Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Rea a Tobie wysyłam koleżanke i kuzynke ha ha a kuzynki można sie wystraszyć bo taka umięśniona że szok bardziej niż facet a do tego tłusta. Ja też mam z tym moim kręgosłupem problemy ale po porodzie ide na rechabilitacje i mam nadzieje ze bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem co mi sie dzieje ale teraz poszłam do mikrofali po jedzenie i co otwieram lodówke zamiast mikrofali ehhhh co mi sie dzieje niewiem. chyba musze sie przespać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Beatka - nie martw sie jak bez ciazy i dzis niose rano szlafrok do lazienki i w przedpokoju zamiast go zawiesic w lazience - to sie w niego ubierac zaczelam.... bo mialam 1000 spraw na raz.... wiec nic złego sie nie dzieje... hehehe starosc nie radosc....:) Wicie co - ide do tego gina... ale co on mi powiedziec moze jak ja ide w tym cyklu I raz... nie wiem czy sens jest wydawac pieniadze... ale???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już chyba z nudów nie myśle ja już niewiem na co zwalić chyba tylko na starość bo na co innego ???????????????????????????/ Folik jak uważasz z tym ginem sens zawsze jest a może sie udało a on jeszcze Ci nie da rady powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo ta strona jest super ha ha przypomniałam sobie mój poród i aż sie teraz z tego śmieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo z kąd Ty to wykopałaś ja to sie popłakałam ze śmiechu a z tego gościa co zapomniał zabrać do porodu to sie śmieje do teraz ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Pewnie juiż nikog nie ma.... REA---fakt może ta 500 str. pomogła, Folik chyba była druga i Nikamo jeszcze:) Foliku---duphaston biore już od jakiegoś czasu w II fazie cyklu. A ja nadal nie wiem co mam robic:( Tak mi szkoda tej wycieczki, a lekarze nie chca mi jednoznacznie okreslic czy moge leciec czy nie:( dzis byłam u internisty, zobaczyła na te badania co juz mam (reszta w czwartek, a jutro usg) i powiedziała,ze przeciwskazan zdrowotnych nie ma, ale we wczesnej ciazy zawsze sa, ze to nawet nie o cisnienie chodzi ale o turbulencje. Powiedziala,ze ona by raczej poleciala, ale przypieta pasami siedziala, ale czy moge leciec na 100 % to mi nie powie i to musi byc moja decyzja....a ja nie wiem :( moze ktos chce kupic po okazyjnej cenie ta moja Grecje? jeju sama juz nie wiem....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! U mnie nic nowego... Oprócz wstrętu do jedzenia typu drugie danie. Żywię się owocami i zupkami:) 10 października idziemy na wesele i mam problem, bo w październiku to pewnie będzie marny wbór w sukienkach weselnych, a ja nie mogę sobie kupić teraz, bo nie wiem jaki brzuszek będę miała! :) To bedzie początek 4 miesiąca. Tyle fajnych sukienek teraz widzę, a potem to już pewnie nic nigdzie nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... A wiec relacje zdaje... że byłam u gina pecherzyk mi pekł 3 dni temu ok. 16-17dc czyli temp. która wczoraj wzrosła nic nie oznacza.... i powiedzial gin tak: ze to 8 miesiac staran daje nam miesiac plus wakacje - przebadac M-a i przyjsc od niego z badaniami i chyba bedzie hsg bo u mnie nic nienormalnego nie widzi.... jedynie co to chcialby wykluczyc droznosc jajowodów..... bo moze o ile M ma dobry towar - to jest propblem.... ale nie kazal sie martwic tylko bzzz bo jeszcze roku staran nie ma... Nikulam.... ja mam kol. ktora tez miała podobna sytuacje jak Ty i.... została jednak... Niki tyle walczylas - to jest moje zdanie.... ja bym została.... nigdy sobie nie odzalujesz gdyzby cos... a wycieczka... bedzie ich tysiace... i to z dzidziusiem a moze na forum daj ogloszenie... o wycieczkach ze odsprzedaz... (Ale nie zlicznczujcie mnie tu zraz - to jest moje zdanie)... ale masz swoj rozum i swoje zycie.... wiesz jakie masz samopoczucie... itp) a co lekarz wiedza jedynie gdybaja... to sa poczatki... Niki... moja kolezanke skreslisli z listy ze nigdy nie zajdzie w ciaze bo maz bezplodny... i przyjechala z Egiptu 2 miesiace okresu nie miała bo jak to - i co poszla a ona w ciazy... to lekarze wiedza... cos tam wiedza ale natura nasza jest.... zaskakujaca... i dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ponownie tabelka PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 Folik32...............11.07.......27-42.....nie......... .32........7 AsiaAaK...............10.07.........28........?......... ..20..........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nikulam................21.07........30-33......nie...... 30........7 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............26.....03.08.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............23....22.07......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................25.....31.07......14.11.09...... ...24..niespodzianka Spacer w chmurach..22....06.08.....10.12.09............22.......... . Fermina30...........16......24.08....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405..........12......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611............14......11.08....03.02.2010 . .....26.......... Anka323..............11.......11.07.......30.01.10... .....23........ Nikamo74..............8.......07.08........01.03.2010... ..35....... joanna84..............7.......22.07.........07.03.2010.. .....25...... Annolia................8........27.08.........11.03.2010 ........27........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dolna tabelka imponujaca !!!!!!!!! Niestety poraz drugi samam wywalam sie z tabelki po wielkich bojach u gina - aby jednego chcieć to jedno - moc to juz inna sprawa wiec wyglada to tak - po porodzie 11 lat temu i przejsciu jakiegos tam zwyklego zapalenia przydatkow lewy jajnik przykleil sie do macicy hmm podobno to sie zdarza - zadko ale jednak (schowal sie gnojek) wiec biorac pod uwage wiek (na 12 miesiecy 8 owulacji - oby!!) no i jeden czynny jajnik MARNE SZANSE na szczescie to nie jest dla nas powod do tragedii bo wkoncu mamy łotra ktory wlasnie smignął na kolonie ale ... mowi sie trudno wiec mam jakies leki itd ale .. ale... staram sie do was zagladac i dopingowac sprawia mi radosc czytanie waszych wypocin "brzuchacze" z mniejszymi i wiekszymi fasolkami wiec do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Nikulam ,Folik ma racje co do Twojego wyjazdu ja rozpytywałam moje znajome i tez zdania są podzielone ale to Twoja decyzja.Tylko jakby co ...(ODPUKAĆ!!) to bedziesz się winić .Ja bym tez została i spedziła urlop w Polsce a do Grecji pojedziecie juz we trójke.Ale popytaj jeszcze gina. Meg witaj ! Co u Ciebie ? dawno nie zagladałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Meg i Nikamo... jakos dzis rano nie wał nikt.... spichy... widac ze wakacje.... widac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna gubie literki.... miało być że nikt nie wstał.... i śpiochy z Was....... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po krotkim urlopie teraz ostro do pracy bo jestem wkoncu urzedasem zalapalam sie na zastepstwo - laska poszla na wychowawczy witam panie ktore jednak wstaly !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam! Meg, dziwne rzeczy sie z nami dzieja i nawet nie mamy tego świadomości..ale jajnik jest! Dziala pewnie! wiec nie mysl i zobaczysz ze za cykl, dwa niespodziewanie nam wskoczysz do dolnej tabelki! Nikulam, mysle ze zaden lekarz nie wezmie na siebie odpowiedzialnosci i nie powie Ci na pwno, ze mozesz lub nie możesz leciec. Jak wyniki dobre, to ja bym chyb apoleciala..ja tez sie martwilam, mimo, ze to drugi trymestr. Ale jak napisalas to niedługi lot, spokojny, a turbulencje, czasami bardziej podskakujesz pewnie na polskich drogach, wybojach, dziurach:) Rea, ja wszytko rozumiem, ze nie mierzysz tempki, ze nie obserwujesz, ale zeby nie bzzz! To nie rozumiemi nawet potepiam!:) Foliku, to po wakacjach meza zbadaj, ale to 8 miesiecy, wiem po sobi ei nie tylko, ze to niewiele, zwazywszy na Twoje perypetie zdrowotne. Co do bolu podbrzusza to nie wiem, co jest pod pepkiem, mnie boli raczej po bokach przed @.Co do HSG ..osttanio miala to moja przyjaciolka, relacjonuje tak.. wiedziala ze bedzie bolalao, ale nie przewidziala, ze az tak.. Moze dlatego, ze miala zrosty, ktore byly rozdzierane, ojej..ciarki przechodza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamowilam wczoraj spodnie ciazowe, nie wiem, czy dobre beda:) Zamowilam optymistycznie S:)Dzis sie zaczyna 18 tydzien, a ja nie czuje wyraznych ruchow! Niech mi ktoras doswiadczona, moze Spacer w chmurach powie, kiedy powinnam poczuc. Niby czuje takie laskotanie od tygodnia, ale nie wiem czy to to, takie doslownie laskotanie od srodka.. niesamowite...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko bo to jest takie łaskotanie kazda z nas pewnie odczuwa to inaczej ale tego łaskotania tak wyczekanego nie zapomina sie nigdy!! Ja pamietam że bardzo dlugo czekalam na typowego kopniaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Meg ja nic nie rozumiem z tego co napisałaś... jeden jajnik czynny...napewno? poza tym jak jeden nieczynny, drugi przejmuje jego rolę..... co lekarz dokłdanie powiedział poza "marne szanse",bo mnie to nie przekonuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko:)))) bzzz nie ma, bo chłop poza domem:( ale ochoty też brak:( Nikulam - ja się zgadzam z Ferminką - niedługi lot, w europie turbulencji nie ma, tylko jak jest bardzo duża burza. Turbulencje są jak przelatuje się nad frontami, głównie nad oceanem. Jeżeli nie chodzi o ciśnienie, to według mnie nie ma sensu się zamartwiać, przecież to tylko wygodny fotel, start i lądowanie..... uważam, że bardziej niebezpieczna sprawa to codzienna praca, siedzenie, dzwiganie, stresy....a tam odpoczniesz, naładujesz akumulatory, popływasz..... sama oceń zagrożenie, ja pojechałabym napewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam powiem jeszcze ze ciagle jak mam owulke to mam z lewego jajnika... nie z prawego a lewego... w pracy sa te pecherzyki... ale wiodacy zawsze z lewego....luz 3 raz jak bylam u gina to znowu mowi z lewego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, a ja z prawego głównie..... podobno nie ma regularnych zmian prawy lewy.... Meg, ty się niczym nie martw kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Rea no po szoku u gina zaliczylam komplet badan wzielam kase w kieszen i wyczekalam wizyty u specjalisty - polecanego wszem i wobec pan profesor stwierdzil ze wyniki ok wiek - hmmm no ale na ciaze zawsze jest czas wiec najpierw postara sie zaleczyc "dysfunkcje" a potem sie zobaczy ale statystyki marne pozatym dochodzi jeszcze problem dysfunkcji ktora lubi "nowotworzyc" sama wiesz jakie skomplikowane jest nasze podwozie - a ja z przeszłością rodziny z choróbskami i sama po przebojach z piersią - zaczelam bac sie !!! wiec najpierw sie wylecze .. a potem znowu pomysle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, a ty masz jakieś przeczucia? bo wiesz, lekarz nic jeszcze nie mógł powiedziec...... i jak to temperatura o niczym nie świadczy, wszystkie książki świata mówią co innego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to NIKULAM.... wybieraj entliczek petliczek... lece , nie lece.... lece, nie lece.... zrób tak co Ci mowi sumienie a nie tam my.... my to -bysmy.... REA - wlasnie dlaczego u Was bzzzz nie ma.... a dzis dowiedzialam sie od mojej kol... która nie ma meza - a i o facecie nie wiedzialam ze ma bo taka dzika ze w 4 m-cu ciazy jest... to jej napisałam ze gratuluje.... a ona ze dzieckuje u wcale sie tego nie wstydzi.... i cieszy sie.... kurna te baby na wsi to maja zakodowane - ja nic o niczym takim nie pisałam ze ma sie wstydzic...... a ta juz gdzies cos tam w podtesktach cos wyczytała.... łoś jeden z niej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea spoko - to nie powod do zmartwien dam rade wlasnie dzwonil do mnie synek z koloni - jak w kawałach :) kasa mu sie skonczyla !! normalnie chyba mu gołąbkiem wyśle - na szczescie w sobote go odbieram - po 2 tygodniach juz mi brak - nik mi nie pyskuje - juz zaczelam matkowac eMowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA temp. swiadczy o tym tak - tyle ze ja mysalam ze jak skok to w tym dniu owulacja nastepuje.... a on ze nie..... u mnie w dniu ow. wynika ze byla 36,4 czyli 16dc a 19dc 37...... wiec ow. byla ale skok pozniej...a czy cos czuje.... e tam powiedzial ze domek dla dziecka idealny edno.... wzor..... tylko tam cos zasiac.... no ale cóz czekac.... i po pozytywnym tescio do niego przyjsc..... hmmm tylko kiedy to nastapi...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×