Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Cześć dziewczynki co tu taka cisza?????????????????????? O tej godzinie i ja jestem pierwsza HHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOO Ewika jak @ jest czy jeszcze nie????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA mnie caly czas boli i sie martwie ale niewiem jak tak ma byc to ok ale z 1 dzieckiem chyba tak nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Beata!Ja też już nie pamiętam czy w pierwszej ciąży też tak było?na pewno piersi aż tak mnie nie bolały.Wczoraj wieczorem musiałam wziąć no-spę.Za tydzień we wtorek idę do giny zrobię analizę moczu,morfologię i cukier bo tak mi zaleciła.Miałam iść 30-stego czerwca ale boję się tyle czekać wolę wcześniej sprawdzić niestety wizyta 70 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczki____ ale... co tu taka cisza? pogoda przecież nie sprzyja opalaniu, więc gdzie wy jesteście? Może kawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEG____ kochana gdzie jesteś? nic się nie odzywasz.... a może zaskoczysz nas od razu dwoma kreseczkami magicznymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka____ wiedz słonko, że dopóki będziesz żyła w toksycznym związku... zawsze ale to zawsze będziesz rozdrażniona i depresyjna, gorzka prawda ale tak jest - wiem to z autopsji. Cieszę się , że interes idzie świetnie, teraz przydałby Ci się ktoś niewypowiedzialny, kto by Ci pomagał i wspierał ( ale nie w wyciąganiu kasy, czy kalkulowaniu czy się opłaci być z taką laską) a tak poza tym to nie dostałam od Ciebie zdjęć... Chciejka.... no! no! popraw mi się szybciutko i bądź szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jeszcze 3 dni do @, ale nie wytrzymałam i zrobiłam test... Jedna krecha... :( Mam nadzieję, że nadal jeszcze za wcześnie i że @ jednak się nie zjawi, i te obolałe, żylaste piersi, bóle w podbrzuszu i senność to nie moje urojenie, bo juz sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNOLIA____ ja mam jeszcze 4 dni ale już poschodzę do tego spokojniej, nie ten cykl to może następny a co do spania to też mi się chce ale ja to raczej zwalam na pogodę, jesteś młoda więc na pewno Ci się uda szybciutko fasolkę od nieba dostać :) życzę ci tego z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra spadam , bo nie będę do siebie pisać... i tu robię focha hihi o co... Klauduś :) tylko mnie nie objedź bo ja żartuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny !! patrycja slonce kasy to on ma swojej wystarczajaco i tu nie o kase chodzi..bo to on nawet chce mi pomoc finansowo w pewnych sprawach,a ja tej pomocy nie chce..do interesu sie nie wtraca a jak juz cos mowi to sa dobre rady :) jest jakas poprawa,dzis nawet zaproponowal,ze przyjedzie,wczoraj moglam sobie poryczec do sluchawki i dobrze doradzal...nie tlumacze go(tak to moze wygladac) zachowal sie jak ostatni palant w pewnych sprawach...ale widze mala poprawe.. Patrycja podaj maila chetnie wysle foty :) zaraz uciekam do pracy...wieczorem moze bedzie M ale jutro bym wyslala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka____ wiesz ja jestem uczulona może przez to, że ... sama na swojej skórze to przeżyłam ale jak tak nie jest to super :) wiesz skarbie, że zawsze Ci życzyłam ... tak jak i inne foczki wszystkiego , co najlepsze :) bo zasługujesz na to :) wiesz to jest tak, ze ludzie bardzo się zmieniają jak tracą kogoś, kogo dotychczas uważali za swoją własność, kogoś kogo uważają , że zawsze do nich należeć będzie. czasem trzeba takiego wstrząsu, to co REA juz dawno Ci pisała... zostaw go... niech poczuje , że nie jesteś na każde jego zawołanie, że nie kupił Cie w kiosku. Na prawdę Słoneczko bardzo chciałabym wierzyć, że on się zmieni dla Ciebie i nie będziesz płakać przez niego - nie, nie w ogóle nigdy... chodzi mi o to, żebyś nie płakała średnio co drugi dzień, bo się odwodnisz i skóra Ci będzie wisieć hihi - zobaczysz :) a mój adres - patrycjaprzybylapp@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brata2611
Hej ja juz jestem KLAUDIA MNIE TEZ CYCOCHY STRASZNIE BOLA nawet dotknac sie ich nie da. Ja tez prywatnie do gina i wizyta 70 zł i jeszcze kupa badań tez bedzie odpłatnie ale wole tak niz do debila gina isc. Pati i wszystkie czekające na brak @ trzymam kciuki moze któraś chce fluidy bo spacerek coś sie ostatnio nie pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki a widze ze cos sie poprawilo i sie odzywacie a to dobrze bo juz mialam znikac z topiku:( ale tak to fajnie ze ejstescie.Wlasnie pije kawke i na 12 do pracy:( a ty 26 stopni na polui slonko swieci buu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lola a u mnie dziś pogoda ciut lepsza pezynajmniej nie pada i nawet słoneczko świeci hi hi ale chłodno jest ale cóż w zakopanem śnieg sypie to jak ma być ciepło jak to nie tak daleko od Nowego Sącza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym sie kawki napiła ale Loluś ja już jedną wypiłam bo musze pić choć jedną bo inaczej padam z nóg ale jak wypije to mnie mdli fuj ale co zrobić. chciałam iść dziś do innego gina teraz zanim bede miała termin u mojego i mnie nie przyjmą ze tak nie można w 2 miejscach mieć karty ciąży a mnie serce coś boli kłuje czy niewiem jak to nazwac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata zartujesz ze w Zakopanem snieg sypie???? a u nassloneczko i 26 stopni uff fajnie ale dosc z opalania narazie,wczoraj oczywiscie bylo bzzz kurde coraz lepiej sie dogadujemy z eMem fajnie ze poprawilo sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie żartuje w górach śnieg a u nas zimno fe fe fe a ja chce już te swetry z siebie zrzucić mam już tego dość róbci bzzz bo fasolka w niebie już jest dla Was przygotowana LOLA wysyłam Ci bociana bo kołomnie jest rzeka i bociek wielki cały czas tu siedzi hi hi chyba pilnuje mnie chy o fasolke dbam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata No co do karty ciazy to raczej zebys miala u 1 gina bo tak jak normalnie do gina to ja tez chodzilam 4 lata do jedengo ale zrezygnowalam i teraz bylam u innej pbabki i jestem bardzo zadowolona z niej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata dzieki wielkie za bociana:D no napewno pilnuje czy dobrze dbasz o fasolke a ostatnio rozmawialam z tesciowa to mowi ze szla z wnuczka na spacer i ze 2 bocki lecialy jeden polecial prosto a drugi zrobil 2 kolka nad nia i odlecial moze to jakis znak:D oby Bog dal Nam malenstwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wszystko wiem tylko ja chce już wiedzieć że z fasolką jest wszystko ok i że ona tam jest chce ją zobaczyc nie moge sie doczekać:-( jak byłam z pierwszym dzieckiem w ciąży to sie tak nie martwiłam a teraz to szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczysz ze jest wszystko w porzadku troche cierpliwosci i zobaczysz malenstwo:D i uslyszysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja mam nadzieje że jest ok ale wiesz tyle czekałam na nie a tu takie terminy do gina i to prywatnie szok na kase chorych szybsze są terminy a ja jeszcze 2 tygodnie musze czekać na wizyte a nie za dobeze sie czuje cały czas głowa mnie boli i mdli mnie i ten brzuch boli jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba ide sie dżemnąć bo padam a na 15 do pracy i znów bede ciężko pracować :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata to niezle sei u was czeka u nas na kase chorych to z 1 miesiecznym wyprzedzeniem ale prywatnie to odrazu dzis na jutro niema problemu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki to idz sie drzemnij i uwazaj na siebie w tej pracy:D a ja na 12 do pracy takze bede wieczorem.papa milego dnia wszystkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATKA____ to ja się bardzo chętnie podepnę , bo faktycznie Spacerek coś mnie ostatnio zaniedbuje hihi, dawaj Słonko ta betę... może coś z tego wreszcie będzie ? dziś u mnie tempa 37.09 a szyjkę wcięło :) zaglądam tu do was między czasie ale pustki.... właśnie posadziłam kwiatki, niech się pną , obiadek już zaczęłam po 6 , pranie wisi...hmm...tak, że teraz może czas... na kawę, napije się ktos czy jak zwykle nikogo nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×