Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Hmm no ona powiedziala ze w takim razie to zastosujemy 3 serie Diany,ale ja wiem ze to jest antykoncepcja i ja niechce to zobaczymy czy kaze mi sie wyleczyc pierwsze a potem dziecko czy jak.zobaczymy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten rafal to debil do potegi, nie mam jaj, gnojek, jak on tak moze??!! nie wie czego chce, nie moge na niego patrzec a ogladam tylko reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPACERKU____ biorę , biorę... już myślałam , że się udało teraz ale to nic.... kiedyś może się uda i przez 9 m-cy nie będę się czepiać hihi właśnie zamówiłam termometr owulacyjny, bo... wiesz nawet podobają mi się te mierzenia :) potem takie fajne wykresy wychodzą, hmmm... Chmureczko, żeby jeszcze na końcu cyklu nie chciały spadać to byloby już wspaniale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko dziękuję córcia już dobrze na szczęście.A dla Ciebie mam dobrą wiadomość ;) to tylko 1 trymestr jest taka burza hormonów potem przychodzi radość i błogość...:D A jeśli nie masz humorku to chociaż się odezwij i nappisz że wszystko ok bo chociaż nie znam Cię osobiście to jednak o Tobie myślę i się martwię...Wiecie że ja Was sobie wszystkie wyobrażam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, a ja bede musiala nosic okulary i szukam teraz oprawek. czuje sie jak dziecko we mgle. chcialam soczewki ale lekarka odradza bo oczy wysychaja w ciazy..tak odchodzac od temtu smutkow i temperatur. nie obraz sie, ale moze zbyt wstydliwie rozkladasz nogi?:D patrz, jeden zarcik z kolezanki z forum a juz mi sie buzia smieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA___ ja też tak mam, wyobrażenia hihi chociaż z niektórymi foczkami się widziałam na naszej - klasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no dokladnie,a ja bym tak chciala zeby z Maja byl. spacer i prosimy tak czesciej zeby ci sie buzia smiala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudus, a ja mysle o Tobie jako o spokojnej cieplej mamusi ktora opiekuje sie troskliwie swoja coreczka. widze taki slodki obrazek... ciesze sie ze moge na Was polegac. w kazdym razie glupio mi sie odzywac w takich humorach. Wy tu piszecie o majonezie albo innych potrawach a mnie juz bierze obrzydzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale od wyobrazenia do rzeczywistości jest daleka droga nie?Całkiem inaczej sobie wyobrażamy kogoś niż wygląda.Ja tylko Nową miałam okazję zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie reszta kobitek sie podziala?? Kate to wiadomo znikla ale wroci mam taka nadzieje:D Rea- a Ty gdzie babolu jestes?cwiczenia cwiczenia?a to dobrze bo ja tez cwiczylam i schudlam juz troche widac bo zapielam sie do korzuszka do ktorego sie nie zapinalam tylko cholera teraz lato idzie!!! a ja korzuszek przymierzam,ale sukieneczki i spodenki tez mam i spokojnie bede sobie latac z nozkami na wierzchu w lecie,Musze!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPACERKU____ gwałcę , wypinam , rozkładam hihi wszystko co się da ale kiedyś byłam u takiej zielarki- jasnowidzki i ona powiedziała, że będę miała problemy z zajściem w ciążę, bo mojej jajeczko szybko przekształca się w ciałko żółte - to było kupę lat temu, i być może tak jest. Chyba z harcami musimy się przenieść na rano częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, lekarz chce Ci przepisac diane na 3 miesiace? to sa te 3 serie? czy wiecej? moze dobrze Ci to zrobi ale rozumiem ze to odwleka Twoje starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko jak chcesz to przyślij mi swojego meaila to wtedy zobaczysz ten nasz słodki obrazek ;) mój meail:madziulek.83@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak mi powiedziala ze 3 miesieczna serie mi przepisze,a ja bym chciala zajsc w ciaze,ale podobno ze po tych tabl anty to trudniej tez prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, czyli gimnastykujesz sie, widze. moze kierujesz sie podswiadomie tym co powiedziala zielarka? trudno rozstrzygnac. swintuszko, z rana probuj. ktos tu napisal, Ewika chyba, ze pada spac przed swoimi dziecmi... nie mam dzieci, ale czuje ze Cie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny padam!! od 7:30 w lokalu,sprzatanie,dostawcy,dodatkowe problemy... ale byl (hmmm jak go nazwac? macie pomysl? M za szybko) NOWY ,nie bylo typowej randki,bo tego nie chcialam..pojechalismy na zakupy hehe ,odebralam pieczatke i pojechalismy do innego miasta po kilka rzeczy do lokalu...bardzo przypomina mi chlopaka z ktorym spotykalam sie bedac w Anglii...i boje sie ze jest za bardzo do niego podobny,bo tamten tak mnie kochal,ze prawie mnie zaglaskal i dlatego odeszlam.. czuje sie malo kobieca,nie mam na nic czasu,paznokcie blee,wlosy blee,cera tez jak kopciuszek chodze...ale jestem zadowolona z lokalu :) jutro sanepid!!! mam nadzieje,ze odbiora lokal...trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, badzcie...ja juz bede sie odzywac, nawet zgryzliwie, nie uciekajcie mi:) Lola, ten serial ja ogladalam kilka razy z ciekawosci a przezywam jak mrowka okres. rafal to dupa i widac to bylo od samego pocztaku!! a kto oglada 1. milosc...?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro NOWY przyjezdza bo musimy umowe podpisac heheh ( na lodowke) i ma pomoc przy zamowieniu 1 towaru...szok!! dziwna sytuacja... i na dodatek poznal moja mame :) ale ona nic nie mowila,nie pytala,ale wiedziala ze jade z nim na zakupy i przebrac sie do domu wiec pewnie wie ze cos sie kreci... juz zapytal co robie w niedz i czy jak nasza znajomosc sie rozwinie to czy pojde z nim na wesele w sierpniu do jego siostry!!!! rozkreca sie chlopak,a ja go do pionu,ze powoli,spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogladam Pierwsza milosc,tylko milosc i M jak milosc.hehe:D Chciejka wiesz jak milo takie slowa uslyszec to znaczy przeczytaj,az sie ciesze razem z Toba i zycze powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko poczta poczta ;) A teraz zmykam na przytulanko z mężusiem-musicie mi wybaczyć ;D Pa!Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauducha-swintucha, a fe! Slub byl?! i to oficjalnie takie rzeczy pisac. ja zostalam zapylona. a jesli zaszlam przez jakiekolwiek stosunki damsko-meskie w co watpie to na pewno sie bronilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacerku to mi sie podoba ino odwiedzials nas na forum to juz humorek lepszy oby jak najdluzej. Chciejka a za Ciebie bardzo trzymam kciuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka, ladnie ladnie. z reszta bardzo dobrze ze tak sie uklada. masz sie poczuc doceniona. chlop nie ma sie zastanawiac! Lola, dokazujecie tak, ze nie moge sie smucic. nie mysle o jedzeniu tylko jestem senna. z reszta jestescie takie cieple i troskliwe, ze jest mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×