Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

A ja już w domu po pracy i wiecie co jakies chorubsko sie do mnie przyplątało głowa strasznie boli katar mam i gorączke chyba grypa ( byle nie świńska) a myślałam ze umre w pracy. Klaudia u mnie staranka kiepsko bo sie z M dopiero w sobote zobaczymy i bedzie bzzz niestety na inne zmiany pracujemy w tym tygodniu i nie widzimy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKULAM jak kac i ból głowy to niestety u mnie w pracy byś umasrła chyba bo tak głośno. My to musimy stopery nosic zeby nie ogłuchnąć ale niestety mało kto tego używa bo siedzieć z czymś w uszach napchanym nie idzie wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka śpiochy!!!!Pierwsza.Beata-sobota to dla nas najlepszy czas ;) No j mam nadzieję że nie dopadła Cie ta grypa ,którą pewna pani przywiozła nam do Polski z Ameryki...;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny z rana:D Ja dzis do pracy musze isc a zawsze czwartki mialam juz wolne,ale musze isc dokonczyc bo wczoraj nie skonczylam i tak do 12-13 i pozniej bede w domciu juz.Takze wiecej bede dzis mogla popisac.Do popoludnia.papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ FOCZKI_____ wołałam, wołałam i przyszła ale.... humor mi dopisuje :) wczoraj byliśmy na zakupach i mój eM kupił mi specyfiki do domowego SPA - na poprawę humoru i zajęcie się czymś innym :) więc dziś od rańca aromatyzuje się hihi, maseczkuję i relaksuje :) po upojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati Hmm wdzisz jak TwojeM dba o ciebie,a ty tu takie bzdury wypisujesz,ja wlasnie sie wzbieram do pracy ale tylko na 4-5godzin bo musze skonczyc od wczoraj co zostawilam.Ale za to bede dzisiaj wczensiej w domciu. Ja zaztwam jakies globulki na nadrzerke gin mi przepisala i zobaczymy czy zejdzie troche sama czy bedzie trzeba wypalac,kurde ta moja gin cos robi ze mna a tamten mowil jest nadrzerka to sama zejdzie przy ciazy kuzwa jaka ja bylam glupia ze tyle czasu do niego chodzilam. dobra znikam pozniej popiszemy jeszcze co i jak ze mna. Pati nie zapomnij mi opowiedziec o tych tabl Dianie.Pamietasz? oki do pozniej.papa milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję od razy tabelkę : POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........4 ewika74...............25.05.......27.........tak........ 34 ........7 Nikamo74.............25.05........28-29.....tak......34. ......2 Lola83-1..............26.05........28-50.....nie.......2 6........8 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3........3 patrycja75...........07.06.......32......tak...........34 ....11 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8......4 Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 Ziarenko lnu..........07.05........25-27..nie...........25....,10 Rea.................... 12.05.......32..........nie.... ...30.......6 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30........5 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............14....30.04......26.10.09......... .28 .. ..... ...... Mfigielek..............13...................7.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............12....29.04.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................14....11.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ DziewczynaBonda....7..................08.12.09.......... 33.............. Spacer w chmurach..10....06.05.......03.12.09...........22........... FOczki____ liczę od wczoraj, bo to plamienie to się chyba wlicza jako pierwszy dzień @ no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Foczki, ja chyba mam nierowno pod sufitem, od wczoraj mnie naszelo, ze martwie sie nimilosiernie o malenstwo. Wkrecam soebie jakies filmy, ze spotka mnie to, co Bondowa, ze nie mam zadnych objawowów, ech, glupia jestem. JUtro wieczorem dopiero do lekarza, nawet nie wiem, czy bede miala USG, ale tak sie boje... zmykam do pracy, trzymajcie sie, nie pijcie za wiele, odezwe sie po lekarzu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kozy i ja mam dzisiaj dobry humorek.. Lola - całkiem mi nieźle szło z tą dietą, nie słodzę, nie używam masła, na obiadki warzywka i gotowane mięsko ALE wczoraj miałam malutką zapaść na słodkie i wciągnęłam porcję budyniu z malinami, mniam! Nakupiłam kosmetyków na cellulity i wczoraj się masowałam:) Do jednego się nie mogę zmusić - do ćwiczeń, jak już dojadę wieczorkiem do domu, to zanim zrobię obiad jest 8, odgruzuję chałupę, jest 9 i siadam na kanapie... no ale w weekend planuję rowerek i to mocno. Dzisiaj idę do apteki do lekko przeczyszczającą herbatkę (bo wskazana przy diecie) i Kolon C na jelita. Mam nadzieję, że też sie trzymasz i pokażemy tym leniuszkom, że warto nawet dla zdrowia i fasoli:) Anka, a jak twoja dietka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się martwię o naszą Chmurkę, co z nią się stało????? nie odzywa się wcale. mam nadzieję, że wszystko z nią w porządku. wywołuję cię Chmurko, zajrzyj do nas!!!!! Halooooooooo, pomorze!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko Założcielko - przywołuję ciebie do porządku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja jak miałam niewielką nadżerkę to gina przepisała mi takie ampułki już nie pamiętam nazwy jedna kosztowała 60 zł i jedna wystarczyła na dwie aplikacje i nadżerka zniknęła.Na pewno lepiej wyleczyć przed ciążą bo może i po ciąży ginie tylko ile może przysporzyć problemów...ja nie wyleczyłam wcześniej to potem w ciąży miałam dwa razy infekcje i musiałam leżeć w szpitalu i brać zastrzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FERNIMKA____ chyba ze mnie na Ciebie przeszło :) no co ty Słonko, wszystko jest oki, daj fasolce spokój i nakręć inny film, z nią w roli głównej, np. że już ma wytworzone geny, wiadomo jakie będzie miała oczka, kształty ust, nosek, kształty pazurków :) a potem jak będzie fikać i gaworzyć przez brzuszek, słuchać mamusi jak do niej opowiada o świecie, jaki jest piękny :) jak tatuś na nią bardzo czeka i jak wszyscy ją bardzo kochają :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj babolki u mnie dzisiaj śluz ciągnisty i już planuję wieczór....Ale wiecie co?ja tak mam że po @ jest sucho,sucho i od razu śluz ciągnisty i przejrzysty tak ze dwa dni a potem białawy,gęsty.Wy też tak macie?Sorki że od rana tak o śluzach ale zaraz biorę się za odśnieżanie chałupy ;) jak to Anka ujęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Lalki a mi sie juz odechciało bzyczyc... spadek.... totalny spadek.... a M sie cieszy no duren... jakos padam jak kloda.... o 22 normalnie nic mi sie nie chce.... a jak pomysle o bzzz to normalnie porazka.... w tym cyklu chyba juz sie nie podejme tego wyzwania.... dziwne.... ja i niechec... ale najprawdopodobniej cos mnie dopada....... zobaczymy w nastepnym m-cu bo zaczynam sie bac..... dzis temp. 36,8 nie za wysoko..... nic nie czuje nic nie widze nic nie slysze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fermina a Ty się uspokój kobieto!wszystko jest ok i nie pisz czarnych scenariuszy,czekaj spokojnie do jutra ;) niestety nerwy i strach o dzieciątko będą Ci towarzyszyć przez całą ciążę a jak się dziecko urodzi to już w ogóle będziesz miała polkę ze wszystkim....Dlatego musisz się przyzwyczaić i nauczyć cierpliwośći-a tą myślę że masz po tylu cyklach staranek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik Ty se kup sexi kostium,wystrój się,wymaluj,wypachnij(wcześniej wypij ze 2 lampki wina) i zobaczysz jak szybko odzyskasz ochotę,werwę i dobry humor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, a może ty ZAPYLONA już jesteś, co??:) już jest MAJ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj REA nie mysle o zapyleniu nawet.... jakos stracilam ochote na kierunek zapylenie..... tylko mi sie spac chce...... i najchetniej nic bym nie robila lenistwo mnie ograneło ..... i mi zimno taka na dworze zimnica..... wrrrrrrr ale trzeba sie otrzasnac... wiem wiem trzeba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia.... u mnie dopoki nie bede odgrodzona od tesciowej to bielizna sexi jak na razie odpada... ale juz moze nastepny cykl... w sobote remont chyba dokonczymy bedzie lepiej....z kazdym dniem lepiej.... bo na razie..... to moja tesciowa caly czas w moim mózgu z nami sie bzyczy..... i dlatego chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, senność, zmęczenie, niechęć do seksu...hmmmm....może tak jakaś mała Plujka kiełkuje....... no zobaczymy, czy sobie dobrze zamówiłaś:) chociaż tak sobie wymyśliłam, że my razem...... się zapylimy, jak tak razem pijemy, owuulujemy i okresujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA mi też sie zaczyna ten śluz ciągnący ale jeszcze nie całkiem przeźroczysty tylko taki z białym. musze Wam coś powiedzieć już od dawna nie miałam takiego śluzu może nie było owu a teraz bedzie albo to zasługa nie myślenia o dziecku. Klaudia ja też zaraz po @ mam sucho :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś ledwo żywa jestem chorubsko postępuje sobie ledwo mogę mówić i śluzówka w nosie opuchnięta oddycham buzią a w głowie to mam szum i kręci mi sie strasznie a tu jeszcze do pracy musze iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIK JAK JA BYM MIAŁA TEŚCIOWĄ ZA ŚCIANĄ TO BYM SIE CHYBA NIE MOGŁA PODNIECIĆ WIDZIAŁA BYM JĄ WSZĘDZIE. kończ szybko ten remont i teściową za drzwi wystaw może ktoś sie skusi na nią i ją weźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka, ona nie jest taka zła, jak ją Folik opisuje. I napić sie lubi i ugotuje dobrze i posprząta. A ta nasza tylko się bzyka i przebiera!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to fajna ta teściowa bo ja myślałam ze ona jakaś jak z kawałów jest a jak fajna to dobrze ale niestety to zawsze jest teściowa i dodatkowa osoba w domu i przeszkadza młodym w bzzz bo to jest krępujące niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BBEtko REA Cię w bład wprawadza.... miała REA przywiezc arszenik to wóde przywiozła bźdźągwa jedna i tesiowa owszem wstawiona spała cała noc.... ale co wytrzezwiała.... i znowu to samo.... wrrr....Rea to wszystko przez Ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik to ja proponuje coś pożądnego dać teściowej na spanie albo coś. HE HE może Rea myśli ze teściową masz fajną bo grała przy niej ze jest fajna a na codzień to wiedźma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pati niewiem co sie dzisiaj dzieje ale niema tu nikogo dawno tak nie było a ja cały czas sprawdzam czy jest już ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×