w dół:) Mfigielku - mnie się zdaje, ze 19 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja z tej tabelki to jestem troche niekumata :) dobrze ze siedze tam na "dolku" to moja tabelka nie posiada komplikacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA _____ NKULAM______ NAPIJecie SIE ZE MNĄ KRÓWKI? sama robiłam, naszym brzuchatkom nie proponuję, bo dbam o ich fasolki :) mniam mniam ale dobre , w alkoholizm można się z tą moją krówką wpędzić :) zapraszam wszystkie, opijemy 2-setną stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate79 Kilka stron w tyl jest moja tabelka z temp doradzilabys mi czy byla owulka twoim zdaniem czy nie?Pliss o ja juz zglupialam calkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam w przychodni u gina, zeby mnie skierował na toksoplazmozę, wiecie co buc powiedział? że też ma koty idiota! i na niby pierwszej wizycie (bo niby nie chodzę prywatnie, zeby skierował na badania) kazał od razu hormony robić. mądre to? i NIBY toksoplazmozę można leczyć także w czasie ciąży zaj......biście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka - to likier jaki? dawaj, na głupotę ludzką to tylko się napić ale zaraz jadę doma, więc malutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATE_____ fakt, Ty to masz tabelkę z głowy ale nie martw się wymyslimy jakąś dla brzuchatek :) jakieś opisu, trule mule , dzikie osły i taakie tam inne biedronki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja otwarlam delicje szampanskie prosze sie czestowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate - ja lubię kombinacje - zaraz pozmieniamy będziecie śluzy, zachcianki i wyniki krwi umieszczać;) jedna po drugiej swoją drogą to ja dzisiaj o Angioletto myślałam. poszła w siną dal. a tak obiecywała, że nas nie zostawi kate, tylko na ciebie można liczyć. no i na ognika, bo bombelek jeszcze trochę w kibelku posiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz mi tam !!!! poszly z lapami od mojej tabeleczki!!!! jako najstarsza brzuchatka, mowie stanowcze i zdecydowane NIE !!!! :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA_____ wiesz dwie puszki mleka skondensowanego z Gostynia - pisze na tym krówka i 0,75 wóki - miksujesz, wlewasz i głupota przechodzi. No chyba, że Słonko lubisz bardziej gęste likiery to możesz dać mnie wódki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu wieczna impreza nie mogłabym z wami mieszkać. byłby alkoholizm poplotkujmy - ewika po slubie chyba co? ciekawa jestem jak noc poślubna - ewika - dawaj nam tu szczegółowy raporcik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mam taki dobry likierek o smaku irlandzkiej kawy mmm pycha.Uwielbiam go.Takze dziekuje za poczestunek a z delicjami to dam sobie spokoj bo juz i tak jestem za gruba a odhudzam sie i 8kg juz zeszlo ze mnie a musi jeszcze 13 do sierpnia bo ide na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati, to ja jutro sobie zrobię taki drynk! mniam dobre to drynkujmy, bylebym dojechała do domu. tego mojego wroga odwiedzić. oj czasami mi zdrowia napsuje, kto by przypuszczał, że ja się tak dam! nalej mi jeszcze, ale małutkiego i lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola oszalalas !!! 8 kilo zeszlo i jeszcze 13 chcesz zrzucic !!!!!!! to co ty chcesz butelki z denaturatem reklamowac ???? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate - ja to się boję nawet tą tabelkę dolną kopiować!!!! a tak serio - trzeba robić porządki w tabeli - kozy poprzepadały. uwaga!!!!!! w przyszły poniedziałek wyrzucamy niesumienne staraczki. meldować się tu szybko babole, ale już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA_____ tak tak jestem za tabeleczką dla brzuchatek :) bedziemy mialy jak znalazł, a nie szperanie po książkach , kupowanie czasopism i takie tam Kate_____ tylko się nie denerwuj :) :) :) a ćwiczyć możżżżżżna??????? np. brzuszki ooooooo!!!!!! właśnie można czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no przestan ale moim marzeniem jest wazyc 55 tyle co 3 lata temu jak wyjezdzalam do irlandii i jak bylam mloda dziewczyna i panna jeszcze a teraz juz sie zmienilo obiadki trzeba gotoac placki piec i widzisz co sie stalo waze 67kg i chce jeszcze 13 zrzucic do 55.Ale niewiem czy mi sie uda bo teraz juz stoje w miejscu pomomo ze i tak malo jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolka - wieszaki nie są sexy, pamiętaj! co jak co, ale pupsko musi być!!! daj jeszcze raz te twoje zestawienia obserwacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL ewika74...............05.03......27-28......tak.......34 .......4 Lola83-1...............05.03........?..........nie...... .25........6 Dziewczyna Bonda...06.03......27-28.......tak........33......3 M_M...................08.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 Folik32................09.03.........31-44....nie....... .32........5 nornica................09.03.........28................. . ..30.......9 klaudia1985.........10.03..........32-36 ....nie.........24.......5 Rea....................12.03........32...........nie.... .. . 30......4 Nowa81.............21.03......30-32..................... 28.......3 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Nyny...................06.02........28..........?....... ...23.....7 effa9...................12.02.......25-30............... . .28....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28.......2 Klaudia0405..........23.02........29-30......tak......26 .......2 Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 Mfigielek..............01.03.......29-31......tak...... 24.......5 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 Lola83-1...............05.03........?..........nie...... .25........6 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................13.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ...... Bombelek83...........6....10.10.2009...........25..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati brzuszki jasne ze mozna cwiczyc....... ile wlezie :) ale tylko na chlopie :P Lola to jak chcesz zajsc w ciaze to skoncz z odchudzaniem!!! mowie serio, mnie np lekarz-moj ginekolog- jeszcze jak bylam w PL na urlopie powiedzial jesli planuje pani dziecko, to moglaby pani troche przytyc nawet !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola zaraz po dupsku dostaniesz :p nie ta tabele skopiowalas , tajest stara !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×