Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Raczej wybredna nie jest:) Cholercia chciałm czymś zabłysnąc ale wyobraźnia u mnie strajkuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz do jakiejs ładnej eleganckiej kwiaciarni to moze tam cos ciekawego bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka, masz moją córcie na mailu. Nikamo - prezent dawałam kiedyś rady folikowi chyba: - etui na okulary - fajną filiżankę - drogą, za jedną można sobie pozwolić, starsze panie lubią takie bibeloty - fajny szal, elegancki lub apaszkę, ale musisz znać kolory jej płaszcza, lub garsonek, albo ulubione - coś do kąpieli - jakąś dobrą sól z żelem pachnącym, ale musi być na bogato:), musujące tabletki z solą, ładnie opakowane - ładny, mały portfelik np. czerwony, lubią takie staromodne zapięcia, a teraz takie są modne, wiec są w sklepach żadnych perfum, kosmetyków kolorowych, bo babki mają swoje gusta i ciężko trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze fotel bujany i kapcie hehe My chcemy taki prezent mojej tesciowej zrobic,ona wesola babka jest to sie usmieje,poza tym bedzie w tym ukryta zlosliwosc z mojej strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha też fajny ten kotek fajnie ten czerwony nosek wygląda i te zielone oczy i ładny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA poczta.A do mnie w niedzielę przyjeżdża koleżanka z mężem i córcią.Chodziłyśmy razem do liceum i była świadkiem na moim ślubie tak się ciesze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej laski.Wrocilismy z zakupow:D I chcialo mi sie takiej w domu zrobionej zapiekanki z pieczarkami i serem mmm zjadlam 2 pychotka,ale od dzisiaj znowu zaczynam na rowerku jezdzic:D Pojadlam i teraz pije kawke,ale dzisiaj juz pojezdze na rowerku. Pati napisze ci na emaila wszystko.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia - poczta:) Lola, ja kurna dzisiaj bedę robić brzuszki. najgorszy jest ten mój chłop. On jak przychodzi, to się kładzie na kanapę, dostaje obiad i kładzie mnie koło siebie. Jak tu ćwiczyć, jak człowiek ma pełny brzuszek i ciepłego niedźwiedzia na kanapie. kurna, muszę mu skoczyć na gulu, zacznę przy nim ćwiczyć, może się wieloryb też skusi, albo przynajmniej zrobi mu sie głupio!! rano, też tak mam, nie pozwala mi wstać z łóżka, muszę leżeć razem z nim i koniec on ewidentnie chce mieć grubą babę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka - jest ładna franca, ale Anki też piękny ten kiciuś, śliczny. PO mamusiach!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem laseczki moj em wlasnie do kolegi na kawe pojechal takze mam spokoj hehe Pati -poczta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, a jak twój M, ma nadwagę, czy nie? jak tu zmusić chłopa do schudnięcia, żeby go w kompleksy nie wpędzić...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea moj eM ma wzrostu 187 i wqzy niechce mi powiedziec ale 120 chyba takze napewno ma:( on malo je ale nie cwiczy wogole ze mna kiedys tak a teraz jak widze ze ja na rowerku jezdze albo brzuszki robie to jemu sie niechce on na kanapie lezy buuu wkurza mnie ze ja sie staram schudnac a on to ma gdzies:( powiedzial mu ze jak bede szczupla i zgrabna to ze odejde od niego costy nic mu to nie zrobilo ze tak powiedzialam,ach ci faceci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea, ja chcę zdjęcie Twojej córeczki! Folik, mój bobasek jest coraz dorodniejszy. Juz w poniedziałek zobaczę go 3. raz! Ostatnio, jak mówiłam wcześniej, urósł 5 cm w 2 tygodnie:) Jestem dumna:D Pati, nabieraj natchnienia, kochana, czekam! Znalazłam sobie już oprawki, bo będę nosić okulary. Wreszcie coś mi się podoba, nie mam żadnych zastrzeżeń. Byłam do tej pory w 6 sklepach i za ostatnim razem coś sobie znalazłam. Nic, po prostu nic mi nie pasowało. Mam taką twarz, ze pasują mi małe szkiełka, oprawki nie rzucające się w oczy i nie czerwone, bo mam często buraka na twarzy. Niestety w sklepach teraz jednym rzutem większość okularów w kolorze czerwonym, pomarańczowym, zauszniki ogromniaste, kurde, szkła prostokątne. Ale już po wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea gdzie Cie wcielo? i wogole cala reszte kobitki co z Wami?jak Was niema to ide na rowerku pojezdzic w takim razie wkoncu od tygodnia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, mój ma to samo, jak się zaczęłam odchudzać, padło pytanie: a może ty kogoś poznałaś??? Chmurko - zaraz wysyłam. No widzę, że się przebudziłaś i wstałaś.... to dobrze, no widzę trochę więcej energii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pazurki zawsze takie same french rules:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chmurko, zrobiłaś coś na swoich szponach? ja jestem baby, ale cały czas ktoś do mnie dzwoni, a zaraz wychodzę z tej NORY, fuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co babony, teraz was nie ma? Chmurko - poczta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takze on sie nie zmobilizuje tylko mowi ze pasowaloby a ja mu pokaze ze sie da teraz zamiast do kolegi isc na nogach 10min drogi to csty wsiadl w auto i pojechal wygodnis:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia od kate:D:D:D A co tam u Ciebie Rea idziemy cwiczyc brzuszki?? i przysiady?b zasiedzialam sie przy tym kompie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea wyslij jakes zdjecia pazurkow na emaila bo ja tez dzieki Kate nauczyla sie ladnie pielegnowac pazurki i terazmam fajne:D czekam!!!!! i ja ide na rowerku pojezdzic moze mi sie uda z 1h czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×