Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Dobra ja znikam nie bede wam przeszkadzala bo dzis cos niemam za bardzo humorku:) Dobranoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola nie uważam ze za wcześnie to tylko od Was zależy i Waszej miłośći i dojrzałości ;) Ja z pierwszym dzieckim nie czekałam długo chcieliśmy z eMem mieć zaraz po ślubie i tak jest-mamy śliczną córeczkę-2,5 roku ;D 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jej nie wystraszyłam? Lola nie uciekaj, bo pomyślę, że to przeze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, więc Ty dowiesz się jako pierwsza. Obiawy od kilku dni miałam identyczne jak Pati, ból podbrzusza, bolące piersi (po bokach, nie sutki), dużo białego śluzu, no i stała tempka, 37,2. Nie wytrzymałam już i zrobiłam test, na wynik nie musiałam długo czekać, ujrzałam II upragnione kreseczki :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że się Pati wreszcie odważy i też zrobi test i ujrzy to co ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się cieszę Ognik!Ale dziewczyny będą miały jutro z rana miłą niespodzianke...Tak KOZY!To takie budujące że kolejnej staraczce się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według moich obserwacji owu była 13-14 dnia cyklu, a bzz było 12 i 13 dnia i potem 15. Czułam kiedy mam owu i zaciągnęłam M do łóżka mówiąc, że idziemy robić dzidzie. :) I się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A testowałam 30 dnia cyklu, czyli dziś, ale silne podejrzenia miałam już 28 dc, wtedy też kupiłam test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz mi jedną rzecz i już Cię dzisiaj nie będę męczyć te bóle brzucha to miałaś takie jak przed@?czy innego typu?Mnie brzuch dołem kuje dosyć mocno a nigdy tak nie miałam tylko że tempka u mnie raczej w normie chociaż nie mierzę regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiawy mam takie, jak pierwszego dnia @, dość silny ból w dole brzucha, na początku myślałam, że @ przyszła. Jak się jednak nie pojawiła wczoraj, to byłam już prawie pewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz serdecznie Ci gratuluje!I zmykaj spać!Jak najwięcej teraz wypoczynku!Dobranoc Szczęściaro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej chwili też mnie dość mocno kłuje w dole brzucha, czasem przechodzi i zaraz znów wraca. Czasaem ból jest słabszy, ale czasem jak zakłuje, to aż się zwijam, ale mimo wszystko przyjemny to ból. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziękuje, to teraz Twoja kolej, no i Pati. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ognik spoko nie wystraszylas mnie tylko zle sie czuje i wkurzam sie na wszystko nie wiem co dzis taki mam wsciekly humor. Ognik80 wielkie GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼 Ciesze sie że się Tobie udalo,my jeszcze bedziemy czekac. A teraz juz zmykam naprawde.Pozdrowionka i odpoczywaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ognik wielkie gratulacje!!!!A jednaka to dobry topik i tabelka dolan się zapełnia:) cieszę się, gratulacje raz jeszcze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ognik---GRATULACJĘ!!!!!!Dbaj teraz o siebie i fasolke:) Klaudia---tak testowałam, zrobiłam już 3 testy, wszystkie negatywne. @ dalej nie mam, tylko ten brązowy sluz, mam już tego dość, dziś już 36 dc...chce by wreszcie ta @ przyszła i bym mogła kolejny cykl zacząć!zreszta nigdy czegoś takiego nie miałam, nie mam pojęcia co to może być:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nikulam!Może psychicznie @-szona blokujesz?Nie wiem co to może być ale jakbyś w ciąży była to by wyszło.A ja dziś mam termin@ i brzuch mnie kuje dołem a zawsze taki inny ból miałam na @ ale nadziei sobie nie robię bo pewnie i tak@ za mną wygra w tym cyklu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia--mówisz,że to psychika?hmm, może choć chyba aż tak się nie nakręcam, wydaje mi się,że jestem w miare spokojna w końcu dopiero 3 cykl się staram, więc nie ma jeszcze jakiejś histeri:)Teraz to się bardziej boje czy coś mi nie dolega, w końcu nic takiego nigdy nie miałam, nawet plamień.Generalnie to ten cykl miałam inny niz wszystkie, inne bóle, inne symptomy,ze nadejdzie @, nie wiem czemu, może dlatego,że byłam troche podziębiona i na zwolnieniu 2 tyg?Tak to pewnie dlatego. Mam nadzieje,że do Ciebie @ nie przyjdzie i podobnie jak Ognik masz już to za sobą:)pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.Wlasnie wstalam zjadlam sniadanko i teraz pije kawke a potem jedziemy do kosciola.No mi o dziwo dzis temp sie podniosla tak to mialam 36,3 przez kilka dnia a dzis 36,5 niewiem czemu ale pewnie to normalne.I czekamy dalej na miesiaczke moze potej luteinie przyjdzie. Życze milego dnia i do popoludnia.Odezwe sie pozniej.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Chciejka26---------- Co tam u Ciebie?jak samopoczucie?Ja jakos niemam znowu dzisiaj humoru,zrobilam testa rano bo juz nie wytrzymalam i jak zwykle niema,tkaze trzeb dalej prubowac,a moze za wczas zrobilam tak jak mi dziewczyny odradzaly,ale ja jestem Lew i jestem bardzo uparta.hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---ognik wielkie gratulacje!!!!!:D wszystkie się bardzo cieszymy:) mam pytanka do ciebie: - od którego dnia zaczęły cię boleć piersi? i odczuwałaś takie jakby puieczenie chwilami, jaskby task coś rozrywało od środka? - gdzie mierzyłaś tempkę i od czy całt czas? i czy śłuz od owulacji był taki sam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja jestem w 23dc, mam takie objawy: - od owulacji bolą mnie i pieką piersi pod spodem i bokach (sutki tylko troszkę) - tempka dzisiaj wzrosła do 36,9 (w fazie przed owu dochodzila nawet do 36,25, więc różnica duża) - od wczoraj chwilami lekkie kłucie po prawej str dołem - od wczoraj śluzu więcej białego rzadkiego (nie tak jak zwykle przed @ żółtawy gęsty i lepki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×