Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Anulka - bardzo mi przykro.... matko ale nieszczęście, zwierzaki są takie kochane .... :(((((((( miałam już masę zwierząt i takie rzeczy przechodzę coraz gorzej.. nie da się być obojętnym w takiej sytuacji. ja swoje trzymam w domu, chociaż się strasznie wyrywają z własnego doświadczenia wiem, że najlepszym lekarstwem jest mały kotek... będzie psocił, bawił się z sebusiem, zaraz się szybko rozweselicie. pomyśl o tym! a tym twoim zachowaniom się nie dziwię, to dopiero 1 dzień, a ja po kilku miesiącach jak szłam do sklepu wołałam swojego psa :(((( 16 lat mojego życia. bardzo mi przykro Anula!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może wyślę tobie kurierem jakiegoś psotnika? mam podobno dobrą rękę do zwierzaków :) daj znać jakby co! jestem z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rea. Juz mama chciala mi kotka przyslac,ale Irl jest posrana i nie mozna..tzn mozna,ale koszt to ok 7tys zl..tyle kosztuja badania i szczepienia,czyli cala ta kwarantanna... Dzis jest ciut lepiej,ale nadal mi zle i smutno... Mysle o nowym kotku,ale nie wiem czy nie bedziemy sie przeprowadzac,a tam chyba nie zgodza sie na kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Witam w ten pochmurny i zimny dzionek....wrrr normalnie szok. I na dodatek pada co jakiś czas...:(:( Rea - masz jakieś wieści od Folika, urodziła już dziewczyna czy jeszcze nie.....???? Ja mam dziś wolne, hurrra :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę zniknąć na godzinkę, może dwie.... Jakby co to zajrzę potem... Rea - a Ciebie znowu wywiało...??? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 20 lat.niektorzy uwazaja nasza decyzje za bezsensowna i nieodpowiedzialna ale ja pragne bardzo malenstwa. Staramy sie juz okolo 9 cykli:( i nadal nic ale moze w tyym miessiacu sie udalo okaze sie niedlugo:) @ mam dostac okolo 11 pazdziernika ale mam nadzieje ze nie zjawi sie ta mara koszmarna:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patulek ja chcialam dziecka odkad skonczylam 19 lat.Kazdy mi mowil,ze za wczesnie itp itd i ze mi sie odmieni.Moj M nie chcial tak szybko,wiec musialam poczekac ;) Jakos przez prawie 6 lat mi sie nie odmienilo i dzis jestem po uszy zakochana w swoim syneczku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem....trochę mi się zeszło na mieście, potem obiad i takie tam...No i dzień wolny zleciał :( Patulek - moim zdaniem wiek nie świadczy o dojrzałości człowieka....Niektóre 20sto latki są o wiele dojrzalsze niż niejedna 30sto latka..... A robiliście z partnerem jakieś badania czy coś w tym kierunku....czy na razie próbujecie naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzień dobry :):):):):):):):) Jest tu Ktoś ? ? ? ? ? ? ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu ktoś ?????????? Folik jak tam jesteś jeszcze w jednym kawałku czy już sie rozdwoiłaś??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D Z I E Ń D O B R Y ! ! ! ! ! ! ! ! ! W I D Z Ę , Ż E T U D A L E J C I S Z A J A K M A K I E M Z A S I A Ł ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKL U ..PUNKT..WIEK..CYKL Dorotka78............20-22.10....28-30.........??.....32.....28(8) _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKL U ..PUNKT..WIEK..CYKl Patrycja75...........26.04..........30........+/-........ 35....? daffnne ...............07.06.........33..........+/-........28....2< br /> natti............13.05...............26.................. ..28....? ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU..............IMIĘ DZIECKA Ognik80................25.10.09............... .....Ola M-M.....................10.11.2009..................Przem uś Mfigielek...............13.11.09.....................Dawi dek --- 6 m-cy Animonda..............13.11.09.....................Kacper ek Spacer w chmurach..20.12.09.....................Klaudia Fermina30.............02.01.10.....................Jaś Beata2611.............20.01.10.................... Artur Klaudia0405...........02.02.10................... .Milenka Anka323...............29.01.10.....................Sebast ian nikulam.................11.03.10........ .. .........Laura Annolia.................11.03.10....................Milen a Nikamo74..............11.03.10....................Michale k A ja sobie wkleiłam tabelkę (to chyba tak z nudów).....:(:(:(:(:( hahaha a co.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nka323
Wow a gdzies Ty ja znalazla?Chyba pol dnia szukalas,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no skąd, dosłownie "chwilkę" mi to zajęło....:-D Co niektóre Kobity to mogłyby się wpisać do niej.....:-P :-P Folik - jak tam..................................???? Nie odzywasz się..... Rea - masz jakieś wieści.....? Idę zaraz spać, bo padam... :( 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem!!!!!! :) trochę przepadłam, ale mam usprawiedliwienie - już jesteśmy we własnym M - nowym, pachnącym farbą i niedokończonym niestety, także jest jak na obozie harcerskim, nie mogę niczego znaleźć, jesto totalny mess, a i wszyscy chcą parapetówki :) horrror... chociaż swoje własne chociaż nieumeblowane jest fajniejsze od wynajmowanego, to napewno! do tego jestem CHORA, eM mnie zaraził, drań! Anka - przygarnij jakiegoś włóczęgę - tam też napewno mają :) O RANY! tabelka!!!!!! ale się ktoś nudził i szukał, hoho!!!!!! ze 200 storn chyba przeszukane???? dziołchy - Folik jeszcze w jednym kawałku, zła jak osa. Jutro może będą wywoływać.... za mocno zaciska te kolana, mówiłam szerzej!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nawet ta imprezowiczka Nikulam nos wyściubiła! ta co drinki połyka, cha cha. Już teraz do mnei nie trafisz rowerem, jestem po drugiej stronie rzeki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie 200. raptem kilka stron przerzuciłam :-P :-P Rea - no to gratulacje własnego m !!!!! hmmmm.... to kiedy ta parapetówka??? Kuruj się kobito - herbatka z miodziem i cytrynka, aspirynka i te sprawy.... Folik - Ty bidulko....Trzymaj się dzielnie.....nie poddawaj, a my będziemy trzymać kciuki.... :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea, królowo bogów, jak dobrze... Gratuluję chałupy, marzę o tym. Cieszę się, że macie, zapracowaliście. Zmęczona pewnie? Ja zaczęłam nosić soczewki, pochwalę się. Mam frajdę bez kłopotliwych okularów. Ty przypadkiem nie nosisz, czy sobie ubzdurałam? Folik, jak ja Cię rozumiem. Urodzziłam w 43. tygodniu, dostawałam kurwicy, wyżywałam się na ludziach, chciało mi się płakać. Wyglądałam jak balon, ani się schylić ani ruszyć, tylko żarłam i się obijałam. Trzymam kciuki za Ciebie, warto czekać i 100 miesięcy:D Ból zapomnisz, a bobasek Ci osłodzi. Napisz potem co u Ciebie! Dorotka, dzielna znalazła tabelkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu co taka cisza? Chmurko - noszę, noszę, od kilkunastu lat, ściągałam kiedyś ze stanów, bo jeszcze u nas nie było. Kiedyś to była męczarnia - odbiałczanie, zapalenia spojówek - teraz jest luksus :) nie wyobrazam sobie bez nich życia, szczególnie, że jestem ślepa jak kret! :) co do mieszkania - jest masakra! nie mogę się pozbierać, ciągle w powietrzu lata kurz i pachnie farbami. chociaż zadziwiająco szybko się zaadoptowaliśmy i nie jadę na oślep to byłego mieszkania, jak myślałam ..... nie mamy jeszcze mebli bo obiecaliśmy sobie, że nie będziemy kupować żadnych szmelców. tylko fajne, wyszukane rzeczy, żadnych przypadkowych komódek, czy wazoników. także będzie to trwało, bo to co się nam podoba kosztuje majątek! cha cha.... czy wiecie, źe na drzwi czeka się 8 tygodni? dziki świat! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik się nie odzywa, obiecała mi, że da znać, jak urodzi .... denerwuję się .... mówiła, że jak się wywołanie nie uda będzie cesarka .... wycisnij tę pestkę Folik i już! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA----ja nie trafie??Jak bedzie trzeba to i za ocean trafie....na rowerze lub bez:) GRATULUJE swojego miejsca na ziemi! Folik----trzymam kciuki i czekam na wieści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :-D Chmurko - to była chyba desperacja, a nie dzielność z mojej strony.... Rea - hmmmm ale mam nadzieję, że nie mówisz o drzwiach wejściowych, a jeśli już to na wymianę :-P :-P.....Co ????? Taka zimnota i mam nadzieję, że przynajmniej drzwi w mieszkaniu macie.....:-P :-P haha Jeśli chodzi o parapetówkę, no cóż - już sobie załatwiłam wolne :-P Folik - 3maj się dzielnie.... Nikulam - jak Laura.... Patrycja - Ty też zniknęłaś z pola widzenia....Rozumiemy, że jesteś świeżo upieczoną mężatką - ale daj znać co tam u Was.....Jak w małżeństwie Ci się wiedzie..... Ja mam dziś wolne i całe szczęście, bo już kurwicy (sorry) dostaję jak wchodzę do pracy.... W przyszły piątek jadę do gina na usg....i pewnie od następnego cyklu znowu dostanę clo i zobaczymy co wyjdzie....Jak się nie uda do końca roku to od stycznia zmieniam gina....A jak narazie staranka pełną parą....dziś mam 14dc...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×