Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Chociaż cykle mam regularne jak w zegarku i rzadko mam plamienia. Na razie zrobię te na tarczycę i prolaktynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie muszę lecieć do lekarza z córką ale będę potem. Dzięki nikulam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi kazała zrobić. Progesteron jednak najlepiej badać już po owulacji.do tego np. u mnie w labolatorium normy sa podane tak,że zachodzą na siebie znacznie więc trudno zinterpretować wynik, Dla jednaj fazy będzie super dla innej już za mały więc warto wiedzieć w ktorej fazie cyklu jesteś. Progesteron ma zasadnicze znaczenie w utrzymaniu ciąży więc najlepiej badac własnie po owulacji...Jeśli boisz się pobierania krwi to może zrób i progesteron,a jesli nie to zrobisz jesli prolaktyna Ci wyjdzie nienajlepiej...Osobiście sądze,że badania progesteronu zawsze warto zrobić. Zwłaszcza gdy np. przytrafiają Ci się plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuje tabelke bo jestem juz po owulce POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Klaudia0405..........25.03.......30.........TAK.......26 .........3 Lola83-1...............25.03......23-28 ....nie...... .25..........6 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27.........tak.......34 .........5 Chciejka26...........03.04.......28-32......nie.......26 .......5 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Fermina30.............03.04........26............TAK.... . .30 .....9 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 M_M...................06.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30.........4 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 .........6 nowa81................23.03......30-32.................28..........3 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................18.....08.2009.............30.... . ....... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ........ Bombelek83...........9....10.10.2009...........25....... ........ Ognik80...............6.....30.10.2009........... 28....... ....... Mfigielek..............3....10.11.2009............25.... .. ........ Animonda..............4...10.11.2009............25...... ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuje tabelke POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Klaudia0405..........25.03.......30.........TAK.......26 .........3 Lola83-1...............25.03......23-28 ....nie...... .25..........6 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27.........tak.......34 .........5 Chciejka26...........03.04.......28-32......nie.......26 .......5 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Fermina30.............03.04........26............TAK.... . .30 .....9 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 M_M...................06.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30.........4 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 .........6 nowa81................23.03......30-32.................28..........3 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................18.....08.2009.............30.... . ....... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ........ Bombelek83...........9....10.10.2009...........25....... ........ Ognik80...............6.....30.10.2009........... 28....... ....... Mfigielek..............3....10.11.2009............25.... .. ........ Animonda..............4...10.11.2009............25...... ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Folik32---- Wlasnie wrocilam do domu z pracy i zjadlam obiadzik i zaraz ide sie kapac i bede kawke pic.Pozniej opisze te swoje cykle bo teraz narazie nie dam rady pozniej opisze.A dzis znowu mnie brzuch kul z obu stron.Niewiem co o tym myslec.Pozneij bede.Odezwijcie sie jak ktos jest.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej wlasnie juz ukapalam sie i teraz juz jestem.Zaraz dopisze pozostale wiadomosci na wykresie.Ale jak ktos jest to czekam pogadamy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja musze znikac narazie nie bedzie mmnie przez jakies max 2 godzinki jak worcoe to sie jeszcze odezwe.i doradzcie mi jak mam zmienic na forum 28dni takzebyscie wszystkie mogly widziec wykres.Z gory dziekuje.i uciekam.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez.ciekawa jestem jak bedzie w tym cklu.chcialabym zeby juz mi sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale t dzis cos cicho.Ja juz sie zbieram do lozka b jeszcze male bzz musi byc a potem spanko,ale obiecuje ze od jutra bde czesciej bo bede miala wolne od czwartku do przyszlego tygodnia niedzieli,bo niema pracy u nas.Dobranoc.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja sama niewiem wydaje mi sie ze juz jestem ale inne kolezanki z forum mowia ze nie a ja jeszcze sama niewiem.Dzis i wczorja mnie strasznie brzuch kul raz z jednej a raz z drugiej strony sama niewiem co jest grane. dzieki:D tobie tez zycze milych snow i spokojnej nocy i do jutra.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge sobie poradzic z tymi suwaczkami i dlatego tyle razy pisze.Sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się dziś melduję pierwsza! Kolejny dzień paskudnej pogody-deszcz i chmury...mam już jej dość! Wczoraj kiedy wychodziłam z pracy, takp ięknie zaświeciło słoneczko-ach, jak ja chcę już wiosny! Wstawać babole do raportu-wiem, że się nie chce ;) ale nie ma zmiłuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj M_M Ja sie melduje jako druga. No u mnie nic ciekawefgo pozatym ze boli mnie brzuch raz z jednaj raz z drugiej,i sama niewiem czy owulka byla czy nie.Jak mierze temp o 5:20 to dzis mialam 36,1 a o 7godz mialam 36,5,wkoncu niewiem ktora prawidlowa ale caly cykl mierze o 5:20 to chyba ta pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lola! Niestety, w kwestii temperatury to nie bardzo mogę pomóc, bo nie znam się na tym zbytnio. Po objawach to też ciężko powiedzieć. Cykle masz regularnie? Jeśli nie, to czy miałaś już robione jekieś badania hormonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja sie zbieram do pracy a wy dziewczyny piszcie sobie tutaj i zerknijcie na moj wykres i ocencie go.Z gory dzieki.pa.bede okolo 18:30.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M cykle mam od 21-22dni.A badania nie mialam zadnych robionych bo ja jestem w Irl a moj ginekolog powoedzial ze jakbym chciala badania hormonalne zrobic to trzeba przez 3 cykle a mnie niema tyle czasu w polsce.A teraz juz zmykam do pracy na 8.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babolki... M_M a powiedz mi dziecko drogie czy Ty robilas sobie testy owulacyjne chociaz raz... a i powiedz mi czy mierzylas temp. chociazby teraz jak masz juz fasolke... czy jednak jest podwyzszona w granicach 37... ???? bo rozumiem z innych obserwacji to więcej mi nic nie powiesz.... Lola83-1 --- juz widac ladnie Twoje wykresiki ale czy Ty np. nie zauwazyłas sluzu płodnego bo nie znazczyłas... u mnie teraz np. przy mierzeniu temp. czuje ciasno,.... tzn chyba szyjka jest tzw. zakmnieta... dzis 7dc to chyba normalne... ale sucho zero sluzu zauwazalnego.... obserwuje sie dalej... ale dwa cykle zauwazałam ok. 12- 14 dc śluz owulacyjny... wiec chyba tych dniach winnam sie spodziewac owulki i tak mi wypada... talk 12-16 dc na strzały po po 17 dc. idzie temp w góre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, kochana, nie robiłam testu oeu ani razu :) a temperaturę mierzyłam sobie raz, chyba w zeszły czwartek rano ale tak normalnie pod pachą i wyszło 36,8 a potem już nie... więc kopalnią wiedzy to ja nie jestem, niestety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to bardzo dobrze ze nie stresowałas sie tak i masz fasolka bo ja sie obserwuje w te i druga strone ale moze jakis obraz namaluje sobie i jak pojde do gina i usg powierdziloby ze owulka wtedy kiedy ja mysle to bede przynajmniej wiedziala co i kiedy sie dzieje a celowac bedziemy pewnie jak kazdy,,,, czyli do bółu...- do tzw. fasolki... ale wiadomo ze jak sie nie poobserwuje skoro sie nie staram na razie to trace czas a tak chociaz to moge robic w kwestii dzidzi... M_M a gdzie Ty pracujesz - tzn czym sie zajmujesz... cos dla fasolka szkodliwego oprócz stresu czy raczej jak wsjo dobrze to popracujesz jeszcze tronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, moja praca oprócz tego,że z ludźmi, więc nieraz stres jest :) no i przed kompem, to raczej nie cieżka-pracuję w sklepie medycznym. Fakt, czasami trochę towaru jest do rozpakowania, ale nie muszę taskać kartonów i nosić, więc nie jest źle... Mam nadzieję,że nadal będę się dobrze czuła i chociaż tak do 5. mc będę pracować-potem to już ciężko z brzuszkiem :) Ale w domu nie wyobrażams obie siedzenia-chyba bym zwariowała z nudów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!przedstawię Wam moje temp. 10cd-36.3 11dc-36.4 12dc-36.4 13dc-36.3 14dc-36.2 15dc-36.2 16dc-36.6 i to jest z dzisiaj.I co sądzicie?Wydaje mi się że owu wczoraj była przed tym skokiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×