Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Beatko, moje zdanie, test wyjdzie z sikanca porannego, jak i nie. Ja zrobilam test w 26dc rano, a popoludniu n adrugim byly takie same krechy! jak one tam sa , to z siusków popołudniowych tez wyjda! Rob!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka___ Ty chyba jednak jakimś cudem siostra moja... \"już nie będę , nie będę i... lecę po test\" haha tak słonko ale tempa rano mierzona, teraz Ci nic nie daje Beata___ zrób, najwyżej powtórzysz jutro a tak to byśmy juz dzisiaj szamapna otworzyły, no niunia... zrób, bo ciekawa jestem Klaudia___ a Ty żabko gdzie się podziałaś? pewnie marchewkę okopuje albo po szampana poszła... będzie święto foczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciała bym wiedzieć teraz bo na imprezke ide do koleżanki ze znajomymi a tam zawsze coś dobrego jest do napicia a to jakieś dobre winko a to coś mosniejszego ale zawsze coś innego niż w sklepach mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dodam że ta imprezka to urodziny jej męża i syna bo dziś mają hi hi fajnie co tatuś i syn w dniu matki sie urodzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati rano to ja nawet jak smiertelnie chora jestem to mam tempe niska hehe,a potem zaczyna szalec.. Pati siostro! A co tam Beata rob i pisz co wyszlo.Ja szampana do lodowki juz wkladam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lece po zakupy,bo M na obiad samego kuraka dostanie,a pod prysznicem sie sama gabka umyje. Lece i szybko wracam! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FERMINKO____ to nie ja ...sama z siebie... po moich przodkach tak mam, a poza tym kocham Polskę a... że mam żołnierza w domku to się uzupełniamy. Jakoś tak z siebie mam zachwyt nad Polskością, życiem na dworach a co za tym idzie pięknem jakie nas otacza i boje się tylko , że życia nam nie starczy, żeby wszystko przeczytać i zobaczyć wszystkie zabytki. Jeździmy od wiosny na takie wypady i co rusz to napotykamy jakieś cuda natury :) muszę prosić Boga o długie życie , bo do tego dochodzą ptaszki...na których punkcie mam nie mniejszego świra, ono i kamienie szlachetne... a gdzie reszta zainteresowań... Ferminko____ czarowniczka... hahha ale taka od Bozi raczej ;) no... staram się dbać o wszystkich hihi a jak katarku dostaniesz nie daj Bóg to co będzie? zaraz podeślę syrop z sosny - a tak poważnie , oby nie był nikomu potrzebny :) cieszę się, że się dobrze czujesz i tak ma być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku____ wiem, wiem... pisze i piszę i ... nie mogę skończyć....kochana jak się czujesz oprócz tego, że sobie spisz i spisz jak susełek :) Ty nie foczka jesteś tylko susełek, hmmm masz to po mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU____ jak dobrze , że mam kolejną siostrę odnalezioną hihi ja tez mam niska rano, zawsze :) no.... oprócz ubiegłego roku kiedy to miała przez 3 m-ce 39, 0 ale taki ze mnie ewenement światowy ;) bo zrobili mi wszystkie badania i okazało sie , że jest mi wielkie NIC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BABY a ja zaraz ide robić test tylko czekam na siusiu aż mi sie bedzie chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATA___ GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej baby gdzie jesteście a ja chce Wam OGŁOSIĆ ŻE JESTEM W CIĄŻY HURRRA :-) MAM 2 KRESKI;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATA____ jasne , że dobry :) :) :) a teraz szczegóły jak to zrob iłas i jaka tempa , słuchamy :) FOCZKI_____ pijemy? no becia powiedz, że tak?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Graaattuuulacjeeee!!!! mam szampana, szykujcie kielichy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie trzęse ha ha ale jaja Klaudia t Ty już po teście czy jeszcze nie. REA miasłaś nosa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwie ciemne krechy?????? ale miałam czutkę!!!!! i lola też! Klaudia, Anka - ile wam się spóźnia? po 2 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATKA GRATULACJE!!!!!!!! :) :) :) . Móiwłam ze DZien Matki jest dla Ciebie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATKA_____ cieszymy się z Tobą, kiedy było bzzz i wszystko ze szczegółami , proszę>>>>..... :) :) :) jak to zrobiliście, że się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA nie takie ciemne ale i tak super widoczne ta jedna troche bledsza ale jest mocna jak niewiem co Ide na te urodziny bede wieczór to popisze ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka, teraz szczegółowy przepis, tradycyjnie wszystko po kolei, kiedy owu, kiedy gole, dawaj! a ja leję babolom szampana, ty niestety nie możesz!:) no ale ja mam kilka butelek, nie wiem, czy mam resztę otwierać.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati bzz było w sobote i niedziele 2 tyg temu a i dodam ze w sumie to ze 4 razy w tym miesiącu było bzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a spróbuj mi topik zmienić!!!!! Chmurka i Ferminka sie ucieszą!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA otwieraj wszystkie jak bedzie mało to jeszcze ja mam szampana na specjalne okazje.... A Beata n bedzie opowiadac a My pic zdrowie jej i fasolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owu była jak w zegarku tak jak piszą wszędzie i udało sie i bzzz było bo ochota była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×