Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Klaudia .... Owulacje poprzedza conajmniej 6 dni nizszych temperatur, w dniu owulacji nastepuje charakterystyczne obnizenie temperatury a po niej skok o co najmniej 2 kreski. Podwyzszona temperatura powinna utrzymywac sie az do @, spadek obwieszcza jej nadejscie. Zatem chyba jak widac u Ciebie jak na dloni miałas obniżenie do 36,2 i skok o te przykładowe 2 kreski zatem chyba owulka była... ale wiesz to tylko teoria ale musimy sie uczyc tego musimy... ja juz powoli w to sie wtapiam ale czy nie mylnie nie wiem... mi tez tak sie wydaje ze u mnie tak jest... ale co tam w srodku sie dziejenie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemacie baby :) Folik, ale u Ciebie analizują kurde ... co to jest ta faza lutealna? Kawał :) Mężczyzna w wieku 16-20 lat jest jak harfa - trącisz, sam zagra. 21-25 lat - klarnet. Gra bez strojenia, nawet fajnie, ale koneserki nie zadowoli. 26-35 lat - skrzypce, najlepszy instrument. Minuta strojenia i gra jak marzenie. 35-45 lat - wiolonczela. Godzina strojenia, pogra 3 minuty. 46-55 lat - bęben. Wiele hałasu, ale muzyki to praktycznie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzewczyny i ja sie melduje.wiecie co?czasamo zaluje ze nie moge przeswietlac swojego organizmu i patrzec co tam sie dzieje.myslalam ze jestem juz po owlce, a jednak okazuje sie ze chyba przed.przez ostatnie 9 dni temperatura waha sie miedzy 36.7 a 36.9. w niedziele mialam 36.9, wczoraj 36.7 a dzis 36.8.aha o i wczoraj wieczorem mialam bardzo duzo sluzu plodnego, doslownie potok.teraz to juz nie wiem co robic.bzzz co 2 dni czy codziennie?no bo jak co 2 dni to moge nie ucelowac w dzien owulacji no nie?a wy jak mi radzicie?pozdrawiam aha lola.wydaje mi sie, ze u ciebie juz byla owulka,skok z 36.2 na 36.6 to pokazuje.chociaz z tymi naszymi organizmami to roznie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
che...che...dobre dziewczyno bonda ;) Folik my tak obserwujemy,mierzymy,obliczamy a i tak nic z tego.Dopiero co czytałam taki artykuł że nawet jak dochodzi do zapłodnienia to i tak 1/2 lub 1/3 zarodków obumiera w 2 tyg.I składa się na to wiele czynników.Ale nie można tracic nadziei ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa ja bzzz codziennie 13dc,14 i 15dc i dzisiaj też ma być.Ale wiesz to różnie z tym bywa...za pierwszym razem jak zaszłam w ciążę wystarczył jeden raz i to 10dc i bądż tu człowieku mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa... a który dzien cyklu u Ciebie.... i jaka masz zazwyczaj ta tempke bo sie waha tak u Ciebie ale raczej górna granica i potok... to tez jakby wiesz moze byc czego objaw... który to dzien... pamietaj najwiecej objawów ciazowych jak juz sobie przeanalizowałam i tstystki zrobilam to najczesciej potok po owulce az do dnia @ i swedzace sutki.... to ilodniowe masz cykle moze akuracik Ci sie udało a dlaczego niby nie.... Klaudia... ja wiesz na razie analiza... ale to jest taki obraz wiesz nawet do pozniejszych spraw typu "nie chce na razie dziecka" lub odkładam... jak bedziemy znac swoj organizm to pozniej tez gdyby sie chcialo NPR stosowac to pomaga niektórzy to stosuja... zawsze jakis obraz... ja juz 3 cykl sie tak zatsnawiam co jest ze mna i niby wszystko sie potwierdza... jeszcze barzo chciałabym isc na usg aby lekarz potwierdzil to ze mam w tym dniu co mysle owulke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wiem cos o tym klaudia.w pierwsza ciaze tez zaszlam od razu.tylko raz bzzz i juz mialam fasoleczke.w zeszlym miesiacu bzzz bylo we wszystkie dni plodne, a i tak nic z tego nie wyszlo.sama juz nie wiem co jest najlepsze.niby mowia za najlepiej co 2 dzien no ale wtedy sa szanse ze nie trafie, a testow owulacyjnech nie stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a latek miałam 22 jak zaszłam w ciążę a teraz mam 26 ;) Nowa powiem Ci że testy owu to też tak dają w przybliżeniu że owu bedzie za 24-36 h więc tak ciężko ucelować.Mam nadzieję że mi się odało w tym cyklu a narazia spadam piętro niżej mam nadzieję że polecę na sam dół tej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
folik u mnie dzis 20 dzien cyklu.a cykle mam srednio co 30-32 dni.czyli powinnam byc juz po owulce, no ale w tym miesiacu bralam pewne leki i moze wszystko sie jakos poprzestawialo.bo u mnie normalnie po owulacji to temperatura wynosila zawsze 37.1a teraz najwyzsza mialam 36.9 i jak tu byc madra.a ty folik jak uwazasz z tym bzzz co 2 dzien czy codziennie w dni plodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuje tabelke POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Lola83-1...............25.03......23-28 ....nie...... .25..........6 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27.........tak.......34 .........5 Chciejka26...........03.04.......28-32......nie.......26 .......5 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Fermina30.............03.04........26............TAK.... . .30 .....9 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ..........8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0..........3 M_M...................06.03.........29-?.......nie...... ..24........2 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30...........4 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26..........3 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................18.....08.2009.............30.... . ....... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ........ Bombelek83...........9....10.10.2009...........25....... ........ Ognik80...............6.....30.10.2009........... 28....... ....... Mfigielek..............3....10.11.2009............25.... .. ........ Animonda..............4...10.11.2009............25...... ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym chciala zjechac juz na parter no ale zobaczymy.w tym miesiacu nie bede sie nakrecac.tak sobie obiecalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa.... ja tak na serio to doswiadczona wcale nie jestem u mnie były próby juz codziennie i co dwa dni i wtedy kiedy mielismy ochote czyli 3 cykle i nic nie wyszło w tym to akuracik nie mam nawet zielonego pojecia... moja kol... 3 lata (juz pisałam) robila takie akrobacje i co dwa i dwa razy dziennie i jeszcze wiecej z tyłu z boku itp... i juz ja to zmeczylo poszla do gina miała wszystko ok. On tez... i zapisali sie do kliniki bezpolodnosci bo 3 lata to juz czas i na wizyte nie zdazyli pojsc bo ot tak sobie sie bzykali jak ochota i wlasnie ma juz fasolka... lekarz stwierdzil ze za bardzo chcieli... i stres spowodował blokade... juz widziała kropka i jest w 6 tygoniu i mysli ze to cud... hmmm oj te nasz organizmy... a klaudia skoro w 10 dc strzelila gola a teraz niby mysli ze owulka moze w innym dniu i jakby celowała w innym dniu pewnie by nie trafila cholra wie co to sie tam dzieje w tych naszych organizmach.... Wy i tak macie fajnie bo chociaz wiecie ze mozecie miec dzieci a my co niektóre... to albo wiek nam opoznia wszystko albo coos nie tak nie z nami a z M-ami przed nami jeszcze pewnie dluga droga .... ale musmimy sie trzymac bo co nam da uzalanie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babole-psychika nasza nie zna granic, świadczy o tym przykład podany przez Folika. Więc może jak tak bardzo chcemy to warto dać sobie np. miesiąc spokoju-nie starać się, skupić się na przyjemnościach i wszystko samo się rozwiąże? Ja nie miałam czasu za bardzo o tym mysleć-najpierw robota na wyższych obrotach, bo wybierałam się na urlop, potem same wczasy, potem znowu robota i zaległości pourlopowe-goniłam jak głupia, nawet nie myślałam który dzień cyklu itd. i się udało jak widać.. Tylko nadal astanawiam się,czy już pora zjechać na sam dół tabelki? Sama nie wiem... Ciągle jakoś w to wszystko nie mogę uwierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M-M spadaj na dól dlaczego tam masz siedziec... nie lepiej z brzuchatkami.... sio na dól... bo tam zimno niektórym teraz Ty musisz stanac i zapraszac nastepne.... do grona II kreskówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, to spadam (powiedziało jabłko do jabłka) :) Na razie termin porodu podaję orientacyjnie-zmienię jeśli lekarz powie,że jest inny. Pozwoliłam sobie też ułożyć wszystkie brzuchatki według kolejności zafasolkowania :) POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Lola83-1...............25.03......23-28 ....nie...... .25..........6 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27.........tak.......34 .........5 Chciejka26...........03.04.......28-32......nie.......26 .......5 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Fermina30.............03.04........26............TAK.... . .30 .....9 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ..........8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0..........3 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30...........4 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26.. ........3 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................18.....08.2009.............30.... . ....... Bombelek83...........9....10.10.2009...........25....... ........ Ognik80...............6.....30.10.2009........... 28....... ....... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ........ Animonda..............4...10.11.2009............25...... .......... Mfigielek..............3....10.11.2009............25.... .. ........ M_M...................3.....14.11.2009...........24......... ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... chyba coś mi nie wyszło z tym układaniem , bo teraz widzę że daty porodu się nie zgadzają-niektóre (nie będę wytykać palcem kto) nie śpieszą się do aktualizacji tabeli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze raz :) POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Lola83-1...............25.03......23-28 ....nie...... .25..........6 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27.........tak.......34 .........5 Chciejka26...........03.04.......28-32......nie.......26 .......5 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Fermina30.............03.04........26............TAK.... . .30 .....9 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ..........8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0..........3 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30...........4 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26.. ........3 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................18.....08.2009.............30.... . ....... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ........ Bombelek83...........9....10.10.2009...........25....... ........ Ognik80...............6.....30.10.2009........... 28....... ....... Animonda..............4...10.11.2009............25...... .......... Mfigielek..............3....10.11.2009............25.... .. ........ M_M...................3.....14.11.2009...........24..... .... ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku udało mi się z córeczką w 10 dc nie wiem czemu?Ale teraz dokładnie wiem kiedy mam owu.Tylko tyle że wcześniej miałam cykle 28 dni a po porodzie i w tej chwili mam 30 więc jak starałam się o pierwsze to i owu wcześniej była.A tak poza tym to teraz bym chciała chłopca więc celuję bliżej owu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co babolki no nie udawajcie ze takie zapracowane jestescie rozumiem kryzys itp... ale zby tak od razu... ja co prawda tez go troche odczuwam juz w pracy ale co tam zawsze jakos bedzie... mysle ze w tym roku załapiemy na dzidzie i ZUS niech sie kryzysem przejmuje a do pracy i tak tu pewnie nie wróce a i wcale nie chce... pracuje tu 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może faktycznie Foliku czas na zmiany :D Szybciutko na macierzyński i potem szukać czegoś innego. Ja dzisiaj mam humor \"taki se\" chyba przez tą pogodę ;) no i znowu ziewam-najchętniej cały czas bym spała. Dziś idę na spotkanie z koleżanką, która tu pracowała przede mną i jest obecnie na urlopie wychowawczym. Chcę się zorientować, czy są jakieś szanse,żeby w razie czego mogła przyjść na zastępstwo za mnie... Byłabym spokojniejsza. Ale jeśli nie to trudno :) Poza tym przez jakiś czas pracowałyśmy we dwie i fajnie nam się rozmawiało, więc czeka mnie miły wieczór :D Lecę za chwilkę do domku, obiad zrobić... To w takim razie do jutra-może druga zmiana coś nadrobi, bo dzisiaj znowu tak cichutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA wracaj do nas - bo baolinki sie pochowały a ty nam zycie umilałas swoimi głupawymi tekstami ale przynajmniej bylo co czutac a teraz wszystkie zaproacowane albo na innych topikach... tylko z tymi suskimi sie nie zadawaj na maxa bo my w Polsce Ciebie oczekujemy .... REA ....!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie masz racje folik.z pierwszym dzieckiem zaszlam od razu bo nawet nie myslalam o ciazy.mozg plata nam rozne figle.od niego zalezy w duzej czesci czy bedziemy w ciazy czy nie.zanim zaszlam w ciaze z synkiem nie wiedzialam nawet kiedy mam dni plodne, nie mowiac juz o mierzeniu temperatury.wszystko potoczylo sie tak szybko.moze masz racje, moze powinnam wrzucic troche na luz.robic bzzz tylko wtedy kiedy bedziemy mieli na to ochote bez zadnych wyliczen.dzisiaj maz dal mi spozniony prezent na dzien kobiet.bilety do potugalii.mowi ze 2 tygodnie urlopu nam sie przyda.bedzie ralaks i bzzzz, moze wtedy nam sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa81 bzz opłaca sie co 2 dzień bo plemniczki są mocniejsze, a jak masz śluzu dużo i jest płodny to i tak tej 1 dzień przerwy przeżyją co najważniejszego momentu. u mnie akurat było tak że bzzz było przed i po owu, no właśnie przerwa była w najważnieszym momencie a i atak się udało:) M_M witam w końcu w dolnej tabelce:0 u mnie zaczął się 4 tc, więc poprawiam POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Lola83-1...............25.03......23-28 ....nie...... .25..........6 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27.........tak.......34 .........5 Chciejka26...........03.04.......28-32......nie.......26 .......5 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Fermina30.............03.04........26............TAK.... . .30 .....9 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ..........8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0..........3 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30...........4 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26.. ........3 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................18.....08.2009.............30.... . ....... Bombelek83...........9....10.10.2009...........25....... ........ Ognik80...............6.....30.10.2009........... 28....... ....... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ........ Animonda..............4...10.11.2009............25...... .......... Mfigielek..............4....10.11.2009............25.... .. ........ M_M...................3.....14.11.2009...........24..... .... ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj spotkałam sie ze swoją bliską koleżanką, kóra zaczęła 5tc. Jeszcze nie tak dawno pisałam, jak mi się płakać chciało kiedy mi powiedziała że jest w ciąży (a wogóle się nie starała,zaszła w 1 cyklu). tzn bardzo się cioeszyłam że miała takie szczęcie ale jakoś zakuło w serduszku.... a wczoraj tak się strasznie cieszyłam, że mogłam sie tym razem ja swoim szczęściem podzielić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mfigielek a jakos u nas cisza duzo babek sie nie udziela i chyba nasz toipik umrze smiercia tragiczna... REA pojechała do ruskich tam sie bedzie teraz podniecac przy jakims rusku ale obiecała ze nie bedzie sie nic wiecej tylko mizdrzyc się bedzie ale JAJO ma oddac M-wi ale w sumie sraczke dostała przed wyjazdem i nie wiadomo czy ona nie jest w tzw. srtaczce ciązwoej.... Ciezarówki jednak widac uciekaja jak zaciaz i rzadziutko sie odzywaja.... U mnie nic tylko mierzenie temp. i obserwacja a widze to w ciemnych kolorach.... ale po upadku sie podnosze zaraz.... i znowu mam nadzieje ze jednak niebawem sie uda.... musi sie udac... ale ja na razie nic prócz wnikliwego ogladania organizmu.... w sumie chyba kryzys w kraju to i u naszych babek tez.... i w JAJAch i zołnierzach moze tez... stres który robi spiustoszenia we wszystkim.... ot i cała moja opowiesc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz mfigielku ze zdazyłas przed kryzysem... to i masz fasolka... a my zaTobą niezaciązone.... człapiemy i człapiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj czas sie skonczyl...... ide doma... pa:) ale pewnie i tak nikogo nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×