Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Hejka. Może to i dziwne ale dziś dostałam @ dwa dni przed oczekiwanym terminem i nawet się cieszę. Dziwne co? Ale powiem wam szczerze że w tym miesiącu jak odpuściłam to czas lepiej mi mijał. Nie myślałam ile dni do @, jakie mam jej objawy, co mnie boli a co nie. Dzis tylko wspomniałam sobie kiedy powinnam ją dostać. Tak mi lepiej. Dlatego wypiszę się z tabelki ale będę was podczytywać i odzywać się oczywiście. Rea do lekarza pójdziemy ale najpierw za 2 miesiące powtórzyć badanie nasienia i jak będzie znów złe to wtedy do specjalisty. Teraz są wakacje, trzeba się wyszaleć..... wyluzować, itd. No i gratulacje dla nowych zafasolkowanych. PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 Folik32...............11.07.......27-42.....nie......... .32........7 patrycja75...........12.07.........32........tak.......3 4 .......12 Lola83-1..............15.07.......23-28........nie..... .26........10 nikulam................17.07........30-33...nie......... .30........7 Meg75 ................22.07.........29.....juz nie........34...... ojjj... Kacha72 .............26.07.........28........?...........37......... .4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26..........25.04........28-31.....nie........26 .........5 Annolia................02.07..........28........tak..... ..27........2 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............19....24.06......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................21.....14.07......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..18....02.07.....03.12.09............22.......... . Fermina30...........13......20.07....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405...........9......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611.............9......20.07....03.02.2010 . .....26.......... Anka323..............9.......11-12.07.......30.01.10... .....23........ Nikamo74.............5........08.07........01.03.2010... ..35....... joanna84..............5.......22.07.........07.03.2010.. .....25......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewika no to nie fajnie ze przyszla @ ale jak tak wolisz ze wypisujesz sie to twoja decyzja,ja jeszcze nie ludze sie ze moze sie kiedys uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pierwsza?Nikomu się z rana nie chce nic pisać? Nikamo___no mam już brzuszek bo to druga ciąża no i jestem szczupła więc każdy centymetr widać ale na razie jak ktoś nie wie to nie zauważy. Nikulam a może będziesz miała owu ok.20 dc? Ewkika___bardzo dobrze ze wrzuciłaś na luz na pewno wyjdzie to Ci na zdrowie :) U mnie dziś szaro i ponuro nawet chłodno. Lola__ja mam odkurzacz elektrolux ergo space i jestem bardzo zadowolona ale już ma 4 lata teraz są jeszcze lepsze modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien Dobry. Ja tylko na chwilke,bo jakos nie jestem w nastroju do pisania.. Pogoda sie poprawila,nawet slonko wyszlo,a przede mna dzis dzien do du...roboty tyle,ze niewiadomo w co rece wlozyc.. Wczoraj zle sie czulam,glowa mnie bolala i mialam strasze zawroty.Dzis jest lepiej,przynajmniej na razie.. Milego Dnia Kobitki 🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie ja odchodze...nie bede zanudzala swoimi problemami z facetami..jacy to debile myslacy hujami....wam trafili sie lepsi lub gorsi,ale jestescie w zwiazkach...nie ma sensu zebym zabierala miejsce w tabeli...zycze wam wszystkim powodzenia z fasolkami,coraz wiecej was w tej dolnej tabeli....a te ktore sa na gorze...nie przejmujcie,chociaz latwo sie mowi..wy tez dacie rade...chociaz macie dawcow...ja zaczynam od 0...nie mam sily musze cos ze soba zrobic..depresja sie odezwala.... bede was czytala na tyle na ile czas mi pozwoli i sila... dziekuje wam wszystkim razem i kazdej z osobna,jestescie cudownymi babkami :) PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 Folik32...............11.07.......27-42.....nie......... .32........7 patrycja75...........12.07.........32........tak.......3 4 .......12 Lola83-1..............15.07.......23-28........nie..... .26........10 nikulam................17.07........30-33...nie......... .30........7 Meg75 ................22.07.........29.....juz nie........34...... ojjj... Kacha72 .............26.07.........28........?...........37......... .4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Annolia................02.07..........28........tak..... ..27........2 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............19....24.06......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................21.....14.07......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..18....02.07.....03.12.09............22.......... . Fermina30...........13......20.07....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405...........9......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611.............9......20.07....03.02.2010 . .....26.......... Anka323..............9.......11-12.07.......30.01.10... .....23........ Nikamo74.............5........08.07........01.03.2010... ..35....... joanna84..............5.......22.07.........07.03.2010.. .....25......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana:) Chciejka co sie dzieje??? A co z tym Nowym eMem ???? Tak dobrze sie zapowiadało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z ranka:-) Wlasnie juz jestem po sniadanku i pije kawke i za niedlugo sie na zakupki wybieramy mam ochote dzis poszalec zobaczymy co sie uda ciekawego kupic.takze bede popoludniu:D ale jeszcze na chwilke jestem:D Chciejka glowa do gory tacy ca faceci ze mysla niektorzy przyrzadem jak maja miedzy nogami.Palant jest i tyle nie zasluguje na Ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez sie przywitam halo kobitki u mnie nadal slonecznie i ... przed lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt - jestem na urlopie od Forum.... ale bylam u gina i chcialam tylko powiedziec ze lekarz pwidzial jak to okresli strzepy po pecherzyku... prawdopodobnie 18 dc i ogolnie jak to zwykle bywa czekac na @ a raczej brak.... i bzyczyc sie i bzyczyc.... I powiedzial zebym nie przychodzila do niego bo wszystko gra i w miedzyczasie tylko zrobila badanie tych nasionek M-a a teraz na urlop i bzyczyc sie.... a nie wymyslac nic.....a jak zwykle z czym poszlam z moimi temp. a on na to z tymi karkami jak bedzie Pani chodzic to nic nie wyjdzie i termometry wyrzucic bo to mnie tylko stresuje i odwrotny skutek i jak zwykle PANI.... ? prosze mniej jesc...a wyniki zobaczy Pani niebawem.... kurna mam brzuch jedynie za dzuy deko.... ale faktycznie za duzy..... i nie wolno mi slodyczy to podstawa.... no na tyle z mojej wczorajszej wiztyty u gina.... cdn....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Che che Folik ;) Miło że się odezwałaś i nas całkiem nie zostawiłaś nie takie to łatwe...Więc owu była?Wszystko jest z Tobą ok!!!!!!!Czasem tylko coś do czegoś nie pasuje no i nie wychodzi. Chciejka____z Tobą gorsza sprawa...ja się nie zgadzam na Twoje odchodzenie z topiku.Poznałyśmy się już trochę i dobrze wiesz że nie piszemy tu tylko na jeden temat.Z kim porozmawiasz?kto Ci doradzi tak bezstronnie jak my? Pisałam Ci żebyś uważała na nowego bo mi on się coś nie podobał...co go obchodzą Twoje śluzy?jakiś miejski magik... Nie załamuj się i żadna deprecha jesteś młoda,śliczna i wszystko przed Tobą.W końcu trafisz na swojego M.Myślisz że my zanim wyszłyśmy za mąż to nie miałyśmy złamanych serc?i od razu znalazłyśmy tego jedynego?nie.W związek trzeba włożyć wiele wysiłku żeby coś z tego wyszło.A przede wszystkim dużo prawdziwej miłości.Moja rada dla Ciebie jest taka żebyś w przyszłości nic nie planowała z nowym M spokojnie i powoli.Dopiero po ok.2-3 latach znajomości można coś o kimś powiedzieć a i tak wszystkiego się nie wie.Faceci ujawniają swe charakterki po ślubie.... Nie odchodz od nas i pisz jak najczęsciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H ah a Folik ,no widzisz i dobrze że Ci kazała wyrzuciśc wszystkie kartki ,tabelki,termometry i boje sie co jeszcze:) Najważniejsz e ze z Toba wszystko ok! Tylko bzzykać i czekac i czuje ze bedziesz kolejna w tabelce na dole..... No ale Ty wiesz kiedy się pojawic ,dzis piatek i trzeba cos się napic.Boze jaką mam ochotę na jakis likierek słodziutki ,gesty mniam mniam . A z tym brzuchem to chyba przesadzasz ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) A ja dziś chciałam własnie wrócić do tabelek - i co się okazuje.. ze mam zepsuty termometr ;) Sama nie wiem czy kupić nowy, czy nie, ale pewnie warto sprawdzić co się dzieje po wielomiesięcznej przerwie w tabelkowaniu.. W zasadzie, to ja głównie po śluzie rozpoznawałam płodny okres ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha i dobrze że się zepsuł! Po co bedziesz się dodatkowo stresować,wrzuć na luz ,a obserwacja śluzu to chyba jeden z najlepszych sposobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babolki. Ja chyba mialam dzis jakies przeczucia z tym moim humorem do d.... Dzis rano wyprowadzala sie wycieczka z hotelu i nagle wpadl kierowca z krzykiem,ze mamy po pogotowie dzwonic,bo starszy pan zemdlal w autobusie..Przyjechalo pogotowie,ale niestety nie dalo sie go uratowac...Mowie Wam co za stres przezylam to szok..A 5 min wczesniej przyszedl z nami pogadac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie szanowne Panie! Ania ____to musiał być szok! Współczuję, takie rzeczy się okropnie przeżywa. Człowiek jest, a za chwile nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie jeszcze do końca nie dotarło, że się udało:) Mój M chodzi dumny jak paw! Narazie jeszcze nikt (poza Wami) nie wie o naszej fasolce, ale pewnie się i tak niedługo wygadamy :) Dziewczyny brzuchatki - po jakim czasie się pochwaliłyście rodzinkom o fasolkach?? Do gina - zgodnie z Waszymi radami - wybiorę się tak chyba za ok 2 tyg. Mam nadzieję, że wyszystko będzie ok. Narazie nie mam żadnych mdłości, jedynie czasem podbrzusze zaboli jak na @ lub zakłuje z w jajnikach. Piersi już nie bolą całe, jak dotychczas, jedynie sutki mam okropnie wrażliwe. Przeskakuję o tabeleczkę niżej (ale fajnie:D) Może jak się zobaczę tam na samym dole, to do mnie dotrze? :) PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 Folik32...............11.07.......27-42.....nie......... .32........7 patrycja75...........12.07.........32........tak.......3 4 .......12 Lola83-1..............15.07.......23-28........nie..... .26........10 nikulam................17.07........30-33...nie......... .30........7 Meg75 ................22.07.........29.....juz nie........34...... ojjj... Kacha72 .............26.07.........28........?...........37......... .4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............19....24.06......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................21.....14.07......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..18....02.07.....03.12.09............22.......... . Fermina30...........13......20.07....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405...........9......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611.............9......20.07....03.02.2010 . .....26.......... Anka323..............9.......11-12.07.......30.01.10... .....23........ Nikamo74.............5........08.07........01.03.2010... ..35....... joanna84..............5.......22.07.........07.03.2010.. .....25...... Annolia................5........15.07.........11.03.2010........27........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wuitam Was.My juz po zakupkach ale jestem strasznie zmeczona i spiaca glowa mnie cos boli chyba od tej pogody:( Śtempka niska sluzu duzo takze pieron wie co ze mna a nie przejmuje sie co ma byc to bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolina ja bylam tak szczesliwa,ze odrazu wszystkim sie pochwalilam :D Uslyszalam pare razy,ze to chyba troche wczesnie,zeby komukolwiek mowic,ale co to za roznica??Te teksty padly oczywisce z ust irlandczykow..bo tutaj nie dostanie sie zadnych lekow na poczatku ciazy jak cos sie dzieje,bo jak sie ma poronic to i tak sie poroni-moja kolezanka uslyszala cos takiego w szpitalu jak pojechala,bo plamila..no,ale to Irlandia i tu mnie nic nie zdziwi..jesli rozwolnienie u malutkich dzieci leczy sie cieplym 7upem...albo coca-cola..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, to w Irl jest jak w Holandii... Przechodziłam w Holandii ospe, poszłam do lekarza, a on mi powiedział, że w NL się tego.... nie leczy i mam się smarować papką z płatków owsianych! A że miałam te ospę i wewnętrznie (w plucach, przełyku..) i z trudem oddychałam, to dodał, że mam sobie wziąć paracetamol.... Parodia! Koleżanka, która była w ciąży i poszła z jakimś problemem też dostała do gina paracetamol!!! :D Co do mojej fasolki, to poczekam jeszcze z tydzień z tym chwaleniem, no chyba że nie wytrzymam! Moja mama jest już babcią, ale jestem jedyną córką (mam dwóch dużo starszych braci) i pewnie bardzo się wzruszy. Dla teściowej \"babciowanie\" będzie nowością i ciekawe jak zareaguje? Zaskoczona raczej nie będzie, prędzej spodziewam się czegoś w stylu \"no wreszcie...\":) Macie jakiś ciekawy sposób na przekazywanie takich wieści rodzicom i teściom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy przed domem taki większy kawałek trawnika i przed chwilą za płotem przechadzał nam się.... BOCIAN!!!! Hi hi wyczuł czy co?!:D No to sąsiedzi już pewnie gadają! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia ja czekałam ok 2-3 tygodnie zanim cokolwiek powiedziałam rodzicom i teściom bo po prostu dla mnie dwie kreski to za mało musiał to gin potwierdzić a potem to przecież wiecie jakie miałam przeżycia... Ale wszyscy bardzo się cieszą.Najbardziej oczywiście ja sama i mój mąż. Anka__to widzę że w Irlandii aby chorować....co za głupie mają przepisy w służbie zdrowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja troche pospalam jakies 2 h bo padnieta bylam chodzilam i sie obijalam o sciany takze poszlam spac i teraz wstalam kawke zrobilam i z ciachem siedze przy kompie:D Ania faktycznie straszne przezycie mialas dzis:( niemozesz sie tak stresowac. a gdzie reszta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde laseczki wiem ze juz sie weekend zaczol ale czemu was niema?z kim ja bede pila? likierek oczywiscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki a ja dziś jestem pierwsza;-) Klaudia mi też brzuch już użo widać ale mama mi mówiła że przy drugiej ciąży dużo szybciej widać hi hi i dobrze Kiedy idziesz do gina?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja jako druga:D Wlasnie wstalam i ide jesc sniadanko bede za jakies 15min z kawka:D Witaj Beata:D jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Wiem wiem,ze nie powinnam sie denerwowac,no ale niestety sa w zyciu sytuacje kiedy nie panuje sie nad tym i takich zdarzen jak ja mialam wczoraj nie da sie przewidziec. Pogoda dzis u mnie super.Czasem troszke pokropi,ale ogolnie ladnie. Dzis ciezki dzien w pracy.Ekipa filmowa wyjechala i wracamy do normalnych weekendow z ogromna iloscia gosci do zameldowania. Zycze Wam milego popoludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Beata___idę do gina jakoś po niedzieli muszę się z nim umówić.Jak dziś rano leżałam na plecach i położyłam rękę na dół brzucha to pod skórą czuć takie wybrzuszenie,wypukłość. Niunie uśpiłam i sobie leże szansa na odpoczynek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mi w pierwszej ciąży było brzuch widać dopiero pod koniec 4 m-ca.Teraz jeszcze nie mam dużego bo mieszczę się w spodnie no ale czuję różnicę w pasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam beznadziejną cerę i włosy,jestem zmęczona i chce mi się sać chociaż już troszkę mniej niż na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×