Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Zjadlam dwie kanapki z serem i pomidorem i jestem nadal glodna...roztyje sie i tak mi juz zostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kozy jedne ja nie żartuję co z Wami?Zresztą co ja się dziwie?sobota-wieczór wszystkie korzystaja z życia aby ja bidna chłop mnie samą zostawił i rób co chcesz. Czekam na Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki jestem na posterunku właśnie od eMa przyjachałam. Klaudia nie przejmuj sie ja też cały czas jem i głodna jestem więc po porodzie założymy topik jak być zgrabną po porodzie i zrzucić 25 kg ha ha albo i lepiej ja już przytyłam 1 kk a w pierwszej ciąży do 6 mc nic nie przytyłam a później 18 mi przyrosło a teraz niewiem co to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak niema już nikogo Klaudia pewnie sie pakuje a reszta z chłopami w domkach pod kołderką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu się ktoś odezwał ;) No mi jeszcze waga w miejscu stoi ale wszystko przed nami...teraz dopiero się zacznie tycie.Tak,tak trzeba powoli mysleć o nazwie dla nowego topiku po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pakowanie mam za soba,jutro tylko jeszcze jakieś pierdoły.Ale dziś zimno brrr...mam nadzieję że po niedzieli będzie ciepełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka- poczta Klauduś tak tak nowy topik sie przyda za pare miesięcy bo ja musze szybko dojść do swojej wagi bo w lipcu mam wesele wiec 5 miesięcy bede miała na zrzucenie zbednych kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest fajnie jest przyjemnie cały dzień tzn czasem pada ale ciepło a nie duszno jest czym oddychać a w lkuzeczkach bez rękawka chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś jestem padnięta i apetyt mam słonia to dlatego że upału niema wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że Was zjadło Klaudia pewnie córcią sie zajmuje bo pora do spania a reszta gdzie??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uciekam Klaudia miłego wypoczynku udanej pięknej pogody i czekam aż sie pokażesz po powrocie pa pa Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jest tu ktoś????????????????????? Ja teraz od eMa przyjechałam i musze nadrobić zaległości ale widze że nikt poza Majką sie nie pokazał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takze wiesz wszystko opowiem jak bede wiedziala co i jak. Naraize sie zbieram do spania odezwe sie jutro.oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kozy:) a co tu taka cisza nastała? Ło matko, tak chyba jeszcze nie było....:( Ferminko - lekarz nie jest chyba dobry, wprawdzie ma super sprzęt usg i jest sympatyczny, ale skoro mów, że takie plamienia są w normie, to ja takiego nie chcę. Mojej psiapsiółce teź się to zaczęło i też jej powiedział, że w tym wieku będzie to coraz częstsze....oni są nienormalni, przecież wystarczy luteina, nawet magnez i wszystko się powinno unormować, ale to trzeba się zainteresować i zdiagnozować..... z moim kręgosłupem jest kiepsko...10 lat temu miałam wypadek samochodowy i jeden kręg mi się poluzował, czasami bardzo mi dokucza i teraz się za to biorę, ale że to będą zabiegi inwazyjne na płód, musimy się teraz zabezpieczać, no coż, będzie jakaś odmiana:)))))))) Nikulam - to ubezpieczenie bomba - daj mi namiary, w której firmie takie cuda i sobie wykupię napewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Witam Was dziewuszki po weekendzie ...ale malutko miałam czytania.Wy tu jeszcze zaglądacie?? Rea -- zmień tego gina ,bo lekarz z Niego chyba nienajlepszy....A jak Twoja praca?? Zadowolona? Kurcze ze mnie cała energia ostatnio uszła ,czuje się jak taki balonik bez powietrza.Brr! Ale nareszcie wybrałam sukienke do slubu i mam nadzieje ze mój brzuszek da mi szanse zebym w niej ładnie wygladała i nie urosnie jeszcze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo - u mnie dziwnie. wstaję kiedy chcę, robię, co chcę - niespodziewanie potrzebuję pracować - powoli się wdrażam, ale jest tego trochę i chyba to potrwa, zanim się tu ogarnę. brakuje mi obowiązku, hi hi, szefa nad głową - teraz widzę, w jakim kieraciku żyłam do tej pory! jest fajnie, ale do swojej firmy trzeba mieć mocne zaparcie! powoli się przestawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie a ja rano chciałam coś napisać ale mi klawiature szlak trafił ale sie sama naprawiła. Nikamo tak to jest na początku że życie ucieka z człowieka ale później wraca ja to nawet na grzyby zaczełam chodzić i powoli wracam do normy. Rea zmieniaj gina ja jak miałam takie plamienia jak Ty to mi jkiś gin powiedziało że wszystko ok i zmieniłam gina okazało sie że miałam takie zapalenie jajników że do szpitala mnie chcieli dać wiec marsz do innego gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×