Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Ferminko, no to ja całkiem nie rozumiem. Jak czytam forum ,to się nie mogę powstrzymać, żeby nie skomentować czegoś chociaż 1 zdaniem. I to ty mówisz, matko założycielko, że czytasz codziennie? popraw nam się, bo masz tu przykład wszystkim dawać!:))))) No widzisz, serducho bije równo, gramatura się zwiększa, same radości. a jakieś dolegliwości są, czy jesteś tą szczęściarą? Nowa - żadnej tragedii nie ma tylko fizjologia. Nie można się spodziewać od swojego organizmu, że będzie nam posłuszny i gotowy na zawołanie i ty o tym wiesz. jeżeli ja w wieku 30 lat staram się o dziecko i chcę mieć ich dwoje, to ty w swoim i z jednym już biegającym napewno zdążysz. możesz się nawet o większą liczbę pokusić, jak chłop wytrzyma:) i nic tu do rzeczy nie ma zdrowe odżywianie i brak papierochów. Czyste procesy chemiczne, zależne od miliona rzeczy. tak jak fajki tobie nie zaszkodzą, tak stres, jaki sama sobie zadajesz napewno! powtarzam jeszcze raz: mamy kupę czasu i jednocześnie popełniamy największy błąd myśląc, że mamy nad swoim organizmem pełną kontrolę. Nie mamy, oprócz tego, że możemy zadecydować od jakiego momentu pozwalamy mu być zdolnym do zapłodnienia. możemy jeszcze go wspomóc, kiedy nawala chemicznie. to wszystko, reszta w rękach boga, czy dla innych kaprysu losu. nie w naszej. proszę mi się nie denerwować, tylko spokojnie sobie żyć i próbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REUSIA____ jak ty to mądrze napisałaś :) pięknie i prawdziwie :) ... i masz racje ... co tu dużo mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babolki.Ale dzis pospalam..dopiero wstalam. Obudzilam sie tylko przed 7 zmierzyc tempke i bylo 36.9.. Wczoraj brzuch bolal jak jasna ciasna.. Teraz chwilowo nie boli M sie martwi,bo mnie tak boli od 10dni.. Dzis 32dc.. Rea,Pati___ ja wiem,ze na wszystko mamy czas,ale ja juz Wam mowilam,ze nie jestem cierpliwa i musze sie tej cierpliwosc dopiero nauczyc.Tym bardziej,ze ja marze o dzidzi od jakis 3-4 lat,musialam tylko czekac az M dojrzeje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati______ Ty naprawdę jestes takim dobrym duszkiem :) Ja tez mocno wierze w to ze Nam wszystkim sie uda tego lata ale wiem juz po sobie że nie mozna sie za bardzo nakrecać bo jak sie chce za bardzo to nie wychodzi. Moi znajomi 9 lat starali się o dzidzię .Robili cuda ,jezdzili po całej Polsce ale nie było zadnej przyczyny z punktu zdrowotnego byli zdrowi i płodni a dzidzi niet. Okazało sie że przyczyna leży w psychice jak odpuscili i przywykli do mysli że nie beda mieć dzieci nagle pach pach i maja teraz 3 synów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko, przemówże naszej gawiedzi, szczególnie Pani Nowej do rozumu i powiedz ile ty bidaku mój czekałaś na te swoje dwie kreski, powiedz jej, jak oglądałaś, jak cała tabelka spada na dół a ty miałaś największą liczbę w ostatniej kolumnie. I leciały te cykle jak krople deszczu, zanim się obejrzałam, Ferminka już była, po owu, zaraz była po @ i walczyła dalej. także proszę ten przykład sobie dobrze przeanalizować i wziąć do serca!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Babolki co ja bym bez Was zrobila..Pewnie depresja murowana. Chociaz ja mysle,ze to przez hormony taka placzliwa jestem.. Nie wiem co sie w tym moim organizmie robi..czemu brzuch zaczal bolec juz pare dni po owu..?? Jak juz @ przyjdzie to zaraz po do gina.Niech tam zrobi reszte tych badan co chcial to sie go zapytam o co chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANKA____ słonce... wiem , co przezywasz, bo... ja mam to samo... do owulki spokój, cisza... a przed samą @ zaczyna się płaczliwość... dlatego... mój eM zezwolił mi hihihi na fanaberie i jak widzę jak się mną zajmuje w te dni, jaki jest czuły , troskliwy i wyrozumiały to normalnie... mnie rozbraja mnie czasem :) ale pobidolic i tak muszę koło 32dc----- ZAWSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!111111 tak, że witaj w klubie :) NIKAMO____ a mojej znajomej... ktoś tam z rodziny to był chyba.... panna miała @ jak miała 16 lat i potem nic.... uznano ją za bezpłodną i kropa. Klamka zapadła... :( dobrze po 30 zaszła w ciążę, nie wiedzieć jak i czemu, ma podobno zdrowe dzieciątko i ...cóż dodać, no nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sobie poszly..to ja tez ide..kapu kapu i robic obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki a ja @ nadal niemam hi hi poszła sobie mam nadzieje że na urlop pojechała ale taki długi ;-) Kochane babolki nie chce mi sie testować jeszcze poczekam ale może jutro zrobie byłam na słoneczku sie opalać zobaczymy po takim czymś to raczej @ jak ma być to bedie KLAUDIA trzymam kciuki ANIA za Ciebie też trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie chyba lepiej pobiadolic troszke niz dusic emocje w sobie,no nie? Bo takie trzymanie wszystkiego w sobie chyba nie jest zbyt zdrowe.. Mi M wczoraj powiedzial,ze glupia cipa jestem i tyle hehe Probowal mnie pocieszac,ale chyba lepiej,zeby tego nie robil.. Bo walnal mi tekstem: zobacz Erni(taki znajomy) z zona starali sie 1.5 roku,Mala starala sie rok i maja dzidzie.. a ja na to w ryk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU___ tylko nie kapu... tylko nie kapu... ostrzegam... :) bo zaraz wsiadam w samolot i tyłek spiorę, a może... nie przyjdzie... to czemu kap kap? no czemu? ja tez o niczym innym nie marzę, strasznie to boli no nie? ale stres nic nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaraz wezme goraca kapiel,to podobno przyspiesza @.A jak juz musi przyjsc to niech to zrobi jak najszybciej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati_______natura sama wie co robi ,wiec głowki do góry i napewno bedzie dobrze !!. Ania_ wiem jak to jest byc niecierpliwym,zawsze taka byłam,jednak poprzedni rok i wypadek mojego eMa nauczył mnie zycia ,dalej mam takie "niecierlpiwki" ale zawsze sobie jakos przegadam i jest dobrze. Powiem Ci ze łatwiej sie zyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO___ANIA___ niecierpliwki... to ja mam dopiero hihi wszystko bym chciała na wczoraj, a nie zawsze można tak, masz rację Monia, ze pewne doświadczenia ucza nas dopiero pokory... ale niecierpliwki zostają ;) ANIU___ żadnych kąpieli!!!! a jakbyś była w ciąży? NIKAMO!!!!! mam tego dość! sprawdzaj o której mamy samolot, zaraz się z nią rozprawimy!!!!! hahhaha ;) maleńka będzie dobrze, a może już jest? to Ty pisałaś , że tepma spada? no jakbym siebie widziała m-c temu, nawet nie m-c... 6 maja...co Ty siostra moja nastepna jesteś? czy co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO___ a z tym przygadaniem.... hmmm ... widziałaś , żeby baranowi zodiakalnemu ktoś do końca przygadał... ze mnie taki Tomasz niewierny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati__ to w ciazy sie nie mozna kapac hihi Jak jest fasolka to jak ma moje cechy to sie ucieszy z kapieli,bo ja jestem zmarzluch.. Nie chce juz myslec o tempkach-wiecej nie bede mierzyc o! Tylko sie tym stresuje..Szkoda,ze urlopik dopiero za 1.5 miesiaca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea pytasz o dolegliwości, otóż niewiele, niewiele. Ostatnio jest mi wieczorami niedobrze, ale nie tak, zeby to jakies znowu dokuczliwe bylo. Jem wszystko, wszystko smakuje, jak smakowało, a nawet bardziej:) Piesiatka drazliwsze ale nic nie wieksze! Pewnie mi w ogole nie urosna:( Ania, Beatka, Klaudia, , moze, moze...maj jest, wiosna, czas plodnosci, rozmnazania:) Dobry czas:)Kciuki trzymam Nowa.. głuptasie, przeciez masz dzidziusia juz, nie martw sie! Chco doskonale rozumiem to ciagle myslenie. ja staralam sie i starama, przy cyklach regularnych, przy owulce i nie ma hop siup od razu! Nie wiemy czemu nie ma, ale trzeba bylo poczeakac! Wyczekac, wystac w kolejce i doczekac sie! Pati, jak czytam Cie, to nadziwic sie nie moge! Jak czarownica, zielarka jakas:) Zazdroszcze Ci takiego podejscia do natury, tego zapału, checi i tej wiedzy oraz madrosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem Pati-ja sie tylko drocze ;) Polezalam chwilke i juz mi lepiej. Kurczaczek w piekarniku sie piecze,a jak pachnie..mmm Kupilam wczoraj ten Pomysl na..soczystego kurczaka.Robilyscie to kiedys?Mam nadzieje,ze bedzie dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkich tu obecnych! Jak a komus to madre zdanie Rei umknelo, to cytuje: "powtarzam jeszcze raz: mamy kupę czasu i jednocześnie popełniamy największy błąd myśląc, że mamy nad swoim organizmem pełną kontrolę" Na wiece i demonstracje hasla powinnas wymyslac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Klaudia moze zrobi sobie prezent na Dzien Matki..taki tescik z kreseczkami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak myślicie cy jak teraz bym zrobiła test to wyjdzie dobrze czy lepiej do rana poczekać?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko, w końcu nie na darmo działem kreatywnym rządziłam, cha cha:))))) cieszę sie bardzo, że dobrze się czujesz i apetycik dopisuje, dobrze dobrze... a ile to cudo ma teraz cm? o i odpoczniesz sobie na zwolnieniu.... wyśpij się dobrze, bo widzisz jak chmurce brakuje cały czas:))))) kibicuj nam mocno, mnie i Folikowi, bo my tu za długo już rządy sprawujemy.... młodszym stażem ustąpimy... Pati też długo, ale bez nas wcześniej walczyła.... widzisz towarzystwo wypluwa fasolki jedna po drugiej - mamy 3 typy, dla mnie Beatka to pewniak:))) Oczywiście za Klaudusię i Ankę też mocno ściskam!!!!! u mnie prace w toku:) pan przyszły tatuś pracuje aż furczy, teściową już za wczasu uprzedza, poprawił mi się mocno:)))) masz tu korowód otwierać jak zawsze, nawet mdłości ciebie nie usprawiedliwią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babolki,niech mnie ktoras pacnie w leb.. Dopiero co napisalam,ze nie mierze juz tempy,ale przeczytalam na jakiej stronie,ze podstawowa temp ciala tez jest podwyzszona..no i sprawdzilam-37.1.. Ja sobie chyba cos na sen walne..co to przespie... Reus nie krzycz na mnie..ja mloda i glupiutka jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam właśnie w szkole na dniu matki i był występ i prawie sie popłakałam ale fajnie było;-) i prezęcik był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Rea jak pisalas o zachowanu swojego Mma, to najpierw sie zdizwilam jego zmiana, a potem pomyslam, ze on pewne caly czas taki byl, tylko zle biedny postrzegany przez Ciebie! jak zaczyna wozki ogladac , o wnuczcze babcie uprzedzac to Ty dopiero zauwazasz , ze on chce! Normalnie jak chłop, jak chłop!hihi wstyd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm ok to nie bede teraz robić tym bardziej że cały czas siku latam a mam takie wrażenie że zaraz @ bedzie i tak już paredni ja chce już wiedzieć;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×