Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Hej Foczki_____ aktualizuję tabelkę na początek... PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 Rea.................... 10.06.......31..........nie.... ...30.........7 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3.......3 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........5 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Nikamo74.............25.05........28-29.....tak......34. ........2 nowa81................26.05......30-32.................2 8..........5 Lola83-1..............26.05........28-50.....tak.......2 6.........8 ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ........7 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............16.....27.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............15....27.05.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................15....25.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ Spacer w chmurach..13..25 i 28.05.......03.12.09...........22........... Fermina30............ 5........25.05.......?.... . .30 .........? Ale numer.... wszystkie foczki po owulacji czekają.... czyżby był wysyp krasnoludków :) ale fajnie by było, coś by się zaczęło dziać na topiku ja jestem dziś w 21dc, czyli już po owulce... mam taka nadzieję :) ten cykl był bez monitoringu i bez zbytniego bzzzz, bo przed owulacją zrobiło mi się jakieś... zapalenie małe a potem mój eM wyjechał na poligon. Ale jakoś się tak uwinął, że powrócił hihi w dniu najbardziej płodnego śluzu. Martwi mnie tylko trochę tempa, bo cały czas miałam niską 36,20 ale... dziś też rewelacyjna nie jest... 36.59 jedno jest dobre nie miałam monitoringu , nie wiedziałam który jajnik ma jajo na ten m-c, więc brzuch mnie bolał cały - raz lewy, raz prawy.... i popatrzcie jak nasz mózg działa :)..... mogę się założyć, że gdybym poszła na monitoring to bolałby mnie tylko jeden, konkretny :) wszystko sobie jestem w stanie wmówić, jak widać haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja niunka mówi że jak będzie chciała braciszka to sobie kupi w sklepie o!i nie ma problemu ;) Żeby to było takie proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia____ Rea____ Lola____ Anka____ Spacerku____ i wszystkie foczki>..... u mnie wszystko oki, tylko ... jak to kura domowa rodowa :) zapracowana jestem :) W niedzielę mój eM wziął mnie tradycyjnie podróże bliskie hihi jak on to nazywa i nazbieraliśmy płatów róży w polach gdzieś... i.... smażę ją na konfiturę, a przy okazji jak nabałaganiłam w kuchni to... smażę rabarbar z wanilią i dodatkiem róży i.... utwardzam ( spirytusem ;) ) truskawki na konfiturę... już je wrzuciłam ....ale pachnie w domu... :) no i jak to kurcia rodowa nie mam czasu , bo ciągle coś mieszam, żeby się nie przypaliło... Dziś jedziemy jeszcze na czarny bez... bo mi się za bardzo rozwinie i nie będzie naleweczki na zimowe wieczorki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna ja jakas nie czasowa teraz... ale sie przywitam.... ja nie wiem który mam dzien cyklu zaraz zerkne.... u nas nici w tym cyklu na bzzz caly czas na atybiotyku.... jeszcze 4 dni.... ale Wy wyskakujcie z wiadomosciami o II kreskach bo sie cos zablokowało na naszym topicu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA_____ kochana wiemy , wiemy jak to ciężko, bo... to samo przeżywamy... niestety... widzisz Ty to przynajmniej masz już syncia i wiesz na pewno, że jest wszystko oki, ja tego tak do końca nie wiem, widzisz my się staramy rok i nic... :( teraz trochę wyluzowałam, i.... nie było monitoringu i testów LH też nie, bo ... już wiem, że pod tym względem jest u mnie oki więc nie wydaję na razie kasy. Jutro idę do giny - tej , do której chodziłam wcześniej... zapytam o szczegółowe badania, i już postanowiliśmy...że.... teraz robimy wakacje....a ... we wrześniu mój eM idzie na badania i zabieramy się za jakieś leczenie. Teraz odpoczywamy i zwiedzamy wszystko , co wokół da się zwiedzić i zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia0405 ---- czuje cos sie kroi.... albo dzieli raczej w Twoim brzuszku...... Patrycja.... Ty juz rok..... ja w sumie 6 mcy ale tez mnie monitoring czeka w nastepnym cyklu bo ten jest antybiotykowy.... i jakas atmosfera z M-em dziwna.... jakis zenit niedobrego nastroju osiagnełam.... ale moze wyjdzie slonce wraz w latem... i dzidziol wkoncu przyjdzie do nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super PATRYCJA.moze podczas tej przerwy wlasnie sie uda:)zycze ci tego z czalego serducha. a ja wiem, ze 5 cykl to jeszcze nie tak dlugo.tylko gdybym wiedziala wczesniej, ze to bedzie tyle trwalo, staralabym sie rok temu.no nic, w czwartek di gina na badania, a potem zobaczymy co dalej. dziewczyny a jak z tymi hormonami?dlugo czeka sie na wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY :) PATI_____ No wreszcie sie pojawiłas:) Kurcze ale z Ciebie dobra gospodyni fju fju... To moze przekazesz Nam tez jakies ciekawe miksturki. Kurcze u mnie to chyba juz po maju.... @ jeszcze nie przyszła ale tempka spadła mi z 37 na 36,8 wiec pewnie jutro dostanę:(. Ale nie ma tego złego.. juz sobie wyliczyłam że owulke prawdopodobnie bede miec w długi weekend czerwcowy i akurat wyjezdzamy na 4 dni do Zakopca wiec bedzie bardzoooo pracowity weekend:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU____ słoneczko juz wyszło... a na eMa się nie gniewaj, przecież ktoś musi czasem ustąpić i być mądrzejszy, no nie ? :) zawsze kłócimy się o bzdury... i nie wiem po co... ja tak mam przed okresem... ta presja... czy jestem ... czy nie jestem w ciąży swoje robi... a raczej robiła... odkąd rozmawiamy często o fasolce i po tym jak widzę ja eM się stara to jakoś złagodniałam. Ma wady... wiadomo, jak każdy ale...kocham go nad życie i nie wyobrażam sobie życia u boku kogoś innego :) a te dwa dni w m-cu... mam fory hihi jak to mówi eM i mogę wrzeszczeć bez powodu , mieć pretensje, że słonce jest żółte a nie zielone, może mi przeszkadzać, że on coś nie tak powiedział, nie tak popatrzył hihi Foliku wiesz jakie to jest fajne... pozwolenie na takie fanaberie powoduje , że nie manifestuje aż tak, jak mi źle , bo znowu nie jestem w ciąży :) ale coś za coś... ja też staram się coś w zamian dać i czasem przymknąć oko na różne sprawy, co nie oznacza w moim przypadku.............. starać się= robić to hahaha Foliku____wiem , że ta Ż... to Cię wkurza ale pomyśl, że już niedługo :) będzie fasolka , będzie kochana Ż.... zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO____ przecież mówiłam , że.... jestem kurką rodową hihi Fajnie... że będzie czerwiec... NIkamo... tylko nie zapomnij wziąć kocyka... hmmm... na takiej łące z dala od wszyskiego jest na prawdę cudownie :) a jak dojdą te dni... fiuuuuuuu :) fasolka jak sie patrzy będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO____ wiesz kochana tato mi zrobił półeczki... takie ładne... na przetwory, więc przetwory też muszą być przednie hihi tak sobie wymarzyłam , że w tym roku będzie tak jak u mojej babci ...w komorze... jak byłam mała... tylko ona miała jeszcze na pokrywkach takie małe serwetki nakładane, normalnie mówię Ci Monia... coś fantastycznego. Ja niestety nie umiem haftować, a może i bym umiała ale cierpliwości jakoś brak , niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA____ 5 cykli to zupełnie normalne, jak mówią ginekolodzy nienormalne zaczyna się robić po 24 m-cach a powiedz mi Słońce wcześniej brałaś tabletki? ja niestety brałam i to 6 lat, teraz jak mówi mój gin... trzeba odcierpieć, żeby wszystko zaskoczyło... tylko ono nie chce zaskoczyć niestety ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow ,zawsze mi sie to bardzo podobało . U mojej babci tez tak było :). Jesli chodzi io hatowanie to ja umiem i lubię wiec nie ma sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik mam nadzieję że się dzieli...ale ja już słysze jak @-szon mi wariuje w brzuchu i chce wyjsc a ja go trzymam siłą woli...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO___ wiesz ja mam fioła na tym punkcie, to moje kolejne hobby... taka ze mnie nadworna panna apteczna hihi tylko dworu brak :) a co haftowania... na jesienne i zimowe wieczory może być dobrym pomysłem :) może się skuszę teraz przeglądam zeszyty z przepisami, które mi w spadku zostawiła :) może coś fajnego jeszcze wynajdę... a na weekend jadę do teściów to koniecznie muszę zrobić listę co muszę nadrzeć :) na razie zrobiłam nalewkę z pączków czarnej porzeczki , no prawie zrobiłam , bo to dłuuuuga droga. Nalewka z pączków brzozowych tez już się spirytusuje hihi , no i syrop z mlecza, a syrop z pączków sosny słoneczkuje się Wiesz Monia ja nie pracuje , więc w tym roku moge sobie na to pozwolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mój M kupi mi test i nie wiem czy wytrzymam z nim do rana u mnie zmiana zdania 1000 razy na minutę zrobie-nie zrobie i tak w kółko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLaudia____ kochana ... ja coś tak czuję , że Dusia się doczekała... mówię Ci... takie mam jakieś przeczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kozy!!!! Beatka - rób testa, nie ma już co czekać, dwa dni po @ minęły, nie katuj się, bo już jest czas sprawdzić, co się dzieje. Klaudusia - coś mi też się niepodobasz:)))) może jednak się udalo, co? Chciejka - odzywaj sie do nas, bo ja sie w tych eMach pogubiłam. Jak stary M odszedł w niepamięć, to pojawił sie ten przedstawiciel, po nim zaraz jeszcze jeden jakiś fajny, to który się nie stara? Padalce słusznie podogniłaś, niech idzie w swoją stronę. Pati - no witamy z powrotem:) Foli - no wiesz zenit może być, bo znowu coś tobie przeszkodziło....wam....czas leci, a ty się denerwujesz i wydaje sie, że los i wszyscy są przeciwko tobie.... złośnico, spokojnie, mamy czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLaudia____ miałaś dostać @ wczoraj? dobrze przeczytałam ? zrób dzisiaj, bo coś czuję, że będzie dwie krechy, no kurcze zrób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA____ witaj :) Folik___ Rea ma rację ... mamy czas, skoro ja to mówię... hihi to tak jest :) popatrz ... 12 jaj potrzebujemy na rok... to przez 5 lat potrzebujemy...60, tak? co to jest.... na skalę całości naszych jaj, słonko... do 40 spokojnie.... nam wystarczy :) no nie Rea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA____ poszłaś robić? fajnie... czekamy na dwie grube duże krechy... Beata____ na Ciebie tez czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie. tak to jest, że NIEKTÓRE z nas, nie mają cierpliwości za grosz!!!!!:) teraz chcę, teraz i koniec, dlaczego to nie jest teraz, co jest nie tak, ja przecież chciałam już! tak to wygląda:) spokojnie mówię wam. mamy czas na wszystko. jak organizm będzie gotowy, to zaskoczy i koniec pieśni. Nowa, Folik, Anka - do was w szzczególności powyższe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie jest matka założycielka????? i co już wyfrunęłaś? capnęłaś fasolę i tyle cię widzieli???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ,Beatka oddajemy Wam juz ten maj....jest wasz i tak ma juz zostac....nie bedzie @ .Trzymam kciuki za wasze testy. A reszta na czerwiec no w taki miesiac to nie mozna nie zaskoczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA____ a co z Tobą? też... skopiuje Reę... capnęłaś fasolkę? przyznawać się szybciutko :) i fajnie byłoby... przekazać nam dobrą wiadomość :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO____ tak , tak.... ja też oddaję jajo majowe, bo nawet gdyby coś to i tak dopiero będę wiedziała w czerwcu :) i masz rację... taki piękny czerwcowy m-c... hm... no i jeszcze są dwa następne cudowne, n o nie? liczę tak, że do końca października na topiku wszystkie foczki zafoczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuchy Moje Drogie! Jestem , czytam Was co dzien, ale nie piałam, bo glupia jestem i tyle:) Martwilam sie o mojego motylka, wczoraj sie uspokiilam, bo widzialam go po raz pierwszy. Boje mu serduszko i mam go na zdjęciu:) tak ajestem szczesliwa:) A co wazne , mam zwolnienie lekarskie:) Nic mi nie jest, ale poodpoczywam chetnie:) wiec mam czas, bede pisać, obiecuje. Ale powaznie ja tu z Wami jestem, kibicuje tym, ktore teraz własnie czekaja, miło jak ktos czasem, mnie wspomni i wywoła:) Teraz zmykam kwiata tesciowej kupic, bo im jeszcze nie powiedzielismy, jak male dzieci sie zachowujemy:) To tylko tak na filmach bywa, ze przy stole, uroczyscie nagle para ogłasza, ze beda miec dziecko:) bla , bla, my jakies glupie miny do siebie robimy,, smiejemy sie tylko iw ychodzimy od tesciow:) A takich prob bylo juz kilka:P Dzis dzien Matki, wiec niech tesciowa ma prezent do tych kwiatów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATRYCJA ja nigdy nie bralam tabletek antykoncepcyjnych.nie pale, nie pije, no doslownie nic!niestety mam nerwice lekowa i przez jakis czas bralam antydepresanty, ale nie biore ich juz jakies pol roku.tylko od czasu do czasu jakas zilowa i tyle.a moj M to juz w ogole czystosc.tez nie pije, nie pali, dobrze sie odzywia.niestety jest zawodowym kierowca i moze plemniczki troche sie oslabily.no ale badanie ma dopiero w lipcu, bo nie ma wczesniejszych terminow. REA masz racje.ja naleze do osob niecierpliwych i do tych, ktore sie szybko zalamuja i poddaja.ja juz mam wizje, ze nie bede mogla miec wiecej dzieci, a planowalismy miec troje.normalnie to jest dla mnie tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA______ \ tu głupolu kochany.... jaka tragedia... ja Ci dam... a c maja powiedzieć te, co w ogóle wiedzą , że nie bedą mieć dzieci, bo są jakieś przeszkody fizyczne, jakiś niedorozwój... i co....? tez mają nadzieję...i często cud się im tez przytrafia :) ostatnio się nasłuchałam, bo do Rzeszowa sprowadzone zostały relikwie św. Rity - od spraw niemożliwych... byłam na tej uroczystości... właśnie... zapomniałam Wam powiedzieć :) ksiądz czytał... tyle świadectw, że aż mi się łezki kręciły w oku, bo wiem , że damy radę...:) nie pominęłam żadnej mojej foczki :) więc... dlatego pisałam, że już niebawem będą małe foczęta :) :) :) po weekendzie ... jak wrócę od teściów to na pewno tam pójdę i zaniosę znowu karteczkę z prośbą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×