Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Dziękuje Wszystkim za życzenia!To niezmiernie miłe:)Ciasta, winka i soczków jest dużo więc możecie jeść i pić do woli :) REA---tak wiem,że te giganty to nie pękaja, powiedziała mi,że własnie 22-24mm to już takie najlepsze i powinien szybko tj. dziś lub jutro pęknąć bo inaczej pewnie już nie pęknie....szkoda,że nie można w warunkach domowych sprawdzić tego czy pękł czy nie:)Kazała mi przyjść w piątek, tylko tak się zastanawiam czy jeżeli pęknie powiedzmy dziś to będzie do piątku jeszcze coś widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja chodze prywatnie do gina i ma bardzoo dobrze wyposazony gabinet i nowy sprzet wieć mam nadzieje że cos zobacze. Boże a jest mi tak okropnie niedobrze ze sie chyba wykończe juz nie wiem co jeśc,pic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Ja juz po pracy i teraz jak zwykle kawka cappucino,ale cos keipsko na forum malo piszecie co sie z wami dzieje? kurde ale mnie dzis brzuch dolem bolal przez dzien w pracy i piersi po bokach ale mysle ze z przesilenia bo 4 dni sie byczylam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczyny co sie z Wami dzieje upada ten topik cos:( odezwijcie sie!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej już jestem ale na chwilke bo mam 2 dzieci hi hi i zamieszanie sie zrobiło. Nikulam WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I SPEŁNIENIA TEGO CO NAJBARDZIEJ PRAGNIESZ. Ale pogoda cały dzień raz słońce a raz deszcz i burze fe a teraz była taka ulewa ze4 szok nic nie było widać a jeszcze autem jechałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Beata no to nie fajna macie pogode w tej PL ale wazne ze juz w domciu jestes to dobrze. Ja sie nudze niema z kim popisac nikogo niema cholerka.A ty tez tylko na chwilke.Kurde ale jestem glodan wcinma i wcinam niewiem czemu a dzis dopiero 19dc do @ jeszcze tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem co sie dzieje głowa mnie cały czas w tyle boli koło karku hmm ja już nic niewiem co z tą głową zrobić chyba ją sobie odetne. Klaudia ja też mam paskudną cere teraz niewiem co sie dzieje ale mam czasem te bolące pryszcze ale dużo więcej mam takich małych podskurnych wyglądają jak bąble z wodą feee a brzuch dokładnie jak Ty mam rano mniej wydać a popołudniu jest brzuszek wielki ale i tak jest już cały czas widoczny moja mama miała tak samo że wsześnie było bidać następne ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lola ;-) Wiesz ja jakiś czas przed @ też dużo jadłam a le czasem mnie naciągało i nic nie jadłam ale niewiem może jakaś nowa fasolka sie nam szykuje co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata wiesz ze niechce zapeszac i napalac sie ale mam cicha nadzieje ze wkoncu sie udalo ale jeszcze musze poczekac ten tydzien do @.Moze moze a powiedz mi czy tempka musi byc ponad 37 jak zawsze mialam niskie 36,2-36,7 w tych granicach i jakby sie cos tam robilo czy moze byc niska 36,4-36,5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja tak nie jadlam duzo jak teraz przeciez na slodkie to wczoraj sie tak rzucilam ze zjadlam wszystko co bylo w domu i jeszcze budyn na wieczor hehe:D a ja tak przezd @ niemam ze duzo jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu cisza Beatka na chwilke weszla i znowu jestem sama:( kurde nudzi mi sie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, a przedtem też Cię bolały piersi przed @ tak jak teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ze nie ale moze znowu mamschizy wiesz jaka ja jestem :( ale zadziwia mnie ta niska tempka moze jest teraz normalna jak nie zazywam Luteiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia jedna na prawej piersi taka dlllua do samej obwludki sutki i z prawej strony tez ale tylko na jednej piersi ale to moze od ciezaru bo mam C-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wczesniej ich nie widzialam a moze niechcialam widziec a juz sama niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola..... miałam dokładnie tak samo! Żyły i ból, co przedtem się nie zdarzało przed @ Takie 2 główne widoczne brzydkie żylska. Na Twoim miejscu byłabym dobrej myśli...... :) Być może...... :) Bardziej mnie bolało zawsze wieczorem. Też noszę C, ale to nie było przeciążenie tylko zafasolkowanie:D Tak z 2 dni przed terminem @, która nie nadeszła ten bół zaczął się osłabiać i zaczęły mnie boleć same sutki i tak już zostało. A ból taki trochę jak na @ albo po jednej stronie.... tyklo już nawet tydzień przed terminem @. Co do jedzenia, to raczej nie miałam i nadal nie mam jakichś smaków, tzn innych niż zwykle, bo od dziecka dziwnie jem - zapijam śledzie mlekiem, a ciastka zagryzam kiszonymi ogórkami :D To u mnie normalne...:D Tempki nigdy nie mierzyłam i wtedy też nie bo brałam luteine od 18 do 25 dc i mierzenie nie miało sensu, bo luteina zawyża. Mierzyłam dziś rano i miałam 37,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia Kurde juz sama niewiem bzz bylo na pewno przed owulka 1 dzien bo sluz na owulke i bol ale czy sie udalo to niewiem ale kurde niewiem czy ja je mialam wczesniej czy nie a co do tempki to w takim razie wczesniej byla zla bo zazywalam caly czas Luteine przez 3 cykle a wczesniej mialalm normalna 36,2 takze to jest chyba dzisiejsza podwyzszona:Doby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm a ty jestes w ciazy tak?? i taka niska masz? ja dzis mialam 36,4 hmm dziwne to wszystko no nic czekam nadal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, sama jeszcze w to nie wierzę... :) @ nie ma, dwie krechy są:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia nie napalam sie ale kuzwa bylabym najszczesliwasza kobieta na swiecie jakbym byla:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski! Lola mnie bolały cycki a raczej miałam dziwne kłucie w bokach jak nigdy przedtem zawsze na @ mnie bolały ale nie kłuły no i wyszła dzidzia ;) Beatka___ja chyba mam te pryszcze na czole po luteinie bo na niej pisze ze może powodować trądzik.Krzyż mnie dziś bolał i brzuch miałam taki napięty,czułam dyskomfort az w końcu zabolał mnie jak na @ i koniec bóli chyba macica rośnie?Boże i ja to wszystko tak wyrażnie czuję?z Duśką tak nie miałam.Jak dotkne brzuch nisko to wyczuwam dłonią macice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykąpałam sie zjadłam dwie kanapki i troche posiedzę przed kompem.Mam nadzieję że z moim dzidziusiem wszystko dobrze zawsze sie tek stresuję przed wizytą u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Klauida:-) no mnie raz za jakis czas po bokach zakluje ale niewiem czy to oznacza to co chce zeby oznaczalo a owulka byla 5 dni temu tak mi sie wydaje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola mnie te żyły wyszły niedługo po owu, jakieś 3, 4 dni po. Na poczatku mnie tak dziwnie mrowiły, a potem co dzień to bardziej bolały, aż do takiego stopnia że je sobie trzymałam jak szłam po schodach :D jak nikt nie widział oczywiście! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia hehe dobre ja pewnie tez bede sobie musiala podtrzymywac no nic nie wmawiam sobie ze jestem a juz mnie korcilo jutro test zrobic ale niema sie co napalac poczekam do moich ur i wtedy zrobie.postanowione!! ale zaciekawia mnie ta tempka ze masz taka niska jak jestes w ciazy myslalam ze musi byc ponad 37.dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny tak buszuje po wszytskich topikach i cytam sobie rozne wypowiedzi...no i chcialabym do Was dolaczyc chociaz wiem ze wszyscy sie juz tutaj znaja...otoz staramy sie z partnerem o dziecko tak okolo roku i ciagle nic...jednak teraz mam cicha nadzieje...otoz od jakiegos tygodnia mam powiekszone i bolesne piersi i wczesneij troche mnie w jednym jajniku klulo a i jeszcze ten sluz... taki rozciagliwy koloru mlecznego...wiem ze to moze o wszytkim swiadczyc jednak ja mam taka cicha nadzieje... okres powinnam dostac 10 lipca a wiec juz niedludo...ale narazie czekam jesli sie nie pojawi testuje jednak ostatnimi czasami coraz czesciej boli mnie juz brzuch tak jak przed @ i juz powoli trace nadzieje ze sie udalo... trzymam kciuki za inne staraczki a mamusiom i przyszlym mamusiom gratuluje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×