Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

HEj lalki co sie tak slabo znowu pojawiacie... ja podczytuje ale niekoniecznie Wy jestescie taki aktywne. Teraz mala ma druga drzemke wiec popykam troszke w klawiaturke. Ogolnie nie mam czasu sie w dzien za dupe podrapac a ze wczoraj zrobilam obiad dla M to dzis w czasie drzemki klikam bo tak to noca jedynie... ale ogolnie Alicja jest grzeczna ale lubi jak sie z nia siedzi lubi towarzystwo a ze siadac zaczyna to teraz mam troche mniej czasu. Ale kto teraz oczekuje bobasa? komu mam kibicowac? Moja kol ze szkolnej lawki walczyla 10 lat i w koncu jest w polowie ciazy (4te in vitro) ale jest. tak sie ciesze... ide sie polozyc bo jakos przymolona jestem ta pogoda... zagladne wieczorkiem... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Foliku:) Ja tez czytam ale malo kto sie pojawia narazie moze wieczorem wiecej Nas bedzie:) Rea- a Ciebie kobito gdzie wcielo?????? Wiem wiem nowe mieszkanko ale zeby tak caly czas hmmm.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea chrzci to swoje mieszkanie, czego chcecie? Dajcie młodziezy czas, na pewno wróci:D Folik, mnie kibicuj, ja czekam na zrobienie testu. Obgryzam paznokcie... Ile Ty się starałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm malo nas malo nas... co sie tak pochowalyscie... spacerku z drugim tez sie tak obgryza paznokcie? myslalam ze to troszke mniej stresujace ta "ROBOTA". ja staralam sie 13 cykli... dlugo... dla mnie wiecznosc ale niektore babole staraja sie po nascie lat wiec mysle ze i tak szybko bylo u mnie (Ale juz mysllam ze nic mi nie wyjdzie) Specar a ile ma TWoje bobo/// ja jak przestane karmic i jak dostane @ pewnie znowu zaczniemy myslec a to chyba nastapi dopiero jak Alicja skonczy roczek zeby roznica byla ok 2 lat... ale czy sie uda zaskoczyc tak jak planuje tego nie wie nikt... ja chcialabym miec jeszcze jedna corke ale maz ciagle mysli o synku ale co tam to jego glupie wyobrazenie musi byc ELIZA albo LUIZA albo co tam w modzie bedzie.... ja teraz po kapaniu malej mam czas dla siebie tzn na neta bo tak troche ciezkawo... teraz ząbkuje i siada wiec troche musze sie nia zajac ale jak na zabkowanie to i tak spokojna przy zasypianiu ok,. 21 troche marudzi ale posmaruje dziaselka zelikiem i idzie spokojnie spaciulu... do tylku z Wami jestem nie wiem w ogole co sie u Was dzieje nie mam nawet kiedy poczytac.... moje seriale tez poszly spac jedynie mam czas na "NA wspolnej" i czytam streszczenia jedynie co w innych serialach ale takie zycie bylo bzzzz, bylo z Wami picie teraz czas na prawdziwe zycie heheheh dziecko, zupki, kupki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł Baby :-D No jak to za kogo trzymamy kciuki - ZA MNIE!!!!! Wciąż i nadal i to na dodatek jeszcze pierwsze podejście :( 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ LACHONY!!!! :P Foliku - tęskniłam za tobą durnoto! Fajnie, że już jesteś. One są mało pijące wiesz? I mało piszące :)))) Ja byłam na małym urlopiku, niby kilka dni, ale obiecałam sobie zero kompa! Powysyłałybyście ciotce jakieś zdjęcia maluchów obecne - tylko Laury widziałam nowe fotosiki, też się pochwalcie!!!! Anka, dziwczyczyny mój mail: rea.forum@poczta.fm pytanie zasadnicze: co jemy????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie, kiedyś mój mail się pokazywał przy postach a teraz go nie ma. o co kaman? czy któraś z was interesuje się fotografią? szukam obiektywu.... no nastawiam wodę, co której babochony??? kto robi kanapki? Anka, właśnie, czy to ty podawałaś strony z dukana? Możecie jeszcze raz podrzucić? Co tu na śniadanko sobie zjeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja:) Rea ja kanapeczki zrobiłam: chlebek chrupki ,szyneczka z indyka pomidorek i papryka. Niestety zrezygnowałam z Dukana bo juz nie mogłam sie patrzec na nabiał ,kury .... ja jednak bez owoców i warzyw żyć nie moge. Zdjęcia już Ci wysyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do fotografii to moja kuzynka z męzem prowadza studio foto wiec jak cos to moge pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry, Rea ja tez odpuscilam Dukana,bo nie mialam czasu na pichcenie,a przy tej diecie jednak trzeba troche w kuchni posiedziec... Wlasnie pije kawuchne.Oboje jestesmy w szlafoczkach hihi A tak mi sie dzis wstac nie chcialo...musze w koncu odespac...tylko nie wiem kiedy... Rea zaraz wysle maila :) Zdjecia Sebcia tez dolacze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) Oooo Rea sie odezwala witaj Kochana odezwij sie na meila:) Ania ---odpuscilas Dukana i jak tam idzie stoisz w miejscu czy chudniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schudlam ostatnio 1kg,bo nie jadlam kolacji,ale juz mam tak dosc tych wszystkich diet,ze nie masz pojecia...Bo zastanawiam sie dlaczego musze ciagle sobie czegos odmawiac i ciagle byc glodna?chce jesc to co lubie i to mnie dobija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka to witaj w klubie. Ja tylko sobie trochę pofolguje i już to na wadze widać. Teraz się zaparłam i nawet mi to idzie (no czasami mam małe grzeszki). Muszę schudnąc żeby w drugiej ciazy nie wygladc jak słoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo no ja mam to samo...I szlag mnie trafia...A moj M chudy jak szczypior i je co chce..Ostatnio przyniosl do domu siatke ze swiezutkimi paczkami..no myslalam,ze sie zadlawie wlasna slina..jeszcze cieple byly...szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha u Nas to samo w weekend wchłonął 5 snikersów mi juz niedobrze sie robilo jak na Niego patrzyłam:) Tylko on gubi kilogramy w momencie. W zimie przytył 7 kg ,pojechał do pracy i po dwóch tygodniach już je stracił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zeby moj M chociaz tyl...ale nic...i jego mama i siostra to samo...wciagaja jak odkurzacze i nic po nich nie widac..chodzace szkieletory...Moj zeby przytyc,przez 10 miesiecy pil odzywki wysokokaloryczne,do tego jadl jakby nie mial dna i po tych 10 miesiacach mial 14kg wiecej..potem mial problemy z zoladkiem i te 14kg pooooszlooo w 2 miesiace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niektórzy mają dobrze..... Ale mnie przed chwila tesciowa wkurzyla,zadzwoniła z awanturą ze jej nie powiedziałam że mały byl chory.... No kurde po to chyba jej miałam mówic zeby mnie jeszcze denerwowała telefonami co 5 minut i panikowaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - ja mam tak samo tendencje do tycia. 3 dni zjem normalny obiad i już czuję po spodniach... kuzwa, mam totalnie spowolnioną przemianę materii - jak dbam i gotuję warzywa, jem jabłka to jest jako tako, ale też mam ochotę czasami coś poprostu zjeść dobrego i sobie nie żałować.. zazdroszczę chudzielcom, że mogą jeść co chcą - chociaż nie zazdroszczę figury, bo podobno jest trudniej im przytyć, niż grubasom schudnąć... :(((( i teraz pochłonęłabym tego ciepłego pączka od Anki chłopa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Rea..dalabym rade gdybym miala problem z przytyciem...Lodowka by sie u mnie nie zamykala..a tak...zjadlam dzis karmelki i juz mam wyrzuty sumienia..siedze i zastanawiam sie..jesc dzis kolacje czy nie jesc...buuuuu to niesprawiedliwe...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem i ja ale czasu mi brak ostatnio :-( wiecznie gdzieś latam i tak jak dzisiaj to śniadanie jadłam po 13 godzinie Rea zdiecia poszły mojego diabełka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - dostałam zdjęcia chłopaków - wielkie dzięki!!! są niesamowici, duże normalnie chłopy! największy zawadiaka to chyba jest Michałek - ma takie błyszczące oczka: coś bym tu spsocił.... jaki blond piękny ma na główce - winszuję :) najgrzeczniejszy jest Arturek - prawdopodobnie tylko z minki - mogę sobie wyobrazić, co kryje się podspodem:)))) i słodkie lubiiiii :)))) Sebuś taki jakby wyważony bardziej, zamyślony ...... i w tatusia wpatrzony - a jakie oczy ma ładne - no no no!!!! przystojne, fajne chłopaki - ach te nasze Laury, Alicje i Klaudynki będą miały w czym wybierać myślę... :DDDD jak tam dziewczyny się trzymacie? dbacie o linię???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - dostałam zdjęcia chłopaków - wielkie dzięki!!! są niesamowici, duże normalnie chłopy! największy zawadiaka to chyba jest Michałek - ma takie błyszczące oczka: coś bym tu spsocił.... jaki blond piękny ma na główce - winszuję :) najgrzeczniejszy jest Arturek - prawdopodobnie tylko z minki - mogę sobie wyobrazić, co kryje się podspodem:)))) i słodkie lubiiiii :)))) Sebuś taki jakby wyważony bardziej, zamyślony ...... i w tatusia wpatrzony - a jakie oczy ma ładne - no no no!!!! przystojne, fajne chłopaki - ach te nasze Laury, Alicje i Klaudynki będą miały w czym wybierać myślę... :DDDD jak tam dziewczyny się trzymacie? dbacie o linię???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka ty pilnuj tej strony wiesz której..... drgnęło, żebyś nie przegapiła.. Lola - nie dostałam maila żadnego od ciebie.....??? Folik, wstawaj, chowaj cyce i napisz nam coś i zdjęcia Ali wyslij! A co u naszego naukowca- pismaka??? :P Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :):) Rea - no widzę, widzę......i pewnie przegapię, bo jak ja zasuwam w robocie (albo i nie) to Wy tu buszujecie, a jak ja mam wolne to Was nie ma, i cisza :(:( Znowu się szykuję ale weekend mam wolny....Jeszcze muszę z PITem do skarbówki podjechać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko, ile masz stron? chyba wpadłaś w trans pisania widzę.. :) Dorcia - skarbówka - dzięki za przypomnienie :)))))) Co u ciebie? POZA PRACĄ? :P Folik? Are you there??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie nic nowego :( w piątek idę do ginki i będziemy miały komplet badań, no i pewnie znowu się zacznie :( moje świrowanie. Z M dobrze :-D dogadujemy się baardzo dobrze, no chyba że nadepnie mi na odcisk to wtedy nie jestem zbyt miła :( Przedwczoraj koleżanka pokazała mi swoje usg - jest w 13 tyg. ciąży - trochę mi się łezka zakręciła w oku.....I widać, że NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×