Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Witam, Wiecie co zrobilam dzis test i szybko - tak po 5 min wrzucilam do pudełka i odlozyłam... z jedna kulawa krecha... i wychodze z lazienki i przed wyrzuceniem do kosza zerknełam jeszcze raz i jest blada kreska druga.. taki cien cienia jak to co niektore okreslaja... Ale wydaje mi sie ze to jakis trefny ten test albo jaka ciaza biochemiczna... bo po 5 min jak nie wyjdzie to wynik zafalszowany... moze ktoras miala podobnie... myslalam ze mam zwidy ale M tez widzi cien cienia... mialabym aparat to bym Wam wysłała... zdjecie... ale czy sens jest sie domyslac kreski po 10 min.... to chyba jakas falszywka to moj 33dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU___________ KOCHANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jaka fałszywka !~!!!!!!!!!!!!!!!!! jesteś w ciąży KOCHANA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FOLIK ____ SKARBIE ...s słyszysz??????? jesteś w ciąży :) :) :) :) tak miało być z tymi badaniami hahahahah teraz wydasz je na TWOJĄ FASOLKĘ :) :) :) wiesz jak się cieszę, bo dajesz mi nadzieję, że może jednak kiedyś.... i mnie się uda :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka jutro test powtórze... ale skad by sie ta druga krecha wziela... przeciez beta wyszla zero... winno byc odwrotnie.... wrrrr A Patrycja spokojnie ... bez gratulacji mi tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż z tego wszystkiego zapomniałam o moich problemach.... teraz nie jest to ważne I Folika ciąża przyćmi to co, chcę Wam napisać.... dziewczynki....niestety ale najprawdopodobniej się musimy rozstać z moim eMem... nie chodzi o poznawanie kogoś...niczyja to wina... ja myślę, że wypaliło się coś w nas...jeśli w łóżku zaczyna się byle-jakość to myślę, że schyłek związku już nadszedł wcześniej, tylko jakoś tego nie zauważyłam. Nawet nie wiecie jak mi jest ciężko ale pewnie wiele jeszcze przede mną trudnych decyzji i łez... nie wiem może ja się przystałam starać może eM...a może ja byłam wcześniej przyzwyczajona do szalonych gości a mój eM jest spokojny i poukładanay - wiem, że to dobrze ale... Kocham go nad życie ale nie chcę, żeby mój związek był taki sobie, bo za kilkanaście lat nie będzie co sklejać. Wczoraj rozmawiałam z Beatką____ dziękuję CI kochana, że byłaś ze mną... nie wiesz ile dla mnie to znaczyło i ....doszłyśmy do wniosku, że to efekt...staranek...nikt z nas nie zauważył tego , a teraz.... jak przestaliśmy się starać... nagle dawna magia zniknęła.... Muszę iść dzisiaj do biura pracy ... a jestem tak zryczana, jakby mi ktoś umarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU_____ że tak Ci brzydko powiem :).... Ty oszołomie babolski hahaha czekałaś na to tak długo ... na dwie krechy....a teraz nie wierzysz? Słonko a beta wyszła zero, bo było za wcześnie, nie rozumiesz tego ? mam znajomą w labolatorium i mi mówiła .... teraz... czytaj uważnie>>>>>> PO 14 DNIACH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jest wiarygodny Ja Ci gratuluję i to bardzo....:) FOLIKU a który to był cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja co ty piszesz babonie o swoim konczącym sie zwiazku... a cykl nie ktory byl a ktory jest... 9 cykl staran... i nie pisz mi prosze jasnowidztwa to raz... a dwa to nie rycz i nie pisz ze koniec Twojego zwiazku... ??? Babonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferminaa30
Pati, co sie stalo? Na mnie to spadlo jak grom z nieba, nic nie wyczulam w Twoich wypowiedziach, ze cos miedzy Wami nie tak, az tak...Ale po co zaraz takie wielkie slowa i decyje o rozstaniu, to kryzys i w kazdje bardziej fachowej literaturze pisza, ze przy staraniach zproblemai, co jest swojego rodzaju kryzysem juz samym w sobie, trzeba szczegolnej sily w zwiazku!. Ty tak madra babka jestes, poukaldana, z zasadami, znasz swoje priorytety, wiec bez takich mysli prosze!!!!! Pomysl, co poradzilabys ktorejs z nas w takiej sytauacji, usiadz i sama ze soba pogadaj jak z przyjaciolka! uspokoj sie a potem do Mma. Stalo sie cos? Cos wydarzylo? To dolek, z ktorego wyjdziecie za chwile na prosta a moze i na gore.. Trzymaj sie Foliku z mni eciarki przeszly, taka niespodzianka! zrob test, jak to jutro?? Wytrzymasz? jesli ten byl poprawny to teraz powinny wyjsc dwie krechy o kazdjej porze dnia. Lec po sikanca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie co... ja biore antybiotyk i to pewnie dlatego ten cien cienia od tego leku zafalszował mi sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FERMINKO___ jest w porządku ale... sam eM zauważył, że coś nie tak... jestem sucha jak pustynia i stwierdził, że już go nie pragnę tak jak rok temu...może i ma rację....ale ja zawsze powtarzałam, że o miłość i seks każdego dnia trzeba się starać tak samo...jak wtedy kiedy spotkaliśmy się pierwszy raz...nie wystarczy być poukładanym , robić zakupy, pomagać mi, chwalić... nie wiem... może to ja jestem za bardzo wymagająca...ale eM o tym wiedział od samego początku, ze skoro wymagam od siebie to dokładnie w takim samym stopniu wymagam od drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU____ nie masz racji... co do kresek i antybiotyku...on co najwyżej może dawać słabszą kreskę... no nie mów, że się nie cieszysz??? wiesz ja bym chciała raz w życiu zobaczyć dwie kreski - chociaż miałoby to być nie prawdą, nawet gdyby później miało się coś stać...ale przede mną dłuuuuuga droga , no i założenie topiku ..... BEZNADZIEJNY PRZYPADEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja---co Ty opowiadasz??? od kiedy masz takie mysli,na spokojnie przemysl to,posadz eMa i pogadajcie,gadajcie i gadajcie a jak oboje sie wygadacie to podejmuj decyzje !!!! sama piszesz,ze go kochasz to po co sie rozstawac!! Folik ,fermina ma racje lec po testa :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik gratulije :-) widzisz i nie bedziesz musiacha chłopa męczyć z tymi badaniami bedzie fasolka. Powiem Ci ze mam koleżanke co sie z meżem starali o dziecko iiiiiii no @ termin przyszedł ona niecierpliwa i zrobiła test a co :-) po tych 5 minutach nic nie wyszło ale dała test do pudełka żeby pokazać mężowi że nic tym razem nie wyszło on przyszedł z pracy i pyta sie gdzie ten test ona tak mu pokazała gdzie z obojętnością a ten jej mówi ze przecież są 2 kreski po całym dniu i poszli po następny test powtóżli i oczywiście były 2 kochane kreseczki i ma córcie ha ha więc myśle że i Tobie sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATKA____ Ty wiesz Kochana o której przyszedł Twój sms ???? hahahha oooo 0:30....trochę się zdziwiłam , że chcesz do mnie dzwonić o tej porze...hahah co prawda nie spaliśmy, bo eM stanął na wyżynach ;) zadania ale dziękuję Ci za troskę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik i zauważ że u nas na topiku nie zachodzi ostatnio jedna staraczka tylko po 2-3 wiec niemyśl sobie że sie nie udało bo sie musiało udać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati niemów ale jaja ha ha właśnie sie zastanawiałam dlaczego tak późno piszesz hi hi hi ale mnie rozbawiłaś no ale coż mój tel wysyła do Twojej sieci sms kiedy chce:-) no to wysłał ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik :) :) :) :) ;) :) Nawt nie wiesz jak sie ciesze!!!!!! Zrób jeszcze jeden test i zobaczysz ze tez bedze krecha ,nawet bledziutka zwiastuje fasolkę!!!:) :) Pati ja Ci estrasznie przepraszam że nie odpisąłam na sms ale mi tel zablokowali!!! Z tego wszystkiego zapomniałma o opłatach! Kochana jak chcesz pogadac słuze w kazdej chwili i wpadaj do mnie do pracy kiedy tylko chcesz. A co do ema....zastanów sie jeszcze ,nie rób nic pochopnie zebys potem nie załowała ! Kotus niestety związek tez się z czasem zmienia juz nie jestesmy tacy jak w momencie pierwszego zakochania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja najprawdopodobniej przeprowadzam sie w w/end i na nowym mieszkaniu neta narazie nie ma :( jak bede u mamy to bede zagladala do was....zaraz mykam do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalki- wezcie mnie nie nakrecajcie... to jest 33dc powinna byc gruba krecha a nie nikła a wiecie co to jest ciaza biochemiczna... ??? bo czasami wówczas wychodzi druga... a poza tym cieszaylabym sie gdyby nie beta 0-owa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak sie starałam z eMm o dziecko to juz nawet na słowo sex robiło mi sie niedobrze ehhhhhh Pati niestety każda z nas tak miała i ile dziewczyn kupowało żele nawilżające pamiętasz????????????????? No to dobrze że pamiętasz to teraz głowa do góry i uśmiech i żadnych takich myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku ale kiedy Ty bete robiłaś??? Lec po drugi test i sie okaze ,tylko kup innej firmy zebys miała pewnoośc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferminaa30
Foliku a kiedy ta bete robils? Powaznie mysle, ze powinnas zrobic test jak najszybciej zeby miec pewnosc jak jest, taka niewiedza jest niedobra, nie bedziesz sie nakrecac ani tez upewniac ze to byl blad. Najlepiej wiedziec. I strasznie Ci zycze zeby to byla zdrowa fasolka! baaaardzooo , baaardzoooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferminaa30
Nikamo, jakbysmy sobie w myslach czytaly, piszac pierwsze zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak FOLIK lec do apteki !!!! kochana bedziesz mial pewnosc,bedzie mozna swietowac :) no idz juz idz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik a czy Ty dalej bierzesz antybiotyk?????????????? musisz zrobić test i jakby co odstawić wszystkie leki jakie w tej chwili bierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bete robilam w 24 dniu cyklu... a biore antybiotyk duomox - najlzejszy antybiotyk bo I raz w zyciu mam zapalenie cewki moczowej czy pecherza.wwrrr i juz dzis nie biore a testu dzis nie robie skoro cien wyszedl z rana delikatny to co ja bede szukac teraz... kreski nie bedzie na pewno powtórze jutro... a wiecie co chyba a moze to przypadek od poniedzialku nie pije kawy wcale mnie nie ciagnie... jak nigdy... dopiero teraz sie zastanwowilam nad tym ze to wlasnie mam.... hmmm moze zaraz Wam wysle foto moj wykres http://28dni.pl/Lusia1976/wykresy/2009-08-08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku to ja w takim razie mocno trzymam kciuki zeby jutro tez wyszła krecha .A widzisz ze i pierwsze objawy masz ,mnie nie od kawy ale od papierosów tak odrzuciło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×