Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

rea.... a Ty chyba przysnelas... czy jakiego udaru dostalas.... mialam 15 min zaraz sie mala obudzi - stracilas swa szanse na pisanie ze mna.... dlaczego,,,,,,,, ????? lalka jestes????? wrrrrr a inne babole... no to se popisalam, troche poczytalam, zjadlam przy okazji płatki z mlekiem to ide na nk se poczytac albo poogladac zdjecia psiapsiolek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik wariatko! :) jak ciebie nie ma to miesiącami, a jak już wleziesz na tego neta, to kabel się chyba zatyka tak naparzasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mówisz, że mała taka już jest rozbójnica? że drugie dziecko tak??? no teraz to musi być do pary a poza tym, to nie można ciebie przyzwyczajać, że jest wszystko tak, jak sobie zażądasz! :P szukasz innej pracy? a co ze stolicą? już nie za bardzo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sensie gdybyś nie czytała między wierszami to ja tobie pisiorka życzę z całego serca! już jak złapie ten chłop spódnicę to będziesz tylko MAMA słyszała.... do końca życia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny:) Sorki ze tak pozno ale nie dawno wrocilismy do domu koncowka zakupow i wsio gotowe. REA-jak mi sie zyje? SUPER!!!!! swoja kuchnia lazienka i 2 pokoje fajnie,dokanczamy co zostalo i trzeba sie brac za szukanie pracy.Na 21.06 jestem do gina umowiona zobaczymy co sie dzieje w moim organizmie. No szybciutko sie udalo to fakt a duzzzo bylo roboty.Takze milej nocki wszystkim zycze.Papatki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo hallo, ja znowu jestem hheeee.... a Wy co spicie.????? REA - ja bede miec II dziewuszke - nie cuduj mi tu i nie przepowiadaj i nie życz siuraków..... wstawaj z tego piachu.... podnos dupsko i do kompa bo mam dzis jakies hmmmm 45 minut.... ryz mi sie gotuje bo juz mam dosc ziemniaków .... no i zeby mi sie cos pierdacza chyba Alicja mnie za bardzo pozera i juz do stomat. musialam sie zapisac... a dopiero bylam - kurna... A LOLA - widze na calego zadomowona to teraz zobaczysz jak sie bobas pojawi szybciutko on czekal na gniadko dobre a nie jakies wygnanie..... to i teraz bedzie na w 2012 bo w tym juz chyba nie da rady sie urodzic... Dorotka i inne babiszony - co u Was???? halllo tu Folik odzywac mi sie tu bo znowu zaszyje mnie ALicja na kilka dobrych tyg. m-cy jak zacznie chodzic.... bo na razie jeszcze moge sobie ja na kolanach trzymac a jak zaczne ganiac bedzie pewnie duzo trudniej zasiasc do kompa.... no ale to przede mna teraz jest tak i czekam na wiesci od Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu przyszlo mi popisac sobie samej ze sobą... E lalki moze jednak ktoras jest i czyta..... ja musze z kims pogadac bo cale dnie tylko z bobem siedze..... ja chce tamte czasy kiedy to sie wóda przelewala.... (ale teraz z małą soczek bede pic) - bo karmie ... :) to ide na inne laski....(czyt. znajome)... Pa PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) FOLIK- no tak mu juz zadomowieni jutro pojade zawiezc CV do sklepu budowlanego moze sie uda zalapac.Zobaczymy. A co do dzidzi hmm fajnie by bylo ale czas pokaze:) Buzka spadam do spania.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Fiu fiu normalnie jestem w szoku. Jak się nie odzywata to latami a jak się pojawita to człowiek nie nadąża z czytaniem...:-P Zaległości w czytaniu nadrobię w poniedziałek....Nie wiem w co mam ręce włożyć :( Mamy imprezkę w sobotę w domu, wzięłam się za sprzątanie i spalił mi się odkurzacz.... normalnie wrrrr Aaaaa czekam na @ (albo jej brak - jak kto woli ) dziś mam 39dc :-O a to zagadka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - to znowu ja .... musze utrzymac forum przy zyciu do mojej drugiej ciazy wiec musze sie pojawiac - znowu jak mala chrapie.... dzis dzien spiacy wiec przyszlysmy z dworku i nie zdazylam zmienic pieluchy i juz spala wiec wsunel ana spiocha cyca.... i paszła lulu... ale na ile nie wiem bo tesciowa rąbac drzewo poszla wrrrrr nie ma kiedy niby tak bardzo nie slychac aczkolwiek moglaby sobie odpuscic w tej chwili ale.... ja jem jak zwykle o tej porze bo czasu na jedzenie mi brak.... wiec jak ona spi ja pojadam i z Wami pisuje i zupka sie dla malej szykuje jak wstanie .... zjada juz 1,5 sloiczka na raz a byl 1 plus caly maly desek typu jabluszko, jagoda, truskawka z jogurtem.,... Jadliwa to ona skubana jest.... dzis na spacerze zobaczyla konika i chciala zeby ją na rece wziac i nie chciala juz do wozka to nioslam bida a z sie spocilam... bleeee ale nie chcialam zeby mi sie darlo dziewcze przez cala droge.... A Dorotka- trzymam kciuki na NIe@-ę.... LOLA a Tobie zycze fasolki natychmiast ....!!!! A gdzie lachon plazowy z Wroclawia..... Musiala cholera kogos poznac i baluje a pozniej bedzie sie denerwowac ze nie ma!@ i nie wie dlaczego.,.. Juz ja jej powiem dlaczego - pewnie od piachu.... REA ...... robi juz PAPA.... i wie gdzie tata i koci cos tam jej wychodzi.... ogolnie kumata sie zaczyna robic..... Ale sie chwale co....??? ale to moje zycie teraz.... ALicja, tesciowa, pieluchy zupki i kupska i sikance no i WY ma sie rozumiec - zaniedbalam Was troche ale czas na zmiany szukam pacy..... tak na luzaka bo do grudnia mysle ze jednak bedzie wychowaczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliczku:) Myslisz ze nie chcemy fasolki??? Bardzo chcemy ale co zrobic jak nei wychodzi nic a do gina dopiero na 21.06 jestem zapisana takze poczekam te 4 dni i zobaczymy co on wymysli dzis mam 32dc a okresu niema ostatnio byl w 35 i 60dc takze kij wie kiedy przyjdzie.A wydaje mi sie ze ja wogole owulki niemam bo temp jak od czasu do czasu rano zmierze to 35*C takze niewiem co jest nie tak pewnbie cos z hormonami.Ale ciesze sie ze teraz jestem w PL pod stala opieka gina takze mam nadzieje ze cos wymysli. To tyle narazie spadam jak cos to wieczorkiem zajrze.Papa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mloda znowu spi... ale to taka mala drzemeczka... a ja glodna dzis bo bylam u stomat bo wymyslilam sobie ze mam paradontoze... ale nie... ufff to tylko moj wymysł urojony po prostu podraznilam sobie dziasla i spuchlo mi troche a ja zawsze że to najgorsze i lek mam w jednym zebie i musialam odczekac z jedzeniem troszke, a teraz pozarlam 2 kanapki... mniam mniam wpadlam do Was bo dzis piatek i wiecie na ten krzywy ryj na picie wpadlam a tu puchyyyyyy.... wiecie jak ja lubie weekend... ustalilismy z M ze weekendy to on zajmuje sie małą tzn ja daje tylko cycka a sobota to zawsze sprzatanie genralne i ble ble.... i jest fajnie..... Mała za nim piszczy wiec sie dogaduja.... I juz po wolnym "czasie" juz sie drze.............................!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:)!! Rea, gratuluję dyplomu, być może sama na swój zasłużę niedlugo. Pracę oddałam do sprawdzenia, termin pewnie na połowę lipca. Jak leci? Folik, nono, dzieje się:) Kiedy staranka? Ja się martwię, co będę miała z dwójką dzieci, jak to się da pogodzić:P Mała zdrowa? Lola, co nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laski.... hmmmm nic nie piszeta nie ma co czytac siedzita tylko i gadata ze ja sie zaszylam a tu prosze nudy.... nic sie nie dzieje dzis u nas pogoda do bani! wisi deszcz niby ma chec padac ale nie pada nie lubie takiej duchoty..... ja dzis sie wyrywam na zakupy tzn takie tygodniowe ale idziemy do molochu na troszke wiecej łazenia i bierzemy ze soba ALicje (I raz do supermakertu jedzie z nami). Ciekawe jak sie zachowa.... musi zobaczyc troche zabawek wiecej niz ma w domu bo wszystkie juz dla niej nudne........ Spacer... laska moja (odpukac) jak na razie zdrowa nic sie z nia szczegolnego (niepokojacego) od urodzenia nie dzialo.... a co do II dziecka to tez mam obawy ale jakos to bedzie.... kiedys mieli po 3 (przecietnie) i jakos wychowali damy rade i my....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) U mnie nic nowego rozgladam sie za praca trzeba pochodzis troche moze sie cos znajdzie:) Jak Wam mija niedziela? U nas pada deszcz pochmurno jest i wieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Ja jak zwykle - jak po ogień. Szykuję się do pracy....:( :( Lola - trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę u gina. Mam nadzieję, co coś konkretnego wymyśli :):) Folik - najlepszego dla córci z okazji imienin :-D 🌼 A gdzie reszta Babek, wyłazimy, wyłazimy.... Miłego dnia Wam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, DOROTKO dziekuje w imieniu mojej Alicji... fiu fiu ale mnie zaskoczylas ze wiesz ze sa jej imieniny... hehehe pewnie jakas znajoma ma tak na imie? A co z Twoja @ jest czy nie ma bo mialas opoznienie ale nie doczytalam czy przyszla czy tez nie... A ja jem znowu platki z mlekiem szybki moj obiad.... ale pozniej jak M przyjdzie nadrabiam czyms tresciwym i bardziej kalorycznym... mala ma sie rozumiec spi.... i czytam znowu bzdety choc prasowanie czeka ale postanowilam sie tym nie martwic i poprasuje kiedy bedzie ochota - nic na siłe (nienawidze prasowania wrrr!!!!) nie wiem co na obiad uwalic.... nie chce mi sie nic ale M przyjdzie glodny - musze cos upitrasic - ale brak checi i pomyslu... mam mlode ziemniaki, mieso mielone i buraczki wiecz chyba mielone szarpne... E a REA to zaginela w akcji czy morze może ją porwalo (nic w TV nie naglasniali ze jakiegos wieloryba poszukuja).... e laska TY lafirybdo dawaj tu , nie chowaj glowy w piasek.... wytlumaczeniem Twoim moze byc jedynie ciaża (musisz lezec taki nakaz od lekarza) ale nic nam o tym nie wiadomo.... dobra teraz jem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski Bylam dzis u gina i okazalo sie ze mam isc do endokrynologa i kurde jak na zlosc dostalam okres przed wizyta u niego hehe ale mam pecha,ale przepisal mi dupka i mam do was pytanie czy jest sens zazywac dupka przed wizyta u endokrynologa.A kurde terminy wiecie jakie sa nawet prywatnie szok!!!! I jak dlugo takie leczenie trwa jakbym miala to PCO.Bo 2 lata temu jak robilam bad tarczycy usg i wszystko to endokr nie stwierdzilo PCO takze niewiem czy po 2 latach moglo sie zmienic.Prosze o rade plis!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola.... Ja zadnego leku przed wizyta u lekarza nie bralam... tzn w szczegolnosci u endo... tez bylam i powiem Ci ze u mnie to co lekarz to opinia a niby pco stwierdza sie po usg - po obrazie jajników i ble ble.... i jeden mi powiedzial ze przede mna baaardzo dluga droga do dziecka bo mam pco..... i rok brania jakiegos swinstwa i dupa.... poszlam do II i co mam pco.... a on w zadnym wypadku nic takiego nie mam .... ale tylko bzzzzzzz i nic.... a III gin powiedzial tak mam owulke, pco nie mam i kazal zrobic badania enedokrynologiczne ... (Ale tez nie kazal mi brac zadnych leków przed I wizyta gdyz badania moga wyjsc nieprawidlowe) i wyszlo ze prolaktyna jest baaardzo wysoka leka za 3 zl dostalam i mam ALicje..... A Ty Lola... skoro juz zalapywalas to tez PCO nie masz moim zdaniem wydaje mi sie ze masz czegos za malo co utrzymuje ciaze.... dlatego ten dupek po seksie na ew. ciaze moze jednak potrzebny .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik Dzieki wielkie za wiadomosc hmm to teraz zglupialam hehe:) dupka bede brala ale co z tym endo isc czy nie isc bo i tak terminy sa na ho ho do przodu nawet prywatnie a znajdz tu dobrego endo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, miałyśmy podobnie z pcos i prolaktyną. Nie wiem, na ile Ty miałaś podwyższoną. Ale u mnie było tak, że pcos i prolaktynę mi zdiagnozowali zanim zaczęłam się starać, więc jak już sobie zbiłam ten hormon, to dopiero zachciało nam się dziecka i się udało. A przypomnij mi, kiedy chcecie drugie? U nas różnica wyniesie dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dzis mi mloda spac nie chciala ale dostala w dupsko i juz spi... hehe zarcik.... dostala cyca i usnela ale marudzila i pierdziuszyla bardzo - moze brzuszek - wiec dzis ją w wozku uspilam ale przenioslam do lozeczka bide bo wozek za wygodny nie jest... i spi 15 min pewnie nie bedzie to dluga drzema.... Lola... ja na Twoim miejscu trzymalabym sie gina on przeciez tez kaze hormony robic (nie wszystkie ale bedzie podstawowe kazal) i bedzie wiedzial gdzie tkwi problem... a dupka bralas juz kiedys... bo jesli nie to moze bzzzzzz i dupek i sprobujesz moze pomoze.... a endokrynolog mi to napieprzyl niby na moje pco i jakies inne testosteron i blbleeee androcur po ktorym sie czulam jak popierd..... mialam lęki i takie tam wątroba x 3 powiekszona a i tak gowno dalo po 2 miesiacach po dostawieniu to samo i wystarczylo tylko ze gin dal mi na prolaktyne podwyzszaona (mialam x2 norma) i tesosteron od razu zmniejszyl sie do normy .... ja do endokryn boje sie chodzic oni zawsze nafaszeruja Cię hormonami sztucznymi..... najpierw zaczelabym moze od tego dupka i bzzzzzzzz...... ale to moje zdanie ..... wiem ze hormon zw z tarczyca to powzna sprawa z zajsciem ale nie wiem konkretów wiec nie wiem co tam do konca... spacer... ja chcialabym byc w ciazy JUZ.... hehehe a powaznie jak mala skonczy rok to chciabym zalapac zeby stanela na nogi.... wiec tak pazdziernik ale pewnie cos czuje zejdzie sie (bo musze ją raczej od cyca odstawic by zalapac) bo jesli karmie to znikome szanse mimo ze 2 @ juz mialam.... bo wtedy gdy karmie to prl jest wysoka i dupa chyba z bobo a do ukonczenia roczku jej chce chyba by ssala..... ale czas pokaze.... i chce II babę ale jak bedzie chlop to nic sie nie stanie parki tez sa w modzie ale..... byleby zdrowe tak sie mowi... moje wymarzone dziewcze juz mam wiec teraz co BOg da o ile w ogole zalapie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Folik:) Bylam wczoraj u ginekologa i nic kpl nie kazal mi robic zadnych hormonow takze kuzwa musze go zmienic pojde w przyszly pt do ginekologa na nfz podobno ze niema zapisow tylko trzeba byc wczesniej rano takze co mi zalezy zobaczymy co ona powie.A dzisiaj bylam u lekarza ogolnego wypisal mi skierowanie na badanie Cholesterol,TSH, Mocz,Morfologia i zrobie to w pt i jak bede szla do niej w przyszly pt to juz bede miala wyniki i zobaczymy co ona zadecyduje bo kurde dostac sie teraz do endo to masakra.A na NFZ jestem na 28.12.2011 zapisana niezle no nie hehe:) Mam nadzieje ze ten dupek pomorze i juz nie bede musiala wydawac wpizdu kasy na inne badania horm.Bo wszystkie inne byly dobre 2 lata temu nawet tarczyca i USG i TSH bylo wszytsko dobre chyba ze sie cos teraz zmienilo. Jak bedziesz to odezwij sie do mnie na meila albo GG.Pozdrowionka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w świąteczny poranek :-D a raczej przedpołudnie.....:-P Folik - no to widzę dzieje się u Ciebie, oj dzieje...Powiadasz teściowa - twoje życie teraz :-P no no musiała się kobiecina zmienić o 180 stopni, żebyś ją Ty tak wychwalała pod niebiosa :-P :-O jak to życie czasem zaskakuje... Przejrzałaś mnie - moja mama ma na imię Alicja, stad wiedziałam, ze są imieniny 21.06....:-D Powiadasz drugie bobo Ci się chce, może byś się tak wstrzymała troszku, co? Niektóre nie maja jeszcze pierwszego hmmm? Będziesz szukać pracy, to nie chcesz wrócić (czy nie masz szans) na stare śmiecie???? Wiesz pociągi, opóźnienia, krótkie składy, tłumy ludzi....Nie brakuje Ci tego? :-O Ja wczoraj miałam znowu przeboje....Padło zasilanie na Centralnym i Śródmieściu i szłam kawał na piechotę do Zachodniego. Podeszwy mnie bolą, mięśnie też....:(:( jakaś porażka. Ale co tam wybaczać trzeba, zwłaszcza PKP Do mnie @ zawitała po 40dniach :(:( w końcu. Od 3dc biorę clo a potem merdanko w środku, coby sprawdzić czy jakieś pęcherzyki urosły, pewnie nie urosły ale nadzieję mieć trzeba....:-O Rea - morze powiadasz, taaaaa Ty to masz szczęście. Plaża, woda, zachody słońca i te sprawy....Sprężaj się może z tym szykowaniem chaty. Zobacz Lola ile czasu później zaczęła i już gospodarzy, a Ty wymyślasz jakieś cuda, niewidy....:-P Chmurko - jak się czujesz?? Wsio oki....Jak Klaudusia.... No popisałam, teraz ja sama ze sobą to idę dalej pichcić obiadek....Dzisiaj młode ziemniaczki i gołąbki :-D pyszszszszota :):) Papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze na pierwsze danie pomidorowa ze świeżych pomidorków.... Zapraszam jak macie ochotę :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam DORO... My juz po "kościele" na procesji nie bylismy bo wialo a mala cos niewyspana i zasnela dzis godzinke wczesniej wiec zaraz sie pewnie obudzi.... My jedziemy dzis do rodzinki na dzialke powedzic kielbache i kaszane.... a co mimo ze wiaterek ale jedziemy mloda sie powietrzyc musi.... DORO- a Ż czyt. tesciowa nie zmieniona - a wychowana przez mnie juz wie co mi mozna a co nie... (naskoczyc).... musi chodzic jak ja chce... Ja dzis obiadu nie robie nie chce mi nie bede siedziec przy garach o nie co to to nie... A! Doro bobasa chce bo wiem ze zegar cyka i nie chce miec duzej roznicy wieku miedzy coreczkami (heheh mam nadzieje ze bedzie II baba).... tylko ciiiiii zeby M sie nie dowiedzial.... bo mi truje dupe troche o Bartku srartku.... dzis mloda moja bedzie jechcla w nowym foteliku bo nosidelko juz za male cholerka... rodnie bejbik rosnie... Dorotka to szkoda ze @ przylazła zolza.... a ja wczoraj sie prawie poryczalam jak poczytalam sobie wstecz jak to oznajmialam ze w ciazy jestem fajnie tak poczytac co bylo jakie objawy itp (a żadnych nie bylo) i sie rozmazylam nad tym by miec brzucholka... A co pracy-w tej w ktorej pracowalam juz zatrudniono osobe na moje miejsce ale jakby zadeklarowalam ze razej nie wroce.... za daleko - wcale nie widzialabym boba swojego a pracowalam tam 13 lat (o 13 za duzo) i mialam juz dosc chcialam zmiany ale wlasnie tak chcialam by sie zakonczylo- ciaza i samoistnym odejsciem.... gdybym sie uparla i ble ble pewnie bym wrocila ale jakos nie ..... niee..... dobra to ja koncze pozdrawiam i lece zobaczyc co spakowac na te dzialke .... Doro smacznego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z samego "rańca" tym razem... ja dzis mam pokrzyzowane plany... mialam isc do kosciola na 10.00 ale mała spi wtulona w M-a i szkoda mi budzic bejbika i chyba idziemy na 11.00 (Jak wstanie)... chlodniej dzis po wczroajszym dniu a jej wtedy sie lepiej spi.... wiec zjadlam sniadanko i czekam az mnie zawola chociaz jak ma M to pewnie mnie wolac nie bedzie... Co tak malo piszecie ? tez bym chciala cos poczytac co robicie - nie klamac mi tu ze wszyscy na weekendzie i dostepu do neta nie macie..... ide zrobic sobie kawe (inkę) - pyszota.... (mleczna)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×