Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Ojojoj, trochę Was teraz podczytałam, (nie jestem codziennie, jak sugeruje Folik) i widzę,że morale leci na dół, na łeb na szyję!!! Oj, dziewczyny, dziewczyny... Witam Was wszystkie i od progu zapewniam, że jeszcze wszystkie będziecie narzekać na dolegliwości ciążowe, zmartwienia czy wszystko ok, co z pracą, co z eMem itd :) Nie bójcie się, na każdą przyjdzie czas! A paradoksalnie widzę,że chyba najbardziej się martwią te, które już swojego jednego dzieciaczka mają ;) Ale co ja się będę produkować, skoro nawet REA Was nie potrafi przywołać do porządku... A może ona też już zwątpiła, co ;) ? Babolu jeden? Nie mazać mi się tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, co do informacji w brzuchatkowej tabeli, ile starałyśmy się cykli-jestem za! Tylko,że mój wynik to raczej Was nie podniesie na duchu... ;) A jak tam Ferminka, nie spada w dół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,że to jest ta aktualna, jeśli nie, poprawcie mnie proszę ;) POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........4 ewika74...............25.05.......27.........tak........ 34 ........7 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3........3 Nikamo74.............25.05........28-29.....tak......34. ......2 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8......4 Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 patrycja75...........07.05.......34......tak...........3 3 ....10 Ziarenko lnu..........07.05........25-27..nie...........25....,10 Rea.................... 12.05.......32..........nie.... ...30.......6 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30........5 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............14....30.04......26.10.09......... .28 .. ..... ...... Mfigielek..............13...................7.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............12....29.04.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................14....11.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ DziewczynaBonda....7..................08.12.09.......... 33.............. Spacer w chmurach..10....06.05.......03.12.09...........22........... My byliśmy wczoraj z eMem na usg- dzidziuś ma już ok. 6cm i straszny z niego/niej wiercipięta :) Macha łapkami (pomachał nawet tatusiowi) ciągle się obraca i wierzga ;) Ale na szczęście wszystko z nim/nią w porządku i to jest najważniejsze! Niestety, okazało się,że łożysko jest bardzo nisko:( Co prawda na razie nie jest to jeszcze powód do zmartwień, bo do misiąca-półtorej może się naturalnie przesunąć ku górze, kiedy macica będzie rosnąć, ale same wiecie,że kobieta (zwłaszcza w ciąży) to jest taka istota, co i tak się będzie martwić i tak :) No ale cierpliwie poczekam, mam nadzieję,że okaże się że będzie dobrze. eMowi bardzo się podobało-ostatnio widział tylko zdjęcie fasoleczki, która miała 0,5cm, a teraz "na żywo" mógł zobaczyć harce naszego bobasa :) Oj, dziewczyny, nawet nie wiecie, jakbym chciała,żebyście i Wy wszystkie niedługo doświadczyły takich niesamowitych wrażeń-życzę Wam tego z całego serducha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj M_M gdzie sie podziewasz a jednak podczutuja babsztyle jedne... pisz co tam u Ciebie jak tam bejbik? cos daje Ci popalic... czujesz cos.... juz myslisz ze ciaza to jest ciezka sprawa czy jeszcze luzik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a ta napisała wczesniej i moje pytania sa nieaktualne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M gratuluje i szczesliwego rozwiazania zycze.... co by sie tam wszystko poprzesuwało gdzie trzeba i aby maluch miał mieszkanko ok... bo musi rosnac zdrowo i dac pozniej mamie w kosc.... na zewnatrz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz M_M my tylko ow. oczekujemy a gdzie do II kresek nam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no i powiem Wam,że trudno mi było uwierzyć, że naprawdę ten dzidziuś tam jest, bo ciągle jestem płaska jak deska i nic a nic nie przybieram na wadze (chyba, bo dopiero w poniedziałek mnie znowu zważą-ale nic nie widać w każdym razie) no i oczywiście nic jeszcze nie czuję z tych harców... Ale po badaniu jakoś bardziej "czuję się w ciąży" :) Lekarz powiedział,że to normalne,że jeszcze nic nie widać, bo po pierwsze to indywidualna sprawa, a ciąża rozwija się prawidłowo, więc nie ma powodów do obaw, a po drugie jestem bardzo wysoka (prawie 1,80) i dziecko ma jeszcze sporo miejsca. Chociaż chciałabym już mieć brzuszek, to też przyjdzie mi cierpliwie na to poczekać (na razie mam jeszcze "luz" w swoich zwykłych spodniach) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, spoko, Foliczku, wszystko po kolei, nie da się tak przeskoczyć od razu od @ do II kresek (ale narwana!) Jeszcze trochę i też nam tu będziesz zdawać relację z objawów ciążowych :) Ja na razie mam luzik i pełen relaks (L4 do 11.05 włącznie) i może dostanę na dłużej, z powodu tego łożyska, a poza tym pracą się nie martwię-jest dziewczyna na zastępstwo i całkiem nieźle sobie radzi więc na razie mam to głęboko w ... poważaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądząc z tego, jak teraz dokazuje, to jak poczuję ruchy i potem, na świecie to nam chyba faktycznie da popalić ;) Ok, co do tej tabelki, to postaram się jakoś wprowadzić info, ilke która się starała cykli... Trzymajcie kciuki, bo mocna to ja w te klocki nie jestem ;) POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........4 ewika74...............25.05.......27.........tak........ 34 ........7 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3........3 Nikamo74.............25.05........28-29.....tak......34. ......2 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8......4 Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 patrycja75...........07.05.......34......tak...........3 3 ....10 Ziarenko lnu..........07.05........25-27..nie...........25....,10 Rea.................... 12.05.......32..........nie.... ...30.......6 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30........5 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN..T.POR...WIEK.płeć..W kt.cyklu Bombelek83...........18................07.10.09...25.. ..... ......... Ognik80...............14....30.04.....26.10.09...28 .. ..... ........ Mfigielek..............13.................7.11.09...24 . ... ... ........ Animonda..............12....29.04....10.11.09..25 ... .............. M_M....................14....11.05....14.11.09...24.. ... ..........2. DziewczynaBonda....7................08.12.09...33.................. Spacer w chmurach..10....06.05....03.12.09..22...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff... chyba ok, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i poszły sobie baby i z kim tu gadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M to takie cuda opowiadasz, że masz 6 cm wierzgające??? no ładnie, i już łapki widać? szok ja już czuję powoli rezygnację. nie mam już parcia na liczenie, stresu, czy się udało,czy nie. jakoś to odpłynęło, tak jak przypłynęło. ale jestem jakaś na siebie zła, to jest oczywista dl amnie reakcja, bo do tej pory miałam co chciałam na zawołanie,a tu nic. i tak jak mówiłam, już mi to bzykanie zbrzydłom naprawdę. teraz jak przed @ jestem bardziej mi się chce..... zachodź do nas częściej, bo morale pikuje w dół....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, a my może na kawkę skoczymy dzisiaj, co? dawno nie byłyśmy w mieście.... tylko w którym?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na nie pocieszenie powiem wam, że właśnie się dowiedziałam, że moja koleżanka zaszła w ciążę..... niby uważali, ale nie mają nic przeciwko uważali? to ja armatą strzelam w 3 cm kulę z kilku centymetrów i nie trafiam, a ktoś ślepy rzuca lotką w cel oddalony o 2 km i sukces? mówię wam baby, zmieniamy topik na np. sporty ekstremalne, szydełkowanie i tipsy, bo inaczej nic się nie wydarzy!:)))))) zjadłam suchego kalafiorka i jajko na twardo, a i banana brzuch leży mi na kolanach....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie tu jakąś świeżą ciążę, bo humor mi się pogarsza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak sie naszej Fermince po takim czasie udało, która śmigała w cyklu jak na bobsleju, że się bałam, czy to jajeczko będzie miało czas się zaczepić w ogóle, to robi mi się lepiej, cha cha daj Ferminko babonom jeszcze raz wskazówki, czy codziennie, czy co 2 dzień, M_M też i zobaczymy który lekarz ma rację:))) a gdzie nasza Chmurka? co z nią jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA, to się zamienimy-ja wezmę Twój brzuch leżący na kolanach-przynajmniej będzie widać, że jestem w ciąży a oddam Ci mój, co? Jak chcesz to zamawiam już kuriera z DHL :) Może jak Ci się humor poprawi to i dzidziuś się prędzej pojawi? A prawdą jest, niestety,że jak się czegoś bardzo chce to przychodzi to trudniej, niż nieplanowane... Jeśli chodzi o ciąże to sprawdza się to w 300% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i super gadam do siebie... może jak was postraszę, że odchodzę, to się ruszycie????? albo nie, bo ostatnio po tych kilkunastu wyprowadzkach się znieczuliłyście.... dobra idę sobie w dal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra M_M już dzwonię po kuriera. weź sobie tego brzucha, fasola będzie miała więcej miejsca..... ja poproszę taki mały zgrabny brzuszek... ja będę się lansować na mieście w któtkich koszulkach, a ty z dumą będziesz się z brzucholem obnosić ciążowym - jaki tam adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jak ja się mogłam tak zapaść, naprawdę! ale koniec z tym, mojego wieloryba też muszę odchudzić, bo zawału dostanie jeszcze...... na rower go wyciągnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, co z Chmurką, Mfigielkiem, Ognikiem? Nic ich nie widać, ja nie wiem, co się z tymi brzuchatkami dzieje?! Tylko ja jedna taka solidna, co? ;) Myśmy się bzz tak na oko różnie, raz codziennie, raz co drugi dzień, nawet po 3 dni przerwy mieliśmy...Ogólnie rzecz biorąc, jak nam przyszła ochota :) Ale w "ten dzień" oboje czuliśmy "zew natury" :) I było dwa razy tego samego wieczoru, i następnego raz...Ale przed tym szaleństwem chyba ze trzy dni nic... Nie żeby specjalnie się powstrzymywać, po prostu wróciliśmy z wczasów, trochę biegania było, poza tym przeskok z letniej w zimową aurę też nas nie nastrajał, ale widać nam to posłużyło ;) Tyle Wam powiem, że warto słuchać własnego ciała i bzzz się kiedy jest ochota, a nie dlatego,że "dziś trzeba"... Taka jest moja skromna rada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M też się troszkę ostatnio zapuścił... Przed ślubem miał idealną wagę, a teraz co? Za dobrze go chyba karmię i tyle... Koniec dogadzania! Wszystko wszystkim, może się wczuwać, ale żeby mu brzuch rósł razem z moim?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostałabym jeszcze, ale od tego myślenia o wadze i jedzeniu zrobiłam się głodna, a mój obiad jest jeszcze w lesie więc zmykam i biorę się do roboty :) 3majcie się ciepło i nie łamać mi się tu! Jasne?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No REA to co w którym miescie.... dzis ??? ja chetnie.... ale bedziesz musiała poczekac bo ja ostatnio jezdze pociagiem i ostatnio w polu stałam troche chyba ze po mnie zajedziesz.... pod firmę... adres znasz.... albo ja do Ciebie ale troche to potrwa.... o ktorej mam pociag do wrocławia... ?? wiesz... halo gdzie jestes.... ej to nie wysyłaj kuriera przeciez M-M moze brzuchola oddac mi ja Ci podrzuce a Twój przywioze jej.... ale zaraz skad jej M-M zapomniałam znowu..... ale REA ten Twój brzuch to jest ciezki..... zapakuj dobrze skoro juz lezy na kolanach ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm REA pewnie poszła sie stroic jak nic poszła sie stroic i jedzie do mnie o mamo a ja mam taki nieporzadek w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA to o której bedziesz ? na centralnym Cię wyczekiwac - znowu koło tych narkomanów będziesz stała ? tak ? tylko teraz jak beda chceli od Ciebie grosze to nie wchodz z nimi w gadki jak ostatnio.... bo znowu staz miejska przyjedzie.... ale ostatnio jak przyjechałas to przeciez po piwie byłas albo czym głębszym..... zeby mi teraz tego nie było.... ja bede przy kasach.... jak sie zpoznie to dzwon.... choc tel. mi sie rozładowuje ale moze wytrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, jadę do ciebie :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podładuj ten telefon, bo jak się znajdziemy? ja jadę autem, będę za 4 godzinki, to spokojnie posprzątaj..... co mam przywieźć oprócz brzucha dla M_M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×