Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

PATI---skoro już od października bierzesz i było ok. to czemu nagle miałoby sie to zmienić?co innego jakby to był Twój poczatek z tym lekiem,nie czytaj już na tych forach tylko rób test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja,teraz bedziesz siedziala myslala,czytala,denerwowala sie itp...po co ?? zrob test i bedziesz wiedziala :) a przy okazji my..bo umieramy z ciekawosci juz wystarczajaco dlugo trzymasz nas w niepewnosci :p zrob ten test prosze Cie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKULAM_______ jakk dobrze , że Was mam. Strasznie mi sie smutno zrobiło ale masz rację - niepotrzebnie to czytam, i po co tam wlazłam???? chyba, żeby się zdołować. ja to mam z sobą trzy światy, mówię Ci NIKULAM - cyrk na kółkach! Dobrze, że mam Ciebie :) no i Was wszystkie :)już mi lepiej , nawet gdyby nic z tego nie było to zyskałam Was a to też ważne. A test zrobię jutro rano, bo mój M już mi dziś zakupił - on też ma ze mnę cyrk i zooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa81
ognik gratuluje!!!2 cykl staran i juz ci sie udalo.mam nadzieje, ze i nam wkrotce sie uda.ja za 10 dni znowu zaczynam starania.a ta na margnesie.jak czesto kochacie sie ze swoimi M?mysle, ze najlepiej chyba co 2 dzien prawda?ja ostatni cykl kochalam sie codziennie w dni plodne, no ale ten system zawiodl.ciekawe co wyjdzie u patrycji.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIEJKA_____ jutro zrobię - OBIECUJĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ:) tylko nie wiem czy będę miała neta, bo to jak zawieje :) ale jak coś będę wiedzieć, a net pódzie w siną dal, to wydrę do jakiejś kafejki we wtorek. A teraz muszę pomału zmykać, bo do kościółka idziemy - o mój rozumek sie pomodlić :) no i o wszystkie straczki a raczej nasze fasolki - w trybie natychmiastowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati u mnie było tak z tym duphastonem: pierwszy cykl od 15 do 26 - 27dc dostałam @ drugi cykl od 15 i zdążyłam wziąść tylko 5 dni, bo 20 dostałam @ czułam się fatalnie, tal jak wcześniej pisałam potem przeżucilam się na luetinę- wziełam 1 cykl (brałam od 15 do 25dc) i @ dostałam 27. W tym cyklu już nic nie wziełam (pomimo nakazu lekarza, że mam 2 cykle brać ta luteine)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa81
patrycja to daj nam od razu znac czy udalo ci sie zafasolkowac.ja bede trzymala za ciebie kciuki.i nie martw sie.moj maz tez nie ma ze mna latwo.ja nawet nie chce wchodzic do sklepow z dzieciecymi rzeczami, bo zaraz mam lzy w oczach, nie mowiac juz o kobietach w ciazy, ktorych jest u mnie mnostwo na ulicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz biore duphaston tzn od 16dc ... Patrycja jak jutro Cie nie bedzie to nie wiem...nie interesuje mnie nic...jutro z ranca raport!!!! :) :) zobaczysz bedzie dobrze.Amen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aLE OBIECUJECIE, ŻE JAK TO NIE CIĄŻA TO MNIE BĘDZIECIE WSPIERAĆ :( ALE MAM DOŁA > IDĘ SIĘ UBIERAĆ :) DO USŁYSZENIA - MAM NADZIEJĘ SZYBKO I DOBRZE :) pAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale my się musimy najeśc tych nerwów:) pati nie dostaje @ ja znowu muszę czekać jeszcze z tydzień na @ a objawy mam jak ognik...\i jak tu o tym nie myśleć? chyba zwariuję!!!:😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa81
ja to ostatni cykl bylam prawie pewna, ze mi sie udalo.tez mialam podobne objawy co ognik z wyjatkiem tego bialego sluzu.nawet wydawalo mi sie, ze malam metaliczny smak w ustach.teraz rozumiem, ze chyba to wszystko sobie wmawialam.w tym cyklu bede sie chyba kochac co drugi dzien i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI-----------dziękuję Kochana za tak miłe słowa! Trzymam kciuki za Ciebie Twojego M (ktory przynajmniej ma z Tobą wesoła i nigdy się nie nudzi a nuda zabija związki):) i WASZĄ fasolke!Postaraj się tak nie denerwować, przecież jesli nawet nie w tym to w następnym cyklu się uda, choć mam ogromną nadzieje,że już w tym:)Trzymaj się Kochana i czekam na wieści jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa---ja mam to samo, wszedzie te kobiety w ciąży:)co chwile jakas kolezanka zaskakuje mnie wiadomością,że ona też zafasolkowała, jesli się starała to super!najgorzej,że często to przytrafia się "przypadkiem" tym które wcale tego nie pragną i dla nich to ogromny kłopot,ech co zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek----masz racje ta niepewność jest najgorsza!Ja też miałam objawy jak Ognik a teraz proszę ani fasolki ani @, tak bym chciała ją już dostać i zacząć nowy cykl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa81
doklsdnie nikulam.moja sasiadka, przyajciolka i znajoma sa w ciazy.i wszystkim udalo sie pstrykniecie palcemja robilam wszystko, zeby mi sie dalo w tym cyklu, ale niestety nie poskutkowalo.wlasciwie caly mieiac mysli sie tylko o jednym.w czasie @ zeby juz sie skonczyla i zebysmy mogly zaczac nowe proby, po owulacji czas oczekiwani na @, a wlasciwie na jej brak.ciagle wyszukiwanie objawow, czasami to juz jetem tym bardzo zmeczona.nawet po nocach nie sypiam, ale bede walczyc dalej.kiedys w koncu musi sie udac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa----U mnie nawet kolezanka z pracy z pokoju w którym siedzimy tylko we dwie, też niespodziewanie zaszła, jest teraz w 4 mc, przyspieszony ślub z chłopaka którego zna bardzo niedługo i teraz co?powinnam sie pytać jak się czuje, jak było na badaniach, jakoś się nią zainteresować a ja....zwyczajnie nie mam na to ochoty:(nie mam nawet ochoty wysłuchiwac jak inni się nią interesują, gratulują..... i straaaaasznie głupio sie z tym czuje!Masz rację ja też wierze,że musi się nam udać, mam nadzieje,że w miare szybko:)póki co musze chyba iść do lekarza, bo ten brak @ i plamienia jakoś mnie martwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa81
ja mam to samo.nawet sasiadce nie bylam w stanie pogratulowac.omijam ja jak moge, bo nie jestem w stanie patrzec na jej brzuszek.wiem, ze to okropne, ale ja naczej nie potrafie.teraz musimy sie wziac za siebie i uwierzyc w to, ze wszsytko bedzie dobrze.nikulam jesli niepokoja cie t plamienia to lepiej idz do lekarza.nie stresuj sie bo to tez wplywa na zajscie w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kochane staraczki:) chociaż raz pierwsza miałam okazję Was przywitać hehe wpadłam tylko na chwilkę,bo zaraz jadę do pracy. ----pati - czekamy:) u mnie bez zmian cycochy dalej bolą jak oszalałe, brzuch też chwilami pobolewa, a tempka plasuje się między 36,8 a 36,95. no to tyle u mnie. odezwę się późnym popołudniem. miłego dzionka wam życzę:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 ewika74...............05.03......27-28......tak.......34 .......4 Lola83-1...............05.03........?..........nie...... .25........6 Dziewczyna Bonda...06.03......27-28.......tak........33......3 M_M...................08.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 Folik32................09.03.........31-44....nie....... .32........5 nornica................09.03.........28................. . ..30.......9 klaudia1985.........10.03..........32-36 ....nie.........24.......5 Rea....................12.03........32...........nie.... .. . 30......4 Nowa81.............21.03......30-32..................... 28.......3 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Nyny...................06.02........28..........?....... ...23.....7 effa9...................12.02.......25-30............... . .28....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28.......2 Klaudia0405..........23.02........29-30......tak......26 .......2 Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 Mfigielek..............01.03.......29-31......tak...... 24.......5 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................13.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ...... Bombelek83...........6....10.10.2009...........25.. Po pierwsze OGNIKU - uratowałaś honor i wkoncu lutowe dwie kreseczki gratuluje. Dziewczynki wpadlam sie z wami pożegnać, niestety nie udalo się - zycze wam moje słoneczka byście jak najszybciej doczekaly sie upragnionego dzidziulka - ściskam wszystkie mam nadzieje, ze jak wpadne tu za pare miesięcy - cały skład : Fermina, Folik, Rea, mfgiełem, Klauduś, nyna no i oczywiście inne dziewczyny juz będą na dole wsród brzuchaczek !!! Pati będe za tobą tesknic poprosze radosną wiadomość przesłać na maila !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asuilka 80
Hej dziewczyny gratuluje ognik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asuilka 80
niestety z mężem staramy się od ponad 2 lat mąż był badany i niby wszystko ok ja maiałam robioną drożność i po tym miałam zaciążyć i nic , brałam duphaston i nic , jestem już załamana na na maxa się nakręćam zwłaszcza przed @ ciągle wydaje mi się że jestem w ciąży ,i to na prawdę wymiotuję , robi mi się słabo i wogóle ciągle mi się wydaję że jestem w ciąży . Dodam że miałam synka , który zmarł po 5 miesiącach z powodu wad genetycznych , ale to było jak miałam 20 lat i z innym partnerem . miałam robione badania genetyczne w CZD na kasprzaka w Warszawie i niby wszystko jest ok . Tylko dlaczego nie mogę zajść w ciążę ??? Znacie może dobrego gina w Warszawie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asuilka 80
Bierzecie jakieś wspomagacze ,hormony , nie wiem cokolwiek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!!! Ja po długiej przerwie, ale widzę że nadal jestem w tabelce więc nie jest źle ;)Zaraz ją uaktualnię, bo już po owulce (teraz zostało tylko czekać) Wywczasowałam się za wszystkie czasy :D Ale widzę,że Wy też nie próżnowałyście! Jeszcze nie czytałam co się działo wcześniej, ale z tej strony wynika że mamy nową brzuchatkę ;D Gratulacje wielkie Ogniku! Oby fasoleczka rosła zdrowa i przyniosła samą radość :) Szkoda,że tylko jedna lutowa fasoleczka, ale może jeszcze Pati się uda-3mam kciuki mocno! A my wszystkie-jak nie w lutym to na pewno w marcu się uda;)Jestem bardziej optymistycznie nastawiona po tym urlopie (nie wiem jak długo to potrwa,ale póki co jest dobrze) Dziewczyny, postaram się szybko odrobić z zaległościami w pracy i dołączyć do dyskusji,ale na razie zmykam, bo po dwóch tygodniach pracy co niemiara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 ewika74...............05.03......27-28......tak.......34 .......4 Lola83-1...............05.03........?..........nie...... .25........6 Dziewczyna Bonda...06.03......27-28.......tak........33......3 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 Folik32................09.03.........31-44....nie....... .32........5 nornica................09.03.........28................. . ..30.......9 klaudia1985.........10.03..........32-36 ....nie.........24.......5 Rea....................12.03........32...........nie.... .. . 30......4 Nowa81.............21.03......30-32..................... 28.......3 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Nyny...................06.02........28..........?....... ...23.....7 effa9...................12.02.......25-30............... . .28....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28.......2 Klaudia0405..........23.02........29-30......tak......26 .......2 Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 Mfigielek..............01.03.......29-31......tak...... 24.......5 M_M...................07.03.........29-?.......nie...... ..24......2 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................13.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ...... Bombelek83...........6....10.10.2009...........25..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kózki moje, ale się za wami stęskniłam. miałam 3 dniową delegację, potem wyjachałam na weekend a tu taaaakie zmiany!!!! ognik80 - wielkie gratulacje, tylko zostań z nami, bo inne brzuchatki zdezerterowały. Tylko nam nasze kati została:))) i co ja widzę, jakieś dołki, dołczyny?!!! co to ma być? NIE MA NIC OD RAZU - baby, żeby to była naprawdę wielka radość, trzeba poczekać. Cierpliwości się nauczyć, no! Nowa - nie chcę nawet słyszeć jakiś narzekań w 2 cyklu. Kozo jedna - to nie jest komputer, że się wylicza i ma być. To, że się wam wtedy udało od razu, to szczęście wielkie, ale nie oznacza, że się przydarzy znowu. Spokojnie, powoli. najważniejsze jest to, że obydwoje jesteście sprawdzeni i płodni:)))) głowa do góry, no! Foliku - tylko ty za mną się steskniłaś.....wynagrodzę to tobie i porwę cię na plotki, mam fajną knajpkę w stolycy. Jutro wracasz późno do domu - poinformuj szpiega:)))) jak było u rodzinki? Kate - jak tam twój brzucholek. Mieścisz się jeszcze w ulubionych jeansach? Ja dzisiaj zaczynam dietkę, już nie mogę na siebie patrzeć. Też mamy malutki kryzysik (wiosenne przesilenie się chyba zbliża), już sama nie wiem, czy on tego dziecka chce, czy nie. Najpierw krzyczy, że mam o siebie dbać, chuchać, że mam mu RODZIĆ, że chyba nie długo to nam zajmie.. potem, czy chcę napewno dziecka, czy jestem pewna....wydaje mi się, że on chyba nie jest.... mnie te jego wahania martwią. Ogólnie chce, ale chyba myśli, że jeszcze mamy czas. No to albo działamy, albo nie! Staram się go zrozumieć ma problemy z firmą, znerwicowany jest, ach te męskie ambicje.... Ale kurczę tak, albo nie. sama tego dziecka nie chcę! Ogólnie nie jest mi wesoło, ale co tam, nie możemy się mazać Kozy. Obserwacje: jestem w 15dc, wczoraj test negatywny, ale zaczynają mnie leciutko poklówać jajniki. dzisiaj rano sprowokowałam bzzz, ale jakoś bez przekonania jestem. zaczynają mi się dni płodne - a on wyjeżdża służbowo do końca tygodnia go nie będzie, wtedy kiedy możemy coś zrobić. pech! no i jak tu się połapać? jak działać, jak materiału nie ma?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 ewika74...............05.03......27-28......tak.......34 .......4 Lola83-1...............05.03........?..........nie...... .25........6 Dziewczyna Bonda...06.03......27-28.......tak........33......3 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 Folik32................09.03.........31-44....nie....... .32........5 nornica................09.03.........28................. . ..30.......9 klaudia1985.........10.03..........32-36 ....nie.........24.......5 Rea....................12.03........32...........nie.... .. . 30......4 Nowa81.............21.03......30-32..................... 28.......3 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Nyny...................06.02........28..........?....... ...23.....7 effa9...................12.02.......25-30............... . .28....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28.......2 Klaudia0405..........23.02........29-30......tak......26 .......2 Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 Mfigielek..............01.03.......29-31......tak...... 24.......5 M_M...................07.03.........29-?.......nie...... ..24......2 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................13.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ...... Bombelek83...........7....10.10.2009...........25..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka - co mówią lekarze? jakie jest wasze podejście psychiczne? może tu jest problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×