Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Cześć Meg witam na topiku zpowrotem;-) Ale jestem dziś padnięta szok ale fajnie było na weselu tylko głodna na nim byłam. Wyobraźcie sobie ze jest z moim smakiem źle to co lubiałam już mi nie smakuje tragedia ale jeszcze czasem coś zjem ale raczej na siłe bo teraz mało jem bo ochoty brak;-( Ania biedulko a ty dziś w pracy buuu a ja jak bede na wizycie u gina 18 to ide na zwolnienie L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty masz dobrze..Jakbym byla na sprzataniu to tez bym poszla na zwolnienie,ale ze siedze z tylkiem na krzesle,to nikt mi zwolnienia nie da..buuu A mi sie tak nie chce,zwlaszcza,ze do 23 musze siedziec,a popoludniu to bym najchetniej spala... A jak brzuch?Mnie od czasu do czasu zakluje w podbrzuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja w pracy musze dźwigać dużo później siedze ale nie chce sie przemączać i nie mam siły a blachy są ciężkie i chodze koło hal lakierni więc niezdrowo i gin powiedział ze jak zajde w ciąże to od razu na L4. Brzuch jeszcze pobolewa a czasem jest to bardzo męczące ale oby wszystko było ok to niech boli a ja sie boje o te moje leki czy nie zaszkodziły jutro dzwonie do gina żeby mnie szybciej przyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ FOCZKI_____ właśnie wróciłam ... coś tam poczytałam po łebkach :) ANIU____ super , że wszystko oki, bardzo się cieszę :) MEG___ tak się cieszę, że wróciłaś :) nawet nie wiesz jak bardzo !!!!! tęskniłam za Tobą babolku jeden... pisałam ale ani huhu ... martwiłam się, że coś się stało :( NIKUSIA____ śniłaś mi się tej nocy :) jechałyśmy jednym pociągiem hihi, przysiadła się do nas jakaś dziewczyna w ciąży i opowiadała, że nie mogła mieć dzieci... zapytałam się ją , gdzie się leczyła, bo my też byśmy chciały a ona na to... że...opowie nam w lutym , co mamy robić, hmmm... NIKUSIA.... luty to za 9 m-cy hahaha LOLA___ słoneczka Ci zazdroszczę, bo mnie trzepie z zimna.... chociaż wypad był fantastyczny... pomimo, że mokry :) KLAUDIA____ kochana jak się czujesz? tak tęskniłam za Wami ....oj.... Spacerku____ dawaj jeszcze tego kabelka ... podłączam się na całego hihi REA____ dziękuję za maila... aż się popłakałam :( FERMINKA____ a Ty gdzie dziabongu jesteś :) FOLIKU____ teraz My hihi dla nas takie hasło, no nie? EWIKA___ słonce a może jednak nie przyjdzie? jak się czujesz? napisałas ... to... co miałaś napisać ;) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pat! Nareszcie wrocilas.Ciesze sie,ze wypad sie udal :) Beata ja mysle,ze to jest tak,ze teraz martwimy sie,bo brzuch boli,a potem bedziemy sie martwic,bo nie bedzie bolal i nic nie bedzie czuc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NATALKACAŁAJA_____ witaj u nas :) wiesz, żebyśmy mogły Ci coś więcej napisać... musiałabyś coś więcej powiedzieć... jaka była szyjka, jaka tempa... jaki śluz... jakie masz mniej więcej... chociaż ... w przybliżeniu...odległości @, bo tak to można tylko teoretyzować, a przecież nie o to chodzi, napisz coś to na pewno Ci pomożemy :) pozdrawiam Pati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA____ sama jesteś na dyżurze topikowym????? same Cię zostwaiły????? o te babole foczkowe hihi Aniu... pozamiatał... hihi bo nie doczytałam... :) :) :) a tak poważnie...to daj mu się przyzwyczaić :) jesteś dokładnie taka jak ja... jak chwile nie nosi na rękach to już tragedia narodowa... hihi a Klaudia ma rację...życie to nie serial brazylijski :) ale co ja Ci będę tłumaczyć skoro ... ja ... taka sama jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, zapomnialam mu powiedziec,ale sam posprzatal.. Dopiero wczoraj chyba do niego dotarlo tak do konca,jak lekarz potwierdzil i mu pokazalam zdjecie z usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU____ to fajnie... widocznie oni tak mają... a nam tez nic nie brakuje ;) Aniu___ wiesz.. ja nic z tego nie rozumiem.... mokro mi cały czas... tempa wreszcie skoczyła do 36,8 no i szyjkę dostać nie mogę, ic z tego nie rozumiem... ale nie mnie rozumieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam mokro hehe Gin mowil,ze na razie to nic,ze jest jakas wydzielina,bo to moze byc przez progesteron. Hmm zobaczymy Pati zobaczymy,moze cos sie z tego wykluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, może nie ma sie ta tempa co cieszyć... ale jak do niedawna miałam cały czas 36,2 -36,4 no... to 36,8 ładniej brzmi Boli mnie cały czas brzuch dołem... ale @ na razie raczej się nie zbliża, bo szyjka za wysoko, hmmm... może się wreszcie udało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU___ na razie nie robię sobie nadziei, bo do @ mam jeszcze 5-6 dni a to sporo... jak na ruchy szyjkowe hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati slonce moje kochane trzymam kciuki za ciebie,a Ty zaciskaj nogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy zobaczymy.. Ide troszke popracowac..bede tak za pol godz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWIKA___ słonce a może jednak nie przyjdzie? jak się czujesz? napisałas ... to... co miałaś napisać ??? Patrycja nie rozumiem zbytnio................o co Ci chodziło? Cieszę się że wróciłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już zakumałam. Nie nie napisałam ale jutro na 100 % i we wtorek wysyłam pocztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff to dobrze. Nie umiem zasnąć. Chyba stres przed jutrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWIAKA___ a jak Twoja szyjka? wysoko? nisko? jak się w ogóle czujesz....? mam nadzieję, że tak jakbys była w ciąży :) i to mówię całkiem szczerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm szyjka taka bardziej miękka niż wcześniej. rano była b. wysoko ledwie ją dosięgłam a teraz też ale już nie tak bardzo. Wczoraj była twarda i niżej chyba. Sama już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzyż raczej mnie nie boli, czasem go poczuję ale nie tak bardzo. Piersi dają znać o sobie. I takie kłucie w dole brzucha trochę jakby na @ ale ciut inne. Kurczę znów się nakręcam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWCIU___ a co jutro ma być? aaaa teraz ja zadaje pytania.. już zakumałam.. test :) nie stresuj się , bo jesteś w ciąży... zapytaj ANi i KLaudii.... wiedziałam to przed nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś 31 dc. Ostatnio najdłuższy miałam 30 dni. Zawsze 27. Ale wiesz że 26dc robiłam test. Może faktycznie za wcześnie. Jeśli mam cykl 30 dniowy to owu była ok 16-17 maja. Bzz myło u mnie 16-tego rano a potem kilka dni nic bo nie liczyłam na tak późną owu. Zresztą objawy miałam wcześniej. Wtedy było bzz regularnie co 2 dni. Więc nie wiem sama. Jutro się być może okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj babolu czas na Ciebie... a nie nakręcanie się... wskoczymy wszystkie na sam dół i będzie jeszcze weselej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×