Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

klaudia ja juz mam to daleko gdzies,strasznie sie od niego oddalilam jest mi obojetny..moze nie calkowicie,ale dzialam dobrze bez niego..on oczywiscie to widzi i nie wie co sie dzieje ... ja chce normalnego faceta!!!!!! dawac mi tu kuzynow,braci,sasiadow..REA ruskiego nie chce hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć baby a ja już prawie śpie ha ha ale jestem głupia wypiłam 2 drinki i zobaczymy zawsze dostawałam po takim czymś @ a jak jej nie było to dalej jej niema a nawet brzuch nic nie boli cycki swędzą w dzień troche brzuch bolał myślałam że to już jednak @ i do domu szybko poleciałam a tu nic czysto jak niewiem nawet plamień niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja narazie nie bede testować niechce zobacze może pod koniec tygodnia mam stracha a cały czas mi sie wydaje że @ już bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Ja na chwilkę. Niedawno wróciłam z Warszawy ok. 20.30. W podróży w pociągach i autobusach od 12.00. Ja też zdam sprawozdanie: a wiec u mnie 25 dc. Nie wiem kiedy dostanę @. Boli dół brzucha. I tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ewika a u mnie 30 dzień cylku i @ nie widać hi hi może sobie poszła na pare miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata zycze ci zeby poszla na 9 miesiecy.U mnie dzis 27dc i od wczoraj lekkie plamienia rozowawo-czerw troszke piciu piciu nie rozumie tego nigdy tak nie mialam co to jest a @ nadal nic a na jutro niby mam termin:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewika to widze ze mialas dzis caly dzien w podrozy nie fajnie:( To teraz odpoczywaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem kiedy mam dostać dokładnie @ bo zawsze była po 27 dniach a ostatnio po 30. Sama nie wiem jak będzie teraz. Beata a Ty regularne masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola a Ty? Zdaje mi się że cykle miałaś krótkie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę jak się wywoła imiennie to się uaktywniacie ;) Chciejka___myślę że niedługo trafisz na swojego księcia z bajki-jestem tego pewna!A po co się z tamtym jeszcze spotykasz?co z tą jego byłą?Bo zostawiłaś nas zw swoją historią tak jak byśmy skończyły harlequina czytać w połowie i czujemy niedosyt... Beata____a jak Ci się jednak udało?po co pijesz?będziesz mieć wyrzuty sumienia ja wiem że @ dostanę bo brzuch mnie boli non stop ale czekam cierpliwie... Dobra ja już się opisałam a teraz idę spać bo musze rano wstać ;) Miłych snów Babolki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeŚĆ LOLA ja miałam dostać @ w sobote lub niedziele a jak narazie mamy prawie wtolek i już nawet plamień niemam. LOLA ja już sama niewiem co mam myśleć boje sie robić test bo boje sie rozczarowania i jak do końca tyg. nie dostane okresu to zrobie test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWIKA ja mam zawsze regularnie ale może coś sie pokićkało niewiem sama KLAUDIA ja wypiłam po to żeby przyspieszyć @ bo jak ma być to niech bedzie i to szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata ja bym nie wytrzymała na Twoim miejscu bez zrobienia testu jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BABECZKI ja teŻ ide spać bo o 7 wstaje bo córcia do szkoły idzie i musze ją odprowadzać więc ide spać wreszcie nie będe myśleć o @ czy bedzie czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewika74 Ja mialam krotkie ale od 2 cykli zazywam luteine i mialam co 28dni Klaudia dobranoc milej nocki:D beata Hmm ja mam przeczucie ze zostaniesz mama:D:D:D zycze tego z calego serca:D ja tez niewiem co te plamienia moga oznaczac nigdy tak nie mialam i takiej wysokiej tempki 37.0 dziwne co jest grane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia ja juz sama nie wiem co sie dzieje,jak to sie zakonczylo itp za duzo tego bylo...nie pamietam do ktorego etapu wam pisalam...duzo sie dzialo...ale wazne co jest teraz..a teraz zajmuje sie sama soba..nie pozwole zeby bawiono sie mna,zeby spotykali sie kiedy oni maja czas i ochote a jak ja nie odbiore tel to musze sie tlumaczyc..koniec z tym!! bede sie starala pisac czesciej,ale naprawde jak jestem w domu to padam i wstaje codziennie 6-7 i znowu latanie,zalatwianie dopilnowanie wszystkieggo...ale powiem wam ,ze fajnie jest..mam mysli zajete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWIKA mnie też nosi ale nie zrobie bo nie chce mieć tego co co miesiąc mam powiedziałam sobie koniec jedyne co od wczoraj robie to sprawdzam temp czy jest po niżej 37 ale narazie nie jest;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja weszlam na topik a reszta znika no u was juz 23 to rozumei a u mnie 22 :D To do jutra wszystkim milej nocki zycze.papa I reszta odzywac mi sie tu prosze do cholery jasnej co jest z wami mamy tak zrobic ze upadnie topik???!!! chcecie tego???? Uffff niemam slow do was :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata to podobnie u mnie trzyma sie drugi dzien na 37 sprawdze jutro jeszcze jak bedzie poznizej tzn ze idzie @:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zmykam spac bo mnie glowa boli od popoludnia juz:( Dobranoc papatki do jutra:D 🖐️ 😴 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek!ja już po kawce zaglądam tutaj a tu znowu nikogo nie ma? Czy mam imiennie wywoływać Bobole???;) U mnie nadal brak @ szyjka zrobiła mi się raczej miękka może przed @? Tempka tak ok 36.9 a przed owu mam 36.2 cycki troche bolą a brzucha narazie nie czuję wczoraj mnie strasznie bolał a dziś cisza... Test może dziś kupię i jutro zrobię mamy z M nadzieje że się udało ale tak w głebi serca boję się że nie... Nie chcę robić wcale tego testu,chcę się trochę połudzić :P Chciejka___bardzo dobrze że zmieniłaś podejście i nie pozwalasz się tak traktować.Rozumiem że jesteś zabiegana wiadomo jak się otwiera coś własnego fajne uczucie musi być że jest sie właścicielem i decyduje się o wszystkim ;) Całuję Cię mooocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne to wszystko rece mam chłodne a policzki gorące-blade ale czuję jakbym miała wypieki to chyba z tego podekscytowania tak sie boje dziewczyny że znowu nic z tego.No i widzicie?znowu @ wzięła nade mną górę i mnie męczy psychicznie...może mści się za to że nie może wyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajce dziewczyny z rana. Wlasnie w nocy dostalam @ :( z jdnej strony smutna a z drugiej sie ciesze bo za duzo alkoholu bylo w tym miesiacu:D ale spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lola to chyba dobrze w sumie nie?przynajmniej jest jakiś efekt po luteinie i masz regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra laski ja sie zbieram do tej roboty ale fajnie bo tylkojeszcze jutro moze jakosprzezyje te 2 dni bo dzis brzuch boli bardzo musze zazyc sobie no-spe. To milego dnia i kurde odzywac sie tu prosze nawet jak mnie niema:D Do wieczora.papatki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laudia no dokaldnie tak to wiem co i jak gdzies w polowie mialam te dni bo mnie brzuch bolal jak na @ takze juz rozpoznaje hehe. A powiem Cize dobrze ze nie jestembo lecimy do PL w lipcu a najwazniejsze sa pierwsze 3 miesiace i jakbysie cosstalo to bymsobie nie wybaczyla a tak to wrocimy w sierpniu i i bedziemy dzialac:D A teraz juz zmykam do tej roboty:( buuuu gdzie tam do 17:( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.ja tez witam z rana.u nas dzisiaj znowu goraco.tempka spadla wiec jutro @ nadejdzie :( normalnie plakac sie che:(jeszcze wczoraj sybek powiedzial mi przed spaniem ze on chce juz siostrzyczke.po prostu zalamalam sie.mowie wam dziewczyny jak trudno jest zyc ze swiadomoscia ze nic nie mozna zrobic.ja juz powoli trace nadzieje.dobra uciekam , bo nie chce was tu zanudzac.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa ale przecież masz iśc na badania tak czy siak to coś będziesz wiedzieć i w razie czego leczyć będzie ok nie załamuj się bo to dopiero początek staranek 5 cykli to nie jest wcale tak dużo.Każda normalna,zdrowa para ma tylko 40% na poczęcie dziecka i trzeba się starac przynajmniej rok żeby się zacząć niepokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×