Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Ja koncze robic obiadek i niedlugo bede mogla sie najesc :) Spac mi sie chce przeokropnie.Na dworzu pieknie i goraco. Hmm za nieco ponad miesiac do Tunezji jedziemy,tylko zamiast sie opalac bede lezec pod parasolem z butla wody obok siebie,ale to nic..ciesze sie,ze tak bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baby:) ja w weeknd jakos wogole nei zagladam do kompa, czasmai i na krotko. Pati, fajnie, ze odpoczelas, swoich zioł, roslinek zabierałas. Co do szyjki to sie zupełnie nie znam, nawet jej badac nie probowałam nigdy. Ale jestem dobrj mysli i zycze Ci z całego serca, zeby ona z jednego powou była wysoko:P Meg, dobrze ze jestes.. Nikamo, to ja zycze tych bliźniakow, moze n atym wyjezdzie w góry?:) Ja odebrałam wyniki cyto i tokso, tosko nadal wysokie, ale mimo, ze IGm wysokie, to po wizycie u specjalisty nie dal mi rovamycyny-antybiotyk na to, jedyny nieszkodliwy w ciazy. Uspokoil mnie troche, ale bede sie tym martwic jeszcze dlugo i zastanawiac czy aby to nie wpłynie zle na moje maleństwo.. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze.. Rea.. to przejściowe..szkoda ze sie wypislas z tabelki, ja tam jestem za tym, zebys do niej wrocila. Poradzicie sobie, to pewnie nie łatwy moment, ale doskonale o tym wiesz, za jakiś czas bedziecie sie śmiać, każde zmiany wiąża się ze stresem, a jak on wpłynie na nasze cialo i umysl, to czasami trudno przewidzieć. Folik, mM w gotowości, niecierpliwy, to dobrze: a mace mu kupilas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FERMINKO___ a jak Ty się czujesz? opowiadaj szybciutko :) i dziękuję za życzenia :) nie ma to jak dobre fluidki od kobiety w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie po powrocie z fajnej wycieczki do Kazimierza Dolnego:)Polecam takie wyjazdy tylko z przyjaciółkami!Wreszie się nagadałyśmy do woli:) W sprawach staranek : dziś 15dc, wg wstępnych bliczeć lekarki owu ma być jutro 16dc (jak dla mnie to zdecydowanie za wcześnie)17 dc ide na kolejne USG to sie sprawa wyjasni:) bzzzz było wczoraj i będzie jutro , czyli niby dzeń przed i dzień po owu....tak jak u Ciebie ANIU prawda?Dziś zgodnie z zaleceniami zbadałam estradiol. PATI---jeju a cóż to za sen:)? Jak go nalezy interpretować? Mamy czekać do lutego aby się dowiedzieć jak Groszka zrobić? ojejj MEG---fajne,że wróciłaś!Jak z pracą? REA---przykro mi,że takie nieporozumienia u Was :(To trudna sztuka tak nie przenosić emocji i problemów z pracy na życie osobiste a już jak się pracuje razem to zupełnie ciężko:(Ja osobiście chyba bym nie chciała pracować z moim M, sama nie wiem. Trzymam kciuki byście sobie wszystko wyjasnili i poukładali, ale by tak od razu wypisywać się z tabelki?WRÓĆ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewiko---przykro mi,że się w maju nie udało:( Nikamo---- na ryby mówisz? mój M też w ten weekend był na rybach....hmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo---zapomniałam napisać,że polecam by w czesie gdy M z kolegami na rybach (może z moim był) :) to Ty z kolezankami gdzieś indziej w tym czasie:) Feminko----całe szczescie,że jest cos na to taxo co mozna brac w ciąży, ciesze się,że ci to zapisali, wiesz zawsze to lepiej się troszke podleczyć. Ania---mi się wydaje,że do czasu gdy nie pojawiaja się przeciwskazania medyczne to mozna pracować...oczywiście nie ciężko fizycznie. Foliku----fajnie,ze M tak nie moze się doczekać tego bzzz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam ____i własnie mi o to chodziło,że chciałabym wiedziec wczesniej o takich wypadach ,wtedy zaplanowałabym sobie weekend a nie siedziała w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKUSIU___ no ja też nie wiem jak mam to interpretować.... wolałabym, żebyśmy za 9 m-cy rodziły no ale jak trzeba będzie poczekać to jakoś zniosę to czekanie, byleby się udało i fasolka była zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam!Jestem i wypoczywam po weselu póżno wróciliśmy. Pati ja jak sobie badałam w terminie @ nisko i daaaleko że ledwo dostałam i z każdym dniem robiła się bardziej miękka a teraz to juz w ogóle tam jest kosmos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI---oczywiście masz racje, ale do lutego? ojej...mam nadzieje,ze to nie sen proroczy:) albo,że ta pierwsza wersja interpretacji prawdziwa:) Nikamo---a to w takim przypadku też bym się wkurzyła, ja wiedziałam o tym weekendowych rybach z mc wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Właśnie wróciłam do domku. Byłam jeszcze z córką w McDonalds (wiem to niezdrowe) z okazji dnia dziecka. Teraz muszę się zabrać za ogarnięcie chatki i tak w ogóle w różne sprawy. A u mnie dziś 32 dc. @ nie ma. Tak sobie myślę że owu była chyba później niż myślałam więc raczej się nie udało bo wtedy to nawet nie umiem sobie przypomnieć kiedy bzz było. Temp. dziś rano 36,8 czyli niska. W połowie czerwca idę do gina, kupuję też znów testy owu i do roboty!!! Od 11dc dnia do 22dc co drugi dzień aż zajadę mojego M :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakoś trudno mi uwierzyć, że testy nie wychodzą mimo tego, że jest się w ciąży i robione w dniu oczekiwanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA____ no właśnie tak mi się wydaje, niestety nie robiłam notatek co do szyjki ale na pewno wiem, że ubiegły cykl kończył się szyjką bardzo blisko, można było ją całą dostać a teraz jest tak daleko, że nie mogę ją zbadać czy jest miękka czy twarda. Mam nadzieję , że się udało ale... nic mi poza tym nie jest, no może prócz tego, że śluzu mam pod dostatkiem - cały czas mi mokro i ślisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWIKA____ przestudiowałam dziś tysiące artykułów odnośnie badania szyjki i w ogóle obserwacji płodności i wiesz myślę, że to dużo daje. Dziewczyny podobno stosuję obserwację jako naturalną antykoncepcję ale ... to z przymrożeniem oka, bo trzeba nie lada mieć doświadczenie i prowadzić dokładne obserwacje tej cholernej szyjki. ja od następnego cyklu postanowiłam dokładnie pisać co i jak hihi może to coś pomoże ;) a co do wiarygodności testów... są omylne z jednego względu, że każdda kobieta ma inne stężenie LH , na początku ciąży szczególnie. Znam osobiście kilka dziewczyn, którym testy nie wykazywały ciąży pomimo, że w niej były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ;( robię focha.... nikogo nie ma :( KLaudia____ ja znowu z ta szyjką hihi - ona jest otwarta czy zamknięta w czasie ciąży ? właśnie jestem po badaniu hihi, bo zawsze o tej samej porze podobno sie to robi ;) i podobno jest... mała i niezbyt twarda ale na pewno nie mięciutka... i podobno bardzo daleko Brzuchatki - ekspertki hihi proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam/Wrocilismy z plzy:D Uff ale ciepelko bylo i nawet w oceanie bylam woda jeszcze nie za dobra do plywania ale pochodzilamsobie poprostu bosko ale mnie szczaskalo przez 2h uhuhuh szok ale fajnie widac ze opalona jestem i na brazowo mnie opala to fajnie bo eMa na czerwono:D Co tam u was?? Ra a ty co odpinkalasz czemu z tabelki sie wypisalas???????????!!!!!! Wracaj natychmiast!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati szyjka u mnie była zamknięta i w dzień @ jeszcze twardawa a z każdym dniem coraz bardziej rozmiękczona i bardzo daleko i nisko.Muszę uciekać. Spacerku a co z Tobą?Czujesz już te ruchy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze cos sie wykrusza ten topik kurde no co jest z Wami laseczki:D Ja mierze tempke od poczatku tego cyklu i skacze 36,3-36,5 raz tak raz tak zaczne stosowac testy owu w tym cyklu i zobaczymy zy scos sie uda zmajstrowac jakas fasolke:D a tak to nic leci dzien za dniem dobrze ze jest ladn pogoda to se poopalalam troche a od jutra sprubuje na rowerku jezdzic moze cos jeszcze zrzuce kg.a jak nie to nie ale bede sie przed owu uwazala n rowerek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Babole! Co jest ciete??Poniedzialek dzis!! haaaalooo!! Co tylko ja i Lola jeszcze sie interesujemy topikiem?? Jak tak dalej pojdzie to sie chyba odzwyczaje od wchodzenia tutaj,bo nie chce mi sie czytac tylko swoich wypowiedzi... Przestane zagladac to potem bedzie,ze zafasolkowala to teraz nie zaglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania masz racje na palcach mozna policzyc ile sie wypowiada bez sensu chyba juz takie wchodzenie na topik i pisanie ze samym soba no i z Toba.Kurde bez sensu chyba przestane ja tez wchodzic na ten topik i nikomu z niczego sie nie bde zwierzac jak tak ooo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze juz nikt sie nie ma zamiaru zjawic to ja juz chyba na stale znikam bo poco mam sama ze soba pisac:( Mysle ze keidys sie jeszcze zgadamy w jakis sposob.Powodzenia papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola każdy tu wchodzi i pisze jak ma ochotę i czas i nikt nikogo nie zmusza.Nie trzeba patrzeć czy jest ktoś czy nie ja tam pisze i wiem że póżniej dziewczyny przeczytają.To nie realne żeby każdy tu cały czas pisał i zaglądał. Posiedzą trochę w ciszy Babolki to sie stęsknią i będą pisać ;) Brzuszek mnie pobolewa troszkę znowu jak na @. Ania___Beata___wy też tak macie?a jak zdejmuje do spania biustonosz to masakra jakbym miała nawał pokarmu coś takiego takie kłucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Klaudia. Mnie jeszcze czasem brzuch zaboli albo jajnik zakluje. Spac mi sie chce tak,ze szok.. Loli nie chodzilo chyba o zmuszanie,ale o to,ze dziewczyny czytaja,ale nie pisza.Jak wydarzy sie cos interesujacego to nagle wszyscy sie odzywaja..No,ale nie chca pisac to nie..smutno tylko troszke.. Ja tam zagladac bede,bo lubie ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki. Ja teraz dostałam się do kompa. Zbadałam sobie tą szyjkę. Teraz jest malutka i bardziej miękka niż wczoraj ale czy jest daleko? Chyba nie aż tak bo ją dostałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati znawczynio szyjek... wysoko szyjka to jest krótka czy taka dłuższa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane...jejku czytam was ile moge i do kazdej chcialabym cos napisac,ale wieczorami jestem tak padnieta ze nic mi sie nie chce,ledwo klawiature widze :) a rano...jeszcze w domu a juz w pracy caly czas na tel albo w papierach i tak ciagle...dzis mialam juz dola przez to wszytsko,kiepski dzien...M troche mnie podniosl...tak,tak M...cos znowu jest miedzy nami...byl pogadalismy...dlugi temat...ogolnie spotykamy sie kiedy oboje mamy czas i na tel jestesmy kilka razy dziennie...NOWY nie spada,dobrze gral ale szybko go rozszyfrowalam :) REA zobaczysz ze sie wszystko ulozy :) PATRYCJA-trzymam kciuki..wierze ze sie udalo... BRZUCHATKI -uwazajcie na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×