Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Halllo i co znowu cisza? jak ja jestem oj nieladnie nieladnie kobitki:) Ja zaraz bede znikala bo znajomi na kawke wpadaja takze moze bede pozniej a jak nie to dopiero jutro rano przed praca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babki..dopiero po pracy Ale jak milo was poczytac...folik super,ze jestes :) O tatusiu naszej kolezanki pisac nie bede,bo tu slowa nie pomoga :( kochana jestem z Toba... ja dzis umieram -doslownie...bardzo slaba bylam caly dzien,glowa boli itp..zmierzylam cisnienie 84/52 czy to jest mozliwe??? @ niby jest ale jakas taka inna tylko wkladke mam i wystarcza,chyba ze sie rozkreci....ok ja ide do wyrka bo M jest u mnie jutro slozbe ma 24h wiec musze sie nacieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ FOCZKI____ Miłego dnia życzę Kochane..... Chciejka____ Ty kochana ...coś mi się wydaje jesteś przemęczona...zrób sobie badania - może masz anemię....stąd to wszystko...co do ciśnienia - tak Kochana to normalne , bo ja tez takie ciśnienie miałam przez wiele lat...mój rekord to 60/48... byłam tak słaba , że nie miałam siły wstać ale na szczęście miałam sąsiadkę pielęgniarkę, która podała mi glukozę i coś jeszcze... nie pamiętam co, bo to było dawno REUSIA___ kochana coś pomyślimy ...choć jak niebo będzie mi sprzyjać a Nikamo spojrzy łaskawie na mnie hihi i pomoże ...to może będę mieć pracę...taką jaką chciałam :) na krótko ale zawsze coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku------- ale masz córcię akrobatkę...do mamusi się wdała ;) LOLA___ co tak mało piszesz :( przywołuję Cię do porządku....popatrz topik odżył...dzięki Tobie i Kate Kate____wracaj, gdzie jesteś ? Foliku____ jak się dzisiaj czujesz? poszło sobie wszystko niepożądane a kysz ? Beatka___ nie ma czasu biedula, bo nowe gniazdo mości :) Życzę Ci Kochana , żebyś miała jak w raju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FERMINKO___ matko założycielko :) wracaj...widzisz co się tu dzieje... Nasz topik wraca do życia...też go jakiś mały kryzys dopadł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA____ kochana nie odpisałam Ci na NK....ale zrobię to dzisiaj.... a to co widziałaś...tą różyczkę to prezent na imieniny od "kolegi" z Emiratów Arabskich hihi...oddam go w dobre ręce ;) tylko komu... tylko Chciejka była wolna....ale ona już swojego adoratora ma ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKUSIU___ Jak tam badania...oj co ja mam z ta babą.... nic się nie odzywa a ja się martwię... a ona nic sobie z tego nie robi...a ja się martwię ;;:::::((((((( ooooooooooooooooo zapowietrzyłam się....A ONA NADAL NIC !!!!! NIKAMO____ na Ciebie to trzeba poczekać do 9.... jakąś herbatkę wypiję, bo mój żołądek jakoś kawy nadaj nie trawi za bardzo... aaaaaaaaaaaaa.... z tego wszystkiego zapomniałam zapytać...jaki kolor masz sukienki ? Annolia____ no i gdzieś znowu polazła... wracaj szybko do nas babolu.... A CIEKAWA JESTEM GDZIE SĄ JAKIEŚ NOWE STARACZKI ????????????????????????? OJ NIE ŁADNIE ;) ....CZYTACIE A NIE CHCECIE SIĘ Z NAMI PODZIELIĆ SWOIMI TROSKAMI I RADOŚCIAMI ???? a my tak chciałybyśmy mieć dużżżżżo nowych staraczek, no nie REA ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od rana na nogach... wczoraj mieliśmy plan i dziś trzeba było go zrealizować... hihi A więc wczoraj mieliśmy plan...zrobienia nad ranem Fasolki ...no i nastawiliśmy sobie nawet zegarek ....i....zrobiliśmy... tylko muszę sprawdzić jaki dzisiaj dzień cyklu ha ha ha ....bo o tym zapomniałam :) ale to nic...ważne , że było cudownie :) hmmmm....a może jednak... kawę bym się napiła...???? kto ze mną???? wiecie co... ja to do tego topiku to chciałabym jeszcze jakąś nową staraczkę a najlepiej staraczki :) , z którymi ....bym mogła wcześnie rano wypić kawę Foczki____ wstawać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! brzuchatki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FSTYT...FSTYT... A FE.... FASOLKI GŁODNE A TE ŚPIĄ (czyt> wstyd :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWIKA____ ?????? WRACAĆ NA TOOOOOOOOOOOOOOPIK ? słychać do Raciborza ????? EWIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!! no i następna, co się ociąga.....co klawiaturka się zawieruszyła ? hihi.......... tak, tak DO CIEBIE MEG_______________________________________ HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLLLLL LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!! tu musiałam swojego głosu użyć, bo to w końcu dość daleko ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTYSSS_____ a Ty co....???? źle u nas :( ach te baby.... ponarzekam sobie ...a co... i tak pisze do siebie i z sobą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany Pati nie drzyj sie! Pol Irlandii na nogach i sie zastanawiaja co za wariatka sie drze o tej porze :P Dzien Dobry, Ja juz w pracy,bo pogoda nadl straszna i M mnie przywiozl. Jeszcze 20 min bede na necie siedziec,bo nie mam co robic a prace zaczynam o 7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny:) Juz jestem jestem bo wczoraj znajomi przyszli wieczorkiem po 20 i posiedzieli takze juz mi sie kompa niechcialo wlanczac,ale obiecuje ze dzis okolo 18 a 19 waszego czasu bede takze jak ktos bedzie to popiszemy:) Zycze milego dnia wszystkim i ide na sniadanko bede pozniej na chwilke jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja---napewno masz racje to przemeczenie..nawet w nocy mierzylam ciscnienie 84/47 !!!! ale coz do pracy trzeba isc..teraz eMa odwozimy bo po tym wypadku samochodu nie ma... Milego dnia wszystkim!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i o to chodziło... Aniu___ pół Irlandii hihi mówisz??? Chciejka ___ no chyba, że coś innego ;) ale nie czytałam ...jaki masz dc dzisiaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU____ ale widzisz kochana... to jest dopiero sztuka darcia ha ha ha...zdarłam Cię z innego topiku :) :) :) :_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU____ aaa...zapomniałam zapytać.... jak się czujesz prócz okropnej pogody... dzwoniłaś do lekarza? bo coś czytałam wczoraj na tamtym topiku...o ile nie pomieszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Kochane:) ja sie zbieram do pracy bo zjadlam sniadanko i kawke wypilam bez cukru bleee ale powiedzialam sobie ze od 1wrzesnia zaczynam sie odchudzac i cwiczyc takze mam nadzieje ze z 10kg zrzuce do swiat:) i wczoraj juz nawet na rowerku zaczelam jezdzic:) Dobra ja odezwe sie wieczorkiem po pracy i jak pocwicze.Czyli tak kolo 19:30 max milego dnia wszystkim:) KATE79 WRACAJ DO NAS TOPIK ZNOWU DZIALA:D czekamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! papatki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati oprocz zmeczenia dobrze sie czuje.Brzuszek przestal bolec,ale pan doktor powiedzial,ze to norma,bo sie wszystko rozciaga,a dzidzius teraz bardzo szybko rosnie. Ide kase w sejfach liczyc..a jak mi sie nie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalki o której Wy wstajecie.... REA obraziłas mnie - na słowo zarcie ja wyskakuje.... no owszem jedzeie jest wazne w moim zyciu ale... ograniczam troche i nie chciałabym abys mnie tuczyła bo niby wirtualnie ale skutki i kg są.... wrrr A u mnie nic szczegolnego - bete odebralam ciazy niet... ale zrobilam to tak dla wlasnego sumienia bo jednak przy lekach chciałam byc spokojna, ale musialam dostac antybiotyk jednak duomox na ten pecherz na 3 dni i mam pic sok zurawinowy.... a co do furaginu to mam przepisany ale to gdyby mnie kiedys łapało i jesli nie bede sie starac... a teraz mam pic zurawine witamine c i ogolnie duzo pic... a antybiotyk byl potrzebny gdyz u mnie pojawil sie krwiomocz.... oj zycie.... to morze pewnie troche wyszło bo piź..... ło troche a juz tak ciepełko tam niekoniecznie jest jak to nad morzem..... Ktos pytal o reke mojego Ma... Otóz... ma ją niby całą ale ten kciuk rozcharatany i złamany i za 2 tyg. jak sie jeszcze troche podgoi bedzie mial na conajmniej 3 tyg. gips jeszcze bo jest zlamanie z ukruszeniem ale niegroznym wiec lamania ponownego nie bedzie.... nacierpi sie ten moj chlopina ale co wypadki chodza po ludziach... ja tej rany nie widzialam bo ja mam tzw. odruch wymiotny jak patrze na rany wiec.... nie mam pojecia ponoc lekarz okreslił to jako rozcharatanie palucha....powiedzial Panie M pędzel z palca ale pozszywali teraz juz ma szwy zdjete i chodzi na opatrunki....cdn. No i mimo tego bólu w poniedziałek - wtorek moj M idzie na badanie nasienia.... Ciesze sie bo jak bedzie ok ja zmieniam gina i ide sie leczyc bo cos jednak w tym jest ze ciazy brak.... i tu tez cdn. A poza tym mam sajgon w pracy nie wiem za co sie wziac.... jak na razie ide zrobic kanapacze.... i leki łykne.... po tym urlopie - spie na klawiaturze.... i teraz Was poczytam bo przeleciałam po łebkach... to tyle z moich opowiesci.... ide po herbe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzń Dobry!!!!! Boże Wy dospać nie mozecie? ha ha juz od rana dokazuja a Patrycja pierwsza! Nio nio. Ja dopiero wparowałam do pracy bo musiałam zrobic krew na tarczycę i wcinam rogaliki francuskie mniam mniam. Pytałyscie o kolor sukienki ... no biała bedzie bo mierzyłam inne ale jednak w bieli mi najlepiej... choc wiem suknia welon i brzuch to raczej w patrze nie idzie ale co mi tam! Boze ale czuje sie taka ocięzała dziś jak stary wieloryb uchhh uchhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo..... i tak bedziesz slicznie wygladac :) A welon norma w ciazy.... sponio tym sie nie ma co przejmowac.... pikus ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliczku juz jestem taki wielorym dojrzewający ....Juz wczoraj córka mojej kuzynki 10-letnia pytała jej czy ciocia Monika nie jest przypadkiem w ciązy bo sie taka kuleczka robi ha ha !!! dzieci to wszystko zauważą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrzcja75
No...n o.... jakie rozgadane Foczki :) NIKAMO___ nie na darmo piszę do Was Foczki hihi - wieloryb, foczka....podobne...ale efekty prawie widać u wszystkich... no jeszcze tylko Lola, Folik no i ja.... mały wielorybek :) normalnie tak mnie ciągnie w bebeszkach, że aż usiąść muszę...:( znowu mnie coś nabiera....aż mnie skóra piecze na brzuchu...wczoraj miałam wizję takiego wielkiego guza w brzuchu ale eM mi ją wybił....hihi wiecie czym, no nie ???? ;) Nikamo___ możesz wejść na NK ????? bo nie wiem czy ja mam problem czy coś z NK się podziało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku___ właśnie doczytałam... że betę odebrałaś.... hmmm....szkoda, no ale pewnie to będzie fasolka jesienna - jak to fasolka hihi jesienna być powinna.... A czytałam na tamtym topiku o witaminie C, że jej niedobór może powodować niby niepłodność.... co o tym wiecie???? ja to chyba ten mój brzucho- żołądek sobie tą dietą znowu doprawiłam.... słynna dieta woda+cytryna+ syrop klonowy ------efekt,....wolałybyście nie widzieć...wewnątrz oczywiście bo na zewnątrz działa faktycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja a Twój chlop przebadany.... i czyTy miałas laparoskopię... bo mi sie chyba wlasnie to szykuje.... cos czuje.... ale czekam na wyniki w poniedziałek M-a i idziemy do gina.... bo powiedzial ze jak nasienie ok to chyba laparo.... bo jaja dojrzewaja.... i pekaja wiec clo niepotrzebne jest... chyba... bo juz pytsalam go czy moze wlasnie z tymi jajami cos nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hsg i laparo to to samo bo nie wiem ale powiedzial ze zrobimy droznosc jajowodów... A PAtrzycja mi nk tez nie dziala normalne zawiesza sie np. u mnie nie widac naziwsk znajomych tylko foto i zawiesza sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×