Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

ach to dla teściowej ten chloroform wezmę od razu....napisz mi jeszcze przypominającego smsa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem no głupio mi pisac no wiesz cos głebszego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dla tesciowe arszeniku troche.... tak..... ale nocujesz u mnie poznasz moja tesciowa.... och jak sie ciesze... a ona jeszcze bardziej dzownie do M-a ze goscia bedziemy miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli. ok. 19 pod moja praca i bramofon jest... jak cos podaje kod: 1111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hotelu???? a ty u mnie na całym łóżku rozwalona, buty w wannie zostawiłaś i chcesz mnie do hotelu wysłać? szykuj stołowy z wielką pompą, a wezmę to wino, które żłopałaś bez opamiętania, co ci potem Nikulam wydzierała z łap:)))) ssałaś jak opętana... to było to dobre eMowskie na specjalne okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. dobra najwyzej ja na materacu bede a Ty moze z moim M-em bo mamy wszystko rozwalone przed remontem... ale moj M zasypia szybciutko... a on sroki z tym kregosłupem musi na łózku... a Ty skoro gosc...iem bedziesz...... tylko wez pidzame.... zeby tesciowa nie mowila ze goła dupa biegasz... a nikulam bedzie.... pisałas cos jej... ja za to wino jej nic nie mowilam bo wiesz .... albo dobrze mozemy i ja zaprosic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze nikulam teraz mysli o ciazy to pic duzo nie bedzie... a zaznaczam ja wanny nie mam -prysznic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z twoim eMem...no nie wiem, napijesz się potem i włosy mi powyrywasz!!!! zobaczymy na miejscu... Niki, jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA moj M jest wykonczony zobacz ile mial serduszek w tym cyklu.... on sie ucieszy ze nie bedzie musial sie starac... niki.... jedziesz.... wiesz rea Cie zaprasza --- hmmm do mnie jakbys nie wiedziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA a o ktorej wychodzisz... ???? nie zdarzysz.... a sa korki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to znam takie skróty moja Panno, że taksiarzy pouczam jak jechac. jadę prosto z pracy, więc pidżamkę musisz mi zorganizować:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. złapie jakas koszule nocna od tesciówki.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra w związku z faktem, iż obydwie jesteśmy na super diecie proszę o przygotowanie na kolację gotowanych warzywek - marcheweczka, brokułki, kalafiorek, takie tam wiesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku tu owuluujesz!:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja wychodze.... M sie cieszy ze przyjezdzasz.... mowi ze w koncu jakas odmiana HAM.... ale mu wybacze bo sie starał bidak w tym cyklu nawet salfazin bierze... łyka co mu kaze... nie jest zle... a na kolacje beda brokuły.... jak sobie zyczysz.... ale mrozony nie mam zamiaru teraz biegac po tagowiskach .... ale zeby nie było ze nie jestem goscinna podam jeszcze kalafior.... no i jakies nalewki.... %centowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cos cuje ze sie bedzie dzialooooo po kafiorze i brokułach... hehehe dobra REA mykam... przyjedz za widoka co bys mogła zobaczyc nasze chwasty ogrodowe ktore tesciowa podlewa.... mamy wszystkie odmiany drzewek... ale ja polowe mam wykraczowac bo mi zaslaniaja i mam ciemno w domu.... dobra nie rozpisuje sie bo REA wymagajaca.... a jutro rano musi jechac znowu do wrocławia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA, Folik----dziękuję za zaproszenie!Oczywiście chętnie powtórze to cośmy wyczyniały u REI:)W sumie to sprawiedliwe,że teraz u nas w stolicy!Foliku dla mnie noclegu nie organizuj bo dam sygnał M to po mnie przyjedzie w końcu aż tak daleko pewnie ode mnie nie mieszkasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiki
głupie to wasze staranie nie mozecie porpstu sie lepiej bzykac bez sensu.. zamiencie sie partnerami ja noc i zobaczcie efekty nie zebym byla nie mila bo zycze wam dobzre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku za chwilke wyśle do Ciebie smsa to mi podasz gdzie się z REA umawiamy i o której. Prześlij mi też listę co mam kupić na tą naszą imprezkę!ale się cieszę ....buziaki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tylko zameldowacs ie na chwile, wlasnie czytam te kilka stron , co od rana naskrobalyscie:) No tak, te dwie sie znowu umawiaj pewnie na alkoholizowanie sie:) Rea, ja w dni okoloowulacyjne to jakos tak 9, 10, 11, 12, 13, 14 dc:)ale 11 dnia , jak mnie jajko bolalo, to meza zgwalcilam niemal. Organizm mi moiwl, ze wtedy to musze:)a chcialam , jak zadko kiedy:) MM ja Cie rozumiem, ja zanim mi lekarz nie powie, albo nie zobacze na usg to nie wierze do konca! Ciesze sie, al eboje jednoczesnie.. to takie cudowne uczucie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zmykam do meza na lezakowanie poobiednie, rano bede na kawie u Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja wlasnie wrocilam z pracy zjadlam obiad i ide pocwiczyc ale wiecie co ja sie tez dopiesze do ej tabelki a co tam glownie bedziemy o starankach rozmawiac a jak ktos chce o odchudzaniu to z kazdym prosze sie wymienic gg co wy na to?i zeby nie bylo klopotu to na gg o odchudzaniu a na topiku o starankach! moze byc?co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze nikt sie nie wypoei na to co napisalam.:(szkoda Pati,Chciejka,Klaudia,Ania co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ra a ty tez jestes na diecie??jak to przeciez bylas przeciwna chyba no nie?czy ja juz sie pogubilam. Kurde dziewczyny dzwonilam dzis do gina i powiedziala mi ze badania ANDROSTENDIONU norma jest 3,4 a ja mam 7,2 kurde cos za duzo,i mowi ze jak do PL przylece do ze musi mi Diane przepisac,kurde ale to chyba nic groznego??????? Ja chce schudnac do lata a tu mi hormony jakies chce przepisac.buuu ja niechce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odezwijcie sie!!!!! Ja ide teraz na 40min pocwiczyc i ukapac sie i poznie bede:D papa czekam na was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOCZKI_____ jest tu ktoś? buuuuu tak strasznie bolą mnie piersi, że zaraz umrę :( :( :( buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×