Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Rea- co ty kobieto,jaiego maila???? nie mam zadnego maila do ciebie!!! skad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zniknął mi, bo pokazywał się automatycznie - ale mam maila: rea.forum@poczta.fm - pisz w potrzebie! ale z HOMO nie zaradzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko - nie ode mnie, miałam adres zawsze przy nicku więc mogłaś pisać o to mi chodziło babo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea- a co w ogole u ciebie???? wlasna firma? czy co... jak z chlopem ci sie wiedzie??? a wy to zaprzestali sie starac czy jak-bo ja nie w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak masz być w temacie, skoro zamiast pisac na forum latasz mi po mieście? u mnie nic ciekawego, mamy ciągle firmę, mnie się już tu nudzi, wolałabym, żeby kto inny mi płacił zus :P nie mogą znaleźć żadnej fajnego roboty - jestem tym rozczarowana, myślałam, że oferty się posypią z nieba:((((( a chłopem, najpierw o mało się nie rozwiedliśmy, jak zaczęliśmy razem pracować, teraz już każdy wie gdzie jest jego miejsce - może lepiej - on wie :)))) przeraża mnie teraz widmo bobo, jestem wynudzona, finansowo średnio, potrzebuję własnej pensji - nie jestem nauczona pytać, czy mogę sobie kupić buty!!!!!! nie wyobrażam sobie, że teraz zachodzę w ciążę i siedzę następny rok w domu - chyba zajadłabym własne palce!!! jak tylko znajdę coś sensownego, umoszczę się i rozgoszczę z nową wizytówką, to wrocimy do tematu. teraz MAM URLOP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea glodnemu chleb na mysli :) A mi chodzilo jedynie o serek HOMOGENIZOWANY ;P dla jasnosci ;) masz tu przepisy : http://dietadukanaprzepisy.blogspot.com/2010/10/kinder-mleczna-kanapka.html nie wszystkie rzecz jasna sa dozwolone w fazie I, ale tu masz na poczatek : http://www.dieta-dukan.pl/przykladowe-przepisy-fazy-pierwszej/ Ja wlasnie wciagnelam nalesniki z twarozkiem,mmmm mniam mniam Doszedl dzis prezent urodzinowy dla Sebkaod babci i chrzestnej-basen z pilkami..a dokladniej z 300 pilkami...Sebus zachwycony,az krzyczal jak zobaczyl tyle pilek. Zaraz ide wlosy wysuszyc,dam niuniowi jesc i pojdziemy na spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urlop powiadasz:) to sie wybyczysz:) ale pogode macie w pl brrrr,a u nas na trawnikach uz zolte ,biale i fioletowe krokusiki kwitna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka - no dobra, nie chcesz mi robić zakupów, mam SE sama - zobacze! piłki mówisz - sama bym popływała w takich piłkach :P kate - ty, ty, ty - a że u was żabami wali cały rok, to niby jest fajnie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate u mnie na trawniku kwitna prymulki,zonkile,bratki i krokusiki :) A dzis slonko piekne swieci :) Rea nie martw sie do Was tez kiedys wiosna przyjdzie...chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ooo widze ze tu ruch na calego:) To dobrze troche sie ruszylo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babolki:) Kurcze nie wkurzajcie z ta wiosną u nas zimno i wiatr że się z domu wychodzić nie chce!!!! Ewelka witaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas w miare ciepelko zrobilam w prania dzis fajnie wyschlo wsyztsko na polu na suszarce bo slonko swiecilo,ale rano bylo -2 czyli w nocy bylo pewnie wiecej. A w tej chwili jest +9 takze spoko. Ale jakos spiaca jestem bo zjedlismy obiad i tak mi sie spac zachcialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze siedze w necie i szukam mieszkania do wynajecia ,koszmar jakie ceny brrr !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka 28
ja nadal nie zaczerniona :/. Dzisiaj zostałam ciocią- cieszę się ogromie, jednak serducho boli, że to nie ja zostałam mamusią :(, no ale cóż.. może i na mnie przyjdzie pora..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo a gdzie szukasz mieszkania??? bo jak w Katowicach to nasze stoi puste:):):) kupilismy je we wrzesniu i teraz czeka na wynajem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu szkoda że nie mieszkamy w Katowicach:) ;) . W Rzeszowie niestety ,już mam kilka oblukanych jutro jedziemy oglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poetkam
Poczytałam trochę - niewiele co prawda, ale chciałabym się przyłączyć do staraczek. Mam już sporo latek - 35, jedno dziecko, córkę 8,5 letnią Klaudię. Tak się staram "na raty" o drugie dziecko już dwa lata. Ale takich prawdziwych miesięcy starań do tej pory miałam może trzy. Póki co - planowany okres na czwartek - czuję, że przyjdzie na pewno, niestety... Jak się trzymacie psychicznie starając się? Chodzi mi o to, co robicie, kiedy przychodzi znowu ta koszmarna @ ? Pozdrawiam serdecznie. Poetkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zaczerniłam" się od razu :-) Pozdrawiam raz jeszcze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :):) Normalnie jestem w szoku. Nie było mnie kilka dni a tu tłoczno i gwarno się zrobiło!!!! :-D Super :) Wpadłam się z Wami przywitać i zmykam spać bo mam za sobą cholernie męczący i pracowity weekend... Witam Nowe Staraczki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rańca:) Ja już od 6 na nózkach ,poćwczyłam godzinkę ,nakarmiłam mojego głodomorka i połozyłam go znów spać a ja chilkę mam dla Siebie. Poetkam witaj i powodzenia w starankach. Mysmy wczoraj z M stwierdzili że od sierpnia bierzemy się też za staranka o drugiego dzieciaczka. Komu kawkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień :-D Nikamo - ja bym poprosiła o białą kawkę z cukerem....Masz zapał do ćwiczeń?? Ja się muszę zgarnąć ale ochoty brak :(:( O to fajnie, że będziecie się starać o rodzeństwo dla Michałka :) A powiedz jak przygotowania do obchodów Roczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. Ja pol nocy nie spalam,chyba jelitowka sie u mnie rozkrecila..koszmar... Nikamo witaj w klubie,to bedzie nas dwie :) Sebcio wstal o 7.30...ja teraz leze na kanapie i dogorywam...na nic nie mam sily,a dzis jeszcze do 23 w pracy.. Poetkam witaj, no ja Ci nie pomoge,bo ja @ dostalam tylko 2 razy..za 3 juz sie nie pojawila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej To może ja też zaczn sie starać tak do toważystwa :-D hi hi zartuje nie stać mnie juz na wiecej dzieci mam 2 zdrowe i sie ciesze a nie ukrywam ze jak bym miała wiecej kasy to bym sie postarała o córeczke ha ha no ale to juz nie dl mnie mam troche inne plany w moim życiu i niestety w nim miejsca nie ma dla większej rodziny. Kurde jak u mnie zimno rano było -15 brrrrrrrrrr jest 1 marca bogu dzieki juz wiosta tuz tuż miejmy taką nadzieje Kate , Ania zaraz Wam nakopie do tyłka jakie kwiatki co??????????? ale macie juz fajnie ja maże o takiej pogodzie i zebywreszcie nie trzeba było tak sie ubierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dzien doberek:) Ja wlasnie wstalam i pijemy z M kawke:) ale dzis pochmurno a mialo byc slonko,no moze jeszcze wyjdzie:) A gdzie reszta wstawac i pisac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) co ja slysze?????? druga tura staran startuje????? o ja cieeee ja na sama mysl mnie trzesie ( mam na mysli porod i ostatnie tygodnie ciazy brrrr)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka 28
Hej. U mnie dziś słonecznie a ja niestety w łóżku, moje przeziębienie mnie wykończy, gorączka, kaszel... Chyba w tym cyklu mogę zapomnieć o staraniach.... :( kolejny miesiąc- w plecy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie świeci pięknie słoneczko od samego rana....:-D ale na termometrze jest -12 :( No i gdzie ta kawa?? Zaraz mi głowa pęknie :( Poetkam - nie martw się, ja jestem 3lata po ślubie i staramy się praktycznie od początku i też diupa :(:( Ale mam nadzieję, że już niedługo to potrwa. A jak sobie radzę z @ - przyznam szczerze, że ostatnio baaardzo dobrze :-D Już mnie to tak nie rusza, ale były momenty, że było bardzo kiepsko!!!! Dziewczyny wiedzą coś na ten temat, no nie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×