Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

hej dziewczyny jest tu ktos? Ja wlasnie porobilam troche porzadki i bylismy na malych zakupkach kupic cos bratankowi i bratanicy bo jedziemy do Luton w czwartek.A mnie brzuch dolem boli i jajnik tak jakby z lewej strony i cycki tez mnie bola niewiem co jest grane,a miesiaczke mam dostac jak bedzie wszystko ok 5 marca ale zobaczymy zazywam Luteine do 27 lutego. Ciekawe czy jakbym zrobila testa jutro czy moze wyjsc ze jestem w ciazy czy raczej nie.jak dlugo trzeba czekac zeby wyszlo ze jestem czy nie jestem.A sluzu mam malo i to taki jest przezroczysty ale na wkladce mam taki jasno zolty i niewiem co jest grane.Odpiszcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem , jestem :) :) :) Dziękuję Wszystkim Wam za zainteresowanie - ale to jest MIŁE :) i za pozdrowienia. Nie mam netu a tak mnie nowsiło, że mój M przywiózł mnie do kafejki, żebym mogła coś napisać. Tak za wami tęsknię , że mało mnie w domu nie skręci. A TERAZ>>>>> :) :) 37 dzień i nie testowałam- dacie wiarę????? Objawy - lekko boli mnie dół brzucha, mam wzdęcia, czuję się jak słoń :) i temp 37.2 , śluz biały dość dużo a tak poza tym to nic mnie nie boli, ale tak się boję zrobic ten test, że nie macie głowy, bo czuję, że będzie tylko jedna krecha.... wiecie,co.... sprawdzałam te swoje notki i obserwacje i nie wiem czy to może mieć wpływ ale w tym m-cu brałam duphaston od 19dc a w poprzednim od 18dc, nie wiem czy gina się pomyliła, czy tak ma być, czy może jewden dzień nie ma wpływu????? KATE NIKULAM CHCIEJKA MEG FOLIK REA FEMINA KLAUDIA i wszystkie staraczki całuję i zmykam, jutro postaram się wejść chociaż na chwilę - co ten mój M ma ze mną. POZDRAWIAM i trzymajcie kciuki :) :) :) :) myślę o Was - Pati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze Pati sie odezwala Huuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati a juz myslelismy ze zafasolkowalas,i niemasz czasu dla Nas,a tu jednak neta nie mialas.No to dolaczysz do nas i dalej sie staramy,a moze Tobie sie poszczesci i beda 2 krechy.Mozesz zrobic.Trzymamy kciuki.Pozdrowienia i dzieki ze sie odezwalas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati szczerze zyczę żeby twoje objawy się sprawdziły i że fasoleczka się u ciebie zagnieździła:) tylko jak napisałas o tym duphastonie, to od razu mi się przypomniało co sie ze mną działo po tych prochach. miałam identyczne objawy jak w ciązy: wzdęcia, ból brzucha dołem, piersi ogromne, bolące sutki,że nie dało się dotknąć i ból żźółądka i mdłości i wysoka temp. bylam wtedy pewna,że jestem w ciązy!!! z tym że rózni nas jedna i to poważna rzecz, że ja @ dostałam w 26 dniu dc, (tylko ja duphaston brałam od 14dc), a u ciebie jest już 37, więc jest duża szansa:D Trzymam kciuki i czekamy z niecierpliwością na wynik testu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj nie bardzo się czuję; bolą mnie piersi (najbardziej pod spodem i z boku czuję chwilami takie jakby pieczenie) i kłuje mnie w podbrzuszu, po prawej str, tylko trochę niżej niż zawsze przed okresem, blisko kości łonowej. boje się ze znowu się coś u mnie dzieję nie tak:( nawet się nie nakręcam że to może być ciąża, bo już za duzo razy się rozczarowałam...:😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mfigielek Napisalam wyzej co u mnie jakie mam objawy i niewiem czy jest sens jutro tescior robic zeby nie czekac za dlugo czy nie bo juz sie denerwuje a tak bym chciala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI---ciesze się,że się odezwalas bo już się martwiłam:)zrób wreszcie ten test:) nadal trzymam za Ciebie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to?Nikogo nie ma???Nie żartujcie baby to co ja ze soba dzisiaj pocznę bez eMa?i bez Was?Pati dzięki za pamięć ;D wierzę i 3-mam kciuki mocno a Ty Ściskaj kolanka kochana!Mfigielek mnie taż boli sam dół brzucha naprawdę nisko tak mnie kuje nie wiem co o tym myśleć ale tak w głebi duszy myślę że nic z tego 😭 Chciejka nie będę testować czekam do wtorku bo za bardzo się boję czuję że nic z tego...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Witaj Klaudia0405 A u ciebie jak tam staranka masz jakies bule?Niewiem dlaczego mnie boli miednica z tylu dolem kregoslupa i brzuch dolem niewiem czy jest sens robic tesciora czy nie?Doradz jak mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha przeczytalam ok a ja termin jak dobrze pojdzie mam na 5 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E to mi się wydaje że na teściora za wcześnie Lola bo ćię aby może wprowadzić w błąd wynik testu.Ciąży jeszcze może nie pokazać. ja mam na jutro i nie robię-boje się strasznie że nic z tego bo mnie brzuch pobolewa ale tak inaczej jak na @...Nie wiem sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ale wiesz ja jestem za bardzo neicierpliwa niewiem sama czy jest sens robic bo nie bolal mnie tak brzuch i piersi i z tylu kregoslup i miedniaca i niewiem co robic.A jutro zrobie i zobacze a jak nie bedzie to bedziemy czekac do miesiaczki i dopiero wtedy jak nie bedzie to zrobie nastepnego.Jutro nie bde podchodzila tak emocjonalnie tylko normalnie bedzie to bedzie nie to nie.Co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze że bez emocji ;D najgorsze jest to wpatrywanie się w testa i wytężanie oczu żeby dojrzeć drugą kreche...Lola do @ masz jeszcze tydzien więc raczej nawet jeśli jesteś w ciąży to żaden test tego nie wykryje.A Ty chyba coś przyjmujesz w tym cyklu?Jakieś leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moze i masz racje niema sie co napalac.Tak przyjmuje Luteine i wlasnie moze przez nia mnie tak krzyze miednica z tylu bola i piersi i brzuch dolem,sama niewiem.Ale raczej chyba sie jeszcze wstrzymie z tym testem poco sobie nadzieje robic no nie?A ty kiedy myslisz testa zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie dostanę wcześniej to w poniedziałek albo wtorek ja mam @ regularne.A Tobie radzę się wstrzymać z testem ;) Musisz zmienić nastawienie bo pośpiech w tym wszystkim nic nie da.Ja Cie rozumiem doskonale że nie możesz już wytrzymać ale co ma być to i tak będzie...A Ty ile jesteś po ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do luteiny to nie wiem jak to się ma do bóli?Nigdy nie brałam.Ale jak Cie boli brzuch i krzyż to może być na @ jak również i na ciążę objawy są identyczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wiem o tym takze jednak poczekam,a miesiaczke moze przyjdzie a moze nie i jak nie przyjdzie po Luteinie to wtedy zrobie bo tak to zawsze dostawalam okres zaraz na drugi dzien jak skonczylam miesiaczke a koncze Luteine 27 lutego takze moze przyjdzie w przyszlym tyg w sobiote a jak nie to wtedy zrobie testa.My jestesmy 2 lata na 10/02 bylo a co?myslisz ze za wczas na ciaze?No takie mam dziwne objawy diopiero od wczoraja temp mam niska tylko podskoczyla mi 10 lutego i chyba wtedy byly dni plodne zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Jak to dobrze, że Pati się odezwała, wszystkie już się martwiłyśmy. Lola moim zdaniem za wcześnie na teśik, po co masz się niepotrzebnie rozczarować, poczekaj lepiej do @. Klaudia a może te objawy to te właściwe, życę Ci tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×