Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

no hej lola, kupe czasu to fakt.a u mnie nic sie nie zmienilo, poza zrobionymi badaniami na hormony.raz nie wykazalo mi owulki, a w tym cyklu zobaczymy.jutro bede wiedziala co wykaze mi krew.1 faze cyklu mialam bez zarzutu, a z druga musze czekac do jutra.moze bede musiala brac jakies leki stymulujace owulke.a pisz co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak u Ciebie bez powodzenia ;( M miał badania nasienia niestety są złe, także liczymy na cud bo na inne techniki mnie na razie nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa___ Karolciu nie wierzę :) ale się cieszę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! że wróciłaś...super... powiedz mi jakie ty masz te badania dokładnie, może ja też bym sobie takie zrobiła....coś ze mną nie tak...okropnie się dzisiaj czuję... zresztą pewnie przeczytałaś...do tego strasznie mi niedobrze i nic nie mogę jeść a brzuch mam jak w 5 m-cu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola___ dzięki za pocztę... odpiszę później oki...zresztą w sumie to wszystko już napisałam...co mi jest... i chciałabym, żebys miała rację, że nie jest ze mną źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewika___ z tego, co pamiętam to NIKUSI eM tez miał złe wyniki a popatrz...już nosi maleństwo pod serduszkiem, tak że cuda są na wyciągnięcie ręki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewika ----nk:) Nowa-----nk:) Pati czekam na wiadomosc na nk albo poczcie jak sie czujesz i wogole czy przeszlo cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati kochana a wrocilam, zeby topik sie ozywil:) a tak naprawde stesknilam sie za wami, bardzo bardzo...a co ci jest slonce?lepiej zebys poszla do lekarza sprawdzic co sie dzieje.lepiej wczesniej niz za pozno. ewika nie przejmuj sie.ja wiem, ze kazda @ powoduje wielkie rozczarowanie, ale pomysl ze nie jestes sama.my jestesmy tu z toba i mozesz liczyc na nasze wsparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki, Lola pewnie, że pisz na gg, już podaję: 7358027. Odpowiem na wszystkie pytanka :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać, że na gg będę dopiero jutro od rana (nie siedzę teraz na swoim kompie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa tak wiem nie jestem sama. Każda z nas to przechodzi (staraczka) Czasem ma żal do M-a że nie daje rady wtedy kiedy powinien. Ale stres i presja jest złym doradcą. Wiem, wiem. Ale cóż taka nasza natura.... kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jak to jest ewika.ja tez mialam zal do M jak nie mial sily na bzzz w dni plodne, ale wiem ze nie powinnam.w konc to nie robot tylko czlowiek ktory zyje pod taka sama presja jak my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem fajnie ze forum sie troche ruszylo szkoda tylko ze Rei i Folika niema:( no ale moze jeszcze sie odezwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Ja dopiero po pracy,dzis w tylek dostalam,nawet nie spodziewalam sie takiego dnia...:) M jednak przyjechal moje kochanie :) mowie wam jak mi dobrze ... U mnie w dalszym ciagu brazowe plamienia,ale dzis zdecydowanie delikatniejsze .... Ciesze sie,ze NASZ topik zaczyna dzialac jak dawniej tylko gdzie Folik i REA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×