Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

FOLIK___ a ile to bobiszonów miało @ i w ciąży było... ja tam... biorę Ciebie pod lupę ... te krechy Twoje to po nocach mi się śnią REA___ :( super glue nie mam ale kropelkę znalazłam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się chce śmiać z siebie, jak tak się teraz denerwuję! każde zakłócie, a ja już w pogotowiu... psychoza działa jutro sikam na ten plastik i wywołuję @! cycki zero, bóli zero, zimno mi tylko jest w tym biurze, brrrrrr a ten mój na mnie patrzy podejrzliwie! śmieszny jest mówię wam - nic nie mówi, tylko się przygląda:) jestem głodna. po tym torciku teraz jakieś śniadanko może, co? Folik, dawaj kanapki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA___ no pytał czy jestem z kimś związana z kim mieszkam...wiesz na pewno chciał wybadać na jak długo mogę być pracownikiem....ciąża i te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę się do roboty, bo wszystko leży mówcie co jemy, bo ucieknę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea kanapki mam bidne... bo chleb z wedlina sucha krakowska drobiowa i ketchup... interesuje Pania A'la cięzarna... hehehe REA.... A moj M wczoraj i dzis w lesie siedzi na grzybach... i ja chyba pojde w sobote z dnim a co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nim... Nikamo nie zapomnij o poczcie... mnie poinformowac bo ja tam rzadko zagladam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo - no trochę ciałka w ciąży mieć trzeba, ale bardzo ładnie wyglądasz!:) Folik - ty mnie tu nie przezywaj, tylko dawaj te kanapki, na głód to mogę i kiełbasę, keczup mnie znieczuli:) a na grzyby poszłabym chętnie...i sosiku dobrego zrobiła i zupki grzybowej.....mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIK___ a pocałuj mnie w nosek hihi ...wystawiłabym Ci język ale ... nie umiem :( a co!!!! szamana otworzyłam , za fasolkę Twoją wypiłam...więc... ??? co pomamrać nie wolno ??? o nie !!! ja protestuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, no ale o nic innego nie pytał? co umiesz robić, co chciałabyć itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA___ nie , no pytał... poczytał moje CV, powiedział, że trochę się pouczyłam w swoim życiu, powiedział co trzeba umieć tam robić ale ogólnie myślę, że nie bardzo mu się spodobałam, dlatego mam mieszane uczucia - co ma być to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki jestem już... No i angina. Dziś i jutro mam wolne tzn. opiekę na dziecko. Dziś ogarnę chatkę. Potem się zdrzemnę z córką. Jutro podobnie ;) Widzę że rozmowa na całego........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewika - to wspolczuje kochana... ale zawsze po chmurach wychodzi sloneczko.. REA Patrycja - Prosze wykonac testa.... mnie molestowalyscie wczesniej a teraz same nie macie @ a testów nie robicie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewika - to korzystajcie z wolnego!!!!!! łóżeczko, pilocik, dobre jedzonko - RAJ:) Folik, oj nie będę przy pracownikach z testem latac. jutro rano dam znać, co tam mi wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam zaklepana wizyte u giny na 24, to sie okaze co mi tam grasuje:) ło matko, mam normalnie stracha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny!!!!!! Pamiętacie mnie jeszcze??? Dawno mnie tu nie było, ale spieprzył nam sie sprzęt komputerowy i nie mieliśmy neta. Dopiero teraz zainwestowaliśmy w nowy i w końcu mam kontakt ze światem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że brzuchatek u nas coraz więcej:) bardzo się z tego cieszę. musze chyba trochę uaktualnic tabelkę, bo tygodni od tamtego czasu przybyło sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło kto to sie pojawil figielek jeden.... co tam slychac figle migle... jaks ie czujesz.... u nas na forum wzloty i upadki.... teraz trzymamy kciuki za Patrycje i za REA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera szukam tej tabelki i nie moge znaleźć... U mnie wszystko w porządku, czuję się ok. Oprócz tego że poruszam sie jak jak słoń, to może być:) Jestem w 33tc.w poniedziałek byłam na usg i właśnie się dowiedziałam, że ta Karolinka co we mnie siedzi, to jednak chłopczyk...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek - witaj:)))) już myslałam, że przepadłaś na dobre!! a tu taka niespodzianka:) kiedy masz termin? to trzeba karolinkę, na karolka przemianować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem pewna, czy ta jest ostatnią aktualną, w razie czego prosze mnie poprawić PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL AsiaAaK............... ???...........28......... ..20........10 Lola83-1.............ok5.09..... .23-28...nie...26..........12 Patrycja75...........16.09.......32-34.......już nie.......uuuuu POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............26.....03.08.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............33.....30.09.....08.11.09..... .......25 chlopiec Animonda.............23....22.07......10.11.09....... ...25 ...chłopiec M_M...................25.....31.07......14.11.09...... ...24..niespodzianka Spacer w chmurach.27....03.09.....11.12.09.........22..dziewczynka. Fermina30...........16......24.08....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405..........14......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611............18......03.09....03.02.2010 . .....26..........? Anka323..............19.......17.09.......29.01.10... .....24........ Nikamo74..............15.......4.09........01.03.2010.. . ..35....... nikulam..................9........05.09........01.04.201 0.......30...... joanna84..............8.......22.07.........07.03.2010.. .....25...... Annolia................13........27.08.........11.03.201 0 ........27. Orcio...................???...........???........ ....30........6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea Karolek odpada. wczorak własnie dyskutowałam z moim M na temat imion i będzie albo Dawid albo Maciek (ale ja jestem bardziej za Dawidem) od ponad miesiąca chodze na szkołe rodzenia. dziewczyny-brzuchatki polecam gorąco!!! można sie tak wiele rzeczy ciekawych i przydatnych dowiedzieć. naprawdę warto. A co u Was moje drogie Staraczki? Obserwacje w dalszym ciągu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik Co u ciebie z tymi kreskami na teście? o co tu chodzi, bo nie moge dojść z tym do ładu.. Były czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę chyba coś poknociłam z ta tabelką, bo mi tu parę osób brakuje... idę szukać dalej\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×