Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

klaudia już chrupie te twoje pyszne wafelki, jakie śmietankowe czy kakaowe one są? zresztą wszytsko jedno obydwa smaki lubię. a z tymi testami to jest róznie, bo w mojej mieścii=nie też w jedenj aptece wogóle nie mieli, a w drgiej tylko 2 rodzaje, lae ja już zużylam 2 opakowania. a w tym cyklu też mam zamiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękować, dziękować... Faktycznie pychota! mnie czymś słodkim zawsze można przekupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba do tych wafelków zrobię sobie 2 kawkę,no bo jak to wafelki bez kawy,nie? też w kubeczku z mleczkiem, ale pól lyżeczki cukru musi być, zresztą gdzieś czytalam że kawa mniej wypukuje magnez jak jest z cukrem. klaudia podobnie mam termin @ i dugość cyklu, więc bedziemy się razem testować i obserwować, może się nam uda razem, hehe:) a jeśli chodzi o tego chopczyka, to wczoraj weszam na stronę 28dni i tam jest film o komentarz jak celować w chlopczyka, zobacz tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikulam
Witajcie dziewczyny! Jestem tu nowa i postanowiłam poprosić Was o pomoc. Chodzi mi o testy owulacyjne? Czy któraś z Was je stosowała?Ja i mąż nie jesteśmy już najmłodsi i bardzo bysmy chciali zrobić wszystko by jak najszybciej nam się udało Dziewczyny pomóżcie proszę! Zrobiłam własnie test owulacyjny i pojawiła się jedna wyraźna kreska a druga taka blada,prawie niewidoczna,ale jednak jest. Wczoraj i przed wczoraj była zdecydowanie tylko ta jedna wyrażna. Czy to oznacza,ze w ciągu 24h będę miała owulacje? Powinnam się jutro "poprzytulać" z mężem?Czy lepiej jeszcze poczekać aż ta druga kreska bedzie bardziej wyrażna? (średnia długość moich cykli to 31-32 dni a jutro bedzie 17dc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------nikulam ja stosuję te testy. w ulotce masz wyraźnie napisane, że jak jest druga slaba krecha, albo jej wcale nie ma tzn że nastąpil wzrost lh, ale owulacji jeszcze nie będzie w najbliższym czasie tzn 24 godz i trzeba test powtórzyć następnego dnia. nas tescie mają być DWIE WYRAŻNE KRECHY GRUBE LUB TESTOWA MA BYĆ CIEMNIEJSZA OD KONTROLNEJ. jeżeli wtedy się takie pojawią to trzeba wtedy zacząć wspólżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki masz śluz? plodny, tzn mokry, śliski i rozciągliwy? bo jeśli taj to nawet jak zaczniesz teraz przytulanko, to plemniki mają szansę przeżyć w takich warunkach nawet do kilku dni, więc nie zaszkodzi na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nową staraczkę!Poczekaj aż się pojawia dwie kreski obie muszą być wyrażne ta druga może być tylko trochę bledsza myślę że pewnie jutro Ci się pojawią dwie.Mfigielek aTy też testujesz?Ja już jestem tak oczytana jak zrobić chłopczyka że niedługo chyba sama książkę napiszę ;} A Ty co byś chciała?To pierwszy dzidziuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym razie nie zaprzestawaj się testować aż zobaczysz te 2 krechy, a potem aż znikną, bpo moze tak być że niektórym kobietkom pojawiają się przez kilka dni, a niektórym tylko w przez chwilę, więc warto sie dobrze zaobserwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikulam
.....mfigielek Dziękuję,że tak szybko odp. na mój post!Czytałam instrukcję i wszystko jest tak jak mówisz,ale nie wiem jak to zinterpretować dla mnie:(Testuje już 3-ci miesiąc i zawsze jest tak samo, najpierw sama wyraźna kreska, potem pojawia się słaba druga- trwa to 2-3 dni, a potem znowu tylko ta jedna....Czy w takim razie ja nie mam owulacji jeśli ta druga nigdy nie jest tak wyrażna jak ta pierwsza?:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---klaudia to moje pierwsze, więc wszytsko jedno byle zdrowe. testowalam się dopiero jeden cykl i to przy barniu luetiny, ale zauważyam jak na teście zaczęy sie pojawaić 2 krechy, które mialam do 4 dni. zaczelam testowac od 10 dnia do 20, żeby sprawdzić dokladnie kiedy mam największy skok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikulam
Klaudia0405- dziękuję za przywitanie i porady! mfigielek- jesli chodzi o sluz to prawie go nie mam:(trudno mi więc ocenić jego jakość, zaczełam nawet brać wiesiołka, zjadłam już 1 opakowanie i mam wrażenie,że teraz go jest jeszcze mniej niż zanim zaczełam go łykać. Ja chyba jakaś pokręcona jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----nikulam to zmienia postać rzeczy jeśli zauważylaś że jest tak samo przez 3m-ce. może to oznaczać albo taką wadę testów, jeśli caluy czas używasz takich samych, albo poprostu rzeczywiście wystęuje owulka w tym czasie ale u ciebie ten poziom lh jest niewyr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielek 4 dni miałaś te dwie grube krechy?Czyli jak to rozumieć?Ze kiedy ta owulka była?No i skoro była to czemu tobie też sie nie udało w tamtym cyklu tak jak i mi ;( Nikulam jak testujes nie pierwszy raz i tak masz dziwnie ze ci nie pokazyja sie 2 wyrazne kreski to najlepiej idz do gina i sie wszystko wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lub najgorsza wersja, że następuje wzrost lh przy wzroscie pęchęrzyka, ale do owulacji nie dochodzi, więc tego szczytu lh nie ma. ale to można już zauważysz \przy regularnym mierzeniu temp rano. bo jeśli nie doszo do owulacji to i nie ma wzrostu temepratury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikulam
mfigielek- mam nadzieje,że jest tak jak piszesz i jednak mam tą owulację. Myślę,że nie będe dłużej czekać, poprzytulam się z mężem dziś i za 2 dni (mój gin radził by w dni płodne kochac się co 2 dni by plemniki miały sznase się zregenerować)- zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL effa9...................12.02.......25-30............... . .28....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28.......2 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Klaudia0405..........23.02..........30........?........2 6........2 Meg75.................24.02.........29........tak..... 34........2 Mfigielek.............26.02.......27-29.......tak...... 24.......5 Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26.......4 M_M...................08.03.........29-?.......nie...... ..24......2 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32................23.01.........?...........?...... . . .32.....4 Celcia84................25.01........?...........?...... .. .24....12 Dosiaaa.................27.01........?...........?...... .. .28.....2 kate z olka............27.01......???..........?...........24...... .3 Bombelek83..........31.01........?...........?.......... . 25.....2 Dziewczyna Bonda...06.02......27-28........?.........33......2 Nyny...................06.02........28..........?....... ...23.....7 ewika74...............07.02......27-28......tak.......34 .......3 Rea....................08.02......32-38.......nie...... . 30......3 Fermina30.............11.02......25-26.....TAK........30 .....7 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................11.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia a to tego to już najstarsi górale tego nie wiedzą, bo przytaulanko bylo co 2 dni po 2 dnia po owulacji w trakcie i po i nic z tego nie wyszlo, wiec trudno wuczuc o co w tym wszystkim chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikulam
mfigielek- temp. raczej nie ma sensu mierzyć w moim przypadku gdyż mam nieregularny tryb życia- praca zmianowa.Masz rację najlepiej bedzie iść do lekarza jesli nic mi z tego nie wyjdzie, myśle też,że od przyszłego cyklu zmienie te testy na jakies inne, zobacze jak one "się zachowaja".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam - witam nowa staraczke.... nie jestes zakrecona.... jest wszystko oki i bedzie.... zostan z nami i wszystko bedzie dobrze... tu nie takie rzeczy sie na forum dzieja z babolami.... wiary w siebie... i bedzie dobrze sa czasami doleczki ale dziołchy za uszy wyciagaja do góry.... Np. REa_ dzis cos nie domaga... ale jutro pewnie zacznie nas upijac wirtualnie.... teraz ma pewnie schizke małą bo moze dzidzia jej sie rozwija w brzuszku.... wiem ze podczytuje.... :) ja ponoc jadem kąsam wg Rea_ ale to nie do konca jak mysli - to tylko co do niektórych.... A dzidzie kazdy tutaj chce bardzooo i niektore powoli otrzymuja wiec i Ty niebawem otrzymasz takie cudo...... tu uczymy sie tez troche cierpliwosci.... oj cierpliwosci..... A testy ja tez robilam ale tez nie potrafie do konca odczytywac tych wyników... bo na ciazowym to albo kreska jest albo nie a tu taki troche niewyrazny obraz... ale powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikulam
Folik 32- DZIĘKUJĘ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry...co za noc wstawalam chyba co 2 godz bo tak mnie "zalewalo".I dzwonil moj M,ze mu zabrali dowod rejestracyjny,bo panu dupkowi policjantowi nie podobaly sie swiatla(podchodza pod niebieskie).Musze jakas kawke odpic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka, ja może ci dzisiaj też jakąś Meliskę zrobię, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M wole twoja meliske niz mamy tablety na uspokojenie,kobieta zafundowala mi pelne cpanie hehe(tak chyba czuja sie nacpani :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam w domu tablety Bellergot ale ziołowe-ciężko powiedzieć jak działają, nie brałam ich-mam je na wszelki wypadek, ale teraz jak się staram o dzidzię to nie w głowie mi leki, choć czasem by się przydało ;) Ale meliska jeszcze mnie nie zawiodła, więc...stawiam wodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek ---- mój @ - szon sie zawiesił... dupek jeden.... :( ale juz sie nie nakrecam to przyjdzie - spozniony ale przyjdzie.... hmmm gumy nie złapał... bo nie uzywalismy.... ale sie opoznia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×