Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Rea ja Cie biedactwo głodne moge rosołem nakarmic,niestety reszta to jedzonko dukanowskie. Co do zbieractwa domowego to jestem mistrzynią;),Tesc przy przeprowadzce sie tylko zastanawiał gdzie ja to wszystko pomieściłam/ A co do drugiego dziecka to chyba jest jak z tatuażem zrobisz jeden i już myslisz o drugim ha ha . Choc po dzisiejszym popołudniu to nie wiem czy ja dam rade z dwójką....mój Michała robi się tak potwornie niedobry że już nie wiem jak mam reagować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej sorki Rea ze zostawilam Cie z pustym talerzem ale poszlam powoli zbierac te graty hehe i juz mamy 3 pelne pudla plus caly boks dachowy.A gdzie tam jeszcze tv,kino domowe,ciuchy i wszystko z kuchni garki szkliwo ale mam nadzieje ze sie spakujemy do auta hehe. Teraz Ci moge zupke podgrzac bo jeszcze jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea---mala raczej alergii nie ma,ale gwarancji nie mam.Zycie malzenskie roznie :P ogolnie nie jest zle,nadal sie docieramy i czasami musze M do pionu postawic.Nie ukrywam,ze na poczatku prawie wcale nie pomagal przy malej,ale teraz to sie zmienilo. Tesciowa nie interesowala sie ciaza i teraz jest podobnie.Byli u nas 3 razy!!! i my u nich tez chyba 3,powiedzialam ze moja noga tam nie postanie jezeli oni nas nie odwiedza.Byli tydz po nar Agi,pozniej na chrzest(Aga miala 4 tyg) i ostatnio chyba 2 tyg temu.My bylismy ostatnio na dzien babci i dziadka 21 stycznia,dalismy prezent to nawet malpa nie podziekowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folik33
Witam babony...!!!! Tu Matka Polka - jak to Rea napisala.. hehehe ano tak jest ale wracam juz do zywych. Mała konczy 6 miesiecy 10 tego wiec duza juz dziewucha i duzo uplynelo juz czasu jak mnie nie bylo wiec nie wiem od czego tu zaczac pisanie... to wiec w skrocie... : mam neta bede dostepna juz ale wiadomo raczej wieczorami jak mala zasnie... (neta mam bo mi teskno za Wami itp), jak pisalam mala ma 6 miesiecy prawie, podobnie jak Chciejki jest na cycu caly czas plus dostaje jakies zupki, je dorze, spi jeszcze lepiej, jak na razie nie choruje i jest bardzo spokojnym, dzieckiem (jak mamusia) hehe... prawie siedzi ale jeszcze dyla na boki wiec pewnie jeszcze ma czas z tym siedzeniem... A jak widzicie jest prawie 4 ale wcale nie musze wstawac do niej jedynie co to cyc wola (mleko moge sprzedawac hehe) zeby dac malej jesc i tak w polsnie ją karmie... ale niedlugo zakoncze to bo mi szkoda ja tak troche wybudzac by jadla... (kurde a mialo byc w skrocie...). no jakos taka godzina jest ze nie wiem co Wam napisac.... moze jutro dokoncze, w kazdym razie zyje i wracam na forum.... cdn... ide spac bo stary sie ze mnie smieje ze wale w klawiature.... (ale wiecie ja o 6-ej nakarmie i do 10-11 spimy razem) tzn ja i mała a stary do roboty, pracowac na nas ktos musi :) poczytam co u Was bo jestem do tylu i to baaardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :-D Witam w sobotni poranek i zapraszam tak od rana na kawusię..... Ktoś chętny??? Folik - no witaj Kobieto, koopę lat. Widać spać nie możesz....:-P A co u pozostałych szanownych Pań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też żyje alenie mam czasu ostatnio pisać bo ciepło ślicznie i spacerki nam w głowie. Arturek jak idziemy na spacerek to woli na nożkach chodzic niż we wózku :-D jest małym baciarem tylko oczka mu latają co ma wykombinować co zwalić i zepsuć. Folik no ja o tej godzinie to niewiem ze żyje śpie jak trup i pogratulować grzecznej córeczki. He he to kiedy następne????????????????????????? Bo tu juz dziewczyny następną ture w starankach robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIK Super ze sie odezwalas wszystkie sie martwilysmy o Ciebie tzn o Was ze sie nie odzywasz!!!! Wlasnie pije kawke jesli ktos chetny to zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z samego ranca hehehe - my wlasnbie wstalysmy tzn o 10-ej i tez spijam kawe tyle ze inke mleczna bo karmie... ale wybieramy sie na spacerek bo ciepelko choc jakies chmurki widac ale idziemy- pozniej sie odezwiemy jak mala bedzie drzemala bo teraz mnie drapie zeby sie z nia bawic - zawsze tak robi jak chce na siebie zwrocic uwage...a! babki a ktora teraz zaciazona bo tego nie wyczytalam... a co drugiego dziecka - to ja jeszcze @ nie dostalam wiec u mnie kiszka na razei choc do ukonczenia roczku nadal mam karmic wiec pewnie @ sie nie pojawi... kiedy dostawalyscie @-szony po porodzie....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik ja dostałam @ jak Artutek miał coś 3 miesiące (chyba) ale ja karmiłam 6 tygodni jak córcie karmiłam piersia 8 mesięcy to mała miała 7 miesięcy jak dostałam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki :-D Co tam u Was słychować....jak zdróweczko? Ja miałam dzisiaj dzień lenistwa, byłam sobie u fryzjera, szczeliłam nowy fryz....tak na wiosnę :-P Chciejka - jak Agniesia się czuje, jest już lepiej? Folik - i gdzie ten Twój powrót? hmmm Rea - to pewnie utonęła w książkach lub gazetkach typu "CZTERY KĄTY" dalej się borykasz z meblowaniem, pewnie nie? Nikamo - jak Ci się mieszka na nowym mieszkaniu? Katie - co z Tobą, jak Maluch? M_M - jak Przemuś, co u Was..... Lola - spakowana już? tak na tip top... Chmurko - robimy tabelkę staraczek??? Ja zaczynam kolejny cykl, w niedzielę dostałam @. Jakoś tak przyszłą prawie w terminie....W piątek 15 idę do ginki - zobaczymy co wymyśli....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcięło mojego wcześniejszego posta :(:( Ferminko - zapomniałam o Tobie....podczytujesz??? Jak Jasio? Orcio - a Ty to już dawno zaginęłaś w akcji! :( Co u Ciebie i córci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę Cię :) czemu tak późno? Zdążysz ze wszystkim? Chociaż z drugiej strony ja też tak wszystko odkładam na ostatnią chwilkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie bedzie pozno tzn ja bym wolala wczesniej ale M mowi po co ze wystarczy 2-3 dni przed i odrazu do auta pakowac.Wyslij ta fotke na nk!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola - no jak uważacie :) no nie wyślę teraz, bo nie mam pojęcia jak ją wrzucić....poza tym nie wiem gdzie mam aparat teraz :( a do telefonu brak mi kabla usb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Foliku nareszcie się odezwałaś:) Matko Polko to co zaczynamy staranka o drugie? ;) Ja @ dostałam 7 miesiećy po porodzie jak już zaczęlam wprowadzać nowe pokarmy. My włąśnie jesteśmy po trzydniówce weekend z temp 39-40 stopni no i spanikowałam bo to pierwsza choroba Michasia. Ale już wszystko ok i mały dokazuje jeszcze bardziej. Dorotko noo tez chce zobaczyc nową fryzurkę! Prosze jak na wiosnę kobitki szaleją! Rea a Ty co tak znikłaś ,tylko nie mów że się uczysz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO Uuu to nie dobrze ze Michalek chorowal napewno to przezylas jak pierwsza choroba,ale dobrze ze juz po wszystkim:D A gdzei Wy sie podziewacie????? Hallloooo Kawka czeka!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, dawaj kawe, nie marudz! Zadam kofeiny natychmiast!!! Nikamo, nasza mała też tylko złapała trzydniówkę (2 razy), a poza tym zdrowa:D Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka juz podana rozpuszczalna z mleczkiem i slodzikiem,albo fusiara albo cappucinko co wolisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia ja tez kawkę -czarna ze słodzikiem. Kurcze Spacerku dwa razy ? a mówia że trzydnówke się przechodzi tylko raz.... Młody spi ,czekam na przebudzenie żeby wyruszyc na spacerro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry... No jaaaaaaaaaaaaaaa nieeeeeeeeee mooooooooooooooogeeeeeeeee!! Folik wygrzebala sie z pieluch i zajrzala do nas :D No jak milo :) Ja jeszcze w pizamie siedze.Zaraz ide ogarnac siebie,kuchnie i na spacerek :) Rea maila mi podaj to Ci cos fajnego o kotach wysle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×