Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Na prawo jazdy :D UCze sie i ucze...14 maja mam egzamin potem musze wykupic jazdy i zdac praktyke,ale w Irl juz po teoretycznym moge wsiasc w samochod i jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka i tak w drugą stronę umiesz?????? Ja nie mogę się polapać - jeżdzę automatycznie i balabym sie po prawej siedziec to musi byc totalnie zakręcone uczucie :) no dobra, to ucz sie pilnie kobito - powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea ja sie tu ucze,wiec dla mnie polska strona to ta niewlasciwa hehe Nie wiem jak mozna biegi zmieniac prawa reka haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Chcialam sie z Wami pozegnac bo mozliwe ze juz dzisiaj internetu nie bedziemy miec bo przyjada sciagnac antene.Takze jak zajedziemy do PL to sie odezwe bo tam juz bede pod internetem. Pozdrawiam!!! Buzka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc baby:):):) wiosna,slonce...latoooo :):)zyc nie umierac!!!! nie mam wcale czasu ostatnio,moje dziecko rozlazi sie po calej chalupie,i wszedzie to lezie ehh Ania- powodzenia na examie, mnie tu nikt nie namowi na jazde,masakra- a angole to juz w ogole jezdza, chyba bym musiala miec proce i strzelac do nich...zajezdzaja, nie trzymaja sie swojego pasa, nie wrzucaja kierunkowskazow...tragedia w polsce wsiadam w auto i jade, a tu juz probowalam i ciagle biegow na drzwiach szukalam i trzymalam sie kraweznikow:( dziekuje...ale nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo w dooope ale tu ruch:( dzien dobry tak w ogole:) u nas laaaaato i upaly:) wczoraj bylo 28 stopni a dzis tez podobnie jak tam baby jaja malujecie zescie takie ciche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że jak? na wyspach 28st? to jest koniec świata zatem! :P babole, malujcie ładnie jaja, pieczcie i smażcie, lejcie wodę - WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane -wesołych spokojnych świąt ,smacznych jaj mokrych ubrań i słonecznych dni:) Buziole!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki - życzę Wam zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt, dużo optymizmu i miłości 🌼 i oczywiście mokrego poniedziałku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jak po Świętach, żyjecie, nie przejadłyście się? Ja bym sobie teraz tak ze 2 dni odpoczęła sobie :(:( Teraz znowu do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo a tu znowu cisza jak makiem zasiał. Pięknie :(:( Chciałam Wam się pochwalić - ZOSTAŁAM CIOCIĄ - szwagierka urodziła dziś córeczkę - prawie 3kg i 52 cm długa. Do ostatniej chwili nie znali płci dziecka, tak się skrywała :):) Odzywać się proszę !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, piszę teraz, potem obiad, dzień jak co dzień. Klaudia, nieźle sie córka urzadzila. Musiala niezle się pokaleczyć. Dorotko, gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj...ja wam chyba elektrowstrzasy zaaplikuje... Zas nikt sie nie odzywa...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobryyyyyyyyy! A co tu tak cicho ,gdzie znów pouciekałyście wszystkie?????? Zapraszam na kawkę i pysznego sernika od teściowej :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo ,serniczka nie odmówię... jak weekend majowy? sanki, lepienie bałwana? tak przemarzłam, jak nigdy dotąd :(((( brrrrr to musi być koniec świata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) No świat to się już chyba do góry nogami przewrócił :(:( u mnie tak wczoraj sypał śnieg, że szok. Leciały takie wielgachne płaty, do tego padał deszcz. A dzisiaj pięknie słoneczko świeci.... Nikamo - można jeszcze tej kawusi i tyci tyci serniczka prosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu widziałam w TV co się działo ! Szok ale był zimowy weekend:) U nas pogoda sliczna tylko trochę zimno własnie wróciłam ze spaceru. Oczywiscie podaję kawke i serniczek ,ja jeszcze jeden dzień rozpusty i biore sie za dietkę. Kupilam rowerek stacjonarny i czekam na przesyłkę wiećc mam nadzieję że te wstrętne kilogramy pójdą ode mnie raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko - jeszcze raz ogromne gratulacje!!!!! Jak Ci się to udało, co?!?! Żartuję oczywiście....:-D Nikamo - ja też się jakiś czas temu przeprosiłam z rowerkiem stacjonarnym, ale jestem strasznie niesystematyczna :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja tez chceeeee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku Ogromne gratulacje!!!! ale sie ciesze ze tak szybko ci sie udalo.Gratulacje!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baby. Chmurko gratulacje jeszcze raz :) Nikamo ja tez chce...ale nie wiem czy cos wyjdzie z tego odstawienia tabsow za miesiac..M ma jakas infekcje urologiczna i bierze antybiotyki juz od 3 tyg i nie pomagaja..wiec nie wiem czy zdazy sie wyleczyc :( Mam nadzieje,ze tak,bo ja juz chce byc w ciazy!!! Sebcio moj byl chory strasznie...W piatek rano mial 39st goraczki!! Bylismy u lekarza i okazalo sie,ze angina.Dostal antybiotyk,a wieczorem wylazly mu wszedzie jakie plamy..i goraczka 40st!Myslalam,ze zawalu dostane.O 21 znowu do lekarza i zmienil mu antybiotyk,bo sie okazalo,ze uczulony...do tego jeszcze zaczal wymiotowac w poczekalni..masakra...cala noc nie spalam.W sumie dopiero od niedzieli wieczorem jest lepiej..tak to bidulek lezal na kanapie i bajki ogladal...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo, cieszę się okropnie. Anka, Nikamo, Lolcia, Dorotka i Ty, Rea, czarownico, rozmnażajmy się:P. Czekam na kolejne ciężarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobryj dzień :-D Chmurko - myślisz, że to tak łatwo :( ściągać majty i do roboty. :(:( Wrrr gdyby to było takie proste....Cholera, no :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Dorotko, nie myślę tak. Ale Nikamo nie pozostaje nic innego jak próbować. Tobie również. Nie mam problemu z zajściem, ale mnie też zależy na Twoim szczęściu. W rodzinie pewnej osobie również się nie udaje i myślę o niej ostatnio codziennie, bo nie rozumiem, dlaczego dobrzy ludzie nie mogą mieć dziecka. Przykro mi, że nie każdemu się tak udaje. Jak mam powiedzieć w rodzinie o swoim szczęściu, skoro ktoś będzie przez to płakał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku no własnie jeden się cieszy a drugi płacze...ot zycie!! Ja zaczęłam się starać równo z moja kuzynką ja po 3 miesiącach juz bylam w ciązy ona stara się do dziś i nie mam jej za złe że urwała ze mną kontakt jak sie dowiedziala o mojej ciazy bo ja tez nie wiem jakbym się zachowała w takiej sytuacji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×