Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Folik costy ja czekam juz ponad miesiac na @ i dalej cisza jak nie przyjdzie do konca miesiaca to gin kazala mi wywolac Luteina bo musze zaczac ta Diane brac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i mam zaje----istą ZGAGĘ już renie nie pomaga.... jestem normalnie uszkodzona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rower na kregoslup zakazny ... np. moj M ma zakaz a górski to juz tragedia... jak chce dorobic sobie jeszcze to kaza mu na rower siadac.... i pozniej sie przesiasc na wozek inwalidzki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, a może coś tam tobie grasuje? Pati - zjadłabym takie knedle, ale teraz musisz mi jakieś sałatki zaproponować..... Nikusia, Lola - już zaglądam do tej swojej skrzyneczki, bo chyba do mnie coś napisałyście, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA - zgaga cos chyba czuje ze chinczyk Cię oklamal... to jeden z glownych objawów.... ciazowych REA ciazowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Locha? ty pindo warszawska!!!!! rower nie? oj przestań po lesie ze 30 min? nie wierze w to. na konia nie, to wiem, już sobie dałam spokój - jeżdżę teraz tylko na swoim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano konik - fajna sprawa... fajna.... locha i pinda... zmieniamy nicki...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki ja tylko na chwilke bo u mamy jestem wiec mam neta ;) u mnie ok,praca,nowe mieszkanie i bzzz :) nie licze nie wyliczam,nie mierze czysta przyjemnosc ....ale zmeczona jestem ..chce wolnego !!! nawet nie mialam czasu was czytac mam nadzieje ze u was ok...nie zapomnijcie o mnie ...TESKNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty REA ale w sumie pinda jest bardziej obrazliwe... Locha zdrobniale loszka.... samica.... maciora.... a ja moze nie bede pisac buuuu buuu buuu jak brzydko.... gniewac sie czy nie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka... witaj.... czy ten od bzzzz.... to ten co ostatnio.... czyli ten od ochrony... rozumiem ze dobrze czaje... i skoro wszystko gra to bardzo dobrze.... bo ten lamus przez ktorego mialas nerwa odszedl w sina dal.... to nie ten?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko, powiedzi nam chociaż słówko - jak się mieszka, i czy M grzeczny jest?:)))) też tęsknimy za tobą, ja nawet dzisiaj miałam zamiar ciebie nawolywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, dla mnie locha znaczy GRUBA, co jest dla mnie bardzo obraźliwe obecnie, kiedy nie mogę swojego dupska wbić do moim ulubionych jeansów, a moj brzuch leży mi na kolanach, jak siedzę prze kompem - także znajdź coś innego na mnie ;) chińczyk chyba wie, co robi:) nie będę robić po 50 testów, czuję, że to ni to i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M kochany jest,to ja ta czepiajaca sie czarownica ,ale ma cierpliwosc :) tak folik to ten z ochrony,a jasnowidz to jakios napaleniec byl zboczuch i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko - to trzymaj go krótko, żeby mu się nie poprzewracało w głowie. chłop musi cuć respekt:) zboczuch?:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. cos wymysle... REA jak mnie wkurzysz... ale na razie sponio... mozesz byc REA ... Chciejka - to dobrze krótko trzymaj na smyczy niech sie boi... a co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea dzieki za wiadomosc:) i napisalam Ci emaila przeczytaj jak mozesz.Ja jeszcze pije kawke i bedziemy sie zbierac na zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bym z wami posiedziała... a nie mam czasu... jeszcze piekę ciasto na drogę i... jestem bez makijażu ...włosy- hmm...każdy lok w inną stronę - taż to sziok hihi o godz. 11 tak wyglądać, dobrze , że są rodzice to dziś mama gotuje REA___ chciałaś knedle to Ci wysłałam na maila... no imię sie n ie zgadza hihi ale gdybyś powiedziała wczoraj...hmmm.... no nic - smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki! właśnie wróciłam z roboty. Nogi mi włażą do d... padam. właśnie zrobiłam zakupy w aptece na godz "W". Co prawda jescze kupa czasu, ale przezorny zawsze ubezpieczony, więc pomału zbieram graty do szpitala, bo nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mamo Figiel to Ty juz czekasz na godzinę W.... hmmm dopiero sie stresowałas kiedy II kreski... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio kupiłam w necie koszulę nocną dla karmiącej, a dzisiaj majtki jednorazowe i podkłady poporodowe (wielgachne!!!:)) właściwie są to pieluszki bella dla niemowląt. no i wkładki laktacyjne. Wczoraj natomiast coś dla maluszka - kocyk i ręcznik po kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik bo jaj jestem taki choleryk, że musze mieć wszystko przygotowane wcześniej,bo inaczej fioła dostaję...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście nie chciałabym duzo wcześniej urodzić przed terminem, ale moja koleżanka ostatnio urodziła miesiąc przed terminem, a całą ciążę bylo wszystko ok i czuła się super, więc nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulację miałam w 17 dc, teraz mam 23 dc, od 2 dni odczuwam lekki ból w pachwinach /przeważnie rano/ i lekkie kłucie w podbrzuszu, temperaturę mam 37,1 nigdy tak wysokiej nie miałam, najwyższa to 37,0. Pozatym dość dużo białego mętnego śluzu. Co o tym myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PYTANIEGIN___ jasne, że można :) o ile będziemy umiały odpowiedzieć....:) ja juz susze pazurki hih na kopanie ziemniaków to pewnie nie bardzo, no ale wyglądać jakoś musżę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×