Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Ale sie ciesze moja siostra co mieszka w Londynie kupiła mi mnustwo ubranek dziecinnych 2 kocyki takie milutkie. I mam ubranek mnustwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi sie wydaje że dzidzia ale czy aby nie za wcześnie ją czuje dopiero zaczą sie 14 tc.????????????? zobaczymy dziś czy bede coś czuła hi hi a wiecie co moja kol. jest bardzo szczupła i ona tak wcześnie czuła dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się Wam muszę przyznać,że mam już kilka ubranek w rozmiarze 62 :) A niedługo dojdzie mi więcej, bo koleżanka urodziła kilka dni temu synka i jak jej brzdąc będzie wyrastał, to mojemu się jeszcze przyda-w końcu takie maleństwa nie niszczą ubranek, a nie mam parcia na "manie" wszystkiego nowego i markowego. Po wczasach też pomału będziemy kompletować resztę wyprawki ( od kuzynki łóżeczko już czeka na przewiezienie do nas). Nie mogę się doczekać samych zakupów, choć wolałabym,żeby już wszystko mieć pod ręką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, skoro ja (w pierwszej ciąży) moją dzidzię czułam już ok.16 tc to wydaje mi się całkiem prawdopodobne,że Ty w drugiej możesz czuć swoją tak wcześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, babole... Lecę, bo zaczynam się robić głodna-dzisiaj młoda marchewka w surówce i rybka z ziemniaczkami :) a oczywiście, jak sama nie ugotuję, to nikt tego za mnie nie zrobi ;) Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia wkrótce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja bym sie cieszyła jakby to moje maleństwo było hi hi. Ja mam bardzo dużo ubranek po 1 córce ale troche nowych sie przyda tym brdziej że są strasznie tanie. A wiecie co bede miała tego na tyle że bede mogła odsprzedać a tam 7 par body jest w cenie 3-4 funty więc to jakieś 15-20 zł a tu w Polsce mam za tą cene 1 pare wiec możecie zamawiać siostra przywiezie ile trzeba a bedzie w Polsce 10 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko----coraz abrdziej się uspokajam,ze te pobolewania to normalka:)Wydaje mi się to troche nieprawdopodobne by w tak wczesnej ciazy juz cos "rosło"ale i tak sie ciesze,ze to normalne:) M_M---smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko---fakt ceny ubrań (i nie tylko) w Polsce są strasznie wysokie!Jak w zeszłym roku byłam w USA to nie moglam uwierzyć,ze są tak tanie ubrania i kosmetyki i na dodatek,ze to firmowe a nie podróby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki - jeszcze nie czytałam o tej firmie, ale to nie jest tak, jak z korporacyjnymi świadczeniami zdrowotnymi? ta firma tylko ubezpiecza, czy ma też swoje placówki-przychodnie? jak to wygląda w praktyce? jeżeli chodzi o ceny w us - my mamy skandalicznie wysokie w porównaniu do nich - a jakie są różnice w zarobkach..... zresztą cała europa jest droga.... ale za to piękna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA----wejdz na linka i poczytaj. to jest ubezpieczyciel, coś jak PZU, nie maja swoich placówek, tylko umowy podpisane z przychodniami na terenie całej Polski, jest ich sporo a w samym wrocławiu z tego co widze to: 1 dolnośląskie Wrocław Centrum Kształcenia i Rehabilitacji ul. Krasińskiego 29 50-449 071 79 84 929 2 dolnośląskie Wrocław Centrum Medyczne LIM ul. Kwidzyńska 6 51-415 071 377 26 26 3 dolnośląskie Wrocław Centrum Medyczne LIM Pl. Dominikański 3 50-159 071 377 26 26 4 dolnośląskie Wrocław Centrum Medyczne LIM ul. Szewska 3A 50-053 071 377 26 26 5 dolnośląskie Wrocław Centrum Medyczne PROMEDIS ul. Rękodzielnicza 16 54-135 071 780 98 28 6 dolnośląskie Wrocław Centrum Medyczne PROMEDIS ul. Bora Komorowskiego 6 51-210 071-32 43 106 7 dolnośląskie Wrocław Centrum Medyczne PROMEDIS ul. Oławska 27-29 50-123 071 341 96 66 8 dolnośląskie Wrocław Dental Med ul. Kamieńskiego 142 51-124 071 327 63 13 9 dolnośląskie Wrocław Dent-a-Medical ul. Horbaczewskiego 53A 54-130 071 788 48 22 10 dolnośląskie Wrocław DOLMED ul. Legnicka 40 53-674 071 77 11 777 11 dolnośląskie Wrocław Klinika LUX MED ul. Wołowska 20 51-116 071 711 04 01-03 12 dolnośląskie Wrocław Klinika LUX MED ul. Legnicka 51/53 54-203 071 798 82 55 13 dolnośląskie Wrocław Multi MEDICA ul. Zakrzowska 19 A 51-318 071 325 34 46 14 dolnośląskie Wrocław Dobrakowski/Stomatologia ul. Śliczna 7/1 50-566 071 333 66 66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umawiasz sie do lekarza w jednej z placowek z ktora maja podpisane umowe, idziesz tam, wyjmujesz swoja karte Vision i oni wypisuja fakture na Inter Polska zamiast na Ciebie i nic Cie wiecej nie interesuje, musisz tylko pamietac by raz w mc przelac to 130 zł. na ich konto. Wizyty u wszystkich specjalistow sa bez limitu, na niektore badania mozesz isc od tak bo ci wpadnie to do głowy a na inne potrzba skierowania od specjalismy, czyli np. idziesz do neurologa(bezpłatnie) i on ci na wizycie wypisuje skierowanie na tomografie, umawiasz sie na tomografie, dajesz to skierowanie i karte vision i masz ja robiona bezpłatnie. Istnieje tez opcja (nigdy jej nie wypróbowałam),ze idziesz do lekarza do placowki z ktora nie maja umowy, placisz normalnie, ale potem wysyłasz im ten rachunek i zwracaja Ci w całości lub w części (do jakiejś tam kwoty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki - dzięki - już do nich dzwonię - moja kolezanka ma takie ubezpieczenie, ale dziady nie chcą jej zrobić badań hormonalnych, bo to bo tamto, właśnie chodzi do lima. no nic, zobaczymy. płaci się 100 zł za przystąpienie, czy źle zrozumiałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA----mówiac szczerze to nie pamietam bo juz 2 lata to mam, ale zdaje sie,ze jest cos takiego,ze to zaczyna obowiazywac 3 mc od podpisania, taki okres karencji,a jak go nie chcesz czyli by obowiazywalo jakos szybciej (chyba od nowego mc, ale nie pamietam) to wtedy płacisz zdaje sie własnie 100zł. Nie wiem jak jest u Was w LIMie, u nas - co prawda byłam dwa razy bo chodze do Centrum Damiana, to poprosiłam gina o skierowanie na hormony i bez problemu wypisał.Jak juz masz sierowanie to idziesz i robisz je bezpłatnie (tzn. kazdy pakiet ma wypisane badania jekie obejmuje, jesli chodzi o hormony to za jeden musiałam płacic,ale nie pamietam juz za ktory, z pewnoscia nie za ktorys z tych popularnych typu progesteron, estradiol, testosteron, to był jakis taki który tylko raz mi badali i nazwy nie pamietam)w pakiecie nie miałam tez czynnika alergicznego IgE całkowite,a tak to do tej pory wszystkie badania okazywało sie,ze mam w pakiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi jestem. Strasznie mnie rozbolał żołądek po tej kawie a ja tak ją lubie. Dziewczyny ale mi sie nudzi szok chyba zaraz ide spać bo umre z nudów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam, fajny etap przechodzisz, ja od samego początku byłam bardzo niecierpliwa:) Potem jak przestał brzuch pobolewać, to się martwiłam, że jest coś nie tak:P Beatka, kochanie, kawa Ci zaszkodziła? A mi tak smakuje w ciąży! A teraz wpierdzieliłam 4 kanapki z pasztetem, serem i pomidorem. Nie powinno się, ale miałam taką chcicę. I myślę, że czułaś dziecko. Ty szybciej już przechodzisz to, na co my, pierwiastki, czekamy. M_M, ale Ty jesteś drobna! Brzuszek jest bardzo mały jak na 6. miesiąc, ale jesteś bardzo drobną kobietką. Myślę, że szybko zrzucisz kg po ciąży. Pati, wracaj, laska!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cisza ja myślałam że bede czytać i czytać a tu nic ale dobrze że chociaż Chmurka napisała. Chmurko mi kawa bardzo smakuje tylko niewiem dlaczego mnie nak żołądek rozbolał strasznie może dzidzia nie lubi kawy :-( Klaudia jak na wczasach?????????????? Jestem ciekawa czy Ty też coś takiego jak ja czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, jesteś jeszcze? Ja spałam pół dnia, jadłam, zrobiłam pielęgnację twarzy i włosów, a teraz oglądam film:) Co robisz, jak żołądek? Dołączam się do pytania o Klaudię, jak wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko żołądek już nie boli a ja siedze i patrze na inne fora czytam pytania innych dziewczyn i czasem nie moge patrzeć co one wypisują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że już nikogo niema to ja też uciekam bo ledwo żyje a moja koleżanka przyjechała do Nowego Sącza z Wrocławia i ma być rano o 8 po mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc jutro troche sie bede pokazywać ale niewiem ile bo moge mało być w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, te forma to zabawna sprawa. Czasem zdarzają się takie natchnione babki, mamuśki:) Mi się już nie chce czytać takich rzeczy, za leniwa jestem. Czekam na wizytę u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY!!!!!!!!! HOPPP HOOOOP! Jest tu Ktos???? Wyłażic Kobitki mam pyszny placuszek z wisniami i cappucino!! kto chetny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku dla Ciebie ogromny kawałek:) A jak sie czujesz ? Dzidzius daje znać o Sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, chcę całego placuszka!! A dzidziuś od rana zaczął buszować i doznałam szoku, gdy nagle zobaczyłam, że z prawej strony pojawił się guz!!! Normalnie ta pijawka musiała się do mnie przykleić i czułam pod palcami, że to jest twardsze niż druga strona brzucha. Ala miałam frajdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :-) A ja jem obiadek i siedze w domku teraz bo gorąco strasznie jest. Ja też poprosze placuszka. A ja wczoraj chciałam poczuć maleństwo ale niestety nie udało sie flaki tak bulgotaly ale wtedy to było inne uczucie i na pewno nie flaki hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×