Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Witam z rana.Wlasnie juz jestem po sniadanku a teraz pije kawke bo na 11 do pracy bo 2 tyg wolnym,a u nas zachmurzone i padalo w nocy a mialo byc sloneczko dzisiaj:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeJ LOLA_____ widzę , ze luteina u ciebie poszła w ruch a jak się w ogóle czujesz, bo powiem Ci ze jak @ mi się spóźniała, to czułam się jak piłka hahha. Długo masz jeszcze ta luteine brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochaniutkie co taka słabizna dzis na forum.... co tam robicie.... ?? Jaka u Was pogoda bo u mnie w -wie zimnica z rana było (-2 st.) a teraz sie ropogodzilo... przez szybe to nawet ladnie slonko swieci.... dzis ide na popijawe z laskami z liceum... M- owi powiedzialam zeby tesciowa szybko uspil bo ja przyjde troche tracona.... hehehehe.... myslał ze zertuje... a ja wierze w siebie ze jednak mi sie uda cos napic.... jak ja dawno na takim spotkaniu nie bylam... a jak Wam minął weekend....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fOLIK- ja mam @ dostać w piątek a te bule w podbrzuszu są takie dziwne bo raz mniej boli a raz takie jakby mi ktoś tam rozciągał w tamtym cyklu tak nie miałam tylko cycochy wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata..... to dobrze ze boli.... mnie tam prawie nic nie boli.... jak zacznie znaczyc bedzie jedno.... mnie boli jedynie to ze mnie nic nie boli.... jak ktos zrozumie co napisałam.... ale do rzeczy.... mierzysz temp... ???? w górze w dole... czy jak...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie rano było zimno a teraz jest piękna pogoda i ciepło strasznie tylko troche wiaterek wieje. weekend był ok byłam u mojego M i leniuchowaliśmy sobie a mama M tylko jedzenie nam podawała hi hi trzeba szkolić przyszłą teściową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła tesciowa !!!! UWAZAJ !!!!! i nie wierz w jej cudenka jedzeniowe uwazaj..... mi tez dogadząła poki z nia nie zamieszkąłam.... ale zaczniemy sie niebawem odgradzac nawet pokoj nam oddaje.... i tu nadzieja ze bedzie spokoj.... JUPI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku kochana ja zrozumiałam co napisałaś. Tak temp cały czas mierze od 4 dni mam 37.0 do 37.2 tak sie utrzymuje cały czas i nie spada od paru dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze nie jest pewnosc bo moze do @ byc na górze.... ale niech tam siedzi.... niech siedzi.... skoro jest na górze to niech sobie bedzie.... a masz porównwanie z poprzednimi okresami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HE HE ja już wiem co jest warta teściowa i wiem do czego jest zdolna mojego M mama już ją znam na wylot i wiesz co to jest prawdziwa WIEDZMA ale trzymam wode święconą na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i o ktorej mierzysz temp... bo zawsze o tej samej porze i przed wstaniem z łozka... ja juz mam wycwiczone jakie to ma znaczenie.... nawet pol godziny ma znaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie zapisywałam tech pomiarów z dnia na dzień zapamiętywałam i patrzyłam kiedy miałam mały skok i było bzzz ale chyba sobie dam spokój z tymi tempkami bo tylko stras i sie nie wysypiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIK dodam jeszcze ze mam dużo śluzu białego momętami to strasznie dużo ze aż wkładke musze zakładać a czasem znów nic prawie i jest on biały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Ci powiem ze to w krew wchodzi.... ja juz od pazdzirnika i M mi nawet o tym przypomina i o 6 bach term. gdzie trzeba 5 minut i jakos mnie bardziej testy denerwuja.... owul. ma sie rozumiec... bo kreski sa takie nie do konca precyzyjnie zabarwione a to trzeba sie pilnowac zeby za duzo nie wypic... a to wydaje sie byc kreska taka sama a moze jednak nie taka sama takie to durnowate... nie wiem czy w tym cyklu kupie testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA PRACUJE NA 2 ZMIANY WIĘC JAK IDE NA PIERWSZĄ TO WSTAJE O 5 I MIERZE TEMP ALE GOŻEJ JEST JAK WRACAM PO DRUGIEJ ZMIANIE BO OKOŁO 23.30 I RANO O 5 WSTAĆ TO JEST TRAGEDIA. MOŻE I MASZ RACJE Z TYMI TESTAMI OWU. BO JAK TO TAKIE DZIWNE JEST. ALE IDZ NA MONITORING DO GINA MOZE SIE UDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOCZKI____ weekend miałam fajny i pracowity, nie wiem nawet jaki dziś dzień cyklu i z tego wszystkiego zapomniałam zmierzyć tempy dziś rano... a tak jak FOLIKowi____ weszło mi to w krew, szkoda, bo nie wiem kiedy bzzz... ale chyba sobie w tym miesiącu odpuścimy już a zresztą to ma być przyjemność a nie tylko produkcja . Przeczytałam w czasopiśmie \"SENS\" mądry artykuł o późnym macierzyństwie hahaha i jakos mi przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pati ja to tak staram sie nie myśleć o dziecku i o bzzz ale mi to nie wychodzi ale teraz robie bzzzz jak mam na to ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU_____ z tymi testami to ja nie wiem.... kupiłam zrobiłam w sumie trzy, drugi byl taki jak trzeba ,a 1 i 3 taki sam dziwne no nie? nie wiem czy to nie jest wyrzucanie pieniędzy w błoto, bo wszystkie robią ale efekty na tylko nieliczny procent. Kupiłam tak dla świętego spokoju, że robimy wszystko co w naszej mocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATKA_____ my tez doszliśmy do tego wniosku, bardziej ja , bo M pilnuje bardziej wskazówek gina, mnie to zaczyna nudzić - wszystko na baczność i do tego dochodzi kupę kasy na te pierdoły, wiesz nawet zastanawiam się czy iść na monitoring , bo skoro nie byłam tydzień temu to...... zastanawiam sie, n może po to tylko żeby zobaczyć czy lewy jajnik prawidłowo funkcjonuje , bo prawy sprawdzony A właśnie sprawdziłam w kalendarzu który dziś dzień - 17 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie na tych monitoringach nie znam ale jak miałaś być tydz. temu to teraz o co a podejrzewam ze już jesteś pewnie po owu albo niewiem co. ja uciekam ide z dzieckiem na spacerek i później do pracy lece MIŁEGO POPOŁUDNIA PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki!!! wesele nawet udane M poznal cala rodzinke,kuzynowie powiedzieli ze dobrze trafilam,ze fajny :) juz wymienili sie numerami ,ktos ma do nas przyjechac i my tez wybieramy sie do nich(inicjatywa eMa) ,na poprawinach dalam ostro w gaznik...i dopadla mnie deprecha :( plakalam jak glupia,zyc mi sie w pewnej chwili odechcialo..M zostal ze mna,a mial do siebie jechac..dzis pomogl zalatwic mi kilka spraw bo ja nie do zycia bylam.Kac straszny no i dolek trzyma.Nie wiem co jest,ale nie mam ochoty z nikim rozmawiac a tu jak na zlosc wszystkie sprawy musze zalatwiac z tlumem ludzi... Ktos pytal o moje objawy..mialam nie pisac nic w tym miesiacu na ten temat,ale co tam...sluz bialy gesty strasznie go duzo,piersi zaczynaja bolec juz sa wieksze i jajniki czasami kluja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka uratowałas nasz topic bo umiera dzis... i spadł dalek nisko bardzo ze o mały włos byłby na samym dole zagnieciony przez inne topiki.... duzo wikesze ale uratowałas zycie nam wszystkim.... momo ze na kacu jestes.... i mimo ze cycki Cię bola hehehehehe a powaznie to co za doły tu masz.... przeciez bylas z M-em ukochanym tak jak chcesz jest wiec.... znowu jakis dól kopiesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fermina... Rea... M_M (ta to juz zapomniała coalkiem o nas), ta co to w chmurach.... nikulam,..... Ognik... Animonda... BOND.... i inne nie wymienione gdzie sie chowacie.... co jest "nie gramy w nakogo padnie na tego bęc....".... wyłazic z nor.... leniuszycie sie tylko podczytujecie no dobra zaczne czyscic chyba tabele tych kogo dzis nie ma hallo sprawdzam liste obecnosci.... prosze nie kłamac.... palec w góre i jestem... !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko - Matko Założycielko!!!! Najlepsze życzenia, a tak naprawdę to mam jedno życzenie dla ciebie. wiesz jakie:))) najszybciej jak się da, jutro, pojutrze, w tym cyklu, fasolki, brzuszyska, mdłości, bóli kręgosłupa - tego tobię życzę w twoje urodzinki:))))))) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO:)))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fermina wszystkiego naj,spelnienia najskrytszego marzenia :) Ja dzis alkoholu nie pije..powiedzialam sobie ze chyba wogole zrezygnuje z tego,bo czlowiek tylko cierpi nast dnia i glupio gada itp.M zrobil mi wczoraj scene zazdrosci,bo 2 chlopakow/mezczyzn poprosilo mnie do tanca,on uwaza ze powinnam odmowic,ale niby dlaczego nic zlego nie zrobilam,2 piosenki i wrocilam so stolika,a ze on wczoraj nie chcial tanczyc to juz jego problem :p Folik nie wiem co sie dzieje chyba wizyta u psychologa mnie czeka jakos rady sobie nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×