Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Figielku... dzieko drogie u mnie w ostatnim cyklu byla blada krecha... i co i za 5 dni@ a juz byly gratulacje... cos sie porablo, ja abdalam M- ponoc na moj gust robaki w porzadku gotowe tylko do ataku... ze mna jak zwykle cos nie tak... w kwestii chorób i zwichniec.... ale poczytasz zobaczysz... topic umieral ale zmartwychwstał.... REA sie bzyczy i kwiczy nam ze @ niema i dziw sie... ale testu nie robi a prawie tydzien po terminie.... zaraz sie zaokreagli pewnie Patrycja przezywa ze wyluzowala i konfitury robi i dziwi sie tez ze@ nie ma ale wiesz konfitury robi rano a wieczorem bara bara riki tiki.... a pozniej dziwne o @ brak... teraz pewnie sciska nogi i cycyki maca... Nikamo sie wziela i wyszla za maz... ale dobrze bo co ma czekac dziecko w drodze dopiero odkrylam ze nikamo to.... a sami sie domyslajcie... ja juz wiem... łatwiutkie.... i co jeszcze niektore z brzuchami tak jak ty zaszyte w dziuplach leza brzuchem do góry.... i krzycza ze w zebra im sie dzieci laduja.... i rzygaja niektore jak Nowa... ta lezy i czeka kiedy przejdzie... bida ale sie doczekala to ma za swoje niech rzyga... hehehe pozdrawiam nowa... przy okazji.... M_M tez juz ponoc sloniczka.... zartuje ale przybiera na wadze i tez musi troche lezec bieda... a inne nie wiem..... sa raz raz ich nie ma kate gdzies tam jest miala ciaze ale co z nia to wie za granica... my nie... LOLA ciagle zakupy robi ale mi nic nie chce kupic nawet wirtualnie a ja pieniedzy nie mam bo moj M na zwolnieniu ale pomocy znikad.... nawet wirtualnie niekt nie pomaga tylko pic i zrec chca... i takie tak... to sie dzieje figiel migiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej wam to jak dziewczynki?trzymac jutro kciuki za 2 kreseczki? PATI - poczta na nk MFIGIELEK - ta tabelka chyba jest w polowie aktualna.dziewczyny poprzenosily sie na inny topik:( dlatego wiekszosc z nich nie uaktualnie tutaj tabelki. 33 tydzien! no, no to juz koncoweczka.a wiec miala byc karolinka- moja imienniczka.jest jednak chlopaczek.maly cwaniaczek dlugo ukrywal swoje male skarby:) a ja bylam dzis na kontroli.waga, krew, mocz, cisnienie itp.no i kolejny miesiac czekania na kolejna wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj.... baby baby.... ja tez chce rzygac.... halooo kocham rzyganie.... i zle samopocucie byleby @ nie dostac.... kocham rzygac !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLICZKU ja ci dam.chciala to ma i niech rzyga.niedlugo pewnie i ty do mnie dolaczysz:) a mnie jeszcze zgaga dopadla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj NOWA.... a nie chcialas... takie uroki cierp cialo kiedys chcialo... ale Ci zazdroszcze przeciez wiesz niebawem wszystko odejdzie... i przyjdzie do mnie kieruj wkierunku warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wstalam niestety, leze sobie w lozeczku.a mdlosci nadal sa, ale najgorzej z rana.no FOLIK jeszcze bedziesz miala dosyc tego rzygania, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Foliku jeszcze sie orzygasz......przypomne Ci wtedy jak bardzo to kochasz ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obym.... zobaczyla.. doswiadczyla... itd... jak na razie to dla mnie nie ta bajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, a wiec moje wirtualne rzygowinki wysylam w kierunku WARSZAWY. odbiorca FOLIK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa rzyganie przejdzie, a potem przyjda inne niespodzianki:) ja na szczęscie rzygałam tylko przez 1,5 m-c.a właściwie to nie rzygałam, tylko miałam mega mdlości i darło mnie żołądkiem,ale rzadko kiedy coś wypadło;) rowno z końcem 3m-ca te nieprzyjemności się zakonczyły. ale zaczeły mega skurcze w łydkach, zgagi i dużo później ból krocza. Mi się porobiły straszne rozstępy na piersiach (już 4 m-cu!) I póxniej na pupie i udach. Mój lekarz powiedział, że to juz taka natura mojej skóry niestety, bo mam słabe wlókna kolagenowe. Także jestem cała w prązki a moje cycki wyglądaja jak wielkie słońca z promieniami. przez to miałam strasznego doła, ale mój M stwierdził ze i tak mu się podobam z promyczkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i od 5m-ca zaczeła mi lecież siara, więc moje piersi juz od połowy ciązy się przygotowuja na karmienie. na początku nie wiedziałam wogóle co się dzieje, bo ciągle miałam brudna piżame po nocy i sie wkurzałam kiedy ja się tak ciagle oblewam, dopiero potem sie skapnęłam, że jak chodze bez stanika to mi leci ta siara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toć Folik podsumował nasz topik......:) no tak, miałyśy to mały rozłam - babony uciekły i nie chcą wracać - a tu takie przyjemności są, ciasta pieczone, konfitury - PLOTY:))) cha cha! A nas nie ma mfigielku w tabeli, bo się wypisałyśmy. Ja leczę kręgosłup i rozwijam firmę. Nie planuję żadnych rewolucji, a tu kurna @ mi się spóźnia, już prawie tydzień... póki co wchodzę tu się wirtualnie nawpylać i pośmiać, nawet jak dni płodnych nie liczę, cha cha a Folik...no w sumie nie wiem dlaczego Folika w tabeli nie ma, bo bzyka się naokrągło! że ten jej chłop jej nie zostawił dla jakiejś spokojniej 40-latki to się dziwię!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się Maciuś podoba! lece baby, jutro wam powiem, czy mogę stosunek przerywany uprawiać, czy nie potrafię:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki:) ja juz po pracy dzis wczesniej skonczylismy:) Mfigielek rea jak super ze sie odezwalyscie:) Figielku moge ci cos kupic ale niewiem czy bedziesz zadowolona:) bo tu moda beznadziejna:( ja wlasnie siedze i pije kawke a wy co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baby, Rea to taki troche papapraniec, wiec nie czytajcie co ona pisze o mim bzyczeniu... ostatnio bylo na zawolanie bo przed badaniem robaków trzeba bylo... jak na rzie robale spia... bom dopiero po @ ale jak bedzie ok i wypoczne to zaczne dzialac a jak.... REA taka duza i Walenty sie u niej szykuje... za pozno wyjety.... Macius jej sie marzy... hehe.... Jest albo Aldona...(z peknietego ...) Wiem ze moja kolezanka jest w ciazy z wpadki peknietej . i mowi do niej to co bedzie aldona... a ta (blondynka typowa) do mnie... nie bedzie Karolinka.... kurna.... mysle.. ale jaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik witaj:) to moze u Ciebie ten cykl bedzie szczesliwy:) hehe widze ze masz humorek:) a to dobrze ja nadal czekam na @ niewiem kiedy wkoncu ma byc:( Ja chce @@@@@@@@@@@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 bo chce zaczac tabl brac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POZDROWIENIA od Chciejki dla Was:) Juz sa na swoim gniazdku sami to najwazniejsze ja jestem za tym zeby mieszkac samemu:) I jak bedzie u mamy albo zalozy neta to sie odezwie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej!! Rea cos mowilas o ciastach i konfiturach?? Ja poprosze ciasto z konfiturka :D Hej Mfigielek :) A ja dzis bylam na wizycie w szpitalu i powiem Wam,ze porazka... Mialam wizyte na 9.Przychodze,a tam pelno bab.Dostalam numerek 85...Po 30 min zawolala mnie polozna.Zmierzyla mi cisnienie,po czym kazala mi wrocic do poczekalni i czekac az mnie lekarz wezwie. I tak czekalam do 11.Wezwal mnie,weszlam i wyszlam po najwyzej 5 min..Kazal mi sie polozyc.Obmacal brzuch.Zapytal,w ktorym jestem tygodniu(szczegol,ze ma to napisane w karcie ciazy..).Pomacal brzuch,wzial miarke cos tam zmierzyl,posluchal serca i kazal przyjsc za 10 tygodni...Do tego to byl jeszcze jakis wietnamczyk(przystojny bardzo..nie powiem),prawie nie rozumialam co do mnie mowil,bo ma ten swoj dziwny akcent i student,ktory tez tam byl musial momentami tlumaczyc.. ehh szkoda gadac.Wyszlam stamtad glodna jak wilk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL AsiaAaK............... ???...........28......... ..20........10 Lola83-1.............ok5.09..... .23-28...nie...26..........12 Patrycja75...........16.09.......32-34.......już nie.......uuuuu POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............26.....03.08.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............33.....30.09.....08.11.09..... .......25 chlopiec Animonda.............23....22.07......10.11.09....... ...25 ...chłopiec M_M...................25.....31.07......14.11.09...... ...24..niespodzianka Spacer w chmurach.27....03.09.....11.12.09.........22..dziewczynka. Fermina30...........16......24.08....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405..........14......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611............18......03.09....03.02.2010 . .....26..........? Anka323..............21.......22.09.......29.01.10... .....24........M Nikamo74..............15.......4.09........01.03.2010.. . ..35....... nikulam..................9........05.09........01.04.201 0.......30...... joanna84..............8.......22.07.........07.03.2010.. .....25...... Annolia................13........27.08.........11.03.201 0 ........27. Orcio...................???...........???........ ....30........6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu___ Wietnamczyk... powiadasz... i .... jeszcze przystojny.... hmmm.... hahah no niech Ci będzie ;) a ja idę spać... n chyba , że ktoś reflektuje na moje knedle ze śliwkami z sosem śliwkowym i serduszkami grylażowymi ??? hahah miała być polewa a zrobił się grylaż...więc udekorowałam pięknie eMowi talerz jego imieniem :) a pod knedlami serce hmm.... aż się po loczkach pogłaskam hihi Rea____ była głodna ale pewnie poszła już do domu , NIKAMO>>>>> tez zaraz idzie... LOLA___ już obiad pewnie zjadła.... FERMINA nam przepadła ...na pewno by... Chmurka się skusiła ale gdzieś nam się zapodziała FLIKU??? może Ty??? albo... mFILIELEK , hmmm??? NOWA___ odpisałam Ci właśnie nikt nie chce ??? to zamykam lodówkę na kłódkę i idę spać :) O!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce ja chcę bom głodna niemiłosiernie!! A co to ten grylaż? bo tak brzmi niesmacznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez zaktualizuje przy okazji. PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL AsiaAaK............... ???...........28......... ..20........10 Lola83-1.............ok5.09..... .23-28...nie...26..........12 Patrycja75...........16.09.......32-34.......już nie.......uuuuu POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............26.....03.08.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............33.....30.09.....08.11.09..... .......25 chlopiec Animonda.............23....22.07......10.11.09....... ...25 ...chłopiec M_M...................25.....31.07......14.11.09...... ...24..niespodzianka Spacer w chmurach.27....03.09.....11.12.09.........22..dziewczynka. Fermina30...........16......24.08....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405..........14......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611............18......03.09....03.02.2010 . .....26..........? Anka323..............21.......22.09.......29.01.10... .....24........M Nikamo74..............17.......2.10........01.03.2010.. . ..35....... nikulam..................9........05.09........01.04.201 0.......30...... joanna84..............8.......22.07.........07.03.2010.. .....25...... Annolia................13........27.08.........11.03.201 0 ........27. Orcio...................???...........???........ ....30........6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekhm Pati ja poprosze :) Wiem,ze wietnamczyk,bo mi to powiedzial.O dziwo wysoki,czarne wlosy i oczy tylko lekko skosne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO____ oj smacznie nawet bardzo.... smak taki jak krówka ma tylko błyszcząca masa która się zastyga na kość - można z ciepłego różniści tworzyć no to proszę bardzo - z sosem śliwkowym, z ubitą śmietanką posypaną gorzką czekoladą czy może z masełkiem i bułeczką tartą hihi ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku-------wyniki- REWELACJA! U nas " nie tak" była morfologia, czyli ta budowa plemników, najwięcej uszkodzeń w budowie główki, ogólnie tylko 15 % prawidłowych:(Za to pozostałe parametry bardzo dobre, zwłaszcza ilość, lekarz stwierdził,że 15 % z tej całościowej liczby to i tak potężna armia, więc powinno się udać naturalnie, a jak nie to jest dobrych tyle,że wybierze sie do inseminacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×