Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

hej babole!!! M_M - dziwki już były, moj M był klasycznym alfonsem w futrze i łancuchach :)))))))))))))) zabawa się udała bardzo, zostałam jednak wampirzycą. ubrałam się cała w lateksowe czarne ciuchy i wysokie kozaki, wypożyczyłam do tego pelerynę w pajęczyny i była super zabawa. nie rozumiem jednak ludzi, którzy na tego typu imprezy ubierają się normalnie. nie wiem czy brak im dystansu do siebiem czy jaja, czy obydwu rzeczy po trochę. do dzisiaj mam chyba lekkiego kaca, wczoraj były poprawiny..... źle się czuję .:P w każdym razie wszystkim życzę najlepszego w nowym roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea To swietnie ze sie impreza udala:) My sie powoli pakujemy i w sobote wyjazd do Irl.Pogadamy jak bede na miejscu przez emaila oki.Pozdrawiam Was wszystkie Papa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Babsztyle milczące! moja przyjaciółka własnie rodzi - normalnie się denerwuję. miała termin na 25 stycznia, ale okazało się wczoraj, że ma za mało wód płodowych i teraz wywołują.... a najbardziej wkurzające jest to, że mieszka zagranicą, a ja nie mogę do niej jechać :(((( wrrrrrrrrrrrrrrrrr matko, chyba się napiję z samego rana !!! CO U wAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej beby wstretne :-) dawno mnie tu nie było co u Was słychać jak dzieciaczki i staranka?????????? Rea jak przyjaciułka urodziła szczęsliwie???????????????? A jak Twoje staranka są czy narazie nie?????????????? Chmurko jak Klaudunia broi?????????? Nikamo jak synus??????????????????? reszta bab odezwijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, cisza jak makiem zasiał!!! Urodziła się - jest śliczna, cała mamusia, mam już kolekcję zdjęć. BYła cesarka, szczegółow nie znam, są ciągle w szpitalu i nic mi nie piszą :((( Moje staranka - Becia, odwołane i nie wiem, jak to z tym będzie :( Co u was? Beatka, jak dzieciaczki i życie? Chmurko? Folik, dałabyś znaka życia?????????????? Jak mała Folikówna się ma? Mam nadzieję, że daje tobie popalić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ()()()()()
znowu zaczyna się kółko wzajemnej adoracji....:(:( poczta - e-mail..... szkoda, że zmarnowałyście jeden z fajniejszych topików na kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo, mamy nową! :D wyczuwam kłopoty Lola, kurna. No dobra zaraz zajrzę na pocztę. Jakieś śniadanko? Beatka, Anka, Chmurko???? A co z naszą Dorą? Czyżby...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :):) Rea - no co Ci chodzi po głowie.....JAAAA???? Jak tam psiapsiółka, urodziła....??? Ja się zmobilizowałam i zmieniłam gina, byłam na pierwszej wizycie :-D Mam nadzieje, że ona mi pomoże :-D :-D Niestety nie skusiłam się na Folikowego gina, bo drogi jak cholera, a mnie po prostu nie stać :(:( Właśnie Folik - a co u Ciebie, jak Alicja, chrzciny się udały????? Buźka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :-) Rea dzieciaczju zdrowe Arturek juz chodzi zacza jak miał11 miesiecy a we czwartek bedzie roczek :-) Ehhhhhhhhhhh jak o szybko mineło szok. REA jak bedziesz tak odwlekac to Cie laska do podpierania zastanie wez sie szybko do roboty :-D Ja juz po sniadanku mały pospał teraz całe 20 minut i go trzymam na rekach zeby cos napisac bo jak go puszcze to BACH i komp wyłaczony diabełek z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - myślałam, że może, coś, ten, wiesz ...:P Folikowy lekarz drogi, ale skuteczny! i Konkrektny z tego co mówiła - pomyśl o nim jeszcze. Co tam u ciebie? Beatka - to już wielki chłop!!!! Czas leci babony... ja nie mogę sobie teraz tego zrobić. Już mam dosyć niezależności i pracy na swoje, a raczej eMa konto... JUż chcę do ludzi, ubierać się, wychodzić, akcja, delegacja, walizka, hotel, szybka herbatka w przelocie, adrenalina... ehhhhhhh :) Nie mogę już tak wszystko razem :((( gdyby się teraz okazało, że ja jeszcze napewno rok posiedzę, bo mi coś urosło z przodu - o nie!!! JA CHCE DO PRACY!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) REA gratulacje ciotko :) Co do pracy to ja tez myslałam że bez niej żyć nie będe mogła ale teraz jak siedzę z Misiem jestem szcześliwa jak nigdy. Ale mam juz pomysł na własny biznes ale jeszcze chwilkę... Teraz musimy szukać nowego mieszkania do wynajęcia bo dom w któym mieszkamy ,właściceil chce sprzedać.Choć cena którą zażyczył sobie jest dla mnie z kosmosu. Dom z 1969 roku do remontu za 600 tyś!!!! Beata buziaki dla Arturka ,Boże jak czas leci już roczek a dopiero chodziłyśmy z brzuszkami.... Mój Miś skończył 10 miesiecy powoli zaczyna chodzić ,oj rośnie urwis !! Dorotka jak tam Twoje staranka? Co do tego lekarza może warto wiecej zapłacić skoro on jest skuteczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo :) przeprowadzka z domu do mieszkania może boleć :)) ale jak sobie fajnie zrobicie i przede wszystkim będzie wasze to jest całkiem inne samopoczucie. jesteś wtedy u siebie, niezależna od czyichś planów i decyzji. Dzieciaki rosną jak na drożdżach. czas leci nieubłaganie - tylko u mnie się nic nie zmienia :((((( No ale nic to, ja się postanowiłam dokształcać i nie stracić tego czasu, więc dla odmiany siedzę sobie w książkach i uwaga: bibliotece uniwersyteckiej. jest jak 10 lat temu, nawet mam branie u pierwszego roku :D Niesłychane to jest, ale poprawia mi humor. czy oni wiedzą ile ja mam lat? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babolki moje kochane... Moj Sebus w sobote konczy roczek..Matko..jakie ja mam dorosle dziecko hehe Poza tym nic sie nie zmienia.Moja mama przyjechala i posiedzi 3 tygodnie :D W sobote impreza na calego,bedzie z 20 osob i wieeeeelki tort ;) Piszcie wiecej Babolki.Przeciez ten topik nie moze pasc!!! Folik to juz w ogole o nas zapomniala..;😭 Pomarancza ma troche racji..Co to za tajemnice???Kiedys pisalysmy tu o wszystkim,a teraz? Smutne to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula - to ucałuj małego rozrabiakę od ciotki! :))) Widzisz tak to jest, że dziewuszki się zajęły dziećmi, do tego macie drugi topik - w sumie nie wiem dlaczego tak się stało i niestety nikt tu nie zagląda. Ja jeszcze się staram je zagonić, ale widzę, że to nie ma sensu. wiesz jak to jest, jak się coś robi na siłę... to musi ciągnąć, wrzeć, inaczej jest jak jest. udanej imprezy, nie upijcie się przy dziecku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania buziaki dla Sebcia!!!!! No właśnie piszcie Babeczki bo ja tu zaglądam często ale cichutko i spokojnie ,trudno samej do Siebie pisać. Rea Ty jesteś jeszcze cały czas na posterunku chwała Bogu!!!:) Kobitki wracać i czas rozruszać ten topik dawno juz tu fasolki nie bylo!!! Hop hoooooop!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA wiec zapraszam na kawkę i rogaliki własnej roboty:) :) Szybko przychodzic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :-D Nikamo to ja bym poprosiła rogalika i kawusię....I jakbym mogła prosić to dla M-a też, bo przecież jak zobaczy to nie da mi żyć.... Jak Michałek? No ja też często tu zaglądam ale cisza i cisza i też z założenia wychodzę, że sama do siebie pisać nie będę...:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ nO PISZEMY PISZEMY nie mozemy zaprzepaścić tego topiku postarajmy sie go zreanimować :-) Mały mi broi jak wścieły lata po dom i patrzy co by rozwalić sie dało. Chodzijuż bardzo pewnie i spindra sie wyłazi mi na łóżka i skacze normalnie zawału serca mozna dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurka ma racje piszcie dziewczyny nie wierze że nie macie czasu napisać my też mamy dzieci ale czasem uda nam sie coś naskrobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie:) święte słowa,odzywajcie się dziewczyny i piszcie co u Was! Mój młody jak sobie zapomni to zrobi parę kroczków samodzielnmie ale widzę ze woli na raczka:) Wszędzie go pełno.... Dorotka jak staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo - no staranka są, są :-D Może mniej nerwowe, ale są. Już nie mierzę tempki, nie liczę dni płodnych. Nie wariuję, nie schizuję. Jak się pojawi @ to nie wpadam w panikę. Tak lajtowo.... Na początku stycznia byłam u nowej pani ginekolog - mam zrobić badania hormonów. Powiedziała mi, że te, które robiłam jakiś czas temu są dla niej mało istotne, chce zobaczyć jak to wygląda teraz. Tak więc czekam na @ i między 2 a 3 dc idę na badanka. Mam nadzieję, że coś wskóram z tym lekarzem. I co najważniejsze - przyjmuje na NFZ....:-D No dziewczynki odzywajcie się, co tam u Was... Folik - jak Alicja Fermina - co u Was i u Jasia? Orcio - Ty też dawno nie zaglądałaś....napisz co u ciebie, jak córcia... Pozdrowionka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooooooooooo!!!!!!!!!!!!! Czy koś tu pamieta ze dziewczyny walczą o 1000 strone ?????????????????????????????????????????????????????? Musimy im pomóc przeciez a wiecie ze coś w tym jest Pamieacie jak Nikulam wygrała i co?? ma Laurke :-D Jak mija Wam weekend???????? U mnie sa od piątku ferie zimowe wiec bedziemy sie w domku byczyć przez 2 tygodnie :-) Niemoge sie doekać jak mały mi wyzdrowieje to na spacerki bedziemy chodzic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×