Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

widzisz Niki, gdyby nie twój stan, to przyjechałabyś do mnie swoim pięknym rowerem na ciasto ze śliwkami, które zaraz będzie gotowe, a tak? przez kabel...no i publicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach inter polska - jeszcze nie, narazie dopieru uporałam się z rekestracją z zusie. wrzesień mam cały szalony i finansowo też różnie, ale co się odwlecze, to nie uciecze:) A ty Katie nagotowałabyś jakiego rosołum czy jak? zaszyłaś się w chacie i nie wychodzisz, a ja ciebie przywołuję do rozsądku! Najpierw topik ratujesz, sama do siebie piszesz, a jak my się grzecznie stawiamy, to znikasz! NU NU NU!!!!:) dawaj młoda na ploty - Folik zaciążyła, będą jaja! Z tym jej charakterkiem - pewnie będziemy musiały jej chłopa nocować!:) chłopa jak chłopa, ale ja sobie przypomniałam, że jeszcze teściowa zechce się ewakuakować - z góry mówię - ja jej nie biorę!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i nawet mnie nie proście! bo się nie zgodzę Folika w ciąży też nie chcę! te jej zachcianki, takie pierogi nie, bo z kapustą nie lubi, takie ciasto nie, a dajcie spokój, dopiero będzie tu jazda! a jak się będzie obrażać! To Niki jest PIKUŚ:))))) dobra, pogadałam do siebie idę pod tą naszą dietę domową, upiec to ciasto, bo mi śliwki gniją. Kate!!!! No!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taką strategię, tzn ciągłego "zawracania" głowy Mamie różnymi sparwami stosujemy razem z bratem i jego rodziną. Samym nam jest ciężko, ale nie możemy tego przed nią okazywać. Staramy się jak najwięcej u niej być i też dlatego tak ostatnio mnie nie ma na topiku. Jak Mama zostaje na chwilę sama, to złapałam ją na tym, że wychodzi z domu i siedzi w ogrodzie. Powiedziła mi, że nie potrafi sama byc w tych ścianach, gdzie wszystko jej przypomina te wspólne 43 lata z Tatą... Spacerku czuję się dobrze, choć miewam "gorsze" dni. Brzuszek mam narazie taki sobie malutki - wygląda jakbym miała wzdęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA------och ciasto ze śliwkami!!!mniam:) Uwielbiam i pewnie mimo,że niedozwolone dla mnie to bym zjadła:)Podziwiam Cię,że jesteś taką Panią domu co to piecze nawet ciasta, ja mam do tego niestety dwie lewe ręce...podobnie jak do prasowania:) Słońce ja się broń boże nie obraziłam!Poprostu przedwczoraj miałam jeden z cięższych dni w tej ciąży, chciałam się tu podzielić i jedyne z czym sie spotkałam to to jedno posądzenie o uzależnienie i nic więcej.wiem,ze nie kazdego musi to obchodzić,ani tym abrdziej nie kazdy musi reagować,ale jakoś tak generalnie bardzo zły dzień miałam no i ....tak jak piszesz, plotki tak, o zrowiu już tu pisać nie bede. Oczywiście jeśli Ty lub ktokolwiek inny miałby pytanie zdrowotne a bede znała odp. to BARDZO CHĘTNIE POMOGE czy PORADZE.A na rower pojdziemy jeszcze nie raz, mam nadzieje,że z Folikiem bo zawsze jedna musi trzymać tzw. pion:) ps. już pisze "zdrowotnego maila":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja tu słyszałam "ciasto ze śliwkami"????...... Rea poproszę kawałek, jeśli jeszcze jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foczki___ ja tu wpadam... chcę poczytać jakieś smutki i radości a tu znowu problemy i żale...jednej smutno ...druga przeczyta i też się poczuje urażona hihi lalki Rea ma rację ... gdyby każdy się miał obrażać o wszystko to topiku by nie było... a ja obraziłbym się w ubiegłym tygodniu na opierdziel za araba... bo jakby tak przeczyć to co niektóre też pojechały sobie hihi ale mam to w mojej wielebnej antycellulitowej d****** hihi Uwielbiam was wszystkie i już.... i kocham tu wchodzić , bo wiem ??? ze nikt się nie obrazi... NIKUSIU kochana nie gniewaj się na nas :) :) :) tu... merdam do Ciebie ogonkiem przypiętym do mojej dupki z mojego wskazującego paluszka :) ...jeśli masz taką wyobraźnię ...hihi Brzuch mnie boli ... nadchodzi po cichutku @ a co do eMa..... Kocham Was za wczoraj :) wszystkie co do jednej :) :) :) co ja bym bez was zrobiła...;) wczoraj noc u nas zaczęła się o 19 hihihi może dlatego taka połamana dziś jestem hihi.. a dziś moja kolej Słonka...dlatego cały dzień mnie nie było.... sypialnia...hmmm... prawdziwa satyna w kolorze starego złota - to pościel :) :) :) i coś...co można nazwać czymś małym do spania... :) pewnie będzie widać cellulitis hahahah ale eM nie zauważy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea, kochanie, już jadę:) Annolia, nie przeżyłam tego jeszcze i mam nadzieję, że to stanie się za sto lat, ale obserwuję moje babcie. Naprawdę ciężko się na to patrzy, a żadne próby wynagrodzenia tej straty nie zdziałają cudów... Folik, wybrzydzałaś, grymasiłaś i nawet Rea Cię nie przygarnie. Masz, babo, placek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI-----tak jak pisałam, ja się nie gniewam!poprostu przemyślałam pewne sprawy i podjełam decyzje- tylko tyle. Ciesze się,że taka udana noc była:)Najwazniejsza jest własnie ta bliskość ,a suchością się nie przejmuj, ja taka jestem od dłuższego czasu tak więc kolejny raz polecam żel nawilżający a przy staraniach zwłaszcza pre-seed, kto wie czy to nie on mi pomógł z Groszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałaś atrakcje. Widzisz, a już mówiłaś, że zrobiło się nudno. Kochana, to jeszcze nic!!! Dziś nam babcia łóżko posłała pod nasza nieobecność, a co?! Bo pomóc chciała niewdzięcznikom! Co z tego, że tam była moja koronkowa koszulka nocna, którą miałam się chwalić tylko jednej osobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do niedopisywania na czyjeś zwierzenia, to niemożliwym jest, żeby zawsze kogoś wyczuć. Mi też nie każda odpisuje, ale to uważam za normalne. Nie z każdym kumplujemy się tak samo i nie warto się gniewać. Podziwiałam Pati w zeszłym tygodniu, że nie obraziła się na Wasze docinki i ja się z niej pośmiałam, to się dziewczyna bardziej ucieszyła:D Cellulitowa dupka działa cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPACERKU____ hahaha małe do sypiali... niby nic... chodziło mi o koszulkę :) NiKUSIU___ Kochana ja protestuję !!! Bo od Ciebie tyle można wyczytać hahah nawet nie wiedziałam o niektórych rzeczach, że ... takie coś mam hii co do żelu hmmm zastanowię się ale nie wiem czy będzie mi potrzebny bo nagle zmokrzałam... hahaha i to tak, że dni płodne ...to..to... małe piwo :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPACERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! babcia łóżko????????????????????????????????????????????????????????????????? nigdy w życiu jej więcej nie pozwalaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! słyszysz ..... babcia... taż to ...babsko...jakieś ????? hihi moje babsko - w postaci mojej najdroższej mamy ma zabronione - do progu sypialni i tyle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahaha poważnie Kochana...za chwilę majtki Ci będzie układać, zobaczysz... i będziesz narzekać - posłuchaj starszej ciotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycjaaaaaaaaaaa.....!!!!! Laska, mój chłop jak wrócił i to zobaczył to jej powiedział, a ona na to, że chciała pomóc!!! Kurwa mać! Wczoraj przeżywała, gdzie ja pranie powieszę!!!! Idę się zastrzelić. Co za baby nienormalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPACERKU___ no ja jestem naturalna... co będę opowiadać jaka ja lala jak tak nie jest, znaczy się ... hahah jest ale dupka w cellulitisie i koniec hahahha myślałam nawet , że tym spławię Araba... a on mówił, że on mówi , że wymyślam a jego to wcale nie przestrasza, no cóż... nawet w Emiratach kochają mój cellulit ;) ale spławiłam go czymś innym ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku___ n ie denerwuj się hihi tylko pod drzwiami jaki klejem super glue ( czy jak to sie tam pisze ) posmaruj niech się małpa przyklei... hahaha jak sobie postoi kilka godzin to jej się porządków odechce :) wiesz moja teściowa tez tak raz zrobiła jak byliśmy u nich..weszłam do pokoju jak ścieliła łóżko... stanęłam...wzrok jędzy zrobiłam i zapytałam ... a co teściowa tu robi ze śmiechem.... a kysz a kysz jej mówię.... bo jeszcze mi teściowa fluidy namiętności z eMem ukradnie i co będzie ? i wiesz co ???? nie obraziła się :) tylko mówi - a to se rób sama ... to ja jej na to ----- a to se zrobię i jeszcze za nietykanie moich rzeczy ewentualnie kawę mogę zrobić teściowej hihi tylko pokaż mi gdzie ją masz :) wiesz czasem warto cos przekazac niby w żartach ale dosadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku___ bo on m bilet na 15 października kupiony...widziałam kopie czy ja to się nazywa... no to mu powiedziałam, że do 15.10 to ja mam nadzieję, że będę już w ciąży hahaha a wkurzył mnie tekstami zbyt czułymi..więc powiedziałam, żeby sobie takie teksty do naiwnych panienek pisał ... ni i złota tez nie chciałam, bo przysłał mi zdjęcia czy mi się podoba... ale dobra ta znajomość, bo zrozumiałam coś... narzekałam na ema , że się nie zaręcza....ale teraz wiem , że nie złoto z diamentami najważniejsze:) no i się obraził, że nic nie chcę...zapytał co eM ma czego on nie ma... to mu powiedziałam - że... moją miłość do niego i vice versa i chyba dał sobie spokój, chociaż widziała , że dziś na NK mnie odwiedził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku___ ale nie widzę problemu...dodaj go do znajomych a na pewno będzie pisała piękne wiersze hahah...powiedział, że teraz do wszystkich będzie pisała tak , jak kiedyś do mnie hihi - ale ja nie strachliwa na takie teksty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ... nie idę , bo przecież film się nie skończył jeszcze ...:( a mnie się tak chce loda, że szok !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku___ a o jakim arabie przez małe a pisane hihi piszesz.... ja stąpam mocno po ziemi ... no z chwilowymi odlotami ale na szczęści nie groźnymi dla nikogo a ja już wróciłam i już po lodach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, Patrycja, ale ja lodów takich jak Ty dawno nie jadłam, więc nie pisz mi o nich. Ja się wstrzymuję wstrzemięźliwie, ot co! Dobranoc. Idę się pielęgnować!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku___ takich???? bo ja wszystkie zjadam hihi....na razie były na patyku;) ja też wskakuję pod prysznic...gdyby mnie nie było to dobrej nocki Foczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×