Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

mfigielku ważne która jest testowa, która kontrolna JEDNA: kontrolna ma być zawsze - jak jest tylko ona, nawet blada nie ma piku DWIE: kontrolna ma być cały czas, a testowa (w moich testach nad kontrolną) pojawia się tylko przy piku, i może być bardzo blada - wtedy odczytujesz test jako negatywny, nawet jak są dwie jeżeli jest tego samego koloru co kontrolna lub ciemniejsza - biegnij po eMa, bo ma robotę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rea ja znam działanie testów, bo już używalam. tylko zastanawiam się jak się odnieść do testu,który zrobiłam z ciekawości dzisiaj w 25dc, w którym wyszły 2 krechy, co prawda testowa trche bladsza. no i czy to normalne że się taka pojawiła testowa klika dni przed @, bo przecież LH jest wtedy najniższe, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielku, albo są lipne albo wychodzą pozytywne po owu w jednej sytuacji :)))) domyśl się jakiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak kiedys miałam w poprzednim bodajze cyklu ale mi ktos rzekł tez tak ze jasniejsza minimalnie oznacza ujemny ale jak taki sam to tez problemy hormonalne dlatego sie badam teraz w tym cyklu i temp. i testy ow. zobaczymy... sama ciekawa jestem co dzis wyjdzie skoro wczoraj byl bladzioch to dzis i do konca tylko bladzioszki winny byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide testa owulac. zrobic zaraz ci napisze jak i co u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
folik ale dzisiaj miałam piekny sen - byłam w początkowej ciąży, wodziałam zdjęcie usg i wiedziałam że to jest chłopiec:) top było takie realne, że jak się obudziłam to czułam jak się śmieję. cieżko to opisać... potem pomyślałam ze szkoda ze to tylko sen:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek - dzis moj 18 dc i wyszedł jak myslałam bladzioch jak sie patrzy mi sie wydaje ze po owulce jestem jak nic tak sie czuje teraz temp. pewnie wzrosnie do 37 i na 3 dni przed bedzie spadac... mam jeszcze 3 testy ale dokupuje zeby robic do konca w tym cyklu... wlasnie dla sprawdzenia jak Ty czy pozniej tez pik sie pokaze.... a co do snu to duzo osob wynilo sobie dzidzie wiec pilnuj sie bo dzidzia moze sie we snie pokazuje a na tescie sie narysuje - zycze jak wszystkim tutaj z calego serca mfigieleku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
folik kurczę, czuje się od owulacji fatalnie. coś wydaje mi się że znowu mi się coś pieprzy. cały czas mnie te piersi bolą, dzsiaj w pracy to miałam takie promieniowanie bólu, że czułam je prawie pod pachami. brzuch raz pobolewa raz nie. I tak jakoś mi gorąco było, pot mnie oblewał. może znowu te hormony szaleją. dzisiaj miałam najwyższa tempke rano 37st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zmeirze tempke pod pacha, zobaczymy jaka dzisiaj bedzie. teraz tez czuje jakby mnie macica bolala, co jest do cholery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod pacha mierzysz .... ja tego nigdy nie robie... ja zawsze o 6,25 na dole wiadomo gdzie pod tym wzgledem ze nie wstaje na siku bo jak wstałabym to chyba juz nie byałaoby dokladnie tego czego chcemy... czyli jakies przekłamania.... robisz wykresili ja robie i dwa jak na nich zerkne to identyczne sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Wreszcie po pracy dotarłam i piję popołudniową kawkę nastawiając się powoli na tą krówkę:)...PATI---mnie rano raczej nigdy nie ma bo w pracy netu niet:(Zrobiłas dla pewności dziś jeszcze jeden test?a może na kerw warto się wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia-----przykro mi,że dostałas @ :(Pomyśl sobie,że to pierwszy dzień nowego cyklu i nowych możliwości!PATI i ja czekamy na naszą @ prawie 40 dni więc wszystko zastopowane, wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIK----strasznie dużo tych dokumentów do wymiany i osób(instytucji), które trzeba powiadomić prawda?:) Ja 5 mc temu zrobiłam sobie całą listę i było na niej ok. 15 pozycji, więc już Ci współczuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek----mi też tak wychodziło, pisałam o tym kilkanaście stron wstecz:) w owu 2 kreski, potem po owu ta testowa bledsza, za dzien dwa juz wcale jej nie było aż tu nagle znowu się pojawiła!blada bo blada,ale była przez jakieś 4 dni potem zaprzestałam to testowanie. Pokazalam gin moje zapiski i stwierdziła,że nie ma pojęcia dlaczego tak było, dała mi na wszelki wypadek liste badań które mam zrobić w 1-3 dc w tym też własnie LH....no ale dziś już 38dc i nie mam @ tylko te plamienia więc z badaniami czekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
folik mierzę oczywiście rano w pochwie (zresztą to juz mój 18 cykl) o 6.30 i dzisiaj miałam 37. ale mierzę też po południu i zmierzyłam teraz mam 37,3. myślałam że żłe zmierzyłam i powtórzyłam i wyszła taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże nie nawidze tego! dlaczego nie moze się u mmie tak dziać jak u wszystkich, tylko zawsze jest coś nie tak!! już mnie to tak męczy. nie mam siły. w dodatku muszę jeszcze czekać kilka dni na ten wstrętny @:( zmierzyłam jeszcze raz - 37,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic by nie było może dziwnego w tej temp ,ale ja mam zawsze jak to się mówi - za niską temp i nawet jak jestem chora to nie mam gorączki. dlatego jest to dla mnie dosyć dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od wczoraj jestem tak glodna,ze najsc sie nie moge..jem wszystko chipsy,slodycze,slone,kwasne,slonecznik,owoce..wiadomo sniadanie,obiad...wiecznie musze cos mielic...chyba @ idzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki!!!! Tak jestem już po ślubie. Był w sobotę. Wszystku się udało. Nie było żadnej wpadki. Zabawa była extra. Goście potańczyli a ja do dziś mam zakwasy w udach! Rea noc poślubna była super choć za krótka!!! ;) Jacuzii, świeczki w kształcie serduszek, płatki róż na łózku w kształcie serca i na podłodze porozrzucane. Mój M wpadł na pomysł ustrojenia pokoju w hotelu bez mojej wiedzy i zrobił mi niespodziankę. BYŁO SUPER!!!! Patrycja dzięki za życzenia. Z łóżka już wyszliśmy dawno ale od dziś jesteśmy w Ustroniu na urlopie - całe 6 dni więc będzie się działo!!!! Ognik gratulacje!!!! Pozdrawiam Was wszystkie. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewika gratulacje,wszystkiego naj na nowej drodze zycia i zeby jak najszybciej byla fasolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewika gratulacje.Zyczę Wam wszystkiego najlepszego na tej nowej drodze, udanego \"miesiąca\" miodowego i abycie wrócili we trójkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kobietki. Chciałabym byśmy wrócili we trójkę ;). Ale kto wie.... Pożyjemy zobaczymy. Życzę miłego wieczoru bo dziś ostatni wieczór karnawału! My też zaraz idziemy, może zaliczymy jakiegoś śledzia a na pewno jakąś kolacyjkę ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek ty to za9 mies bedziesz bawic :):):) tak mi sie cos wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielku, też mam podobne przeczucia co kate79. :) U mnie skurcze macicy pojawiły się ok 24dc i od tego dnia zdarzały się codziennie. wtedy jeszcze myślałam, że to zbliża się @, nawet dziewczynom się skarżyłam, że się pewnie nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.Wlasnie wrocilam z pracy i juz po obiadku i kapieli i teraz kawka.Wysylam jeszcze raz tabelke i zaznaczam jakie dlugie mam cykle.Wic tak zaczelam brac Luteine pod koniec grudnia i przyszla mi miesiaczka 15.01.2009 i trwala do 20.01.2009 i potem znowu zazywalam Luteine i dostalam miesiaczke po 23 dniach czyli 6.02.2009-a skonczyla sie 10.02.2009.Wiec jak myslicie mialam owulcje w tym miesiacu czy nie? A i dzis sie wystraszylam troche bo mialam takei brazowe uplawy na wkladce i niewiem czy to po Luteinie czy dlaczego?Doradzcie plissss. POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL ewika74...............05.03......27-28......tak.......34 .......4 Lola83-1...............05.03.......23-28 ....nie...... .25........6 Dziewczyna Bonda...06.03......27-28.......tak........33......3 M_M...................08.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 Folik32................09.03.........31-44....nie....... .32........5 nornica................09.03.........28................. . ..30.......9 klaudia1985.........10.03..........32-36 ....nie.........24.......5 Rea....................12.03........32...........nie.... .. . 30......4 Nowa81.............21.03......30-32..................... 28.......3 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Nyny...................06.02........28..........?....... ...23.....7 effa9...................12.02.......25-30............... . .28....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28.......2 Klaudia0405..........23.02........29-30......tak......26 .......2 Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 Mfigielek..............01.03.......29-31......tak...... 24.......5 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................15.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ...... Bombelek83...........6....10.10.2009...........25..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie, ale dzisiaj gwarno :) NIKULAM_______ nie robiłam juz dzis testu ale poczekaj.... Ty też już tyle dni??? i co z tym robimy??? czekamy na @ czy idziemy do gina? wiesz ewentualnie to ... jak nie dostanę @ to może skuszę sie na wszelki wypadek na betę w przyszłym tygodniu. Ale na razie muszę zmienic moja gin, dziś siedziałm i szukałam coś ciekawego na necie i przy okazji wyczytałam same złe rzeczy o moim. Nikulam a Ty skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu ktos?Niewiem czy dobrze napisalam w tabelce jak miesiaczki nie mialam 89dni od 7.10.2008-15.01.2009 i dopiero 15.01 dostalam miesiaczke to niewiem jak mam w tej tabelce wpisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu ktos?Niewiem czy dobrze napisalam w tabelce jak miesiaczki nie mialam 89dni od 7.10.2008-15.01.2009 i dopiero 15.01 dostalam miesiaczke to niewiem jak mam w tej tabelce wpisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×