Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

LOLA____ nio:) ale za to szpile w każdym rozmiarze pasują i między nogami można pobiegać hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhm dziewczyny ale co to znaczy MUSI BYC cukier?????? nie musi wcale,ja tez nie moglam kawy ani herbaty wypic bez cukru ale jak sie zawzielam to sie da:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po wodzie jestem jeszcze badziej glodna..to chyba moj organizm tak sie broni,bo kiedys sie glodzilam i teraz nie moge za dlugo byc glodna bo mi sie slabo robi.. A co do bananow to sa kaloryczne,ale nie mowie o zjadaniu kilograma tylko np jednego dziennie.Jak dla mnie to lepszy banan niz cukierki albo batonik ;) Lece do pracy..zajrze pozniej Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Aniu juz uciekla do pracy,a Pati ty jestes czy tez uciekasz?bo jak uciekasz to ja ide na rowerku pojezdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik Spoko nic sie nie dzieje ale staraj sie ograniczac,i zobaczysz efekty,Ja zaraz zjem cos na obiadzik i ide pocwiczyc.:D Bede pzniej oki.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooo maatkooo! Tyle stron, tyle głupot!A co to za pozegnania! Pati, Folik, potem Kluadia, kurde bele! Ja nie raz tak mialam, ja i tak taka sie czuje do Was z doskoku, bo mnie tu malo, z tej Pioszacej strony, bo z czytajacej to jestem. Pati, ja swojego M-a bardzo chcialam ustrzec przed tymi mierzeniami, on nie wie, ze mam Wasn a forum, nie wiedzial o testach owu i na pewnoie nie wiedzial, ze ja tak bardzo chce dziecka! NIgdy nie mowilam, ze dzis trzeba, no czasem, ale zadno i w zartach. Balam sie ze robi sie to jeszcze bardziej mechaniczne, niz i tak bylo przy czekaniu, liczeniue nawet podswiadomym! Wie, ze wiele sie ze mną nie zgodzi i powie, ze trzeba sie tym dzielic z mezem, moze i racja, ale ja wiem, ze co on biedak moze, co on poradzi?I tak balam sie ze zacznie myslec ze to jego wina. Rea jak zwuykle madre pomysly ma. Ja sie w ta tabelke z odchudzaniem to nie pisze, bo mnie duzo nie ma, ale do kazdje innej owszem. A tabel mozemy miec duzo, Klaudi chce uciekac, ja jej proponuje co kto na obiadek zrobil dobrego, moze byc dietetyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babole, zobaczcie, ja mam cykel regularne, owu wiem, kiedy zawsze, nieby wszytsko ok, badania, stara nia w dni plodne i dopiero za ktoryms razem sie udalo. Nie ma latwo, ja rok po slubie, 10 alboi wiecej cykli staran, w miedzuczasie musialm je odlozyc, bo wyszlo, ze mam dodatni wynik na toksoplazmoze:( To bylo we wrzesniu, wiec antybiotyki, tzry miesiace odlozone, potem pozwolenie od lekarza, ale i zaznaczernie, ze w ciazy musze zjawic sie u specjalisty. Wiec teraz drżę, czy aby wszytsko ok bedzie z tym, a jeszce inne swinstwa trzeba badac, np. cytomegalie, rozyczke. Ja nie mialm juz wtedy przy staraniach odwagi. Dziewczyny, my po prostu jestesmy w poczelni, a ze w milym towarzystwie, to tylko pozazdroscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoras chce odejsc, to tylko na chwilek, tak na boczek, na przerwe, nie piszcie tak czesto, ale tu badzmy.. Nikt nam nie powwiedzial, ze bedzie latwo, ale jak czytalam czasmai historei kobiet, ktpre przezyly 100 razy wiec od nas, zeby miec upragniona dzidzie, to uswiamiam sobie, ze my tylko czekamy jeszcze.. Wiecie, mam przyjaciolke, ktora dwa razy stracila swoja fasolke a trzeci raz miala ciaze pozamaciczna. Rozmawialysmy czesto na temat tego, jak bardzo ona czeka, potem dolaczylam i ja, a teraz.. nie uwmialam jej powiedziec..rozplakalam sie po jej telefonie..nie wiem, jak spojrze jej w oczy, to nie bedzie naturalne, bo wiem, ze tak bardzo pragnie.. ze to ona powinna byc pierwsza.. wyczekala sobie juz.. ech, ide chyba robic obiad, bo sie rozklejam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Rea.................... 12.05.......32..........nie.... ...30.......6 Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30........5 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........4 ewika74...............25.05.......27.........tak........ 34 ........7 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3........3 Nikamo74.............25.05........28-29.....tak......34. ......2 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8......4 Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 patrycja75...........07.05.......34......tak...........3 3 ....10 Ziarenko lnu..........07.05........25-27..nie...........25....,10 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............14....30.04......26.10.09......... .28 .. ..... ...... Mfigielek..............13...................7.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............12....29.04.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................13....04.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ DziewczynaBonda....7..................08.12.09.......... 33.............. Spacer w chmurach..10....06.05.......03.12.09...........22...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FERMINKO____ na pewno masz rację ale mnie to męczy, bo ja od stycznia nie biorę tabletek z przerwą 3 m-czną w lecie na chorobę. Boje się tego wszystkiego ale cóż mogę zrobić. Miałam taką nadzieję, ze teraz się uda, wszystko było jak w zegarku, monitoring- owulacja- ciałko żółte i co .... do wczoraj było super a dziś tempa obniżyła się już o jedną kraskę i mam tylko 36.7 :( ale Ty się nie smutaj, wiem że inne maja gorzej i tu masz racje w 100%, chociaż ja bym chciała choć na jeden moment poczuć , że jestem w ciąży, choć przez moment zobaczyć dwie krechy :( Któraś mówiła, że była z eMem na badaniu. Ile to kosztuje? wiecie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO_____ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI IMIENIN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Słonko, dużo....dużo miłości i upragnionych dwóch kreseczek na teście ciążowym, no... i.... żeby eM miał pracę w Rzeszowie, żebyście mogli być ze sobą codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati_ Dziekuję ,bardzo,bardzo:))) I prosze nie smuc sie ,może rzeczywiście za bardzo chcesz ,wyluzuj . Choć wiem że łatwo Komus doradzać.ja jak dostałam @ powiedziałm sobie stop...nie myśłe nie planuje a teraz jak mi sie zlbliża owu to juz kombinuje .Jade w góry tam sie dobrze robi dzieci tak własnie w weekend doradzał mi stary góral z Pienin ha ha.Wiec w góry dziewczyny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO____ MY PEWNIE TEZ TAK ZROBIMY JAKIŚ WYPAD W GÓRY, TYLKO TERAZ TROCHĘ Z KASĄ KRUCHO ale co tam, poczekam na @ - powinnam dostać w czwartek to... może akurat nam się uda końcem maja gdzieś niedrogo wyskoczyć w Pieniny a może do Zakopanego :) dobrze by było, żeby to były właśnie te dni :) dzięku za podpowiedź hahaha jak góral tak mówił :) to na pewno ma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO_____ sprawdziłam :( musiałabym dostać jutro :) żeby móc na weekend wyjechać więc ten m-c odpada :( ale nic to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak w Pieniny to dam Wam namiary na super nocleg i w miare niedrogi,bylismy tam w ten weekend i polecam. Tez mysle cały czas o dzidzi ,cholercia ale mam za swoje,był okres że nawet przez chwilke nie pomyslałam o dziecku ,a teraz jak mam swoje lata to bardzo bardzo chce go mieć .No i mój gin mnie ostatnio pocieszył....że w moim wieku mam 15% szans na szybkie zajście w ciążę ,choc wszystko ze mną ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOCZKI____ gdzie jesteście? wszystkie się opalają? NIKUSIU_____ kochana a Ty gdzie się podziewasz? wpadłam specjalnie, bo myślałam ,że o tej porze będziesz KLAUDIA_____jak Twoje słoneczko? spadła jej tempa? NIKAMO_____ ja namiary bardzo chętnie, tylko Słonko napisz ile doba kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze wrocilysmy do tematu hehe :) Ja w tym miesiacu robie testy owu,ale zauwazylam,ze kreska kontrolna jest strasznie blada..i tak sie zastanawiam-to dlatego,ze do owu daleko czy zle test robie..hmm a moze tak ma byc..robie co kaza w instrukcji..wiec pewnie tak ma byc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm gory mowicie..No w sumie moglabym w gory pojechac..gorzej tylko z bzzz bedzie w tych gorach..chyba,ze auto na poboczu zatrzymamy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Zaczełam czytać (doszłam do 385str.),ale mi się znudziło:) Jakoś mi się nie chce czytać o odchudzaniu, glodzeniu się, co kto jadł....hallo to topik dla starających się!!!wiem,że to może być męczące i dołujące, sama przecież tak miałam i chciałam uciekać,ale ...to topik dla starających się:)Potrzebuje Waszych rad i współtowarzyszenia w starankach w końcu po to był on załozony tak?Jeśli formuła I TEMAT PRZEWODNIsię zmieniły to dajcie znać będę zmykać:(BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA_____ to jak kreska testowa jest dużo ciemniejsza od kontrolnej to super :) tak ma być, testowa jak jest bordowa tzn. że do 24 h dojdzie do owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI, FOLIK------zdecydowanie się nie zgadzam byście znikały!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU_______ sprawdź na pasku, dokładnie która jest która, bo ja w ubiegłym roku tak robiłam i ciągle źle test wychodził .... a to nie test tylko ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANKA____ ostatnio jak miałam monitoring to sprawdzałam z testami owulacyjnymi i właśnie tak było, że kontrolna była blada, nawet bardzo a testowa była mocno bordowa dzień przed owulacji ( zresztą tak wyszło na usg ) tylko suma summarum i tak nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo KLAUDIA---widze,że też jesteś przeciwna zmianie tematu topiku!!!popieram i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzała Wiśnia
Hej dziewczyny mam do was pytanie jak to jest z tym okresem???Dostałam go w sobote i najpierw plamilam na brązowo a dzis na czerwono ale taki mocny czerwony,dodoam ze rano temp wynosila 37,2czy to normalne w okresie????????????????????prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKULAM___ starania w trakcie chociaż czasem fajnie o czymś innym pogadać, opowiadaj jak weekend minął :) my byliśmy w Krzysztoporze , byłaś może ? cudowne ruiny zamku manierystycznego z XVII wieku ale pewnie już tam zawędrowałaś , znając Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOJRZAŁA WIŚNIA_____ tak , to zupełnie normalne, często zdarzają się stany podgorączkowe w czasie @ a plamienia przed... cóż.... każda kobieta inaczej przechodzi ale myślę, że to też do normalności należy :) no chyba, że coś Cie niepokoi to musisz to skonsultować z lekarzem , pozdrawiam Pati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOCZKI____ jak mnie brzuch boli, kłuje i wszystko na raz, chyba nospą się posilę :) aż.... ta małpa się zbliża @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×