Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

hej kolezanki....to i ja dorzuce się do tych nienajlepszych humorków:( rano robiłam test, niestety 1 kreska ;( teraz mam coś jakby śluz z małą domieszką krwi?? nigdy czegos takiego nie miałam!co to u diabła jest? te całe plamienia? tak czy siak w nocy pewnie @ zawita :(niby wiedziałam, niby czułam a jednak przykro strasznie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam domyslam sie jak sie czujesz kochana...mnie to tez czeka za kilka dni..Kurka wodna ,co sie dzieje,wszystkie w zlym humorze ide po jakiegos drina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny,ja wrocilam do domku z zakupkow jakas godzine temu szybki obiadzik teraz kawka i siadlam do komputera.A ciekawe co sie dzieje z Pati?nie macie zadnych wiesci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie dziwi mnie to bardzo nie dala znaka co i jak,i sie nie odzywa?macie jakies plany na dzisiejszy wieczor?moze wypijemy jakiegos likierka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upijam się gruszkową rakiją...Pati nie bylo, mam nadzieje,że się cieszy i nie ma czasu na kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem...moze wyjechala gdzies i nie ma dostepu do kompa.. U mnie bratanica jest,kochany skarb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy upijam, hmm no az tak to chyba nie,ale mi smutno,moze rakija cos pomoże.Miło mi,ze chcesz się dołączyć z likierkiem, dzięki Tobie nie musze "pić do lustra":)Dziękuję *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mozliwe ze gdzies wyjechala Pati ale raczej by dala znac.Martwimy sie!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa81
to ja dolaczam sie do picia.mam dzisiaj strasznego dola.nie dosc, ze @ przyszla to jeszcze poklocilam sie z mezem.a ma ktos ochote na zimnego z lodowki drinka lodowego smirnoffa?to zapraszam do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, nikulam uszy do góry! a drineczki to dobry pomysl, przynajmniej dla tych, coe wiedzą na pewnoe, że nie zafasolkowane. ja właśnie drineczka popijam z męzulkiem, uciekłam mu na chilkę do Was,bo to moja tajemnica taka..Wy:P nie wie, że Was mam, ze z Wami piszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate ..oj pamietamy tę Twoja historię z jednym cyklem:) My tu się rozpedzamy a Ty byłaś tą pierwsza szczęsciara:) ale my tez będziemy, tylko za momencik, albo za dłuższą chwilkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłeg wieczorku dziewczyny, a te, co dziś w jakiejś większej czarnej dziurze..poprawcie sobie humor czymś koniecznie, czymś co lubicie, co zawsze działa..znajomi lub książka w samotności , ulubiony film,kąpiel, gapienie się za okno, cokolwiek..ale tak dla siebie tylko.. ściskam jak staraczka staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza z brzoskwinką
dziewcyznki powiedzcie mi czy na pocztaku ciazy bolały was bardzo mocno piersi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie mialam rozmowe z M(na tel) powiedzialam co mnie boli,denerwuje,ale on jest chyba slabo kumaty,albo nie chce zakumac.Nie wiem no normalnie nie wiem...dupe mu skopie jak sie zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu się do licha dzieje???? co jest z wami baby?! chyba musze was trochę potelepać:) już się widzę nawzajem nakręcamy z tym dołem. To że wstrętny @ przyszedł u niektórych to rzeczywiście nie jest radosna wiadomośc, wiem coś o tym bo przeżywałam to już kilka razy, ale dziewczyny przy takim nastawieniu to cieżko będzie wam zafasolkować. wiem co mówię bo trochę się z psychologii znam i dużo czytałam że to nasze nastawienie i funkcjonowanie mózgu decyduje co się z naszym organizmem dzieje. także dosyć dąsania i smutasów!! bo tych naszych chłopów i tak nie zmienimy z tym ich myśłeniem. głowa do góry, każdy cykl dla nas to kolejna szansa. pamiętajcie o tym!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mfigielek----------- Ja jestem i w calkiem fajnym humorku wlasnie ogladamy fajna kobedie na polsacie.Śnieżne psy.Super. A u Was co tam?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje mfigielku Niema sie co smucic glowa do gory nie teraz to nastpnym razem.Ale mam dziwne przeczucie ze bedziemy wszystkie w tym roku miec fasolki.Oby sie spelnilo.Ja jutro zrobie testa bo juz sie tez denerwuje a mogloby juz jutro wykazac czy jestem w ciazy czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate nie miałam w ciąży żadnych dolegliwości i nie cułam się jakoś inaczej jadłam i miałam ochotę na to co zawsze.Jedynym objawem na dziewczynkę u mnie był brzuszek jak piłeczka okrągły i zgrabny.Ja właśnie używałam tych testów na owu w tym cyklu i wyszła mi owolka w 15dc a w niedzielę mam termin@ więc czekam z niecierpliwością i mam nadzieje ze się nie pojawi!A Ty jak się czujesz kochana?Wszystko jest dobrze z dzidziusiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa ja się staram nie dlugo o dzidziusia-drugi cykl ale jakbym wiediała że to tak nie będzie od razu to bym zaczęła starania wcześniej.Niby jestem zdrowa nie mam ani nadzerki,jajniki ok no zobaczymy?Nie chcę sobie robić nadziei że jestem w ciąży bo wolę miłe zaskoczenie od rozczarowania ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa81
to tak jak ja klaudia.gdybym wiedziala, ze o dzidziusia tak ciezko to tez zdecydowalabym sie wczesniej.no nic, zobaczymy jak to bedzie, czas pokaze.ja teraz zawsze bede nastawiac sie na nie i moze raz los zrobi mi niespodzianke i ujrze dwie kreseczki.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza! pobudka! dobrego dnia zyczę, Mfigielek ma racje..każdy kolejny cykl, to kolejna szansa! I tak powinnysmy na to patrzeć!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dałam wczoraj radę i jednak się nie upiłam:)@ nadal nie przyszła, tego śluzu zjakby z krwią, takiego brązowego też już nie ma, co to ma być, dziś już 35dc :(Wkurzam się bo mam przecież mase badań do wykonania które trzeba zrobić w 1-3 dc i myślałam,że załapie się na weekend a tu prosze pewnie w środku tygodnia mnie dopadnie i znowu dzien wolny z pracy musze załatwiać, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.Ja wlasnie wstalam o 10 zjedlismy snaidanko a teraz siedze przy komputerku i pije kawke.A wy co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babole!Jestem dzisiaj cała dla Was bo mój eMo wyjechał i wróci jutro rano.Małego klona uśpiłam i mam chwilkę wolnego.Ja mamniby jutro termin@ i chyba niestety bedzie punktualnie bo boli mnie w krzyżu troche i brzuch mnie dołem kłuje-to dziwne bo nigdy tak nie czułam?cycki jakby mniej bolały?A sluzu raczej nie mam żadnego=susza!Wczoraj aby miałam troszkę białawego.Nie wiem co o tym sądzić?Jest tu ktoś mądry i doświadczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Klauduś u mnie te same dokladnie objawy i ten sam dzionek cholera szklag by to !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja dzis musialam wczesnie wstac,bo musialam byc na wykladach(prawko)..teraz padam..spac !!! u mnie za wczesnie na jakiekolwiek objawy :) dziewczyny robcie testy...kto wie,moze fasolki juz sa Sytuacja z M sie poprawila,jednak sobie przemyslal swoje postepowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babolki a ja dzisiaj wstałam o 3.50!, bo musiałam dojechac na 8 do lublina na wykłady, ale juz wróciłam. też padam, bo spedziłam 6 godz w samochodzie. teraz musze coś przekąsić. u mnie 22dc. temp 36,8 i cycochy dalej bolą i są spuchnięte. no ale jeszcze tydzień oczekiwania na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×